Μετάβαση σε περιεχόμενο

ξαναρχιζω ξανα να προσπαθω!ολα ειναι οκ!!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσακια μου!!!!!μολις γυρισα απο την μικροβιολογο κ πηρα τις απαντησεις απο καποιες εξετασεις!!!ολες ειναι καθαρες κ μια χαρα κ αυτες μονο μου χε πει εαν η προγεστερονη ορου που εκανα ηταν πανω απο 3 να αρχισω τα oystrotzastanγια 10 μερες!!!!αλλα εμενα ηταν 2.1 η προγεστερονη μου!!!τωρα αυριο με το καλο θα μιλησω μαζι της το πρωι κ θα μου πει!!!εσεις τι λετε;;;;με τετοια τιμη εχει γινει ωορηξια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσακια μου ξερει καμια σας τι σημαινει η τιμη της προγεστερονησ;;;2.1 ειναι!δηλαδη εκανα ωορηξια δεν εκανα προκειτε να αδιαθετησω;;;τι ειναι;;;;;;καμια γιατρος;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΟΛΗ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΜΟΥ, ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ, ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΗ ΘΑ ΔΕΙΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

ΕΓΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΚΡΑΤΑΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ, ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΕΙΝΑΙ, ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΘΕΛΗΣΗ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΗ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον,προγεστερονη,στην 22η μερα κυκλου ειχα τον προηγουμενο μηνα 23.στην εκκριτικη φαση,δηλαδη απο την οωρηξια και επειτα,ειναι απο 2,50 εως 29,ανεβαινει δηλαδη... σε ποια μερα εισαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kimon μου ειμαι στην 24 μερα σημερα με κυκλο αστα να πανε απο 35 με 40 μερες ειναι!!!!εμενα 2,1 ειναι αλλα δεν μπορω να καταλαβω τι γραφει στο χαρτι!τι ειναι η εκκριτικη φαση;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κιμον μου κοιτα να δεις τι γραφει η εξεταση λοιπον: προγεστερονη prg 2.1 {φ.τ α: <1.0 ng/ml ωοθυλακ :0,1 -0,7 ωορρηξ:0,5 -5,0 εκκριτ: 5,0 -20.0 εμμηνοπ: 0,1 - 0,5 αυτα γραφει !μηπως μπορειτε να μου τα εξηγησετε;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωωωρα καλε!εισαι και ανυπομονη!!Το μονο που ξερω ειναι ,μετα την οωρηξια αυξανεται αυτη αυτη η ορμονη σιγα σιγα,να υποστιρηξει την μητρα για το 'ερχομενο'εμβρυο!Μηπως δεν εχεις κανει οωρηξια ακομα?Λιγοστη την κοβω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω ρε γαμωτο δεν ξερω!!!πρωτη φορα κανω αυτη τη εξεταση!συνηθως εκανα μεσα στην περιοδο!αλλα τωρα στην 24ημερα πρωτη φορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω την κανω καθε μηνα,βλεπεις αν τα ωαρια ειναι οντως'ποιοτικα' η 'κουφια',κατι τετοιο εγω καταλαβα δεν ρωτας τον γιατρουλη σου αυριο να σου πει για την τιμη?Ελπιζω να μην σε στενοχωρησα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι καρδουλα μου δεν με στεναχωρησες!πλεον ειμαι τοσο αισιοδοξη που δεν με στεναχωρει τιποτα που δεν ειναι σοβαρο!!!!!!!!αυριο θα μιλησω με την γιατρο κ θα δουμε τι θα μου πει!!!!!ραμπονιτσα μου ανταποδιδω!!!!μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυατττττττττττττττσσσσσσσσσσσ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η υψηλη τιμη προγεστερονης ευθυνεται για το πρησμενο,πονεμενο στηθος,και τα πρηξηματα στην αναμονη της περιοδου,και οταν τελικα μας ερχονται,πεφτει πολυ χαμηλα και περνανε ολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλια και καληνυχτουδια και απο μενα,παω να βαλω τον ασπρο σιφουνα αμονιαζολ για υπνο! :laugh: εχει σχολειο το πρωι!Εννοειτε kalli μου οτι περιμενω νεα σου αυριο!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ κιμονακι μου!!!!!!!!!!!θα σε ενημερωσω αυριο το πρωι!εγω μολις την εβαλα για υπνο κ επιτελους εχω λιγη ησυχια!λειπει κο αντρας μου επομενως ειμαι μοναχουλα!!!!!!!ραμονακι μου η παροιμια λεει οτι μας σκοτωνει μασ κανει πιο δυνατους!!!!!!!!!αυτο ακριβως κανω κ γω!!πρεπι κ θελω να νιωσω δυνατη για να τα καταφερω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δεν ξερω τιποτα απο ολα αυτα αλλα θελω να σου πω,πως αφου βρηκες τι γινοταν κ οι εγκυμοσυνες δεν προχωρουσαν,τωρα την επομενη φορα θα δεις που ολα θα πανε καλα!!!! :)

Ειπαμε μαζι θα τα ξανατσακωσουμε τα σπορακια η μαλλον...αντε σου δινω προβαδισμα,ευχομαι να τα καταφερεις πρωτη!!!!!!!(εεεε....ας ακολουθησω εγω λιιιγο αργοτερα χι,χι,χι :P:P )

Φιλακια σε εσενα κ στη ζουζουνα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ζουμπι μου!!!!!!!θα δεις οτι σε λιγο καιρο μαζι θα ανακοινωσουμε την εγκυμοσυνη μας αλλα κοιτα ;;;οχι αμεσως !μολις το σιγουραψουμε για τα καλα θα βαλουμε την πιο τεραστια ανακοινωση!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑLLI MOY ...EYXOMAI OTI KALYTERO ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ..ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΗ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ...

ΦΟΥΥΥΥΥΥ.... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!! Είμαι σίγουρη ότι το νινάκι θα έρθει πολύ πολύ γρήγορα και τώρα που ξέρεις το πρόβλημα, θα πάνε όλα τέλεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αγαπουλες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χιλια ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας !!!τελικα αρχισα να περνω απο τωρα προγεστερονη κ επιπλεον αρχισα να πινω κ την εβιολ μαζι με το φιλισιν που επινα!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακι μου!ναι κιμονακι μου μιλησα με την γιατρο μου κ μου πε οτι ειμαι οριακα να αρχισω να κανω ωορηξια κ με αρχισα για δεκα μερες οτροτζεσταν κ μετα οταν αδιαθετησω θα αρχισω τα σερπαφαρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...