Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΤΡΕΣ ΣΤΟ SITE..


annaki!!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 291
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

simone αφηνω αλλες να λενε τα χαρισματα μου, αλλα ναι ειναι 50 μετρα και 3 εκ. τωρα μπορω να το ομολογησω! με τετοια χαρισματα ειμαι παιδι για σπιτι αλλα θα μου επιτρεπετε να κανω και καμια ξεπετιτσα, εεεεεεεε τζαμπα η 50μετρη? ξεχασα να σας πω ..............

εχω και κοτερο..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

simone αφηνω αλλες να λενε τα χαρισματα μου, αλλα ναι ειναι 50 μετρα και 3 εκ. τωρα μπορω να το ομολογησω! με τετοια χαρισματα ειμαι παιδι για σπιτι αλλα θα μου επιτρεπετε να κανω και καμια ξεπετιτσα, εεεεεεεε τζαμπα η 50μετρη? ξεχασα να σας πω ..............

εχω και κοτερο..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

simone αφηνω αλλες να λενε τα χαρισματα μου, αλλα ναι ειναι 50 μετρα και 3 εκ. τωρα μπορω να το ομολογησω! με τετοια χαρισματα ειμαι παιδι για σπιτι αλλα θα μου επιτρεπετε να κανω και καμια ξεπετιτσα, εεεεεεεε τζαμπα η 50μετρη? ξεχασα να σας πω ..............

εχω και κοτερο..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια( η' μηπως πρεπει να λεω κι αγορια;)το ριξατε τελειως το επιπεδο.Τελικα εχει δικιο το tirogaridaki.Ας μπαινει και κανενας αντρας σ'αυτο το site,μπας κι εχουμε κανενα τυχερο.Μονο που θα πρεπει ΄νάλλαξω φωτο στο προφιλ.Τι χαζη που ειμαι!Εβαλα τα παιδια μου Θα βαλω μια δικη μου sexy,να κανω topless.xaxa.ΒΡΑΣΙΔΑ ειμαι η ΛΑΟΥΡΑ.ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΣΤΟ 0905687543.θΑ ΠΕΡΑΣΕΙς ΚΑΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια( η' μηπως πρεπει να λεω κι αγορια;)το ριξατε τελειως το επιπεδο.Τελικα εχει δικιο το tirogaridaki.Ας μπαινει και κανενας αντρας σ'αυτο το site,μπας κι εχουμε κανενα τυχερο.Μονο που θα πρεπει ΄νάλλαξω φωτο στο προφιλ.Τι χαζη που ειμαι!Εβαλα τα παιδια μου Θα βαλω μια δικη μου sexy,να κανω topless.xaxa.ΒΡΑΣΙΔΑ ειμαι η ΛΑΟΥΡΑ.ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΣΤΟ 0905687543.θΑ ΠΕΡΑΣΕΙς ΚΑΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια( η' μηπως πρεπει να λεω κι αγορια;)το ριξατε τελειως το επιπεδο.Τελικα εχει δικιο το tirogaridaki.Ας μπαινει και κανενας αντρας σ'αυτο το site,μπας κι εχουμε κανενα τυχερο.Μονο που θα πρεπει ΄νάλλαξω φωτο στο προφιλ.Τι χαζη που ειμαι!Εβαλα τα παιδια μου Θα βαλω μια δικη μου sexy,να κανω topless.xaxa.ΒΡΑΣΙΔΑ ειμαι η ΛΑΟΥΡΑ.ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΣΤΟ 0905687543.θΑ ΠΕΡΑΣΕΙς ΚΑΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!! ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ (Ή ΜΗΠΩΣ ΑΓΟΡΑΚΙΑ?) ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΡΙΞΑΝ ΣΤΟ ΨΙΛΟ ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΕ ΦΩΤΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ!!!! ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!!

ΚΑΣΣΗ, ΒΡΑΣΙΔΑ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΚΡΥΒΟΣΑΣΤΑΝ ΚΑΛΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΙ ΗΘΕΛΑ Η ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΕΞ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ?

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΡΟΧΘΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΟΓΔΟΟ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ...ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΦΟΒΑΤΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΘΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΤΟ SITE ΜΕ ΤΟΥΣ ΒΑΡΒΑΤΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΚΤΟΝΩΝΟΜΑΙ!!!! ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑ!!!!!!

ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ Η ΣΙΜΟΝ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!! ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ (Ή ΜΗΠΩΣ ΑΓΟΡΑΚΙΑ?) ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΡΙΞΑΝ ΣΤΟ ΨΙΛΟ ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΕ ΦΩΤΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ!!!! ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!!

ΚΑΣΣΗ, ΒΡΑΣΙΔΑ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΚΡΥΒΟΣΑΣΤΑΝ ΚΑΛΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΙ ΗΘΕΛΑ Η ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΕΞ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ?

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΡΟΧΘΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΟΓΔΟΟ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ...ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΦΟΒΑΤΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΘΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΤΟ SITE ΜΕ ΤΟΥΣ ΒΑΡΒΑΤΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΚΤΟΝΩΝΟΜΑΙ!!!! ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑ!!!!!!

ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ Η ΣΙΜΟΝ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!! ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ (Ή ΜΗΠΩΣ ΑΓΟΡΑΚΙΑ?) ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΡΙΞΑΝ ΣΤΟ ΨΙΛΟ ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΕ ΦΩΤΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ!!!! ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!!

ΚΑΣΣΗ, ΒΡΑΣΙΔΑ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΚΡΥΒΟΣΑΣΤΑΝ ΚΑΛΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΙ ΗΘΕΛΑ Η ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΕΞ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ?

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΡΟΧΘΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΟΓΔΟΟ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ...ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΦΟΒΑΤΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΘΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΤΟ SITE ΜΕ ΤΟΥΣ ΒΑΡΒΑΤΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΚΤΟΝΩΝΟΜΑΙ!!!! ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑ!!!!!!

ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ Η ΣΙΜΟΝ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΕΘΕΣΑ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ Κ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΧΑΜΟΣ:blink: ΑΣ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ Κ ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΕΣ..ΦΙΛΑΚΙΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΕΘΕΣΑ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ Κ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΧΑΜΟΣ:blink: ΑΣ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ Κ ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΕΣ..ΦΙΛΑΚΙΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΕΘΕΣΑ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ Κ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΧΑΜΟΣ:blink: ΑΣ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ Κ ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΕΣ..ΦΙΛΑΚΙΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


  • Απαντήσεις

    • Δυστηχως πάλι δεν βλέπω κάτι ελπίζω όμως να είναι νωρίς και να σου δείξει αργότερα έτσι και αλλιώς ακόμα δεν είσαι σε καθυστέρηση όποτε περίμενε λιιιγο ακόμα  δεν ξέρω μετά από πόση ώρα βγαίνει η εξατμίσεις μην σου πω ψέμματα απλά ξέρω ότι βγάζουν  εγω 2 φορές τα πήρα αυτά τα τεστ με τον σταυρο αλλά τα έκανα με καθυστέρηση και ήξερα ότι θα βγουν θετικά γιατί είχα κάνει άλλο τεστ πιο μπροστά 
    • Μακάρι να είναι όλα καλά για όλες μας και να φτάσουμε στην γραμμή του τερματισμού με υγιέστατα μπεμπακια ♥️♥️🙏🙏🌈🌈  @Θέτις Κ. Θα το δω κορίτσι μου οπωσδήποτε το βίντεο. Η μικρούλα μου περνάει άγχος αποχωρισμού και δεν κάθεται ούτε ένα λεπτό χωρίς αγκαλιά, συν τα δοντακια που βγάζει και έχει πολύ κλάμα τις νύχτες και ανησυχία τη μερα. Για αυτό αναφέρω ότι έχουμε γονατίσει, θα με ακούσει κανένας άνθρωπος και θα πει καλά αυτή με ένα μωρό κάνει έτσι, μετά με τα δύο τι θα κάνει;; 😂😂  Χτες το βράδυ για αρκετές ώρες με έπιασε έντονη ζαλάδα, λες και μετά το μήνυμα μου εδώ το μωράκι αποφάσισε να με καθησυχάσει 🤗🤗♥️♥️ Και μιας και τα λέμε όλα εδώ, βρε κορίτσια δεν με πειραξε τόσο που τα πεθερικά μου ήταν εντελώς απόμακροι με τη μπέμπα και δεν είχα καμία απολύτως βοήθεια 1 εβδομάδα που ήμασταν σπίτι τους. Πληγώθηκα πολύ όμως γιατί ένιωσα ότι αντί να χαρούν με την εγκυμοσύνη μου, προβληματίστηκαν. Ούτε μια ευχή δεν μου έδωσαν, τίποτα. Σε μια συζήτηση με τον άντρα μου ο πατέρας του του ανέφερε το οικονομικό, και ότι έγινε πολύ σύντομα η δεύτερη εγκυμοσύνη και κάτι τέτοια. Λες και ζητήσαμε λεφτά από εκείνους για να μεγαλώσουμε τα παιδιά μας. Και ο λόγος που στεναχωρήθηκα τόσο είναι γιατί ενώ ξέρουν τι έχω περάσει με τις αποβολές, αντί να πουν Παναγία μου να πάνε όλα καλά και να γεννηθεί αυτό το μωράκι, έκαναν σαν να μην το άκουσαν ποτέ. Και προβληματίστηκαν κιόλας. Νιώθω ότι όλο αυτό είναι κακή ενέργεια προς το μωράκι μου και πονάει η ψυχή μου... 😔😔
    • Καλημέρα κορίτσι μου! Δε θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά κι εγώ δεν μπορώ να πω ότι βλέπω κάποια γραμμή. Ίσως μια σκιά, αλλά δε το λέω με σιγουριά. Επανέλαβε την τρίτη αν δε σου έχει έρθει περίοδος γιατί ακόμα βρίσκεσαι στο παράθυρο της εμφύτευσης μετά την οποία θέλει 2 μέρες για να δείξει. Καλή επιτυχία εύχομαι 🙏✨
    • Κι εμένα κανονικά ο γυναικολόγος μου δεν το συστήνει αλλά φέτος λόγω της έξαρσης μου είπε να το κάνω. Σε 4 βδομάδες θα το κάνω. Ξαναρώτα κορίτσι μου καλού κακού... 
    • Απο τις 10βδ περίπου όντως στις περισσότερες κοπέλες αρχίζουν να μειώνονται τα συμπτώματα! Εμενα στις 2 σταμάτησαν τα συμπτώματα περίπου την 17η αλλα στην αλλη, απο την 9η. Και θυμάμαι κι εγω ειχα πανικοβληθεί. Ξύπνησα μια μερα και απο εκει που μεχρι την προηγούμενη εκανα εμετους και με αηδιαζαν τα πάντα, ξυπνησα και ημουν τελείως καλα.   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...