Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΙ ΑΝ ΧΑΣΑΜΕ ΜΙΑ ΜΑΧΗ......ΔΕΝ ΧΑΣΑΜΕ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ!


Recommended Posts

Φιλες μου αγαπημενες καλησπερα!

πριν λιγο σχολασα και μπηκα κατευθειαν να σας γραψω!Τα νεα μου τα μαθατε απο την αδελφουλα μου ..... χοριακη αρνητικη αλλα πανω απο ολα σκεψη θετικη!Και αυτο μου το μαθατε εσεις!Μεσα απο τα βαθη της καρδιας μου σας ευχαριστω ολες για την συμπαρασταση και την αγκαλια που μου ανοιξατε!Δοξα τον θεο εχω την υγεια μου!Εναν αντρα που με υπεραγαπαει!μια οικογενεια που ειναι διπλα μου!Δεν πειναμε!Και απεκτησα αμετρητες ΦΙΛΕΣ απο το mammy,ολες σας μου σταθηκατε περισσοτερο και απο τις καλητερες μου φιλες!Γιατι οι φιλες στα δυσκολα φαινοντε!Εκλαιγα οσο διαβαζα τις ευχες σας αλλα απο χαρα!Γιατι αυτο ειναι ΜΕΓΑΛΕΙΟ!Γιατι καταφερατε Απο ενα αψυχο αντικειμενο να δημιουργησετε δεσμους ζωντανους,δυνατους και αμμεσους περισσοτερο!ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!ΣΑΣ ΑΞΙΖΟΥΝ ΟΛΕΣ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!Ευχαριστω ολες σας που μπηκατε στην ζωη μου1Και ευχαριστω την αδελφουλα μου που μου ειπε για το μαμμυ!Φινακι ΣΑΓΑΠΩ και το ξερεις!Περιμενω πως και πως το ανιψακι μου να το σφιξω στην αγκαλια μου!

Θα δωσω και αλλη μαχη...Μπορει να πεσω αλλα θα ξανασηκωθω!ευτηχως ή δυστηχως ετσι ειναι η ζωη!Eιμαι σιγουρη οτι καποια στιγμη στιγμη θα νικησω! :kiss::kiss::kiss::kiss: σε οοοοοοοοοολες σας!!!

Οτι χρειαστειτε θα ειμαι εδω για εσας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XARA35 έγραψε:

Φιλες μου αγαπημενες καλησπερα!

πριν λιγο σχολασα και μπηκα κατευθειαν να σας γραψω!Τα νεα μου τα μαθατε απο την αδελφουλα μου ..... χοριακη αρνητικη αλλα πανω απο ολα σκεψη θετικη!Και αυτο μου το μαθατε εσεις!Μεσα απο τα βαθη της καρδιας μου σας ευχαριστω ολες για την συμπαρασταση και την αγκαλια που μου ανοιξατε!Δοξα τον θεο εχω την υγεια μου!Εναν αντρα που με υπεραγαπαει!μια οικογενεια που ειναι διπλα μου!Δεν πειναμε!Και απεκτησα αμετρητες ΦΙΛΕΣ απο το mammy,ολες σας μου σταθηκατε περισσοτερο και απο τις καλητερες μου φιλες!Γιατι οι φιλες στα δυσκολα φαινοντε!Εκλαιγα οσο διαβαζα τις ευχες σας αλλα απο χαρα!Γιατι αυτο ειναι ΜΕΓΑΛΕΙΟ!Γιατι καταφερατε Απο ενα αψυχο αντικειμενο να δημιουργησετε δεσμους ζωντανους,δυνατους και αμμεσους περισσοτερο!ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!ΣΑΣ ΑΞΙΖΟΥΝ ΟΛΕΣ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!Ευχαριστω ολες σας που μπηκατε στην ζωη μου1Και ευχαριστω την αδελφουλα μου που μου ειπε για το μαμμυ!Φινακι ΣΑΓΑΠΩ και το ξερεις!Περιμενω πως και πως το ανιψακι μου να το σφιξω στην αγκαλια μου!

Θα δωσω και αλλη μαχη...Μπορει να πεσω αλλα θα ξανασηκωθω!ευτηχως ή δυστηχως ετσι ειναι η ζωη!Eιμαι σιγουρη οτι καποια στιγμη στιγμη θα νικησω! :kiss::kiss::kiss::kiss: σε οοοοοοοοοολες σας!!!

Οτι χρειαστειτε θα ειμαι εδω για εσας!

ετσι ειναι κουκλα μου οπως τα λες..οσα χτυπηματα κι αν φαμε απο τη ζωη(γιατι μεσα ειναι ολα) ποτε δε σκυβουμε το κεφαλι...προχωραμε μεχρι να πετυχουμε το στοχο μας...φιλακια πολλα πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία είναι που ακούγεσαι αισιόδοξη, οι θετικοί άνθρωποι κάνουν θετικές σκέψεις και προκαλούν θετικές πράξεις.

Ολα θα πάνε καλά μην το βάζεις κάτω ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρα μου,ετσι οπως τα λες ειναι...εγω δεν χρειαζετε να προσθεσω κατι...απλα να σου πω αυτο που μου ελεγε παντα ο πατερας μου...

"Η ζωη,ειναι ενας πολεμος κ καθε μερα θα δινεις κ απο μια μαχη,μη κολωσεις ποτε!Προχωρα κ θα νικησεις"

Ειναι το μονο που κραταω μες το μυαλο μου κ θα το εχω μεχρι να πεθανω...

Πολλα φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε λυπάμαι μόνο για την αποτυχία της σπερματέγχυσης...

Χαίρομαι με την αισιοδοξία σου!!!

Να είσαι καλά κοπέλα μου!!!

Χαλαρή, χαρούμενη και δε θα αργήσεις να φτάσεις στο επιθυμητό!!!

Σε φιλώ!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι δυνατον να μην απαντησω σε μηνυμα της αδερφης μου ????

πες μου ειναι ???

Σημερα μπορει τα πραγματα να μην ηρθαν οπως τα περιμεναμε,αλλα χαρηκα παρα πολυ που εισαι δυνατη..

Επεσες και ξανασηκωθηκες,εισαι παλι οπως πριν γεματη αισιοδοξια και πεισμα κι αν δεν ηρθε σημερα το μωρακι θα ερθει αυριο..ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΟΜΩΣ!

το πιστευω οσο αναπνεω..ειμαι διπλα σου για να σου κραταω το χερι,για να σου απλωνω μια σκαλα να ανεβεις οταν δεν εισαι καλα ..

για να σε θαυμαζω οταν εισαι δυνατη..

ειμαι διπλα σου ..

να το θυμασαι..

σ αγαπαω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο την ωρα που ανακοινωσε η wendy τα μαντατα

περιμενα με αγωνια το δικο σου post.Αυτη ακριβως την σταση

ηθελα να κρατησεις!

ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χαρα κ τσαχπινια!!!!!!!

Εχεις τοσο κοσμο που σε νοιαζεται κ σ αγαπαει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ!Η ΑΔΕΡΦΙΚΗ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΣΕ ΑΓΑΠΑΝΕ!!!!ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΜΕ

ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΘΑ ΧΑΡΟΥΜΕ!!!!

ΚΑΛΑ ΤΙ ΕΓΡΑΨΑ ΠΟΙΗΜΑ ΒΓΗΚΕ!!!!ΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο σου που είσαι τόσο θετική και αισιόδοξη! Ετσι πρέπει! Αν καταφέρεις να αποβάλλεις τελείως το άγχος και την αγωνία "είμαι δεν είμαι" που είναι απόλυτα λογικό να έχεις,βεβαια, θα μείνεις έγκυος αμέσως!! Ξεκινα από αύριο!!! Και τον επόμενο μηνα θα περιμένω να δω το ποστ σου στις ανακοινώσεις εγκυμοσύνης!!!

Δε δυσκολεύτηκα να μείνω έγκυος αλλά έχω ακούσει τόσες και τόσες κοπέλες που προσπαθούσαν καιρό και με το που το έβγαλαν από το μυαλό τους έμειναν... Και τα πρώτα παραδείγματα θα τα βρεις από δω μέσα!!

Το έχω συζητήσει και με γιατρό, όμως, και πράγματι ισχύει αυτό! Το άγχος και το στρες κάνει σε όλα κακο! Για σκέψου το... σε στομάχι,καρδιά τα πάντα! Το άγχος εμποδίζει τον οργανισμό να λειτουργήσει "σωστά" και στη συγκεκριμένη περίπτωση πρέπει να γίνει ολόκληρη διαδικασία για να επιτευχθεί η σύλληψη! Ασε τον εαυτό σου ελεύθερο, απόλαυσε τη ζωή με τον άντρα σου και την οικογένειά σου, και θα δεις που μόλις το μπεμπάκι αιστανθεί τη γαλήνη και την ηρεμία γύρω του θα τρυπώσει για τα καλά μέσα σου!!!

Ξέρω ότι δεν είναι εύκολο να βγάλεις από το μυαλό σου κάτι που λαχταράς αλλά όλα αυτά στα γράφω με πολλή αγάπη και ενδιαφέρον! Με συγκίνησαν πολύ τα συναισθήματα της μιας ώρας που περίμενες τα απότελέσματα...

Να σαι καλά, σου εύχομαι τον επόμενο μήνα να είναι γεμάτη η κοιλίτσα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eva_25,

και εσυ με συγκινησες με ολα αυτα που μου εγραψες και με αγγιξες πραγματικα και ας μην περασες απο αυτη την θεση!σου ευχομαι να χαιρεσε την οικογενεια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κπέλα μου!

Χαίρομαι για την αισιοδοξία σου! Είσαι πολύ θετικός άνθρωπος... για αυτό και στο τέλος θα κερδίσεις τον ...πόλεμο..!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα!

σημερα ξυπνησα γεματη αποφασεις!

1ον απο σημερα διαιτα γιατι εχω ξεφυγει λιγο και αν μεινω εγκυουλα θα ξεφυγω κιαλλο!!!

2ον κομμωτηριο μεσα στην εβδομαδα για κουρεμα ανταυγιες κτλ

3ον μετα το πασχα βουρ για την επομενη προσπαθεια!Αν και δεν ξερω...2η σπερματεχυση ή κατευθειαν εξωσωματικη;Εσεις τι λετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια

κι εγω αλλαξα μαλλι μετα την - χοριακη :laugh: :laugh:

οσο για το αν θα ξανακανεις σπερματεγχυση ή εξωσωματικη

τι να σου πω...?

Αποφασισα να κανω εξωσωματικη γιατι αν εκανα κ 2η σπερματεγχυση

παλι θα τις εκανα τις ενεσουλες μου!Οποτε λεω να ντοπαριστω ξανα αλλα

με περισσοτερες πιθανοτητες για θετικο αποτελεσμα!

Η καλυτερη συμβουλη ειναι του γιατρου σου κ η επιλογη δικη σου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lollipop,

εγω εχω ενα θεματακι με τις ενεσεις!Δεν μπορω να τις βΛεπω καν!μετα σκεφτομαι την σαλπιγγογραφια γιατι δεν την εχω κανει και εχω ακουσει οτι ποναει και διαφορα τετοια!στην εξωσωματικη με φοβιζει λιγο η μεθη!σκεφτομαι διαφορα!να δουμε τι θα πει και ο γιατρος....και οι οι γιατροι ομως νομιζω πως πολλες φορες λειτουργουν με το συμφερον!τα λεφτα ειναι πολλα βλεπεις και ο κοσμος που εχει αναγκη πολυς!

τι να κανουμε;ο δρομος γιατι την κορυφη ειμαι μαλλον μακρυς, ανηφορικος και με πετρες!αλλα οταν ανεβεις στην κορυφη η θεα πρεπει να ναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσυ αγαπη μου εισαι αποφασισμενη για ολα...μμμμ μαρεσει αυτο μονο σε ενα πραγμα εχω την ενσταση μου...στην διαιτα...λαθος εποχη διαλεξες και καλα τωρα Μεγαλη εβδομαδα ολοι θα συγκρατιθουμε αλλα μετα?την πετσουλα απο το αρνακι πως θα την αρνηθεις(εκτοσ κι αν εισαι σαν εμενα που δεν το τρωω)τσουρεκακι?κι αν ησουνκαι εδω στην κρητη θα ειχες και τις μυρωδιες απο τα καλλιτσουνια :blink::blink::blink::blink::blink: ....πεινασα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XARA35 έγραψε:

eva_25,

και εσυ με συγκινησες με ολα αυτα που μου εγραψες και με αγγιξες πραγματικα και ας μην περασες απο αυτη την θεση!σου ευχομαι να χαιρεσε την οικογενεια σου!

Σε ευχαριστώ κούκλα μου, να σαι καλά!! Κ εσύ να χαίρεσαι τον αντρούλη σου και με το καλό να αποκτήσετε το μωράκι που τόσο λαχταράτε!!

XARA35 έγραψε:

Κοριτσια καλημερα!

σημερα ξυπνησα γεματη αποφασεις!

1ον απο σημερα διαιτα γιατι εχω ξεφυγει λιγο και αν μεινω εγκυουλα θα ξεφυγω κιαλλο!!!

2ον κομμωτηριο μεσα στην εβδομαδα για κουρεμα ανταυγιες κτλ

3ον μετα το πασχα βουρ για την επομενη προσπαθεια!Αν και δεν ξερω...2η σπερματεχυση ή κατευθειαν εξωσωματικη;Εσεις τι λετε;

Μπράβο κοριτσάκι μου!!! Ετσι σε θέλω!!! Ανανέωση και χαρά!! :)

ΑΑΑΑΑΑ!!! Δεν ξέρω τί χρώμα είναι τα μαλλιά σου αλλά αν είναι ξανθά σκουρινε τα!!! Γιατί όταν μείνεις εγκυούλα δε θα μπορείς να τα βάψεις!!! Εγώ την πάτησα (δεν ήταν στο πρόγραμμα), και τα έβαψα όταν η ρίζα είχε φτάσει στο γόνατο!! :blink:

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eva_25,

μαλλον εχεις δικαιο για το μαλλι!θα το κανω ενα γλυκο καστανο!Δεν θελω να παραμελω τον εαυτο μου γιατι η καλη ψυχολογια ξεκινα απο "εξω" και μετα φωλιαζει εσωτερικα!να γινω ομορφουλα μπας και με "λιμπηστει"το μωρακι και μπει στην κοιλιτσα μου! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hallo koritsia....

xara diavasa gia tin salpiggografia pou eipes oti fovasai na kaneis. na sou pw tin proswpiki mou empeiria... ponese oso ena test pap gia ligo... meta mou eipan oti isws exw aima i ponous k an xreiastei na parw pausipono gia ton pono.

loipon sou vazoun ena kathetira gia na valoun to ygro mesa sou pou elegxei tis salpigges k an einai anoixtes ( proswpiki empeira lew pali) ponaei gia poli ligo.. an uparxei kapoio thema de xerw...

mexri na fygei auto to ygro me ta oura(gt paei sta nefra)auto mporei meta tin exetasi na prokalesei ponous.... egw tin ekana vradini wra gia na pesw meta gia nani.... to ygro kanei na fygei 10-12 wres.

rwta ton giatro sou vevaia,alla egw 3 wres prn pira ena pausipono k de efaga tpt.... good luck k grigora sou euxomai opws oles mas me ena nini.... :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giwtaki,

την πρωτη αποτυχημενη σπερματεχυση μου μπηκαν ιδεες μηπως κατι φταιει με τις σαλπιγγες!αν χριαστει να το κανω θα το κανω!αλλωστε πριν απο λιγο καιρο δεν μπορουσα καν να κανω μια εξεταση αιματος!τωρα εχω παθει ανοσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala de sou eipe o giatros na kaneis prwta salpiggografia gia na xereis?? k pes oti ekei kati einai - pou de sto euxomai- gt na se evale adika se tetoia diadikasia ( tis spermategxusis? )me to diko mou myalo -pou de eimai giatros- nomizw oti prwta thaprepe na kaneis salpiggografia.. diorthwse me an kanw lathos.... k twra esena sou mpikan oi idees k oxi tou giatrou??? ti na pw...... good luck pantws k an psaxneis gia to pou na kaneis tin salpiggografia pes mou na sou pw pou tin ekana k emeina euxaristimeni k apo ton giatro k apo olous... poli exupiretikoi k analitikoi sto prin ginei i exetasi..mou exigisan akrivws ti tha ginei k pws....pisteuw k auto voithaei sto na xalarwsoume.... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...