Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΤΟΝ ΝΤΕΝΤΕΚΤΙΣΜΟ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ!!!


yiotaki!!!!

Recommended Posts

Panayiota έγραψε:

Ενταξει και εμενα με ενοχλεί το στυλ "Εσεις ρωτατε η Αννα απαντα" αλλα τι να κάνουμε;;;

Γιατί το λες αυτό ρε Παναγιώτα...; :dry::dry:

Ξέρεις πόσο στεναχωρήθηκα όταν έκοψαν τη στήλη της κας Μαίρης απο το Τι Βι Ζάπινγκ;; :blink: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 118
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αν και καινούρια σχετικά λέω να πω και εγώ τη γνώμη μου, Yiotaki συμφωνώ απόλυτα μαζί σου! Όλες εδω έχουμε τα προβλήματα μας, τις χαρές μας, τις αγωνίες μας.1 χρόνο και 3 μήνες ψάχνω να βρώ ενα ''χώρο'' όπου υπάρχουν άνθρωποι με τις ίδιες ανησυχίες, απορίες, με εμένα, το βρήκα πριν μερικούς μήνες και τον τελευταίο καιρό παρατηρώ οτι ο χώρος αυτός έχει γίνει γραφείο ντεντέκτιβ και μάλιστα με πολλές υποθέσεις!

Αυτά απο εμένα και μια παράκληση, να ξαναβρούμε το νόημα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

YIOTAKI ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΧΑΘΗΚΕ ΛΙΓΟ Η ΜΠΑΛΑ.ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΠΩΣ ΑΝΤΑΛΛΑΣΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑΕΙ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ.ΑΛΛΑ ΑΝ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ Η ΜΙΑ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΙΩΝΕΤΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΚΟΤΩΘΟΥΜΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω συμφωνω απολυτα

ολο αυτο το κλιμα με εχει κουρασει αφανταστα

στο μαμυ εμπαινα για να ηρεμω και βρισκω λυσεις σε θεματα που με ενδιαφερουν αλλα και να βοηθω με την εμπειρια μου(μικρη η μεγαλη)οσο μπορω!!!!!

ειλικρινα τον τελευταιο καιρο δεν ειχα ορεξη να μπω λογω αυτων των γεγονοτων....σιγουρα ειναι λυπυρο να μπαινουν ατομα και με ψευτικες ιστοριες να χαλανε την ψυχολογια μας αλλα δεν μπορουμε να αμφισβητουμε τα ΠΑΝΤΑ!!!! ουτε κατι που δεν μας καθεται καλα να το βγαζουμε ψευτικο.

το οτι κατι δεν συμβαινει σε εμας δεν σημαινει οτι δεν συμβαινει στους γυρω μας!!!!!!!!!!!!!!!!!

εχω βαρεθει τις προσβολες και τα ειρωνικα σχολια...θελω να μπαινω στο μαμυ να βοηθω και με βοηθουν...και θελω να γραφω χωρις να φοβαμαι οτι καποια θα βγαλει τα λεγομενα μου καποια στιγμη ψευτικα.

αυτα απο εμενα.................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...Φυσικά και θα συμφωνήσω μαζί σου....

Με έχει κουράσει και εμένα αυτό...

Είναι ο λόγος που πολλές φορές "εξαφανίζομαι" ...!!!

Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει ποια είναι ψεύτικη και ποια αληθινή...!!

Απαντώ μόνο στα post που έχω να πω κάτι !!!

Δεν ψάχνω "φιλίες" μέσω mammyland και δεν ταυτίζομαι με τις ιστορίες που διαβάζω σε τέτοιο σημείο ώστε να χαλάσει η ψυχολογία μου...!!!

Έλεος δεν είμαι 16 χρονών ώστε να πληγωθώ γιατί κάποια έγραψε μια φανταστική ιστορία στο ιντερνετ!

Τα δάκρυά μου, τα κρατάω για την αληθινή ζωή.....

Εδώ μπαίνω για να χαλαρώσω και για να ενημερωθώ για πράγματα και συμπεριφορές που αφορούν μανούλες...

Όλα τα άλλα ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ....

Θυμώνω που τελευταία σκοπός μας έχει γίνει να αποδείξουμε ποια είναι αληθινή και ποια είναι ψεύτικη....αν είναι δυνατόν!!!!

Και αυτό που γίνεται τελευταία εδώ μέσα με το "πες μου ποια έχεις φίλη γιατί διαφορετικά μπορεί να είσαι fake" το μόνο που δείχνει σε μένα είναι το ΠΟΣΟ ΜΟΝΑΞΙΑ ΝΙΩΘΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ....!!!!

Το Φόρουμ ασχολείται περισσότερο με "πώς περάσαμε την ημέρα μας" παρά με συζητήσεις για το πώς θα γίνουμε καλύτερες μανούλες για τα παιδιά μας....

Λυπάμαι αλλά το mammyland δεν είναι αυτό που αγάπησα ....

Κατά καιρούς μπαίνω για να δω μήπως και ξαναέγινε ο χώρος για τις μαμάδες με ανυσηχίες για να κάνουν ότι καλύτερο μπορούν για τα παιδιά τους, αλλά δυστυχώς άλλα διαβάζω και εξαφανίζομαι....

.....ταπεινά λέω απλά την άποψή μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yiotaki!!!! έγραψε:

ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΚΡΙΝΕΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ

ΠΟΙΟΣΕΙΝΑΙ ΦΕΙΚ Κ ΠΟΙΟΣ ΟΧΙ!!!ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΑΝ ΣΑΣ

ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΠΑΡΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΤΕ Κ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟ Κ ΧΥΔΑΙΟ

ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΕΠΙΤΙΘΕΣΤΕ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΟΛΛΑΕΙ...

ΤΟ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΒΓΗΚΕ ΑΛΗΘΙΝΗ ΕΝΑ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΠΟΥ ΥΠΟΨΙΑΖΟΤΑΝΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΕΙΚ ΑΤΟΜΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΕΙΤΕ

Κ ΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΚΡΙΝΕΤΕ ΟΠΟΙΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ ΜΠΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ....

ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΕΛΟΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...

ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΤΕ ΣΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΒΑΛΕΤΕ ΕΠΕΙΔΗ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΕ ΨΕΥΤΙΚΟΣ

ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΤΟΝ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ

ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ

ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ

ΑΝ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΝ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΤΕ Κ ΝΑ

ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΙΔΙΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΕ ΙΝΤΡΙΓΚΕΣ Κ ΤΣΑΚΩΜΟΥΣ!!!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΙΑ ΕΛΕΟΣ!!!

ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΝΤΕΝΤΕΚΤΙΒ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ...

ΕΙΣΤΕ ΑΠΛΑ ΜΕΛΗ ΟΠΩΣ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...

ΟΥΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ''ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ΄΄ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΚΑΛΑ

ΟΙ ΠΙΟ ΠΑΛΛΙΕΣ!!!

Κ ΤΕΛΟΣ ΟΥΤΕ Η ΛΕΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ΜΕ ΒΛΑΚΕΙΕΣ Κ ΚΑΤΙΝΙΕΣ!!!

Τονίζω με bold μία φράση σου, που από τη μία συμφωνεί/ούν κάποια/ες και από την άλλη το έχει/ουν κάνει ασύστολα παλαιότερα.. Και όχι σε αμφιλεγόμενο μέλος! Σε πέρα για πέρα αληθινό!

Αυτά από εμένα και τίποτα παραπάνω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

yiotaki!!!! έγραψε:

Τονίζω με bold μία φράση σου, που από τη μία συμφωνεί/ούν κάποια/ες και από την άλλη το έχει/ουν κάνει ασύστολα παλαιότερα.. Και όχι σε αμφιλεγόμενο μέλος! Σε πέρα για πέρα αληθινό!

Αυτά από εμένα και τίποτα παραπάνω..[/quote:3ncix4w6]

Ιφιγενεια με κάλυψες! Υποκρισία στο φουλ και απώλεια μνήμης επίσης! :P :laugh: :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΤΑ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ...

ΤΟ ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΤΙ ΦΥΣΙΚΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΜΑΣ...ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΡΟΛΟ

ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΠΩΣ ΛΕΣ ΚΑΤΙ/....Κ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΘΕΜΑ

ΕΚΤΡΩΣΗΣ ΕΙΧΑ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ Κ ΟΤΑΝ ΜΕΤΑ ΕΞΗΓΗΣΕ ΒΑΘΥΤΕΡΑ ΑΙΤΙΑ

ΝΤΡΕΠΟΜΟΥΝΑ ΠΟΥ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΤΡΟΠΟ..ΓΙΑΤΙ ΟΝΤΩΣ ΚΡΥΒΟΝΤΕ ΒΑΘΥΤΕΡΑ

ΑΙΤΙΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ...ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΤΙ ΛΕΜΕ Κ ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΜΕ...

Κ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΝΤΕΝΤΕΚΤΙΒ ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΣΤΗΝ ΑΛΗΘΙΝΗ ΤΟΥ ΖΩΗ ΑΝ ΕΧΕΙ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ Κ ΟΧΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΑΠΡΟΣΩΠΟ ΦΟΡΟΥΜ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το φόρουμ λοιπόν yiotaki παύει να είναι απρόσωπο οταν δημοσιεύουμε πρόσωπα σε φωτογραφίες που δεν είναι δικά μας...

Κοριτσάρες...

Να αρχίζω να σερβίρω μούφες???

Να κάνω αποκαλύψεις???

Θέλετε?

Ψήνεστε?

Για ένα μέλος που μας δουλεύει ψιλό γαζί και όλες οι καλοπροαίρετες παρουσίες του μαμμυ πέσανε να φάνε τις καχύποπτες και δύσπιστες ντετέκτιβς που θέλουν να κάνουν αποκαλύψεις για να μην έχουμε πάλι μούφα μέλος με 3440 δημοσιεύσεις που μας κοροϊδεύει και γελάει πίσω από την πλάτη μας?

Ε? Θέλετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και δεν πάτε να λέτε μετά ότι θέλετε????

Σε συνεργασία με γνώριμη ντετέκτιβ του φόρουμ λοιπόν,

βρήκαμε πολλές αποδείξεις...

Ε πείτε μου ντε να ξεκινήσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

OXI DEN ME ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ Κ ΑΝ ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ...

ΑΠΑΝΤΩ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ Κ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ

ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΦΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΕΚΑΝΑ...

ΑΜΑ ΓΕΛΑΕΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΜΑΣ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ...ΙΣΩΣ ΘΑ ΤΗΣ ΛΕΙΠΕΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΗΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΤΗΣ ΖΩΗ ΠΟΥ ΞΕΣΠΑΕΙ ΕΔΩ!!!!

ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ....

ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ Κ ΤΑ ΓΕΛΙΑ ΤΑ ΚΡΑΤΑΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥ..Η ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΙΠΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτακι μου αν καποιος λεει ψεματα ομως και χρησιμοποιει φωτο αλλων οικογενειων τοτε σε ενδιαφερει ισως γιατι μπορει να εκμεταλευτει και εσενα, και μολις τωρα αυτο εγινε απο την περα βρεχει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Το φόρουμ λοιπόν yiotaki παύει να είναι απρόσωπο οταν δημοσιεύουμε πρόσωπα σε φωτογραφίες που δεν είναι δικά μας...

Κοριτσάρες...

Να αρχίζω να σερβίρω μούφες???

Να κάνω αποκαλύψεις???

Θέλετε?

Ψήνεστε?

Για ένα μέλος που μας δουλεύει ψιλό γαζί και όλες οι καλοπροαίρετες παρουσίες του μαμμυ πέσανε να φάνε τις καχύποπτες και δύσπιστες ντετέκτιβς που θέλουν να κάνουν αποκαλύψεις για να μην έχουμε πάλι μούφα μέλος με 3440 δημοσιεύσεις που μας κοροϊδεύει και γελάει πίσω από την πλάτη μας?

Ε? Θέλετε?

Γλυκειά μου Ifigeneia, γιατί να με ενδιαφέρει εάν αποκαλύψεις κάποια μούφα????

Μούφα είναι για τον εαυτό της... ;)

Προσωπικά σε ένα post δικό μου, "σκουλαρικάκι στη μύτη", μου είχε απαντήσει και μια κοπέλα που ήταν μούφα, αλλά η άποψή της με βοήθησε πολύ!!! Τώρα για το αν παρουσίαζε τη ζωή της με εντελώς ψεύτικο τρόπο τι με νοιάζει??? Σε τι με επηρεάζει????

Και δεν είμαι "καλοπροαίρετη"....μάλλον λίγο αναίσθητη και αδιάφορη θα με χαρακτήριζα... ;) Ας μην χάνουμε το χρόνο μας με αυτά..... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Ιφιγένεια...είμαι νέα (ως μέλος του mammy)και δεν γνωρίζω πολλές κοπέλες, και δεν θυμάμαι πολλές λεπτομέρειες για να ψιλιαστώ κάτι αλλα...έχει σημασία!Εμένα με έχει βοηθήσει πολύ στα θέματα που με αφορούν και είναι το αντικείμενο του mammy και φαντάζομαι και άλλες κοπέλες το ίδιο.

Εχει σημασία να ασχολούμαστε με τέτοια?

Το internet είναι γεμάτο fakeusers και μάλλον πρέπει ο καθένας μας να το έχει αυτό ως δεδομένο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΧ!!!

ΑΥΤΟ ΜΑΡΙΑΝΤΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ...

ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟ....ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΑ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε τότε yiotaki γιατί ανοίγεις ολόκληρο θέμα για τις αποκαλύψεις των ντετέκτιβς του μαμμυ?

Κάνε εσύ ότι καταλαβαίνεις, γέλα και κλαψε (λάθος.. μόνο γέλα..) στην ζωή σου έξω από το μαμμυ, ποστάρισε εκεί που θέλεις μέσα στο μαμμυ και άσε τις υπόλοιπες να κάνουν αυτό που νομίζουν!

Είπαμε.. Η καθεμιά κάνει ότι καταλαβαίνει, γράφει ότι θέλει και σε όποιο θέμα θέλει, αρκεί να μην προσβάλλει καμία εδώ μέσα.

Με το να γράφουμε την αλήθεια, ότι ένα μέλος γράφει ψέματα, δεν το προσβάλουμε, υποτιμάμε τη νοημοσύνη του απλά.

Αλλά θα επανέλθω με μία παρέθαση...

Πάω να τη βρω κι επιστρέφω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολο το απόγευμα εψαχνα να βρω το σαιτ που κατεβηκαν αυτες οι φωτο και το εκανε η Αθηνά.

Μπορει να μη σας ενδιαφέρει αλλα έλεος πια, ούτε να γελάσω δεν θέλω πια.

http://www.flickr.com/photos/bethspeer/ ... 196087343/

Η Ελίζα και ...οι άλλοι !!

Μπράβο ρε Αθηνά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΑΗΔΙΑ ΠΙΑ ......

ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΑΝ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΚΑΤΙ Κ ΠΕΣΟΥΝΕ ΤΑ ΚΟΡΑΚΙΑ

Κ ΜΑΣ ΦΑΝΕ....

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ..

ΓΙΑΤΙ ΠΑΛΙΑ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΘΕΛΟΥΜΕ,ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ

Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΤΗΚΑΜΕ Κ ΓΙΝΑΜΕ ΜΕΛΗ!!!!

ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΑΦΩΝΟΥΣΑΜΕ Κ ΥΠΗΡΧΑΝ Κ ΟΙ ΛΟΓΟΜΑΧΙΕΣ ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΩΡΑ!!!!

ΓΙΑΤΙ ΧΕΣΤΗΚΑ ΑΝ Η ΠΕΡΑΒΡΕΧΕΙ Κ Η ΧΟΟΥΠ ΗΤΑΝ ΨΕΥΤΙΚΕΣ...ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΕ

ΕΝΔΙΕΦΕΡΑΝ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΟΥΣ!!!

ΓΕΝΙΚΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΘΕΜΑΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ Κ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΟΚΟΜΙΣΩ ΚΑΤΙ Κ ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΑΝΑ!!!

ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΨΕΥΤΙΚΕΣ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΙΣΩΣ ΑΛΛΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ Κ ΟΧΙ ΕΓΩ!

ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΜΑΙ...ΔΕΝ ΑΝΑΡΤΩ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ Κ

ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟ ΦΟΡΟΥΜ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω γιωτακι μου απο την αρχη το καταλαβα αλλα δεν εγραψα κατι ελεγα οκ ας πει οτι θελει απαντησα μονο σαν να ειναι αληθινη σε καποια πραγματα που ρωταγε, ας ηταν ψευτικη χαζη δεν ειμαι επιλεγω στην τελικη να μην απαντω και να μη διαβαζω, αυτο που με προβληματισε ηταν οτι απο αυτα που εγραφς ηξερε να μας χειριστει οποτε προβληματιστηκα οτι ισως το εχει ξανακανει εδω μεσα με αλλο ψευδωνυμο αλλα δεν μιλησα, αλλα οταν εκμεταλλευονται φωτο απο αλλες οικογενειες εκει θα μιλησω γιατι μπορει να εκμεταλευτουν και εμας, και χωρια που ποια ελεος στοχο εχουν βαλει το μαμμυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ girls!

Όλα τα σχόλια δεκτά!

Δε μιλάμε για λογομαχίες απλά κορίτσια!

Μιλάμε για επικίνδυνα μέλη...

Και ναι, η αποκάλυψη έγινε, για όσες δεν καταλάβανε, μην τυχόν και το μέλος πέρα βρέχει κάνει σε κάποια από εσάς αίημα φιλίας, το αποδεχτείτε, πάρει τις φωτο σας από το προφίλ σας και τις βάλει σε όποια τοποθεσία θέλει στο Internet! Αυτά!

Δεν ασχολούμαι άλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχα μπει πιο πριν και ειδα δρακους αλλα τι να πω που θα με λεγανε κακια μαγισσα!!!ειχα πει θα εμπαινα μονο σε 3 συγκεκριμενα θεματα αλλα δεν αντεξα γι αυτο αδηστε με να πω : κακακακακκακακακα

ευτυχως που δεν ειμαι τρελη τελικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...