Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Ευτυχώς και στο Έλενα είναι πολύ υπέρ του θηλασμού και βοηθάνε πάρα πολύ! Εμένα, μου έδωσε επιθέματα μια φίλη μου που γέννησε το Γενάρη και δεν κατάφερε να θηλάσει, οπότε της ήταν άχρηστα.
    • Καλημέρα κορίτσια! Σας ζηλεύω που πάτε θάλασσα..Μ αρέσει τόσο πολύ αλλά  τώρα μου είπε η γιατρός να μην πάω..😔 Χθες βράδυ με πιάσανε κάτι πονακια σαν περιόδου,δεν κρατούσαν πολύ αλλά μέσα σε μια ώρα τα είχα αρκετές φορές..Ευτυχώς σήμερα τπτ,δεν ξέρω τι ήταν αυτό.. @μαμά12345 εγώ πήρα επιθέματα..
    • Πιστεύω ότι αυτή είναι η φορά μας!! Σ'ευχαριστω πολύ!!! Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες μας!!♥️🌈
    • Κοριτσια εγω ακομη καθυστερηση. 43μερα κυκλου σημερα.πηγα στο γιατρο μετρησαμε χοριακη αρμητικη φυσικα 0,1 κ προγεστερονη 19. Μου ειπε εκανε ο οργανισμος μ πολυ αργα ωορηξια παρολο π πηρα τα χαπια προκλησης γι αυτο κ η καθυστερηση.θα περιμενω μςχρι την αλλη πεμπτη περιοδο κ αν δεν θα παρω ντπυφαστον γ να μ ερθει.το θεμα ειναι πως ο συζυγος δπυλευει ακαταπαυστα ολη την εβδομαδα π μας ερχεται κ ειναι δυσκολες οι επαφες εως ακατορθωτες
    • @Elk κι εμείς χτες πήγαμε για μπάνιο..εγω μπήκα να σου πω..σκέφτομαι ότι μετά δε πρόκειται να κάνω οπότε του λέω του άντρα μου πάμε τώρα να κάνω κανένα γιατί θα με φάει η Κλεισούρα😂😂😂 οπότε μην το σκέφτεσαι και μπες..!  @Katiana1987 μπραβο κορίτσι μου είναι ωραία αυτά!! Σπάνια να βλέπεις ανθρώπους μετά από χρόνια και να έχεις τέτοια σχέση...άντε περιμένουμε να μας πεις ... Εγώ πάντως κορίτσια εκεί που γέννησα ήταν όλες οι μαίες υπέρ του θηλασμού και με βοήθησαν τόσο πολύ..δεν το περίμενα να ενδιαφέρονται ετσι...άλλο που είχε ίκτερο ο μικρός και δεν τα καταφέραμε...να σας ρωτήσω επιθέματα θηλασμού πήρατε όσες θα θηλασετε?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...