Μετάβαση σε περιεχόμενο

επανήλθα, δριμύτερη κ πολύ πολύ αισιόδοξη


Recommended Posts

κορίτσια καλησπέρα σε όλες!!!

μετα απο 3 μήνες αποχής απο το site και ψυχολογικής δουλειάς μετά την παλίνδρομη που είχα, αποφάσισα να ξαναμπαίνω!!!! κ πραγματικά είμαι πάρα πολύ καλά, πέρασα βέβαια αρκετά δύσκολα, λίγο έλειψε κ να χωρίσω αν ο άντρας μου δεν έδειχνε τόση υπομονή κ τώρα εδώ ξανά κ πολύ έτοιμη να ξαναμείνω εγκυος κ να το ευχαριστηθώ αυτή τη φορά!!!!

η πλακα είναι οτι σκέφτομαι θετικά ακόμα κ γι αυτόν τον κύκλο.. ο 1ος βέβαια με ελεύθερες επαφές μετά την απόξεση, αλλά λίγο ένα πιάσιμο στο στήθος λίγο κάτι υγρά (που είχα κ την προηγούμενη φορά) κ κοντεύω να το πιστέψω.. καλά θα είμαι πολύ τυχερή αλλά ας ελπίζω λίγο.. που λογικά δλδ δεν πολυστέκει γιατί 1οη μέρα που πήγα για τεστ παπ ο γιατρός μου είπε κάτι για κύστη κ όχι για ωάριο, αλλά δεν ξέρω..

λέτε?? είμαι βέβαια ακόμα στην 20η μερα με επαφές 12η κ 18η.. την προηγούμενη φορά πάντως το ένιωθα απο την 21η..

εύχομαι ο,τι καλύτερο σε όλες κ να μην το βάζουμε κάτω αλλά να γινόμαστε πολύ πολύ δυνατές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ!!!!ΠΟΟΟΟΟΟΟΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!

ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ....

ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ!!!!!

ΕΝΙΩΣΑ ΤΗΝ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΣΟΥ!!!!!!

ΑΝΜΕΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ.....ΚΑΙ ΝΑ ΤΥΟ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστώ πολύ!

καλή λευτεριά μιας κ βλέπω το ζουζούνι σου όπου να ναι καταφθάνει!

ειλικρινά, κ απευθύνομαι σε όλες όσες είχαν παρόμοια άσχημη εμπειρία με τη δική μου, αυτό που έχει πολύ σημασία είναι να είμαστε καλά κ με τον εαυτό μας κ κυρίως με τον σύντροφό μας.. έπιασα πολύ πάτο, κλεισμένη στο δωμάτιο, στα σκοτάδια κτλ.. εκ των υστέρων σκέφτομαι οτι κόντεψα να τα χάσω όλα.. πρέπει να πενθήσουμε γιατί λυτρωνόμαστε αλλά με μετρο κ μέχρι όπου μας παίρνει.. μετά την καρδιά μας πέτρα κ τρέλλα πολλή!

κάτι τέτοιο κάνω κ εγώ κ παρακαλώ το θεούλη να κλάψω αυτή τη φορά απο ευτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpis έγραψε:

κορίτσια καλησπέρα σε όλες!!!

μετα απο 3 μήνες αποχής απο το site και ψυχολογικής δουλειάς μετά την παλίνδρομη που είχα, αποφάσισα να ξαναμπαίνω!!!! κ πραγματικά είμαι πάρα πολύ καλά, πέρασα βέβαια αρκετά δύσκολα, λίγο έλειψε κ να χωρίσω αν ο άντρας μου δεν έδειχνε τόση υπομονή κ τώρα εδώ ξανά κ πολύ έτοιμη να ξαναμείνω εγκυος κ να το ευχαριστηθώ αυτή τη φορά!!!!

η πλακα είναι οτι σκέφτομαι θετικά ακόμα κ γι αυτόν τον κύκλο.. ο 1ος βέβαια με ελεύθερες επαφές μετά την απόξεση, αλλά λίγο ένα πιάσιμο στο στήθος λίγο κάτι υγρά (που είχα κ την προηγούμενη φορά) κ κοντεύω να το πιστέψω.. καλά θα είμαι πολύ τυχερή αλλά ας ελπίζω λίγο.. που λογικά δλδ δεν πολυστέκει γιατί 1οη μέρα που πήγα για τεστ παπ ο γιατρός μου είπε κάτι για κύστη κ όχι για ωάριο, αλλά δεν ξέρω..

λέτε?? είμαι βέβαια ακόμα στην 20η μερα με επαφές 12η κ 18η.. την προηγούμενη φορά πάντως το ένιωθα απο την 21η..

εύχομαι ο,τι καλύτερο σε όλες κ να μην το βάζουμε κάτω αλλά να γινόμαστε πολύ πολύ δυνατές!

Καλησπερα κοπελιτσα μου κ σου ευχομαι ολα να σου πανε καλα απο εδω κ περα!!!Μακαρι να εχεις σταθει τυχερη απο αυτον τον μηνα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοσορισες πισω!!!!!!!!ευχομαι να εισαι εγκυος και αυτη τη φορα να σου πανε ολα οπως επιθυμεις και να μας ρωτας σε λιγους μηνες αποριες για το γαλα του μωρου σου :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...