Μετάβαση σε περιεχόμενο

TELIKA D E N APOXWRW!!!


μαρινιω

Recommended Posts

Διάβαζα τόσο καιρώ και δεν ήθελα να απαντήσω αλλά έλεος. Με την κοπέλα δεν έχω κάτι προσωπικό αλλά από της απάντησης της που έγραφε με ειρωνεία δεν ξέρω τη να πω, από τη καταλαβαίνω η κοπέλα δεν εχει τη να κανει, θέλει την προσοχή όλον μας, αποχωρώ, δεν αποχωρώ, ποιος χ.........ε το τη θα κάνεις?. και στο κάτω κάτω όποια θέλει να μήνη ας μήνη και όποια θέλει να φυγή ας φυγή. Απορώ παντός μαζί σου μετα απο μια αποβολή που τη βρίσκεις τη όρεξη?

Και όποια κοπέλα έχει κάτι προσωπικό ας το λύσει με προσωπικό μήνυμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζαχαρενια εμενα εχει χεσει ο σκυλος μου και πρεπει να τα καθαρισω ..μετραει?

μαμμυδι...σε ευχαριστω...καλε κοκκινησα αλλα δε το βλεπετε λογο χρωμματος χαχαχαχαχαχα

κοριτσια εχθες παρακολουθησα ολοκληρη συνεντευξη του μιστερ Γκαντεμης ολα μου φαινονται τοσο περιεργα σημερα! λετε να γινει τιποτα κακο?

ζαχαρενια μου εγω βλεπεις δε σε χαλαω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι θα γίνει ρε κοπελιά θα μας τα κάνεις μπαλόνια ώρα για το που θα πας και πότε;

Έλεος!!!! Πρέπει να βγάζεις ντελάλη για το αν θα αποχωρήσεις ή όχι;

Α μα πια δηλαδή.

Βαρέθηκα και κουράστηκα μαζί!!!

:angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

ζαχαρενια εμενα εχει χεσει ο σκυλος μου και πρεπει να τα καθαρισω ..μετραει?

μαμμυδι...σε ευχαριστω...καλε κοκκινησα αλλα δε το βλεπετε λογο χρωμματος χαχαχαχαχαχα

κοριτσια εχθες παρακολουθησα ολοκληρη συνεντευξη του μιστερ Γκαντεμης ολα μου φαινονται τοσο περιεργα σημερα! λετε να γινει τιποτα κακο?

ζαχαρενια μου εγω βλεπεις δε σε χαλαω!!

ΧΑΧΑΧΑ...ΜΙΚΡΟ ΜΕΛΑΧΡΙΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ????? ΤΟ ΧΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΣΚΥΛΟ ΕΙΝΑΙ

ΛΕΦΤΑ!!! ΠΑΡΕ ΛΑΧΕΙΟ...ΚΟΨΕ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ!!!! :woohoo:

ΠΟΤΕ ΦΕΥΓΕΙΣ ΓΙΑ ΡΟΔΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ραμόνα η απαντηση μου πηγαίνε και σε σένα και σε όλες όσες το παρακουράσατε! Για να μην πω παραχέσατε και παρεξηγηθεί η ζαχαρένια!

Φιλικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως να μη γονατίσει το σαιτ μετά....

Ο καθένας ανοιγει ενα θέμα που θα του κατεβει στη "γκλάβα" και εμεις προσπαθουμε να ρωτησουμε και να μιλήσουμε και μας πετάει έξω.

Ιφιγένεια πως την επαθες τη γαστρεντεριτιδά, θέλω να "καθαρίσει" λίγο ο οργανισμός μου μωρε και τρεχω μπας και κολλήσω απο κάποιον.... Ειναι λένε το καλύτερο φάρμακο πριν τη δίαιτα, τρελή αποτοξίνωση σου λέει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έλα Αλεξανδρούπολη να σε κολλήσω!!! :silly: :woohoo:

Ξέρω εγώ ποιος π.. με κόλλησε?

Άσε... Να σου λείπει το βύσσινο..

Πάρε καθαρτικό καλύτερα! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισσιω δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα με την κοπελια δεν ασχολουμαι τωρα γιατι η επιθεση σου προς εμενα δεν ξερω και δεν σκοπευω να ασχοληθω αλλο με το συγκεκριμενο θεμα δεν ξερω αν το παρατηρησες,εγω πηρα τη θεση μου απο την αρχη αυτη αρχισε να κτυπιεται μονη της οποτε δεν εχω λογο να ασχοληθω με τετοια ατομα!σωστα?!

ζαχαρενια αυριο φευγουμε και εχω τρελη χαρα!!!

αν ηταν λευτα το χεσιμο απο σκυλο ρε συ θα επρεπε το μπαλκονι μου να ειναι γεμματο πεντακοσαευρα!χαχαχαχα ελατε να παρετεεεε παρε κοσμε παρεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

esvisa ola ta minimata pou egrapsa meta apo auto pou pe!!kathomai kai asxoloum me mia mariniw!!!eimai xazi!!!!vre de pa na les....exoume kalitera kai sovarotera provlimata na asxolithoume....eipa stin arxi na uperaspistw ton eauto mou epidi anafere to onoma mou....eimai xazi!!!!enaa sto kalo na tin elega kai telos!!!!!!

auti i gastrenteritida tin perasa kai gw 6 meres pethana !!!!exasa kai 2 kila xaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...