Μετάβαση σε περιεχόμενο

νωθω αχαριστη..


Recommended Posts

Εγω δεν σε βρισκω αχαριστη αλλα λογικη!εχεις ηδη 3 παιδακια γερα ναναι και ενα μικρουλη που ειναι 4 μηνων.λογικο λοιπον ειναι να μην εισαι ετοιμη για ενα ακομη παιδακι τοσο γρηγορα!ευχομαι λοιπον να εισαι απλα κουρασμενη και να μην εισαι εγκυος αυτη τη φορα.επισης ευχομαι αν θελησεις αργοτερα ενα νινακι επιπλεον να το αποκτησεις οταν θασαι ετοιμη!!!

φιλακια πολλα και μην νιωθεις ετσι !εισαι μια χαρα μανουλα και σκεφτεσαι σαν λογικος ανθρωπος και κουρασμενος επισης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 68
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παρακολουθω απο την αρχη το θεμα σου,χαρηκα πολυ με την καταληξη!Να εισαι γερη κοπελα μου κ να μεγαλωσεις 4 ευτηχισμενα παιδακια!

Υ.Γ:...δεν φυσς λιγο κ απο'δω..μιας κ ειστε τοσο καρπερο ζευγαρακι,μηπως γινει τιποτα κ με εμας..;;;χα,χα,χα!!!

Με το καλο!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΝΑΤΑΛΙ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΚΑΤ' ΑΡΧΗΝ ΚΑΙ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ; ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ BALLANCE, 2 KAI 2? ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΜΟΝΟ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΜΑΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΕΝΗΜΕΡΕΣ ΕΤΣΙ;; ΤΑ 2 ΜΕΓΑΛΑ ΣΟΥ ΠΩΣ ΤΟ ΠΗΡΑΝ; ΓΛΕΝΤΙ ΤΡΙΚΟΥΒΕΡΤΟ; ΧΙ ΧΙ

ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ, ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΑΣ (ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ, ΠΑΝΤΑ-ΜΗΝ ΜΕ ΦΑΤΕ ΚΑΠΟΙΕΣ..ΕΕ;;)

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ MAMMYLAND

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευλογημένη είσαι κουκλίτσα μου!!!!!

Όχι κι αχάριστη!!!!

Μην το ξαναπείς!!!!!!

Προφανώς είσαι πολύ καλός άνθρωπος και πολύ καλή μανούλα αγάπη μου κι ο Θεός μας σε ανταμείβει!!!!!!

Με το καλό λοιπόν και το 4ο σποράκι σου!!!!!!

Να είσαστε όλοι σας καλά!!!!!!!!!!!

Υ.Σ.: Στείλε κι από δω λίγη……. "ΠΕΛΑΡΓΟΣΚΟΝΗ"….. "ΓΚΑΣΤΡΟΣΚΟΝΗ"….. όπως και να το πούμε….. το ίδιο είναι!!!!!!

Φιλιά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναταλι το γεγονος οτι εισαι μαμα 3 υπεροχων παιδιων μονο ΑΧΑΡΙΣΤΗ δνε μπορει να σε χαρακτηρισει .Απλα εισια ανθρωπος καιμαλιστα νεος καιισως να χρειαζεε καικατι περα απο το ρολο της μητερας , να σταματησεις να εεις ονο καθηοντα και υποχρεωσεις και ναι μπορει να μη υπαρχει οικονμικο θεμα καινα εχεις ανθρωπους διλα σου για βοηθεια αλλα ξερεις ολα αυτα δνε αρκουν για να εισια ισσοροπημενη .Το να λες οτι εισια μπερδεμενη και κουρασμενη ο άλλος σε ακουει αλαλ δν εμπορει να δει τι γινετε μεσα σου .

Αν νομιζεις οτι δνε μπορεις να ανταπεξελθεις σ εολο αυτο σταματατο.Αχαριστη θα ησουν αν δεν προσεες τα παιδια σου αν φερνεις το κσομο παιδια και δνε εισια απο πανω τους και οχι επειδη σκεφτεσε τις δικες σου αναγκες ,Το γεγονος οτικαποιες κοπελες δνε μπορουν να αποκτησουν παιδι δεν ειναι θεμα δικο σου και εγω θα ηθελα να ειχα περισσοτερα λεφτα αλλα δεν γινετε τι μουφταιει η φιλη μου βγαζει περισσοτερα ο καθε ανθωβπος εχει τη δικη του ζωη και πορευετε αναλογα .

Το θεμα ειναι να εισαι γεματη .Εγω θελω ακομα εν απαιδακι αλλα αν δνε το αποκτησω δνε μου φταιει το γεγονος να καποια δνε θελει να κανει άλλο η δν εθελει να κρταησει το δικο της παιδι .Ευχομαι ολα να πανε καλα και να ερθουν οπως εσυ θελεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:):) ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ ΤΡΙΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΤΡΙΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΧΑΡΙΣΤΗ ΑΠΛΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΜΑ, ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΛΑΤΑΡΙΕΣ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΙ ΕΣΥ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΘΕΛΕΙς ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΣΟΥ ΦΕΡΙΠΗΝ ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΟΥΤΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑΕΝΑ ΑΚΟΜΑΠΑΙΔΑΚΙ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΦΟΥΝΤΑΡΩ ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ!!!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο natali Μου!!!!εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!!και με το καλό να έρθει το 4ο ζουζουνάκι σου!!!!

τα παιδιά έιναι ευλογία και εσύ είσαι πολύ τυχερή!!!

και πάλι μπράβο κοπέλα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Υ.Σ.: Στείλε κι από δω λίγη……. "ΠΕΛΑΡΓΟΣΚΟΝΗ"….. "ΓΚΑΣΤΡΟΣΚΟΝΗ"….. όπως και να το πούμε….. το ίδιο είναι!!!!!!

Φιλιά!!!!!

κι απο εδω!!!! κι απο εδω στειλε!!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναταλακι μουυυυυυυ!!!!!!!!!!αχ!!!!χαρηκα παρα παρα πολυ με τα νεα σου!!!συγχαρητηρια γλυκια μανουλιτσα!!!!!!!!!!!!!! :):)

να χαιρεσαι την ομορφη οικογενεια σου κ με το καλο το μικρουλακι σου!!!!να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιααααααααααααααααα σας ευχαριστω πολυ πολυ..μια προς μια..

:silly: :blush:

και ΝΑΙ επιβαιβεωθηκε..

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΟΟΟΟΟΟΣ :woohoo: :woohoo:

και πλεω σε πελαγη.......................... :P

Κοριτσιαα πηγα στον γιατρο..

ΤΟ ΕΙΔΑΜΕΕΕΕ..

ειμαστε περιπου 2 χιλιοστα..

ειναι σαν τα αλλα αγγελουδια μου..τοση δα τελιτσα..

Καλε μου πηρε τα μυαλα σας λεω.. :woohoo:

ειναι η ανανεωση που μοηυ χρειαζοταν... :P

ααχ κοριτσια μου..δεν μπορω να σας το περιγραψω... :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απίστευτοοοοοοο!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μπράβο αγάπη μου,συγχαρητήρια!!!!!!!!Αν εγώ ζω την απόλυτη ευτυχία με ένα,φαντάζομαι πως αισθάνεσαι εσύ με 3 παιδάκια κ ένα σποράκι στην κοιλίτσα......Με το καλόόόό!!!!!!(Κάνετε κ πανέμορφα μωράκια...)

Βρε λες να βάζω σιγά σιγά μπρος κ εγώ κ για δεύτερο..????Τι 3-4 χρονάκια λέω κ χαζομαρίτσες???? :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω γλυκια μου..

φυσικα και να βαλετε μπρος..

τι να περιμενεις βρε?ελα τωρα που ναι μικρη να εχουν και μικρη διαφορα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω την αίσθηση οτι θα τρλεχω κ δε θα φτάνω...οτι δε θα μας χωράει το σπίτι...οτι η Ολίνα θα χάσει την αποκλειστικότητα...Μαλλον απλά φοβάμαι να ξαναγεννήσω κ ψάχνω διακιολογίες...!!!!!Ελπίζω να το ξεπεράσω σύντομα..Ναταλάκι ζεις,εσύ μας οδηγείς!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσουδια μου..

με το καλο οσες περιμενετε , να χαιρεστε τα ζουζουνια σας οσες εχετε ηδη..

και οι υπολοιπες που περιμενετε ευχομαι γρηγορα με ενα σπορακι..

τα φιλια μου και την αγαπη μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια!!!

Με το καλο να ερθει το 4ο μωρακι!!!

Χαρα στο κουραγιο σου! Εμενα ερχεται το δευτερο κ εχω ψιλοπελαγωσει..!

Μαλλον θα γεννησουμε την ιδια περιοδο οποτε θα τα λεμε...

Καλως να ερθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Α ωραια Ευχαριστω κορίτσι μου! Θα δω κ εγω τι θα μου πει η γυναικολόγος μ την Δευτέρα! 
    • Κορίτσια μου μόλις βγήκα απ' το ραντεβού της αυχενικής!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ❤️ Το μωράκι βέβαια αυτή τη φορά κοιμόταν του καλού καιρού που λέμε 😂 😂 😂 😂 εννοειται @Kiddo εκεί εσένα σκέφτηκα, μου φύγε ο γελωτας, και λέω Παναγιά μου πες ότι απλά κοιμάται το μωρουλι μου 🙏🙏🙏 μου λέει ο εμβρυολογος γιατί δεν έφαγες κάνα γλυκό 30' πριν; Του λέω δε μου το ανεφερε κανείς όταν ρώτησα για προετοιμασία 🙄  Ε τελικά μου κουνούσε την κοιλιά με τον υπέρηχο, Μ έβαλε να κουνηθώ πάνω κάτω μπας και ξυπνήσει 😂😂 τελικά μας έκανε τη χάρη αλλά είχε σίγουρα τα νεύρα του και δεν γυρνούσε να δούνε όλες τις πλευρές. Ε κουτσά στραβά όμως ο γιατρός τα κατάφερε να δει αυτά που ήθελε, όλα μας είπε είναι φυσιολογικά, ακόμα και για τρισωμιες βγήκαν η 13 και 18, πιθανοτητες 1 στις 20000 και για σύνδρομο ντάουν 1 στις 10000.  Φύλο ούτε καν, το μωρό σου λεει εμ ξυπνήσατε εμ θέλετε και να σας κάνω νάζια;;; 🤣🤣🤣🤣 Δε μπορώ να πω, ο γιατρό προσπάθησε να το κάνει κουνηθεί μπας και έχουμε εικόνα ανάμεσα στα πόδια αλλά δεν ψήθηκε 😅 Τέλος πάντων, τα βρήκε όλα φυσιολογικά αυτό έχει σημασία εννοείται ❤️ μετά μας εξήγησε τις επιλογές μας για ΝΙΠΤ και αμνιοπαρακέντηση αν θέλουμε, αλλά ο ίδιος δε το κρίνει απαραίτητο. Αν το αποφασίσουμε πρότεινε το πιο βασικό πακέτο ΝΙΠΤ αλλά κορίτσια νομίζω είναι ανώφελο με τέτοια ποσοστά κι επιπλέον η ασφάλεια δε το καλύπτει εδώ. Είναι στα 370€ για τρισωμιες 13,18,21 + 30€ για φύλο προαιρετικά. Τώρα ρωτάω τις φίλες μου και τις κουνιάδες μου τι πιστεύουν κι αυτές και μέχρι στιγμής μου λένε ότι οι τιμές μας είναι σούπερ και δε θα έκαναν.  Αυτά από εμάς 😍  Αααα καλέ και ΠΗΤ έχω μαζί με @Kate1992 8/01/2025!!! Ε χέρι - χέρι απ' την αρχή πάμε βρε κορίτσι ❤️❤️❤️
    • Ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις σας θα δω τι θα κάνω ίσως την παρω τηλ την Τετάρτη να τα στείλω να δει 
    • 2 φιλες μου π είχανε πάρει τις βόλεψε πολύ η φωλιά, εγώ τότε είχα πολλά έξοδα κ ζούσαμε σε ένα μικρό διαμέρισμα κ δεν είχαμε πολύ χώρο όποτε βολεύτηκα με το πορτ μπεμπέ κοιμόταν εκεί  για αυτό τώρα σκέφτομαι για την φωλιά αν κ μου είπανε να πάρω κάποια τύπου 40-50 ευρώ δε χρειάζεται κάτι ακριβό… καροτσι εννοώ κανονικό με 4 τροχούς γιατί ο δικός μου κοιμάται κιολας στο καρότσι αν πάμε κάπου όποτε ψάχνω κάποιο καλό… γιατί τώρα το άλλο μας καρότσι θα πάει στην μικρή… αυτό π λες έχουμε μας πήρανε δώρο οι νονοί του τον πάμε βόλτα κ σου αρέσει π είναι σαν ποδήλατο λες;    κρεβάτι θα του πάρω χαμηλό ναι από ικεα δε δινω πολλά λεφτά γιατί μετά από λίγα χρόνια θα ξανά αλλάξουμε κ τότε ναι να πάρω κάτι πιο ακριβό 
    • αχ κορίτσι μου, διαβάζω το μήνυμά σου και η καρδιά μου πονάει. Πρόσφατα βίωσα αποβολή στην αρχή της εγκυμοσύνης δεν μπορώ καν να φανταστώ πώς είναι να χάνεις το μωρό σου στις 35 εβδομάδες.  Είναι τόσο λογικό όλο αυτό που νιώθεις.. πάρε το χρόνο σου κάνε ό,τι καλύτερο μπορείς για την ψυχική σου ηρεμία και φυσικά είναι παρήγορο το ότι έχεις ήδη ένα κοριτσάκι αλλά σε καμία περίπτωση δεν αντικαθιστά το μωρό που έφυγε, το καταλαβαίνω. Ο πόνος θα μαλακώσει κάποια στιγμή, θέλει χρόνο, και είναι εντάξει να σου δώσεις αυτό τον χρόνο ενώ ταυτόχρονα φροντίζεις το παιδί σου. Τι σου είπαν οι γιατροί, γιατί μπορεί να έγινε αυτό; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...