Μετάβαση σε περιεχόμενο

plastiko bibero pote?


Recommended Posts

geia sas manoules?tha ithela na mou peite pote ksekiname na dinoume galataki kai neraki sto moraki mas kai se plastiko boukali-bibero ektos apo gialino.exoume idi stamatisei tin apostirosi.episis otan tin taizo krataei to bibero me ta xerakia tis(alla einai vari)-na tis doso siga siga to potiraki-bibero me ta xeroulia ,me ligo neraki, pou einai gia na mathainei na pinei moni tis? :)

efxaristo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!

ΕΜΕΙΣ ΑΦΟΥ ΚΟΨΑΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΠΛΑΣΤΚΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ!

ΠΗΡΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΤΟ ΓΥΑΛΙΝΟ ΣΕ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΗΡΑ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΕ ΧΕΡΟΥΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΡΟ ΤΟΥ!

ΠΡΟΤΙΜΗΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΠΩΝΥΜΗ ΜΑΡΚΑ ΑΝ ΘΕΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΦΤΗΝΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΤΥΠΟΥ JUMBO!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα με βόλεψαν πολύ τα μπιμπερό της avent(phillips)-απίστευτα βολικά γιατι είναι κοντόφαρδα κ πλένονται πανεύκολα κ χωράνε παντού!!!

http://www.consumer.philips.com/c/avent ... MER%3Dtrue

Όσο για το ποτηράκι πήρα της nuby που έχουν την καλύτερη σιλικόνη της αγοράς!http://www.babycorner.gr/index.php?act=viewProd&productId=89

Φιλάκιααααα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν και θηλαζω εχω παρει μικρα γυαλινα μπιμπερο και της κανω την κρεμα της και οτιδηποτε ζεστο και εχω μερικα πλαστικα της nυκ για χυμο και νερακι

γενικα στα πλαστικα αποφευγω να βαζω ζεστα φαγητα η υγρα :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώ μου αυτά τα nuby έχουν κ 4+ κ 6+,εγώ πήρα τα 6+ κ τελικά ήταν ο μόνος τρόπος να πίνει νερό η μικρή μου...Νομίζει οτι κάτι καταφέρνει!!! ;) :laugh: :laugh:

Juliax εγώ τα πηρα απο κατάστημα premaman,φαντάζομαι οτι θα υπάρχουν όμως κ σε πολυκαταστήματα τύπου Λητώ η jumbo!!

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...