Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΜΑ ΠΩΣ ΗΡΘΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ??


Recommended Posts

Εγω να σου πω πως το εχω σκεφτει?

- Η μαμα εχει μια βαρκουλα οπως ολα τα κοριτσακια. Ο μπαμπας εχει ενα σκοινι οπως ολα τα αγορακια. Οταν η μαμα και ο μπαμπας αγαπιουντε πολυ πολυ ο μπαμπας δενει το σκοινακι στην βαρκουλα της μαμας και της αφηνει εκει πολλα πολλα μωρακια. Το ποιο καλο μωρακι οπως εισαι εσυ ζωουλα μου μπαινει στην κοιλιτσα της μαμας και καθετε 9 μηνες... τα υπολοιπα ειναι ευκολα!! :P;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: Αννα, μου θυμησες ενα ανεκδοτο που η μαμα δεν εβαλε πλυντηριο και ο μπαμπας τα επλυνε στο χερι! :laugh:

Γιατι να του το περιγραψεις ετσι?

Δεν θα τον πιασει φοβια, οταν οι ψαραδες δενουν τις βαρκες τους για να μην τους τις παρει η θαλασσα? :dry: Βαρκουλες θα γεμισει ο τοπος! :P

Δυσκολο.

Πιστευω πως με ενα καλο βιβλιο και χωρις ταμπου η ενημερωση τοτε ειναι σωστη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια να προτείνω εγω κάποια άλλη ιστορία; Ότι ο Θεούλης ήθελε να μας στείλει εσένα για παιδάκι αλλά επειδή ήσουν ένα μικρό σποράκι δεν ήξερε που να σε βάλει μέσα στο σπίτι. Έτσι ο Θεούλης με την βοήθεια του μπαμπά σε έβαλε μέσα στην κοιλίτσα της μαμάς που είναι ζεστά και όμορφα για να μην σε χτυπήσει κανείς και όταν ήρθε η ώρα που μεγάλωσες αρκετά για να μπορεί η μαμά και ο μπαμπάς να σε παίρνουν αγκαλίτσα τότε βγήκες απο την κοιλίτσα της μαμας.

Λιγότερο τρομακτικό, δεν μας φέρνει σε άβολη θέση και δεν απέχει και πολύ απο την πραγματικότητα. τι λέτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θυμήθηκα και ένα ανέκδοτο με αυτό το θέμα. Ο Τοτός και η μαμά του πάνε βόλτα στο πάρκο. Ξαφνικά ο τοτός βλέπει μια γυναίκα έγκυο με3 πολύ φουσκωμένη κοιλιά. Ρωτάει τη μαμά του: Μαμά τί έχει αυτή η κυρία μέσα στην κοιλιά της και είναι έτσι; Και αυτή για να μην τον τρομάξει του λέει: Έχει νερό. και ο Τοτός απαντά: Μα καλά ρε μαμά και το μωρο που έχει μέσα δεν πνίγεται;;

:blink::blink:

Κόκκαλο η μαμά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...