Μετάβαση σε περιεχόμενο

etoimes gia makrovoutiaaaa


Recommended Posts

Κοίτα να δεις πόσο με παιδεύει!!!

Πάμε πάλι!!! Τελευταία προσπάθεια! Κουράστηκα! Πάω να κάνω μπάνιο την πυρετούλα μου! Στην μπανιέρα αυτή τη φορά! χαχαχα...

http://www.youtube.com/watch?v=Z3rWFg6g0Xo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kimon το παμπεράκι κάτω από το μαγιώ τι σε λέει? :P

Ο άντρας μου ναι, είχε χαζέψει!!!

Marina μιλάμε για αντάρτη παιδί μου.. Από κούνια... Ποιο κύμα να τη ρίξει???? :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΑΑΑΑΑ !!! :laugh: :laugh:

Μου αρεσει που της φορας και το πανω απο το μαγιο !!!

Εγω δεν της εβαζα τις ειδικες πανες στη θάλασσα (στην πισινα τις βαζαμε μετα πηραμε ειδικό μαγιωδακι) και ποτε δεν εκανε κακα στη θαλασσα ή στην πισινα . Γενικα βεβαια η δική μου απο μωρο οταν ειμαστε εξω δεν κανει ποτε κακα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην αρχη απλα καταλαβα ποιο ηταν... τωρα φαινεται... :)

Α επρεπε να ειχα τραβηξει κι'εγω βιντεακι με τον Μιχαλη να χτυπιεται και να κλαιει και να μας ακουει ολη η παραλια...!!! :P

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!!

Ifigeneia ti thea kori pou exeis!!!na ti xairesai koritsi mou!eida to vodeaki kai ksetrelathika!!! :woohoo: elpizo na aresei kai stin dikia mou i thalassa toso poli! oso gia to sexy bikini-den exo logia-kai ego tetoio tha paro stin dikia mou!

Kimon kai ego noemvri gennisa ti boubou mou:3-11-09. emeis tha tin pame stin ydra, an eiste eseis stin aigina, provepo ne epikinonisoun ta bebakia mas me tis tsirides tous :laugh: :laugh: :laugh:

Tha prospathiso na va lo kai ego ticker alla ekei pou exei ipografi, mou leei oti den einai emfanis sto sait.(?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...