Μετάβαση σε περιεχόμενο

3 ωάρια! … περισσότερες πιθανότητες;


Recommended Posts

Υπομονή Μαράκι μου … έχω συνηθίσει πια. :)

Το μόνο που με εκνευρίζει είναι ότι θέλω λίγο να την δω χαλαρά και να μη κουράζομαι (να τεμπελιάσω κιόλας) … και δεν έχω κανένα (την μαμά μου δηλαδή) να με νταντέψει! :(

Για να μου φέρει ο Γιάννης από τον κάτω όροφο ένα μπουκάλι νερό μας έφαγε η γρίνια. :angry:

Εχθές αντί για τον χυμό που του ζήτησα, μου έφερε ένα κομμάτι μηλόπιτα για να μη μπαίνει στη διαδικασία να τον ετοιμάσει … :woohoo:

Άντε τώρα εσύ να είσαι ήρεμη … :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 135
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σε αυτο το θεμα θα συμφωνησω μαζι σου..οταν χρειαζομαστε νταντεμα ποτε δεν το εχουμε μα γιατι???? :(:(:( ποσο δυσκολο ειναι να μας κακομαθουνε???εμεις δηλ.γιατι τους κακομαθενουμε αντε εεε??? :angry::angry::angry: παντως εγω το πηρα αποφαση οτι μπορω μονη μου αλλιως δεν καθομαι να σκασω..τις εκοψα και τις λιγουρες απο μονη μου...αφου ετσι και αλλιως τζαμπα τις ειχα :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά λιγούρες δεν έχω σκοπώ να έχω (καλό εεε… χιχιχ)

Ωραία που τα λέω έξω από τον χορό … ;)

Αλλά αν από τώρα δεν συγκινείται … άντε να συγκινηθεί μετά…

Άντε να μη φύγω να πάω στη μανούλα μου να με νταντεύει!

:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IreneValadia έγραψε:

Άντε να μη φύγω να πάω στη μανούλα μου να με νταντεύει!

:laugh: :laugh: :laugh:

Κι εγω στην σπερματεγχυση δεν ειχα τη μανουλα μου :( την εχω τωρα στην εξωσωματικη.Θελω νταντεμα κ γουτσου γουτσου γιατι δεν εχω τον αντρα μου κοντα αλλα κ αυτη η μαμα μου το ξεφτιλισεεεεεε :laugh: !!!!!!!!Αν γινοταν να με παει αγκαλια για ν κανω τσισα θα το εκανε :lol: !!!!Σημερα θα ερθει και ο αντρας μου και θα εχω κ αυτον κ τη μαμα μου κ την αδελφη μου κ την γιαγιακα μου να κανουν σαν υστερικοι :laugh: :laugh: Στην αρχη το διασκεδαζα αλλα τωρα αρχισε να με κουραζει :blink: Μηπως δεν ξερω τι θελω????Μηπως εχω αρχισει να τα χανω?????? :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ, λέγε μου τέτοια … λες αν έρθει να μου κάνει και εμένα τα ίδια; :ohmy::ohmy:

Γιατί στην ίδια κατηγορία από ότι κατάλαβα παίζουν οι μαμάδες μας. ;)

Τέλος πάντων θα κάνω υπομονή αλλά θέλω και να τον στριμώξω!

Και δε θα τη γλυτώσει έτσι εύκολα από την μανιάτισσα! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IreneValadia έγραψε:

Υπομονή Μαράκι μου … έχω συνηθίσει πια. :)

Το μόνο που με εκνευρίζει είναι ότι θέλω λίγο να την δω χαλαρά και να μη κουράζομαι (να τεμπελιάσω κιόλας) … και δεν έχω κανένα (την μαμά μου δηλαδή) να με νταντέψει! :(

Για να μου φέρει ο Γιάννης από τον κάτω όροφο ένα μπουκάλι νερό μας έφαγε η γρίνια. :angry:

Εχθές αντί για τον χυμό που του ζήτησα, μου έφερε ένα κομμάτι μηλόπιτα για να μη μπαίνει στη διαδικασία να τον ετοιμάσει … :woohoo:

Άντε τώρα εσύ να είσαι ήρεμη … :(

ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΝΕ ΜΗΛΟΠΙΤΑ....ΑΝΤΙ ΧΥΜΟΥ.... ;);)

ΜΜΜΜΜΜΜΜ ΜΙΑΜ ΜΙΑΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IreneValadia έγραψε:

Ναι καλά … είμαι που είμαι πρησμένη από τις ορμόνες … η μηλόπιτα με μάρανε! χαχαχαχαχα

:laugh: :laugh: :laugh: εμενα ο αντρας μου με κοιταει και λεει:"τουμπανο εισαι μωρο μου" :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: και αλλες φορες μου φωναζει :"μποοοοοοοοοοοοοοοοοοοομπα" (απο το γνωστο τραγουδι που βαζουν στα παρατραγουδα) :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

IreneValadia έγραψε:

:laugh: :laugh: :laugh: εμενα ο αντρας μου με κοιταει και λεει:"τουμπανο εισαι μωρο μου" :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: και αλλες φορες μου φωναζει :"μποοοοοοοοοοοοοοοοοοοομπα" (απο το γνωστο τραγουδι που βαζουν στα παρατραγουδα) :laugh: :laugh: :laugh:[/quote:3a1caw8o]

Φαντάσου πως έχω φτάσει 56,6 κιλά από τα 58 που είχα ελάχιστο στόχο και χαμπάρι δε πήρα!

Αφού αν μου αφήσεις το σχοινάκι πάει με πήρε ο αέρας και καλά αν έρθω προς τα πάνω … αν κάνω προς Λιβύη μεριά;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...