Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΟΣ!!! ΠΡΑΣΙΝΩΠΑ ΚΑΚΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

Η ΜΠΕΜΠΑΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 40 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΑΣΙΝΩΠΑ - ΛΑΔΙ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΝΥΣΗΧΗΣΕΙ ΠΟΛΥ. ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΡΥΩΣΕΙ? ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝΕ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΡΟΙΑ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΖΟΡΙΖΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για τα πράσινα κακάκια ευθύνεται το ξένο γάλα! Δεν είναι τίποτα ανησυχητικό!! Εμείς ξεκινήσαμε να δίνουμε ξένο από τον 3ο μήνα και μετά και παρατήρησα κι εγώ κάτι χακί κακάκια... άλλο πράγμα! Ποιο ξένο δίνεται?? Εγώ είχα παρατηρήσει με το Ναν έντονο χρώμα, ενώ τώρα δίνω frisomel ( βέβαια είναι 2ης βρεφικής ηλικίας) , τρώει και λαχανικά και φρουτάκια και τα κακάκια έχουν το συνήθη χρώμα!! Να σου ζήσει και καλή συνέχεια στ'όνειρο σου!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με κάλυψε η Ντάλλια!Είναι σαν αλλαγή στη διατροφή της,εξού κ το "νέο χρώμα"!! :laugh: :laugh: Που έλεγε κ η Θεοπούλα "σκούρο πράσινο"!!!

http://www.youtube.com/watch?v=LDHQwSwQGPU

Καλή συνέχεια κοριτσάκι μου! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mummydi έγραψε:

Με κάλυψε η Ντάλλια!Είναι σαν αλλαγή στη διατροφή της,εξού κ το "νέο χρώμα"!! :laugh: :laugh: Που έλεγε κ η Θεοπούλα "σκούρο πράσινο"!!!

http://www.youtube.com/watch?v=LDHQwSwQGPU

Καλή συνέχεια κοριτσάκι μου! :kiss:

Respect!!!! Θεοπούλα forever!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

οπως ειπαν τα κοριτσια ειναικαθαρα θεμα διατροφης θα δεις οταν ξεκινησεις και τις σουπες που θα άλλαζουν χρωμα ανυσηχιτικο ειναι μονο τα μαυρα κακα και παλι οχι πανικος αλλα επισκεψξη στο γιατρο και μια καλλιεργεια κοπρανων αλλα μονο στα μαυρα κακα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...