Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΤΟΝ ΝΤΕΝΤΕΚΤΙΣΜΟ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ!!!


yiotaki!!!!

Recommended Posts

σοβαρα δικο σου ειναι?κριμα που ειναι κοντο γιατι ο σκυλος μου ειναι ψηλος και εχει ορεξεις!αστα μαριαντα εχουμε προβλημα στο σπιτι!

ωραια τα λεμε εδω...παει το θεμα αναθεμα!μα πιο σοβαρο ειναι το οτι ο σκυλος μου θελει γυναικα απο το οτι καποιοι θελουν να παιξουν με τα νευρα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 118
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

popo kale exete dikio...kathomai kai stenaxwrieme kai skaw giati???gia na xaroun kapies i kapies alle spou den me xeroun kai me krinoun???axx pame na fame to keik mou lew egw pou einia zesto zesto apo to fourno twra kai as mi xanasuzitisoume tpt edw!!!einia krima ftanei!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα το συγκεκριμενο σκυλακι οχι δεν ειναι δικο μου, εχω και εγω σκυλιτσα αλλα ειναι στηρωμενη και μεγαλη οποτε δεν θα συμπεθερεψουμε χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριαντα δεν εχουμε προβλημα με τετοιες αμαμιες που εχει το ζωντοβολο οτι κινειτε εκτελειτε!χαχαχα

ε λοιπον θα βαλω αγγελια μπας και βρουμε καμμια νυφη γιατι η δικη σου στη φωτο λιγο ψοφια δειχνει!χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε με τετοιες αμαμιες μια χαρα του κανει και αυτη στη φωτο θα του κατσει και ευκολα χαχαχα τι λεμε βραδυατικα, σας καληνυχτιζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ραμόνα-"συμπάσχουσα" δες την δική μου καταληξη...με μηδενίσανε!!

Καλα δεν είχα και πολλά αλλα κι εμένα μου έκανε εντύπωση, μα τόσο αχώνευτη είμαι? αναρωτίόμουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Arxika koritsia euxaristw pou mou dinetai uliko ka8e vradu ma diavazw mias kai oi aupnies mou den einai tosses anupofores.

Eimai sxetika kainourgio melos edw kai hdh anarwtiemai telika ti eidous forum einai auto.Arxika pisteua pws einai ena forum gia na mporeis na vreis luseis,plhrofories,sumvoules se oti exei na kanei me mia egumsunh kai ena paidi kai katelhksa na vlepw pws sthn ousia einai ena chat me kurio 8ema pios exei upsilo IQ na vrei dh8en xrhstes.

Den sas kruvw pws otan phra to 8arros na katagrapsw thn dikh mou istoria kai empeiria sokaristika afou me to kalhspera dexthka epi8esh kai eilikrina den katalavaina ton logo.Apla me 8umwse giati etsi htan san na akurwnan thn uparksh tou paidiou mou.Den 8umwsa giati kapioi milisan prosvlitika gia to atomo mou xrhsimopoiontas lekseis argo opws "drakoi,moufes" kai alla.

Twra diavazontas vlepw pws vazetai kai kapious eidous karma pou enas 8eos kserei ti einai.

Proswpika pote den rwthsa thn istoria kanenos deixnontas sevasmo etsi kai leptothta sthn ka8emia.An kai phra proswpika email krathsa apostash giati den anazhtw filiees alla apanthseis sto provlima mou kai apofeugw na milw gia thn proswpikh mou zwh an kai erwth8hka giati pisteuw pws edw eimaste gia allo logo.

Kapoia eipe eimaste edw gia na diavazoume gia ta mwraia mas kai gia euxaristw 8emata.Pisteuw pws eimaste edw gia na katalavoume poso duskolo einai na apokthsoume to polutimotero pragma sth zwh,ena paidi.Na paroume kouragio an apotugxanoume kai na doume pws den eimaste mones kai na prospa8hsoume perisotero.Alla kai an exoume hdh paidi na to ektimisoume dipla diavazontas ton agwna kapiwn allwn na apokthsoun to autonohto gia merikes,ena aggeloudi.

Sevasmo stous dipla mas kai diakritikothta.Kaneis den exrise kanenan dikasth kai dhmio.

Kai entelei an kapios parafronei xarakthrizei ton idio tou ton eauto me tis prakseis tou kai kanenan aposas.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι γινεται ρε παιδιά;Ειμαι μέλος εδω και 2 χρονια περιπου αυτα τα πράματ δεν έχουν ξανασυμβεί τοσο εντονα πργαματικα λυπαμαι και αρχιζω επισης και φοβάμαι.Νοιώθω τυψεις που έχω εκτεθεί τόσο και εχω βάλει φωτο του παιδιου μου εδω μεσα.Βέβαι από το καιρο της αποκαλυψης της ελβιρας δεν ξαναεβαλα τιποτα.

πως τη βρισκουμ μερικοι ηθελα να ξερα τοσο ελευθερο χρονο εχουνε;μονο εμεις τρχουμε σα τους βεγγους.

Το κακο με ολο αυτο είναι οτι ολοι θα ειναι καπως προκατελιμενοι με οποιαδιποτε 'παραξενη' ιστορια προλο που μπορει να ειναι αληθηνη.

Bravo στα κοριτσια που τα αποκαλυψαν για να ξερουμε οτι δεν ειναι τιποτα αθωο τελικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ με τις περισσότερες κοπέλες... χτες την έπεσα νωρίς και έχασα την εξέλιξη της συζήτησης.

Αυτό που θα ήθελα να τονίσω και εγώ είναι ότι είμαι μέλος 2 χρόνια και τις τελευταίες μέρες/βδομάδες ξενερώνω τρομερά με αυτά που βλέπω... και μπαίνω έτσι όλο και λιγότερο... και είναι κρίμα γιατί το σαιτ με έχει βοηθήσει τρομερά με διάφορα θεματάκια και προβληματάκια απο την εγκυμοσύνη μου έως σήμερα...

Παναγιώτα μου είμαστε πολύ καλά όλοι. Η Ναταλία πέρασε μια ίωση αλλά ευτυχώς όλα καλά τώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως κοριτσακια μου οσο και να

ψαχνομαστε κ να ανησυχουμε παντα

θα υπαρχουν κακοβουλοι χρηστες! ;)

Θυμηθηκα τωρα που γνωρισα μια κοπελα

πριν χρονια η οποια ηταν σε μια παρεα-

ομαδα που ειχαν σαν χομπυ τους να σπανε

κωδικους ... Ηταν χακερς και το διασκεδαζαν

να σπανε κωδικους ...

Νομιζετε οτι το facebook

ειναι ασφαλες ??? Εγω παλι οχι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

annamaria.b έγραψε:

ΑΧ ΠΕΣΤΩ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΗ ΕΔΩ ΤΟ ΕΧΩ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ !!!![/quote:2k6g24ra]

συμφωνώ κ εγώ κορίτσια,δεν θα το έκανα σε καμιά περίπτωση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν διάβασα όλες τις απαντήσεις γιατί θα ήταν εξαντλητικό! Φαντάζομαι ότι θα ειπώθηκαν τα πάντα και με διαφόρους τρόπους. Η δική μου άποψη είναι ότι ο καθένας καλόν θα είναι να μην εκτοξεύει κακίες ή να παθιάζεται με ανθρώπους εικονικούς. Πέρα από τον συμβουλευτικό και παρεϊστικο χαρακτήρα αυτού του φόρουμ δεν χρειάζεται να μετατρέπεται σε ένα απέραντο καφενείο κουτσομπολιού με μπόλικες δόσεις ξεκατινιάσματος.Είναι τουλάχιστον αστείο! Μήπως τελικά το γουστάρουμε όλο αυτό ή ξεσπάμε εδώ μέσα μιας και στην πραγμαιτκή μας ζωή κάτι τέτοιο δεν είναι πολύ εύκολο ή δεν υπάρχει πάντα το πρόσφορο έδαφος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για μενα ο καλυτερος τροπος να μην ενσωματωνονται οι ψευτικοι στο φορουμ ειναι πολυ απλα να τους αγνοουμε μολις τους εντοπισουμε..και εγω αυτο κανω προσωπικα

στην περιπτωση της περα-βρεχει δεν απαντησα καν!!!!!

οταν απαντας δινεις συνεχεια στο θεμα και σε εκεινον/η να συνεχιζει το παραμυθι.....

οταν ομως δεν τους απανταμε και δεν το συνεχιζουμε και απλα τους αγνοουμε καποια στιγμη θα εγκαταλειπουν το παιχνιδακι τους,πιστευω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franita έγραψε:

Βασικα κοριτσια ενα θα σας πω..οσο τσακωνομαστε για αυτα τα θεματα τοσο θα γεμιζει με trolls και αργοσχολους το σαιτ γιατι εχει πλακα...καλο ειναι οτι φαινεται ψευτικο να το αγνοουμε αλλα οταν το παρακανουν με ψευτικες φωτος κλπ να αποκαλυπτονται κ να τελιωνει εκει...

συμφωνω φρανιτα...με καλυψες 1000% αυτο ειπα κι εγω

το να αναλωνομαστε σε καυγαδες,διαφωνιες κ.α δινουμε τροφη σε 'ολους αυτους'

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

Franita έγραψε:

συμφωνω φρανιτα...με καλυψες 1000% αυτο ειπα κι εγω

το να αναλωνομαστε σε καυγαδες,διαφωνιες κ.α δινουμε τροφη σε 'ολους αυτους'[/quote:2ohff53d]

αναστασια...χωρις παρεξηγηση μου θυμισες αυτο με τη φραση 'ολους αυτους'

http://www.youtube.com/watch?v=JDZBgHBHQT8

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mωρε...χάσαμε το νόημα λέμε......!

Βλέπουμε το δέντρο και χάνουμε το δάσος!

Ας το σταματήσουμε όλο αυτο γιατι στεναχωριέμαι ειλικρινά όταν διαβάζω οτι όλες λίγο πολύ έχουμε τεθει σε κατάσταση αμφιβολίας για όλο το φόρουμ.

Στο τέλος τέλος τι έχουμε να κρύψουμε ρε κορίτσια? Αυτη είναι η ζωή μας, τελος! Δλδ αν γνωρίζαμε κάποια fake φίλη σε μια παρέα και της λέγαμε τον "πόνο" μας και την ιστορία μας και αυτη τα έκανε βούκινο μετα θα ήταν καλύτερα? Θα μου πεις "ναι, γιατι θα ξέραμε ποια είναι και θα την κουτουπώναμε", αλλα δε βαριέσαι...έχουμε αναγάγει τους sycho σε πρωταγωνιστες εδω μέσα!!!Μήπως να το τελειώνουμε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι απιστευτο αυτο που συμβαινει :unsure: ειναι αδιανοητο....

απαντησα στο θεμα της περα βρεχει κ μαλιστα ''συμβουλεψα'' εγω το στουρναρι αλλες κοπελες να μην την αποπαιρνουν γιατι μπορει να ειναι αληθινη κ μετα δεν θα εχουμε ησυχη τη συνειδηση μας.. :(

αχ κ για ακομα μια φορα νιωθω θυμα κ ηλιθια που απαντησα

κ πιο πολυ με εξοργισε οτι εκλεψε φωτο αλλης οικογενειας...ΕΛΕΟΣ...κ που ξερουμε δηλαδη οτι δεν εχουν κλεψει κ τις δικες μας φωτο??αχ τα νευρα μου τωρα... :angry:

συγνωμη κιολας αν αποπηρα κ στεναχωρησα καποια με την συμπεριφορα μου στο θεμα της περα βρεχει...ουφ παλι εχω ενοχες...θε ειχα ενοχες αμα την αποπαιρνα κ...τωρα εχω ενοχες επειδη στεναχωρησα αυτες που την αποπηραν :blink::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...