Μετάβαση σε περιεχόμενο

ειδαμε το μωρο


Recommended Posts

μην αγχωνεσαι για τιποτα!!!!!κι εγω ειχα κατι καφε υγρα στην αρχη αλλα δεν ηταν τιποτα..μου εδωσε utrogestan 4 την ημερα και ξεκουραση και ολα πηγαν ρολοι!!!τωρα εχω μια κοιλουμπα να!!!!!! :laugh: :laugh:

φιλακια στοσπορακι σου και ξαπλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala e??? marianda egrapses!!!! opos einai to skuli sti foto.... xaxaxxaaxxaxaaxaxxa !!!!!!

eyxaristo koritsares dinete polu kouragio me ayta pou grafete giati to krevati den pernaei me tipota!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSARES............ PIGAME KAI EIDAME TO MORO!!!! KOUNIOTANE!!! TA PODIA PANO KATO PANO KATO MAS TRELANE!!!! AXAXXA TA XERAKIA TA EKANE SAN NA MAS XERETOUSE!!!! ITAN TELEIA!!!!! O GIATROS EIPE......................................... 99,9999% AGORAKI !!!! ANTRAKLA!!!! XAXAXAXAXAX TELIKA KATI IKSERAPOU I FOTO MOU ITAN ME MORO ME MPLE FORMAKI.... EIMAI POLU XAROUMENI!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικρουλα μου αντε με το καλο το αγορακι σου....αγορομανα λοιπον και εσυ :laugh: :) .....με το καλο κοπελα μου....και να μου φιλησεις το αντρακι σου :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα ειδες κατι ηξερες!

αντε να το πεις στον μπαμπα σου να παθει πλακα χιχιχι

ηταν σαν να σου λεει γεια σου μαμα εδωωωω ειμαι?χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax koritsare smou sas eyxaristo polu!!!!!! milame exo xarei toso ma toso polu!!! vevaia oti kai na itan to moro pali tha xairomoun toso!!!! ayto einai kai to paradokso stin egkumosini!!! exeis ton idio enthousiasmo oti fylo kai na einai to paidi!!! axaxaxxaxaxaxaxxxax

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικρουλα μου????????????????????????? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

αντρακι κι εσυ???????????:laugh:

πω πω!!!θα τους καψουρευτουμε τρελα τους γιους μας!!!!

εγω ηδη ειμαι τρελη και παλαβη για αυτον!!!!!!!!

μεγαλος ερωτας σου λεω!!!!!!!! :laugh: :laugh:

αντε με το καλο ζουζουνα μου,ξεκουραση και ηρεμια,ουτε θα καταλαβεις ποτε θα περασει ο καιρος!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραμονακι μου τελικα μαλλον δεν θα παμε, θα δουμε!!! για πασχα παντως θ απαμε!! αυριο φευγουμε!!!

αλκοστακιιιιι ναι ρε φιληναδα και εγω αντρακι !!!! αγορομανες θα ημαστε παρεα!!! θα ημαστε οι 2 κακες πεθερες που θα κοιταμε τις νυφες μας με μισο ματι !!! χαχχααχααχαχαχχααχαχαχαχαχαχαχαχαχ

παω να κανω μπανακι να παω εκκλησια,ουφ πολυ στενοχωριεμαι καθε Μ.Πεμπτη που σταυρωνουν τον Χριστουλη.. ευχομαι να μας προσεχει ολους τους ανθρωπους και πιο πολυ απο ολους τις γυναικες που προσπαθουν για παιδακι και τις εγκυουλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω,και κυριως να προσεχει τα μικρα παιδακια,να τα εχει ολα γερα και ευτυχισμενα..

αντε και να φουσκωσουν κι αλλες κοιλιτσες συντομα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντάντη (πάντα ήθελα να σε ρωτήσω από που βγαίνει το όνομά σου.. :P ) είδα στο thread της Ρούλας τα νέα σου!!! Μπράβο κοπέλα μου, χαίρομαι πολύ που όλα βαίνουν καλώς και το νινί έχει τσουτσουράκι!!! :woohoo:

Ξέρεις.. Έχω αδυναμία στα αγοράκια!!!

Καλή Ανάσταση, με υγεία και ότι άλλο ποθείς για σένα, το θηρίο και το θηριάκι σας!!! ;)

Α! Καλέ.. Μη μαλώνεις το γιατρό της Ρούλας.. :P Αν η θειούλα πίνει γάλα, δε χρειάζεται συμπλήρωμα ασβεστίου, μέχρι να πέσει στο 36 ο αιματοκρίτης, επίσης δε χρειάζεται σίδηρο. Μαγνήσιο δε δίνουν όλοι. Εμένα μου έδωσε γιατί πάθαινα κράμπες στην κοιλιά!

Φιλιά πολλά!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρούλα μου κι εγώ αγοράκι έχω!!!!!!!!!!!!

Με το καλό να μας έρθουν τα αγοράκια μας!!!

Γερά να είναι τα βλασταράκια μας!!!

Φιλάκια πολλά γλυκούλα μου!!!

Καλη Ανάσταση να έχουμε με υγεία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ!!

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ

ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ!!!

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΛΛΑ

ΕΧΩ ΧΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΧΑΡΑ!!

ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΡΑ!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Αγάπη μου τώρα το είδα το μηνυματάκι σου! Όλα είναι καλά, αυτό έχει σημασία!! Και με συγχωρείς που δεν απάντησα νωρίτερα! Αν το ήξερα.. :(

Εύχομαι να σου μοιάζει ο παίδαρος... και να είναι πάνω απ'όλα γερός, δυνατός κι υγιής!! Κι αν μοιάσει στον Χρήστο βρε αδερφέ δεν έγινε και τίποτα!! :):) Πολλά φιλάκια στην όμορφη κοιλίτσα σου!! Αγορομανούλα μου εσύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου τελείωσα λοιπόν την αυχενική μου και είναι ΟΛΑ ΚΑΛΑ με το μωράκι μου ❤️❤️ Δε μπορώ να το πιστε΄ψω πως φτάσαμε μέχρι εδώ, είμαι τόσο συγκινημένη που δε μπορώ να το πιστέψω, σαν όνειρο μου φαίνεται ότι το διπλό ουράνιο τόξο μου μεγαλώνει μέσα μου κι έρχεται σε μερικούς μήνες στην αγκαλία μου 🌈🌈 Μακάρι να μπορούσα να επισκεφτώ τον εαυτό μου τότε που βρισκόμουν στην οδύνη των απωλειών και να μου δώσω μια αγκαλιά, να μου πω ότι οι καλύτερες μέρες έρχονται 🙏✨ Καθώς δε μπορώ να ταξιδέψω πίσω στο χρόνο λοιπόν, σας αγκαλιάζω όλες μαζί, όσες περιμένετε, όσες αγωνιάτε και όσες ακόμα πενθείτε απώλειες και σας ΦΩΝΑΖΩ, σας ΒΡΟΝΤΟΦΩΝΑΖΩ, ότι τα μωράκια σας θα έρθουν 💖💖 υπομονή και επιμονή!!  💖💖  💖💖  Μοιράζω μπεμπεδόσκονη σε όλες 💫💫💫💫💫💫💫 👶  👶   👶   👶   👶   👶   👶   👶   👶 
    • Α ωραια Ευχαριστω κορίτσι μου! Θα δω κ εγω τι θα μου πει η γυναικολόγος μ την Δευτέρα! 
    • Κορίτσια μου μόλις βγήκα απ' το ραντεβού της αυχενικής!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ❤️ Το μωράκι βέβαια αυτή τη φορά κοιμόταν του καλού καιρού που λέμε 😂 😂 😂 😂 εννοειται @Kiddo εκεί εσένα σκέφτηκα, μου φύγε ο γελωτας, και λέω Παναγιά μου πες ότι απλά κοιμάται το μωρουλι μου 🙏🙏🙏 μου λέει ο εμβρυολογος γιατί δεν έφαγες κάνα γλυκό 30' πριν; Του λέω δε μου το ανεφερε κανείς όταν ρώτησα για προετοιμασία 🙄  Ε τελικά μου κουνούσε την κοιλιά με τον υπέρηχο, Μ έβαλε να κουνηθώ πάνω κάτω μπας και ξυπνήσει 😂😂 τελικά μας έκανε τη χάρη αλλά είχε σίγουρα τα νεύρα του και δεν γυρνούσε να δούνε όλες τις πλευρές. Ε κουτσά στραβά όμως ο γιατρός τα κατάφερε να δει αυτά που ήθελε, όλα μας είπε είναι φυσιολογικά, ακόμα και για τρισωμιες βγήκαν η 13 και 18, πιθανοτητες 1 στις 20000 και για σύνδρομο ντάουν 1 στις 10000.  Φύλο ούτε καν, το μωρό σου λεει εμ ξυπνήσατε εμ θέλετε και να σας κάνω νάζια;;; 🤣🤣🤣🤣 Δε μπορώ να πω, ο γιατρό προσπάθησε να το κάνει κουνηθεί μπας και έχουμε εικόνα ανάμεσα στα πόδια αλλά δεν ψήθηκε 😅 Τέλος πάντων, τα βρήκε όλα φυσιολογικά αυτό έχει σημασία εννοείται ❤️ μετά μας εξήγησε τις επιλογές μας για ΝΙΠΤ και αμνιοπαρακέντηση αν θέλουμε, αλλά ο ίδιος δε το κρίνει απαραίτητο. Αν το αποφασίσουμε πρότεινε το πιο βασικό πακέτο ΝΙΠΤ αλλά κορίτσια νομίζω είναι ανώφελο με τέτοια ποσοστά κι επιπλέον η ασφάλεια δε το καλύπτει εδώ. Είναι στα 370€ για τρισωμιες 13,18,21 + 30€ για φύλο προαιρετικά. Τώρα ρωτάω τις φίλες μου και τις κουνιάδες μου τι πιστεύουν κι αυτές και μέχρι στιγμής μου λένε ότι οι τιμές μας είναι σούπερ και δε θα έκαναν.  Αυτά από εμάς 😍  Αααα καλέ και ΠΗΤ έχω μαζί με @Kate1992 8/01/2025!!! Ε χέρι - χέρι απ' την αρχή πάμε βρε κορίτσι ❤️❤️❤️
    • Ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις σας θα δω τι θα κάνω ίσως την παρω τηλ την Τετάρτη να τα στείλω να δει 
    • 2 φιλες μου π είχανε πάρει τις βόλεψε πολύ η φωλιά, εγώ τότε είχα πολλά έξοδα κ ζούσαμε σε ένα μικρό διαμέρισμα κ δεν είχαμε πολύ χώρο όποτε βολεύτηκα με το πορτ μπεμπέ κοιμόταν εκεί  για αυτό τώρα σκέφτομαι για την φωλιά αν κ μου είπανε να πάρω κάποια τύπου 40-50 ευρώ δε χρειάζεται κάτι ακριβό… καροτσι εννοώ κανονικό με 4 τροχούς γιατί ο δικός μου κοιμάται κιολας στο καρότσι αν πάμε κάπου όποτε ψάχνω κάποιο καλό… γιατί τώρα το άλλο μας καρότσι θα πάει στην μικρή… αυτό π λες έχουμε μας πήρανε δώρο οι νονοί του τον πάμε βόλτα κ σου αρέσει π είναι σαν ποδήλατο λες;    κρεβάτι θα του πάρω χαμηλό ναι από ικεα δε δινω πολλά λεφτά γιατί μετά από λίγα χρόνια θα ξανά αλλάξουμε κ τότε ναι να πάρω κάτι πιο ακριβό 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...