Μετάβαση σε περιεχόμενο

oi ponemenes apo tin akatonomasti!!!


Recommended Posts

geia sas!eipa na anoiksw auto to thema gia oles mas pou prospathoume gia paidaki kai oxi mono de mas erxetai alla erxetai kai i akatonomasti kai pethainoume kai ston pono...

pragmatika edw kai 3 meres exw trelathei apo ton pono..

ouf...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμενα ερχεται συνεχεια (η ρουφιανα :angry: )και δεν την θελω καθολου!!!

Δεν την συμπαθω ρε παιδι μου!!!!!!Της το ειπα με το καλο,της το ειπα με το αγριο αλλα δεν καταλαβαινει τιποτα...τον χαβα της αυτη!!!!Καθε μηνα τσοοοοουπ μου χτυπαει την "πορτα" θρονιαζεται κ ταλαιπορει την κοιλια μου!!!

Πιο πολυ με νευριαζει αυτη καθε μηνα παρα η δοση της πιστωτικης μου :angry::angry::angry:

Ελπιζω τωρα με την εξωσωματικη να το βαλει καλα στο κουφιοκεφαλο της κ να μην ερθει!!!!! :angry::angry:

ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ!!!!ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα...το καλυτερο θεμα ever!!Εγω ΔΕΝ περιμενω την αλλη εβδομαδα, η κολλητη μου που ειναι στον μηνα της ειχε ολα τα συμπτωματα της ρημαδας...χωρις αυτην,και ελεγε τωρα θα μουρθει,αλλα τιποτα!Παιρνει τεστ, αχνοοοο θετικο,κανει χοριακη 6500!!Φαντασου!! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια.Εγω παρ'ολο που γεννησα κ λενε οτι αμα κανεις παιδι οι πονοι περνανε..εχω να σας πω,πως σε εμενα δεν ισχυει καθολου.Καθε μηνα την 1η μερα(ευτηχως),κυλιεμαι στα πατωματα...μιλαμε για πολυ πονο..ξερετε εσεις.Καποια στιγμη στο παρελθον,πριν κανω τη μικρη,ειχα καταληξει κ στο νοσοκομειο με πιεση....5!!!Τι να σας λεω....ουφ!

Σημερα αυτο ελεγα στον αντρα μου..γερασα και ακομα ποναω οπως στις αρχες.

Παντως με τα μονα παυσιπονα που κααατι ψιλογινετε ειναι τα lonarid,τιποτα αλλο δεν με πιανει.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΝΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ 12Η ΩΡΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΜΕΡΑ...ΟΜΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΕΤΟΙΜΗ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΤΟ 2ο ΝΙΝΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ. ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗ ΔΩ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ.

ΖΟΥΜΠΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΧΑΛΑΡΩΝΕΙ ΚΑΠΩΣ Η ΜΗΤΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟΙ, ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΝΑΩ ΑΚΟΜΑ. ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΕΙ Η ΑΝΑΤΟΜΙΑ ΤΗΣ ΜΗΤΡΑΣ ΜΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΤΗ ΟΠΙΣΘΙΑ. ΔΗΛΑΔΗ ΕΧΕΙ ΚΛΙΣΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ..ΓΜΣ ΤΑ...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ, ΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΟΝΤΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααααααααααααααααααααααααχ κοριτσια μονο που την σκαιυτομε ποναω απο τωρα, μιλαμε για πονοοοοοοοοοο 2 μερες στο κρεββατι με μεσουλιντ παναγια μου λες και γενναω καθε μηνα θα συμφωνησω με την φιλη μας......

ΝΑ ΦΥγΕΤΕ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΕς ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΙς ΠΟΝΑΤΕ ΕΤΣΙ!!!!!!πχ η αδερφη μου μονο αν λερωθει καταλαβαινει οτι της ηρθε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε αντίθεση με τα άλλα κοριτσάκια,έχω να δηλώσω οτι απο κει που λιποθυμούσα απο τους πόνους κ με τρέχανε για παυσίπονες ενέσεις,γέννησα κ έκτοτε,απλά περιμένω...Ούτε πρήζομαι,ούτε πονάω,δεν αισθάνομαι ΤΙΠΟΤΑ!!Μόνο τα νεύρα μου είναι τσίτα..αλλα τους προειδοποιώ όλους,όχι τίποτα άλλο,μην έχουμε θύματα!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΡΧΕς ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΒΑΖΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΕΙΝΑΙ ΜΗ ΣΟΥ ΤΥΧΕΙ .ΕΓΩ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΟΝΑΩ ΑΚΟΜΑ ΕΛΠΙΖΩ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΝΑ ΣΤΡΩΣΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕς ΤΙς ΚΟΙΛΙΤΣΕς ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΡΘΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥς ΕΠΟΜΕΝΟΥς 9 ΜΗΝΕς :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka έγραψε:

η αδερφη μου μονο αν λερωθει καταλαβαινει οτι της ηρθε!!!

Και η δικια μου αδερφη ετσι ειναι κ μου σπαει τα νευρα :angry::angry: εγω διπλωνομαι κ αυτη ντυνεται κ φευγει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lollipop έγραψε:

rebbeka έγραψε:

Και η δικια μου αδερφη ετσι ειναι κ μου σπαει τα νευρα :angry::angry: εγω διπλωνομαι κ αυτη ντυνεται κ φευγει!!![/quote:1p2xhjut]

μηνυση καλε,οχι κυρια μου πως μπορεις εσυ και κυκλοφορεις εξω και μεις σφαγιαζομαστε στους πονους!!!!!!

να κανουμε συλογο :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka έγραψε:

αααααααααααααααααααααααααααααααχ κοριτσια μονο που την σκαιυτομε ποναω απο τωρα, μιλαμε για πονοοοοοοοοοο 2 μερες στο κρεββατι με μεσουλιντ παναγια μου λες και γενναω καθε μηνα θα συμφωνησω με την φιλη μας......

ΝΑ ΦΥγΕΤΕ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΕς ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΙς ΠΟΝΑΤΕ ΕΤΣΙ!!!!!!πχ η αδερφη μου μονο αν λερωθει καταλαβαινει οτι της ηρθε!!!!

sumfwnw me tin adelfi sou..... mono otan lerwnomai thimamai oti irthe .

vevaia prin mou erthei prizete to stithos mou k ponaei elaxista ... tpt parapanw!!!!eutuxws dld giati akouw periptwseis pou ponane poli k lew eimai tyxeri :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ πονάω πολύ στην περίοδο, από τότε που αρχίσαμε ελεύθερη επαφή..... ακόμη περισσότερο μην πω!!!!

Θα κάνω τις Ορμονολογικές μου & ίδωμεν!!!!

Από χαπάκια πάντως..... τίποτε δεν με πιάνει!!!!

Παίρνω-δεν παίρνω..... το ίδιο και το αυτό!!!!!

Πότε θα καταλάβει επιτέλους η άτιμη πως θέλουμε να της δώσουμε "ΑΔΕΙΑ ΜΕΤ' ΑΠΟΔΟΧΩΝ"??????

Για αρκετούς μήνες?????

Θα τη χάλαγε να πάει στη Χαβάη δηλαδή????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχχχχχχ κοριτσια οχι απλα ποναω πεθαινω απο τους πονους.χτιπιεμαι κατω και εγω εχω παει στο νοσοκαμειο 3,4 φορες γιατι δεν με επιανε κανενα χαπι.πραγματικα μονο που σκεφτομαι οτι θα μου ερθει περιοδος ανχωνομαι.αφου λεω θα παω στον γιατρο να μου δωσει φαρμακα να μη μου ξαναερθει αφου δε γινετε τιποτα να υσηχασω.α και εμενα η αδερφη μου το ιδιο,δεν καταλαβαινει τιποτα.να ειναι Ιουλιος μηνας,να πεθαινω στους πονους και να ειμαι με κουβερτα και εκεινη να βαζει ταμπον,μαγιο και στη θαλασσα :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

telika uparxoun ponemenes e??kai arketes..pragmatika giati o kalos theoulis mas to kanei auto kathe mina?ti tou exoume kanei?emena meta tin prwti mou egkumosini tous prwtous mines den ponaga toso alla meta...afiste ta..kai apo xapia isa gia na min lupothumisw apo ton pono

diladi de me polupianoun..kai polles meres..

den ti thelw re koristia..

thelw bebe...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...