Μετάβαση σε περιεχόμενο

παραξενο....


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια.συμβαινει κατι αλλα δεν μπορω να καταλαβω ειναι κατι ή οχι.η περιοδος μου ηρθε με 2 μερες καθυστερηση.για μια μερα ειχα αιμα και μετα τις αλλες μερες τιποτα.πιστευα οτι ηταν μια ανωμαλια του κυκλου και δεν εδωσα σημασια. λετε να ειναι κατι καλο?να κανω κανενα τεστακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπωσδήποτε να κάνεις τεστ!

Κι εγώ είχα λίγο αίμα 25η μέρα και μετά τίποτα.. και τελικά είμαι έγκυος!

Εύχομαι να συμβαίνει το ίδιο και σε σένα!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανι μου εγω θα σου ελεγα να κανεις ενα τεστακι!!! γιατι μπορει και να εισαι..εμενα μου ηρθε περιοδος την ημερα που την περιμενα και ειχα 3 μερες καφε υγρα (σαν οπως τελειωνει η περιοδος) και εκανα τεστ και βγηκε θετικο! και αν δεις και το τικερακι μου ειμαι 25 εβδ τωρα! :woohoo:

αν κανεις τεστ φαρμακειου επειδη ειναι δυσκολο (κατα τη γνωμη μου) να κατουρας 10 δευτερολεπτα πανω στο τεστ, κανε τσισα σου σε ενα ποτηρακι που κανεις τεστ ουρων (που ειναι και καθαρο) και βουτα μεσα το τεστακι...εγω ετσι το εκανα. ;)

σου ευχομαι οτι καλυτερο!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχες αιμα κανονικο?κοκκινο?εμενα ηταν κανονικο αιμα σαν περιοδου και μετα μια σταγονα σκουρο αιμα για τρεις μερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είχα κανονικά κόκκινο, αλλά λίγο, όχι για μέρες.

Έχεις κάποια συμπτώματα που ίσως να είναι εγκυμοσύνης;;

Κάνε ένα τεστ να'σαι σίγουρη τι συμβαίνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω να σου πω για συμπτωματα,παντωσ αυτη τη φορα το στηθος μου ηταν πολυ πρησμενο αλλα παρα πολυ, αλλα οταν ηρθε εστω και αυτο το λιγο αιμα σαν να ξεπρηστηκε λιγο.θα παω αυριο να παρω ενα τεστ να δουμε.

ελπιζω να μην απογοητευτω παλι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 έγραψε:

ευχομαι να εισαι εγκυουλα!!!που ειναι και πολυ πιθανον....περιμενουμε νεα σου!!!

αχ μακαρι να ειναι εγκυμοσυνη και οχι διαταραχη του κυκλου γιατι θα τρελαθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εχω και πονακια χαμηλα χαμηλα σαν περιοδου αλλα δεν εχω ουτε αιμα ουτε τιποτα. αφου ελεγα τι εγινε?εχω τοσο νωρις ωορηξια ή κρυωσα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΙ2004 έγραψε:

και εχω και πονακια χαμηλα χαμηλα σαν περιοδου αλλα δεν εχω ουτε αιμα ουτε τιποτα. αφου ελεγα τι εγινε?εχω τοσο νωρις ωορηξια ή κρυωσα?

makari na eisai egkioylaaaaaa :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

ΝΑΝΙ2004 έγραψε:

makari na eisai egkioylaaaaaa :woohoo:[/quote:3d6ayfxl]

ευχαριστω πολυ για τις ευχες!μακαρι ολα να πανε καλα για ολες μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια αγορασα το τεστ!αχ ξερω οτι θα βγει αρνητικο!βεβαια θα μου πεις θα σου φυγει η αγωνια...αλλα λετε να εχω πιθανοτητες να βγει θετικο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thena έγραψε:

mono me ti xoriaki tha sigoyreytis

λες να ειμαι εγκυος?τεστ αρνητικο παντως.τα πονακια που εχω χαμηλα οπως οταν εχεις περιοδο ειναι συμπτωμα? ή μπορει και να κρυωσα.... τι να πω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Crazy έγραψε:

Nani ποια μέρα σου ήρθε το αίμα; Πότε περίμενες κανονικά;

μου ηρθε την δευτερα με δυο μερες καθυστερηση.ειχα αιμα κανονικα και μετα τιποτα/μονο καφε κοκκινες σταγονες.τα πονακια που εχω τι να ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφού είχες ήδη καθυστέρηση 2 μέρες, άρα σήμερα μιλάμε για 8 μέρες μετά την αναμενόμενη ημερομηνία περιόδου. Η λογική λέει ότι κανονικά το τεστ θα'πρεπε να'ναι θετικό. Αλλά σε περίπτωση εγκυμοσύνης ποτέ δεν ξέρεις με ακρίβεια πότε έχει γίνει η σύλληψη, η εμφύτευση κλπ. Από την άλλη μπορεί απλά να'χεις κρυώσει ή να'ναι μια ανωμαλία του κύκλου σου. Όλα είναι πιθανά, δε μπορούμε ν'αποκλείσουμε τίποτα.

Αλήθεια το γιατρό σου τον ρώτησες; Να έβλεπες τι θα σου πει κι αυτός.

Εγώ θα σου έλεγα να κάνεις μια χοριακή τη Δευτέρα για να ξεκαθαρίσεις μια και καλή το τι συμβαίνει και να μην αγωνιάς. Εγώ δηλαδή αυτό θα έκανα.

Μακάρι να'ναι νινάκι που στα κάνει τα κόλπα.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΙ και εγω τον προηγουμενο μηνα ακριβως το ιδιο ειχα,πηρα τεστ αρνητικα και εκανα χοριακη και αυτη αρνητικη βγηκε 16.τι να πω.μακαρι εσυ να εισαι!!!και να μη σου ξαναερθει περιοδος για 9 μηνες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Crazy έγραψε:

Αφού είχες ήδη καθυστέρηση 2 μέρες, άρα σήμερα μιλάμε για 8 μέρες μετά την αναμενόμενη ημερομηνία περιόδου. Η λογική λέει ότι κανονικά το τεστ θα'πρεπε να'ναι θετικό. Αλλά σε περίπτωση εγκυμοσύνης ποτέ δεν ξέρεις με ακρίβεια πότε έχει γίνει η σύλληψη, η εμφύτευση κλπ. Από την άλλη μπορεί απλά να'χεις κρυώσει ή να'ναι μια ανωμαλία του κύκλου σου. Όλα είναι πιθανά, δε μπορούμε ν'αποκλείσουμε τίποτα.

Αλήθεια το γιατρό σου τον ρώτησες; Να έβλεπες τι θα σου πει κι αυτός.

Εγώ θα σου έλεγα να κάνεις μια χοριακή τη Δευτέρα για να ξεκαθαρίσεις μια και καλή το τι συμβαίνει και να μην αγωνιάς. Εγώ δηλαδή αυτό θα έκανα.

Μακάρι να'ναι νινάκι που στα κάνει τα κόλπα.. :)

Crazy αυτο θα κανω.δευτερα πρωι μια χοριακη να ξεμπερδευουμε.με την γιατρο μου δεν μιλησα γιατι το θεωρησα σαν μια ανωμακια του κυκλου.

αχ αυτη η αγωνια για ενα μπεμπε....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια αυριο θα παω για χοριακη.βεβαια δεν νομιζω οτι με ενα αρνητικο τεστ θα εχω πολλες πιθανοτητες...τα πονακια συνεχιζονται σαν να εχω περιοδο.

αν ειναι κρυωμα θα τα ειχα τοσες μερες?τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nani μου καλά αποτελέσματα!!!!

Δεν ξέρω τι να σου σ'αυτό που ρωτάς.. ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται μ'αυτά..

Εύχομαι πάντως η χοριακή να σου κάνει την έκπληξη!!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...