Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ....


Recommended Posts

nikulina έγραψε:

ΕΓΟ ΔΕΝ ΙΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΝΧΟΜΕΝΙ...ΟΤΑΝ ΙΝΕ ΝΑ ΕΡΤΙ ΝΑ ΕΡΤΙ..ΕΓΟ ΤΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟ ΜΕ ΛΑΧΤΑΡΑ....Ο ΑΝΔΑΣ ΜΟΥ ΙΔΙ ΜΕΤΡΑΙ ΤΟΥ ΜΙΝΕΣ ..ΛΕΙ ΑΝ ΜΕΝΟ ΤΟΡΑ,ΔΙΛΑΔΙ ΑΦΤΟ ΤΟ ΜΙΝΑ,ΘΑ ΓΕΝΙΣΙ ΜΑΡΤΙΟΣ ...ΔΙΛΑΔΙ ΚΡΙΟΣ ΟΠΟΥΣ ΕΓΟ,,ΔΙΛΑΔΙ ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΟΣ Η ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΙ.........ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΠΙΟΣ ΕΧΙ ΑΝΧΟΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ????ΕΓΟ Η ΑΦΤΟΣ? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μάλλον ο αντρούλης σου :woohoo: :woohoo:

εμείς δεν το συζητάμε ακόμα,λέμε πρώτα ο Θεός να κάνουμε καμιά προσπάθεια δειλά-δειλά απο τον Αύγουστο,ή και μετά τις διακοπές..

Κ αυτοί αγχώνονται μωρέ,λογικό είναι και πιστεύω πως το θέλουν πιο πολύ από εμάς,για να μας βλέπουν χαρούμενες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΛΑΤΡΕΒΙ ΘΑ ΠΑΙΔΙΑ..ΑΦΤΟΣ ΙΤΕΛΕ ΠΑΝΔΑ ΠΑΙΔΙΑ..ΕΓΟ ΔΕΝ ΙΤΕΛΑ,ΕΛΕΓΑ ΠΡΟΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.....ΙΣΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΦΤΟ Ο ΘΕΟΣ ΜΕ ΤΑΛΕΠΟΡΙ,,,ΤΙ ΛΕΙ ΕΣΙ ΔΕΝ ΙΤΕΛΕΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ...ΟΥΤΕ ΕΓΟ ΔΕΝ ΣΤΟ ΔΙΝΟ ΤΟΡΑ......ΑΛΑ ΤΟΡΑ ΕΧΟ ΕΝΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΕΚΙ ΠΑΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΖΑΛΙΖΙ ΣΙΝΕΧΙΑ ΜΕΧΡΙ ΘΑ ΜΟΥ ΔΟΣΙ ΑΦΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟ......ΝΑ ΒΛΕΠΙΣ ΤΕΤΙΕΣ ΒΛΑΚΙΕΣ ΛΕΟ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΜΟΥ...ΧΑ ΧΑ ΧΑ :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν ξερω ακομα το ποτε θα ξεκινησω τις προσπαθειες.αλλα την τριτη που εχω ραντεβου με το γιατρο και μολις βγουν οι εξετασεις μου θα σας πω.επειδη εκανα καισαρικη λογικα θα πρεπει να περασει κανενα εξαμηνο για να κλεισει καλα η τομη...ευχομαο απο το σεπτεμβρη με οκτωβρη να ειμαι καλα για να ξεκινησω...το θελω πολυ βρε κοριτσια μπας και απαλυνω λιγακι τον πονο μου απο το χαμο της κορουλας μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ....ΠΟΣ ΙΣΤΕ ΣΙΜΕΡΑ?[*][*]ΜΑΡΑΚΙ ΕΛΠΙΖΟ ΣΙΜΕΡΑ ΝΑ ΙΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΛΙΤΕΡΑ...[*][*]ΖΑΧΑΠΕΝΙΑ ,ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΣ Ο ΠΟΝΟΣ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΙ ,ΠΑΝΔΑ ΘΑ ΙΝΕ ΕΚΙ ΚΡΙΜΕΝΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΒΓΕΝΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΝΙ ΑΝΟ ΚΑΤΟ........ΒΕΒΕΑ ΚΑΠΙΑ ΑΛΙ ΕΓΙΜΟΣΙ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ,ΑΛΑ ΠΑΝΔΑ ΤΟ ΜΙΑΛΟ ΜΑΣ.....[*][*]ΜΑΡΙΝΙΩ ΤΗ ΚΑΝΙΣ?...[*][*]ΧΡΙΣΑ ΞΕΡΟ ΕΣΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΑ ΙΣΕ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΙΝ ΕΧΙΣ ΠΟΛΙ ΔΟΥΛΕΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΙ ΜΕΡΑ ΕΤΣΙ ΧΑΛΑΡΑ[*][*]ΚΑΙ ΔΙΜΙΤΡΑ ΑΝ ΜΠΟΡΙΣ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΠΕΣΜΑΣ ΤΗ ΚΑΝΙΣ...ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..Ευχαριστώ για τα λόγια σας. Βασικά για την κρουαζιέρα μαλώσαμε, γιατί η πρώην του δουλεύει σε ενα πλοιο και του είπα ότι πρεπει να μάθουμε σε ποιο είναι γιατί δεν θέλω να την πετυχω.Οπότε θα επρεπε να μιλήσει μαζί της :angry: ή να πάρει τηλ κάποιο άλλο παιδί που την ξέρει. κ του είπα πως αν μιλήσει μαζί τη απλά να μου το πει γιατί στην αρχή τη σχεση μας δημιουργού πολλα προβλήματα, του έστελνε μηνύματα φιλικά μεν αλλά με γλυκολαγα μέσα μέχρι που αντέδρασα πολύ ασχημα και της τα έκοψε τα πολλά πολλά! Ετσι έμαθε που είναι αλλά δεν μου είπέ ότι μίλησε μαζι της και την επόμενη μέρα είδα τα μηνύματα στο κινητό του και έγινα Τουρκος :angry: Αυτος λέεο ότι δεν μου το ειπε γιατί ξέρει πω ζζηλεύω και θα χαλιόμουν αλλά τα πήρα πολύ ασχημα γιατι έχουμε περάσει πολλά και ανέχτηκα πολλα αλλά είμαι πολύ φορτισμένη και ξέσπασα. ΅Είπαμε πολύ άσχημες κουβέντες αλλά δεν είχα δίκιο βρε κορίτσια? Σιχα'ινομαι το ψέμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο μταξύ έγιναν πολλά τελευταία και απομακρυνθήκαμε και από τις οικογένειες μας και ουσιαστικά παλεύουμε μόνοι μας. Ναι ρ κορίτσια με αγαπάει και ηταν βράχο δίπλα μου μετ'ά από την αποβολή απλά είμαι καχύποπτη. Κι επειδή πριν τον γνωρίσω είχε και πολλές φίλες ζηλεύω, είχαμε και διαφορα περιστατικά οπότε με καταλαβαίνετε.

Παλια ήμουν πολύ αισιοδιοξη και πολύ θετικός άνθρωπος τώρα σκ΄φτομαι μόνο αρνητικά και φοβάμαι να ηρεμήσω και να σκεφτώ θετικά. Είπαμε να κάνουμε νέα αρχή και να προσπαθήσουμ γιατί τον τελευταλιο καιρό είμαι μέσα στην ένταση...θα δείξει!

Κορίτσια για το φολικό οξύ καλά κάνετε και το ξεκινάτε. Κι εγώ από Αύγουστο θα αρχίσω να το παίρνω.

Ζαχαρένια μου κι εγώ Οκτώβρη με το καλό αρχίζω τις προσπάθειες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ..ΛΙΠΑΜΕ ΠΟΥ ΜΑΛΟΣΑΤΕ.....ΤΟΡΑ ΕΓΟ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΓΝΟΜΙ ΜΟΥ...ΜΙΠΩΣ ΟΝΔΟΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΙΠΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΝ ΣΤΙΝΑΧΟΡΙΕΣΕ???ΙΣΕ ΚΑΙ ΦΟΡΤΟΜΕΝΙ ΑΦΤΕΣ ΤΗΣ ΜΕΡΕΣ,ΑΛΑ ΜΙΠΟΣ ΙΤΕΛΕ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΞΕΣΚΑΣΙΣ????ΤΟΡΑ ΣΚΕΨΟΥ ΚΑΙ ΑΛΙΟΣ...ΕΣΙ ΣΤΙΝΑΧΟΡΙΜΕΝΙ ΜΕ ΜΟΡΟ,ΑΝΧΟΜΕΝΙ ΜΕ ΤΟ ΓΑΜΟ,,ΚΑΙ ΝΑ ΕΤΡΙ Ο ΑΝΔΡΟΥΛΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΙ"ΓΛΙΚΙΑΜΟΥ ΜΙΛΙΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΙΝ ΜΟΥ ,ΝΑ ΔΩ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΒΙ ...ΝΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΜΟΥ ΝΑ ΜΙΝ ΣΙΝΑΝΔΙΟΜΑΣΤΕ ΕΚΙ ΠΟΥ ΠΑΜΕ""...ΠΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΦΕΝΟΤΑΝ???? ΙΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙ ΠΟΣ ΟΧΙ ΚΑΛΑ...ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑΤΗ....ΤΟΤΕ ΘΑ ΣΚΕΦΤΟΣΟΥΝ ΓΙΑΤΗ ΔΕΝ ΘΕΛΙ ΝΑ ΣΙΝΑΝΔΙΟΜΑΣΤΕ??ΓΙΤΑΗ ΟΜΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΜΙΛΙΣΙ???...ΞΕΡΙΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΤΕΑ.....ΕΠΙΤΑ ΑΝ ΡΟΤΟΥΣΕ ΚΑΠΙΟ ΦΙΛΙ ΓΙΑ ΑΦΤΙΝ ,ΔΕΝ ΘΑ ΦΕΝΟΤΑΝ ΠΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ ΓΙΑ ΑΦΤΙΝ??????[*][*]ΚΑΙ ΝΑ ΡΟΤΙΣΟ ΚΑΘΙ ΑΛΟ...ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΦΙΤΕ????Η ΜΙΠΟΣ ΞΕΧΑΣΕΣ ΠΟΣ ΕΣΕΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕ ,,...ΚΑΙ ΣΙΓΝΟΜΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΔΟΣΟ ΜΙΑ ΣΙΜΒΟΥΛΙ..ΝΑ ΕΧΙΣ ΕΠΙΣΤΟΣΙΝΙ ΣΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ,ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΝ ΚΡΙΒΕΣΕ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ.....ΚΑΛΑ ΙΝΕ Ι ΠΡΟΙΝ ..ΕΕΕΕΕ ΚΑΙ?????ΕΣΙ ΝΑ ΙΣΕ ΑΦΤΙΝ ΠΟΥ ΙΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΞΙΣ ΠΟΣ ΤΟΥΝ ΑΓΑΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΒΙΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΠΙΣ ΔΙΠΟΤΕ.....ΕΓΟ ΦΕΤΟΣ ΚΛΙΝΟ ΘΑ 14 ΧΡΟΝΙΑ ΓΑΜΟ,ΑΛΑ ΙΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥΑΠΟ ΘΑ 16 ΜΟΥ.ΔΙΛΑΔΙ ΕΧΟΥΜΕ 19 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ..ΠΑΝΔΑ ΤΟΥΝ ΙΧΑ ΕΠΙΣΤΟΣΙΝΙ..ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΙΜΑΝΔΙΚΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΖΙΛΕΨΑ ΠΟΤΕ....[*][*]ΣΙΓΝΟΜΙ ΑΝ ΙΠΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΣΕ ΜΠΙΡΑΞΕ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ...ΙΜΑΣΤΕ ΤΙΧΕΡΕΣ ΠΟΥ Η ΑΝΔΡΕΣ ΜΑΣ ΜΑΣ ΣΤΙΡΙΖΟΥ ΑΦΤΕΣ ΤΗΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΔΙΣΚΟΛΕΣ...ΝΑ ΣΟΥ ΠΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΟ...ΜΙΑ ΦΙΛΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΡΟΜΑΝΙΑ ΠΟΥ ΙΧΕ ΧΑΣΙ ΚΑΙ ΑΦΤΙΝ ΠΑΙΔΑΚΙ,ΕΜΑΘΕ ΜΕΤΑ ΠΟΣ ΕΧΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΙ ΠΙΘΑΝΟΤΙΘΑ ΝΑ ΚΑΝΙ ΠΑΙΔΙΑ....ΞΕΡΙΣ ΤΙ ΕΚΑΝΕ Ο ΚΑΛΟ ΤΗΣ????? ΤΙΝ ΙΠΕ ΑΠΛΑ ΠΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΚΑΝΙ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΙ ΘΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΜΕΝΟΥ ΜΑΖΙ...!!!!!!ΚΑΙ ΧΟΡΙΣΑΝ....ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ.......ΕΓΟ ΠΙΣΤΕΒΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΙΣ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΝ ΕΧΙΣ ΕΠΙΣΤΟΣΙΝΙ,ΜΙΝ ΤΙ ΖΙΛΕΒΙΣ....ΚΑΙ ΟΠΟΥΣ ΙΠΑ ΚΑΙ ΕΧΤΕΣ ΜΙΝ ΞΕΧΑΣΙΣ ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΦΤΟΣ ΙΠΟΦΕΡΙ,ΚΑΙ ΓΙΑ 2 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΑΛΙΣΤΑ,ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΑΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΡΟ.....ΚΑΙ ΟΠΟΣ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΕΧΤΕΣ,ΚΑΠΙΕΣ ΦΟΡΕΣ Η ΑΝΔΡΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΙ ΧΟΡΙΣ ΝΑ ΘΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικουλίνα μου έχεις απόλυτο δίκιο σε όλα. Ξέρω ότι παραφέρομαι απλά δεν μου αρεσει το ψέμα και δεν το ανέχομαι από κανένα.Αυτά που λες τα έχω κι εγώ στο μυαλό μου απλά μου δόθηκαν πολλές αφορμές και έφτασα τα όρια μου!!

Αλλά υποσχέθηκα στον εαυτό μου ότι θα ηρεμήσω και θα απολαύσω το ταξίδι μας.

Νικουλίνα μου δεν σε παρεξηγώ μην ανησυχείς και ευχαριτώ για όσα μου είπες με ενθαρρύνεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΡΙΣ ΓΙΑΤΗ ΣΟΥ ΛΕΟ ΠΟΣ ΚΑΙ Η ΑΝΔΡΕΣ ΙΠΟΧΕΡΟΥ????ΘΑ ΣΟΥ ΠΟ ΤΗ ΕΓΙΝΕ ΣΕ ΜΑΣ......ΕΜΕΝΑ ΕΓΙΟΣ..ΔΕΝ ΙΧΑ ΜΙΑ ΠΟΛΙ ΚΑΛΙ ΕΓΙΜΟΣΙΝΙ,ΙΧΑ ΑΙΜΑΤΑ 4 ΜΙΝΕΣ,ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΟ ΔΟΥΛΙΕΣ Η ΚΑΘΙ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΙ....ΛΙΠΟΝ ΟΛΕ ΤΗΣ ΔΟΥΛΙΕΣ ΕΜΕΝΑΝ ΝΑ ΘΑ ΚΑΝΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ...ΤΟΡΑ ΑΝΔΡΕΣ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΖΟΥΝ ΚΑΛΑ ΣΠΑΝΙΑ...ΤΟΝ ΖΟΡΙΖΑ ΛΙΓΟ ,ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΔΙΑΦΟΡΑ,ΠΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΙ ΚΑΛΑ,Η ΠΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΙ.ΚΑΙ ΤΕΤΕΑ..ΕΓΟ ΜΟΝΟ ΜΑΓΙΡΕΒΑ,ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΟ.....ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΔΟΝ,ΧΑΝΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΑΣ,ΕΚΙΝΟΣ ΒΡΑΚΟΣ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ..ΕΚΙ ..ΣΙΝΕΧΙΑ ΤΗΛΕΦΟΝΑ ,ΟΤΑΝ ΙΤΑΝ ΣΕ ΔΟΥΛΕΑ,ΝΑ ΜΟΥ ΣΚΟΥΠΙΖΙ ΘΑ ΔΑΚΡΙΑ,ΝΑ ΜΕ ΚΡΑΤΑΙ ΑΓΓΑΛΙΑ,ΟΛΑ ΑΦΤΑ........ΠΡΙΝ 1 ΜΙΝΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣΕ ΤΟ ΣΤΙΤΟΣ,ΚΑΙ ΠΙΓΑ ΝΑ ΚΑΝΟ ΜΑΣΤΟΓΡΑΦΙΑ,ΕΧΙ ΣΤΙΝΑΧΟΡΙΤΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΙ ΠΟΥ ΞΕΣΠΑΣΕ ΣΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΙΟ ΤΗΣ ΓΙΑΤΡΙΝΑΣ ΜΟΥ..ΕΦΤΙΧΟΣ ΙΜΑΣΤΕ ΓΝΟΣΤΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΙΠΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΞΕΡΙΣ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΕΚΛΕΓΕ ΚΑΙ ΜΕ ΚΡΑΤΟΥ ΑΓΓΑΛΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ "ΠΡΟΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΑΣ,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΦΤΟ ΜΕ ΤΟ ΣΤΙΤΟΣ"....ΕΓΟ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΟ ΠΟΣ ΔΕΝ ΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΦΤΟ ,ΔΕΝ ΙΝΕ ΣΟΒΑΡΟ,,,ΑΛΑ ΕΚΙΝΟΣ ΙΞΕΡΕ ΠΟΣ ΕΧΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΙΑ ΜΟΥ{ΜΙΑ ΘΙΑ ΜΟΥ ΧΑΤΙΚΕ ΑΠΟ ΑΦΤΟ}...ΤΟΡΑ ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΝΧΟΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΓΟ ΤΟΣΟ ΠΟΛΙ ΤΟΤΕ......ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΔΟΝ ,ΘΑ ΛΕΟ ΑΦΤΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΙΣ ΠΟΣ ΚΑΙ ΑΦΤΟΥ ΙΠΟΦΕΡΟΥ ΚΑΙ ΠΟΝΑΝΕ ΣΑΝ ΕΜΑΣ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ νικουλίνα μου μ υγκίνη πάρα πολύ...Κι εγώ όταν ήμουν στο χειρουργείο και γεννούσα με χαϊδευε και μου ψυθύριζε θα τα καταφέρεις πριγκίπισσα μου και από ότι μου είπε η κολλητή μου όταν βγήκε εκλαιγε σαν μωρό παιδί.Μια εβδομάδα δεν πήγε δουλειά για να μην με αφήσει μόνη μου και μου έλεγε παιδιά θα κάνουμε πολλά αλλά Μαρία μόνο μία υπάρχει και δεν θέλω να τη χάσω :(:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera se ola ta omorfa koritsakia mou!!!!!!!!

molis ksipnisa!!!! w nai!!!ypnaroyyyy :lol::lol:

kai twra diavasma pali...ax kourasthka alla ti na kanoyme...

akoma h PERIODOs!!!

POU EINAI OEO?????OPWS LEEI KAI H NIKULINA!!!XAXAXA

pantws koritsia den aisathanomai akoma priksimo sthn koilia...kai h zigaria katevenei anti na anevenei ws sinithws prin thn periodo...

alla DEN enthousiazomai tha deiksei... ;)

kai to antraki moy me eipe na perimenoyme ligo akoma...mporei na einai apo thn stenaxwria... :blink::huh:

nikulina kalh arxh se esena pou ksekinas twraaaaaaa ;) :woohoo: :kiss:

maraki o antras sou se yperlatreuei kai as tous alloys na koureuonte....!kapoies tha thelan poly tetoious sizigous kai omws den toys exoyn... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ....ΕΜΙΣ ΙΜΑΣΤΕ ΓΙΝΕΚΕΣ ΚΑΙ ΚΛΕΜΕ ΠΙΟ ΓΡΙΓΟΡΑ ΑΛΑ ΓΙΑ ΑΦΟΥΣ ΙΝΕ ΠΙΟ ΔΙΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΟΥΝΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΦΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΒΛΑΚΙΕΣ......ΑΛΑ ΧΟΡΙΣ ΝΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ........Ο ΔΙΚΟΣΜΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΝΑ ΠΙ ΠΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΤΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΙΝΕ ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΙ ΕΣΤΙ ΘΛΙΜΕΝΙ..ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΙΜΑΣΤΕ ΕΤΣΙ..ΑΦΤΟ ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΙΝΑ...ΟΝΔΟΣ ΙΧΕ ΣΤΙΝΑΧΟΡΙΤΙ ΠΟΛΙ....ΤΟΡΑ ΟΜΟΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΙΠΑ ΠΟΣ ΘΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΑΛΑ ΛΕΙ......ΒΕΒΕΑ ΠΡΟΤΑ ΜΕ ΡΟΤΙΣΕ ΑΝ ΙΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙ,ΚΑΙ ΑΝ ΙΜΕ ΨΙΧΟΛΟΓΙΚΑ ΕΤΙΜΙ..ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΛΙΘΙΑ ΑΦΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΓΙΝΙ...ΑΛΑ ΤΟΥ ΙΠΑ ΠΟΣ ΝΙΟΘΟ ΔΙΝΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΕ,ΚΑΙ ΑΝ Ο ΘΕΟΣ ΘΕΛΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΓΙΝΙ ,ΑΣ ΓΙΝΙ,ΘΑ ΙΠΟΦΕΡΟ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΟ ΞΑΝΑ,ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΙ........ΙΜΕ ΕΤΙΜΙ....ΕΕΕΕΕΕ ΤΟΤΕ ΓΕΛΑΣΕ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕΤΡΑΙ ΤΟΥΣ ΜΙΝΕΣ..ΛΕΙ "ΑΝ ΜΕΝΟ ΤΟΡΑ ,ΘΑ ΓΕΝΙΣΟ ΜΑΡΤΙΟ,..ΚΡΙΟΣ..ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ...ΔΙΛΑΔΙ ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΙ{ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΛΕΙ ΠΟΣ ΙΜΕ ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΙ} Η ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΟΣ,,,ΑΛΑ ΛΕΙ ΠΟΣ ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΛΙ ΠΕΡΑ ΜΕ 2 ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΙ.....ΓΕΛΕΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΨΙΧΙΜΟΥ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΑΧ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ....ΕΜΙΣ ΙΜΑΣΤΕ ΓΙΝΕΚΕΣ ΚΑΙ ΚΛΕΜΕ ΠΙΟ ΓΡΙΓΟΡΑ ΑΛΑ ΓΙΑ ΑΦΟΥΣ ΙΝΕ ΠΙΟ ΔΙΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΟΥΝΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΦΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΒΛΑΚΙΕΣ......ΑΛΑ ΧΟΡΙΣ ΝΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ........Ο ΔΙΚΟΣΜΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΝΑ ΠΙ ΠΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΤΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΙΝΕ ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΙ ΕΣΤΙ ΘΛΙΜΕΝΙ..ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΙΜΑΣΤΕ ΕΤΣΙ..ΑΦΤΟ ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΙΝΑ...ΟΝΔΟΣ ΙΧΕ ΣΤΙΝΑΧΟΡΙΤΙ ΠΟΛΙ....ΤΟΡΑ ΟΜΟΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΙΠΑ ΠΟΣ ΘΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΑΛΑ ΛΕΙ......ΒΕΒΕΑ ΠΡΟΤΑ ΜΕ ΡΟΤΙΣΕ ΑΝ ΙΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙ,ΚΑΙ ΑΝ ΙΜΕ ΨΙΧΟΛΟΓΙΚΑ ΕΤΙΜΙ..ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΛΙΘΙΑ ΑΦΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΓΙΝΙ...ΑΛΑ ΤΟΥ ΙΠΑ ΠΟΣ ΝΙΟΘΟ ΔΙΝΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΕ,ΚΑΙ ΑΝ Ο ΘΕΟΣ ΘΕΛΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΓΙΝΙ ,ΑΣ ΓΙΝΙ,ΘΑ ΙΠΟΦΕΡΟ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΟ ΞΑΝΑ,ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΙ........ΙΜΕ ΕΤΙΜΙ....ΕΕΕΕΕΕ ΤΟΤΕ ΓΕΛΑΣΕ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕΤΡΑΙ ΤΟΥΣ ΜΙΝΕΣ..ΛΕΙ "ΑΝ ΜΕΝΟ ΤΟΡΑ ,ΘΑ ΓΕΝΙΣΟ ΜΑΡΤΙΟ,..ΚΡΙΟΣ..ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ...ΔΙΛΑΔΙ ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΙ{ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΛΕΙ ΠΟΣ ΙΜΕ ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΙ} Η ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΟΣ,,,ΑΛΑ ΛΕΙ ΠΟΣ ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΛΙ ΠΕΡΑ ΜΕ 2 ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΙ.....ΓΕΛΕΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΨΙΧΙΜΟΥ....

nikulina na genithei ARXES MARTIOY NA EINAI TO PIO GLYKO KAI SINAISTHIMATIKO ZWDIO!!!IXTHEIS!!!!!!!!!!SAN KAI EMENA!!! ;);)

GIA AYTO ANTEEEEEEEE VALTE MPROS!!! ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΣΤΙΝΑ...ΜΑΡΙΝΙΩ ΤΗ ΚΑΝΙΣ? ΑΠΟ ΠΙΕΡΕΤΟ ΠΟΣ ΠΑΣ?ΤΗ ΤΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΕΧΙΣ?ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΙΜΤΟΜΑΤΑ ΜΠΟΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΝ ΕΧΙΣ...ΚΑΙ ΕΚΟ ΠΟΥ ΕΜΕΝΑ ΕΓΓΙΟΣ ΔΕΝ ΙΧΑ ΟΥΤΕ ΦΟΥΣΚΟΜΑ ,ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΟ...ΑΦΟΥ ΕΛΕΓΑ ΑΠΟΚΛΙΕΤΕ ΝΑ ΙΜΕ ΕΓΙΟΣ,ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΜΕΡΕΣ ΚΑΤΙΣΤΕΡΙΣΙ..ΕΣΙ ΠΟΣΑ ΕΧΙΣ ΤΟΡΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΑ .....ΛΕΣ ΝΑ ΙΜΕ ΤΟΣΟ ΤΙΧΕΡΙ ΝΑ ΠΙΑΣΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΤΙ?ΜΑΚΑΡΙ,ΜΑΚΑΡΙ....ΚΑΤΣΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΡΟΤΑ ΕΣΙ ΤΗ ΘΑ ΚΑΝΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΓΟ... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΚΑΛΟΣΤΙΝΑ...ΜΑΡΙΝΙΩ ΤΗ ΚΑΝΙΣ? ΑΠΟ ΠΙΕΡΕΤΟ ΠΟΣ ΠΑΣ?ΤΗ ΤΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΕΧΙΣ?ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΙΜΤΟΜΑΤΑ ΜΠΟΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΝ ΕΧΙΣ...ΚΑΙ ΕΚΟ ΠΟΥ ΕΜΕΝΑ ΕΓΓΙΟΣ ΔΕΝ ΙΧΑ ΟΥΤΕ ΦΟΥΣΚΟΜΑ ,ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΟ...ΑΦΟΥ ΕΛΕΓΑ ΑΠΟΚΛΙΕΤΕ ΝΑ ΙΜΕ ΕΓΙΟΣ,ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΜΕΡΕΣ ΚΑΤΙΣΤΕΡΙΣΙ..ΕΣΙ ΠΟΣΑ ΕΧΙΣ ΤΟΡΑ?

ELA NIKULINA...KALA LEW OTI EIMAI...EXW 37 SIMERA POU METRITHIKA... :blink::huh: TI NA PW???? :dry:

TWRA EXW 4 HMERES KATHISTERISI...!KAI EGW STIS 10 LEW NA KANW...META KSEFEYGEI TO THEMA KATHISTERHSIS...! :lol:

maraki oxi akoma,,,,an kai ta testakia den ta empisteuomai.. :silly:

aman kai auth h periodos...panw pou lew ola kala...pali nera mou kanei! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΙΣ ΔΙΚΙΟ ΜΕΤΑ ΤΗΣ 10 ΔΕΝ ΙΝΕ ΠΙΑ ΚΑΤΙΣΤΕΡΙΣΙ...:):):)...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΙΝΕ ΚΑΛΙ..ΣΤΗΝ ΑΡΧΙ ΤΗΣ ΕΓΙΜΟΣΙΝΙ ΑΝΕΒΕΝΙ Η ΤΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ..ΛΙΓΟ.ΑΝΟ ΤΟΥ 37.....ΜΙΝ ΑΡΧΙΖΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΟΥΛΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΚΑΤΣΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΙΣ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΕΧΙΣ ΔΙΚΙΟ ΜΕΤΑ ΤΗΣ 10 ΔΕΝ ΙΝΕ ΠΙΑ ΚΑΤΙΣΤΕΡΙΣΙ...:):):)...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΙΝΕ ΚΑΛΙ..ΣΤΗΝ ΑΡΧΙ ΤΗΣ ΕΓΙΜΟΣΙΝΙ ΑΝΕΒΕΝΙ Η ΤΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ..ΛΙΓΟ.ΑΝΟ ΤΟΥ 37.....ΜΙΝ ΑΡΧΙΖΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΟΥΛΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΚΑΤΣΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΙΣ......

xthes pethana stis douleies kai piga kai gimnastirio....vlakeia mou to kserw...alla ithela kati na kanw...me eixe piasei melagxolia....!!!

glykes mou ta leme meta...paw na diavasw kai den kanw tipota simera... ;)

filiaaaaa :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...