Μετάβαση σε περιεχόμενο

TELIKA D E N APOXWRW!!!


μαρινιω

Recommended Posts

KORITSIA EYXARISTW OLES OSES ME STHRIKSATE APO THN ARXH KAI STHN APWLEIA MOU POU EXASA TO MWRAKI MOU!!!

FEYGW GIATI THELW NA THIMAMAI MONO TIS KALES STIGMES KAI THN AGAPH POU MOU DIKSATE!!!

DISTIXWS KAPOIES EDW MESA THELOUN NA MAS XWRISOUN SE STRATOPEDA KAI ANAFEROMAI STHN MAMA XHNA KAI STHN KELLY 24!!!

GIA TO MONO POU XEROMAI EINAI POU EDW MESA YPARXOUN PIO POLLES EKSIPNES KOPELES KAI MAMADES POU KATALAVENOUN POIOS KANEI KAKO STO FORUM KAI POIOS THELEI NA SPIREI THN DIXONIA!!!

GWGAKI MOU SE KANAN NA FYGEIS GIATI SIGXATHIKES THN DIXONIA!!!

KAI EGW GIA AYTO FEYGW!!!!!!!!!!!!!!!!!THELW NA THIMAMAI TO MAMMY OPWS HTAN PRIN OLO AYTO!!!!

EMPENA STO FORUM KAI XALARWNA!!!EXW POU EXW TON PONO MOU AYTES OI KOPELES DEN SEVASTHKAN OUTE KAN THN APWLEIA MOU KAI ME PIROVOLHSAN !!!!!EINAI DYNATON???sAS LIPAMAI!!!THELETE ESEIS PSIXOLOGIKH STHRIKSH MASLLON!!!LIPAMAI!!!ITHELA NA TA PW NA KSESPASW!!!!!

THELW NA EYXARISTW KAPOIES KOPELES POU APO THN ARXH HTAN PLAI MOU

!!!

MPOUGATSOYLA24,ROSE,GWGAKI SAS EYXARISTW KAI OLES TIS ALLES...APLA AYTES HTAN POLY DIPLA MOU!!!

FILIA KOYKLES MOU!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα οποιος θελει μενει στην σελιδα με καλοπροαιρετες σκεψεις αλλιως καλο ειναι να φυγει και εσυ μαρινιω πρεπει να μιλας η μαλλον να γραφεις κοσμια,οχι να μπαινεις στο πατσατσιδικο και να βριζεις την ραμονα...καλυτερα να αποχωρησεις παρα να βριζεις...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταμη αν ηταν εδω η ζαχαρενια θα ελεγε "μην χαλατε τη ζαχαρενια σας!"

εγω αυτο λεω να κανουμε.η κοπελα θα εμφανιστει απο αλλου,οποτε μην την αποχαιρετατε καλε!

εγω παντως ξερω οτι ευχαριστησα το ατομο που μου κατεβαζε το καρμα...δεν ειχα καταλαβει οτι ηταν αυτη!αλλα απο την αντιδραση της αυτο βγηκε!χαχαχαχαχαχα σωστα?

αντε τα λεμε πιο μετα μαρινιω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

σταμη αν ηταν εδω η ζαχαρενια θα ελεγε "μην χαλατε τη ζαχαρενια σας!"

εγω αυτο λεω να κανουμε.η κοπελα θα εμφανιστει απο αλλου,οποτε μην την αποχαιρετατε καλε!

εγω παντως ξερω οτι ευχαριστησα το ατομο που μου κατεβαζε το καρμα...δεν ειχα καταλαβει οτι ηταν αυτη!αλλα απο την αντιδραση της αυτο βγηκε!χαχαχαχαχαχα σωστα?

αντε τα λεμε πιο μετα μαρινιω!

Στο ανεβασα εγω!!! :lol:

φιλακιααααααααααα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΟΣ η προσωπικη σας αντιπαραθεση γιατι πρεπει καθε φορα να κοινοποιειται στο μαμμυ;, δεν ξερω ποιος εχει δικιο ποιος αδικο δεν εχω ασχοληθει και ουτε θελω! και εσυ ρε κελλυ και ραμονα τι απαντατε, σεβαστειτε το επιπεδο που λετε οτι εχετε, γιατι με τις απαντησεις και την κοντρα να διωνιζεται το χανετε και εγω προσωπικα απο τις απαντησεις σας που δεν σας ξερω δεν το βλεπω, οποτε μεινετε στο υψος σας και μην περνατε λαθος μηνυματα με αυτα που γραφετε, σας το λεω φιλικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραμονα μου οπως ειπα δεν σας ξερω, απο τις απαντησεις σας μπορει να παρασυρεστε, και καποιος που δεν σας ξερει οπως εγω μονο επιπεδο δεν βλεπει, γιαυτο αν οντως το εχετε οπως λετε, σταματηστε μην ασχολειστε γιατι χανετε και το δικιο που μπορει να εχετε και γινεστε και αντιπαθεις χωρις λογο, και επειδη δεν κρινω καποιον τοσο ευκολα γιαυτο σας το λεω φιλικα, γιατι δεν θελω να σας κρινω λαθος γιατι μπορει να εισαστε φορτισμενες τωρα και να μην σκεφτεστε πως απαντατε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαν πολύ δεν το κουράσατε; Όποια είναι να αποχωρησει να το κάνει χωρίς δακρύβρεχτες δηλώσεις και να μη γεμίζει το φόρουμ με άσχετα μηνύματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω με την Αθηνα!

Τι παιδιαστικα πραγματα ειναι αυτα?

Τον τελευταιο καιρο δεν κανουμε τιποτα αλλο απ'το να βλεπουμε on line τις διαφορες σας να λυνονται.

Ας ασχοληθουμε και με κατι πιο σοβαρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AthinaK έγραψε:

Σαν πολύ δεν το κουράσατε; Όποια είναι να αποχωρησει να το κάνει χωρίς δακρύβρεχτες δηλώσεις και να μη γεμίζει το φόρουμ με άσχετα μηνύματα.

Συμφωνώ με την Αθηνά μας! Με το συμπαθειο αλλα τούμπανο μας τα κάνατε! Αηδία καταντήσατε! Αν έχετε προσωπική αντιπαράθεση βρείτε τα μεταξύ σας! Το μαμμυ δεν σας φταίει σε τίποτα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! και μην ξαναακουσω ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ!!!!!!!!!!!!

χαλαει με κατι τετοιες βλακειες!

Αποχωρω, δεν αποχωρω!

Απαπαπαπααααα!

Του λολού και του παλαβού που λεν και στο χωριο μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eleny2 έγραψε:

Α! και μην ξαναακουσω ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ!!!!!!!!!!!!

Λενακι ουτε εγω θελω να το ξανακουσω! :P :laugh: Δεν αντεχω να το διαβαζω απο ατομα που κανουν οτι περναει απ το χερι τους για να γονατισουν το μαμμυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα κι ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΠΟΧΩΡΩ!!!!

αφου ουτε μεχρι την τουαλετα δεν με αφηνετε να παω...

τρελενεστε γουιθ αουτ μι...φαντασου να αποχωρουσα...!!! :laugh:

Για σας το κανω δηλ για να μην ζουρλαθειτε τελειως!!!! :laugh:

Ειναι κατι σαν κοινωνικη προσφορά!!!!

μη χαλατε την ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ σααααααααααςςςςςςςςςςςςςς

ΣΙΣΙΩ αληθεια χεστηκες???? :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιω μου...δεν πας κοριτσακι μου να παιξεις με τιποτα αλλο...;;

Μας κουρασες αφανταστα.Σε παρακαλω κοπελα μου...εδω ειμαστε ΓΥΝΑΙΚΕΣ που προσπαθουμε παρα πολυ με νυχια κ με δοντια να φτασουμε ενα στοχο παρα πολυ σημαντικο...δεν παιζουμε κοπελα μου...

Το forum αυτο δεν ειναι για παιχνιδι,εδω μεσα λεγονται σοβαρα πραγματα κ απευθηνετε σε ΓΥΝΑΙΚΕΣ που αντιμετωπιζουν διαφορα προβληματα.

Για τα κοριτσακια υπαρχουν παααααρα πολλα site με παιχνιδακια,χαβαλε κ.τλ.....ψαξε λιγο στο internet ,θα βρεις αυτο που σου ταιριαζει...αντε κοπελιτσα μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...