Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ


Recommended Posts

σημερα το βραδακι εκανα για πρωτη φορα παρατηρηση ανοικτα στην πεθερα μου,δεν αντεξα αλλο...το θεμα ειναι τα φιλια.με ενοχλει,δεν θελω να μου φιλανε το μωρο,ΚΑΝΕΙΣ!!!!ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ ΓΑΜΩΤΟ!!!καθε μερα εχω επισκεψεις,μαμαδες ,θειοι.θειες.ματς ο ενας ,μουτς ο αλλος.μεχρι σημερα τον φιλουσαν στο κεφαλι,ποτε στα χερια.δηλαδη πρεπει να δειχνουν την αγαπη με τα φιλια?και δεν κανω διακρισεις.δεν ξερω αν το εχετε νιωσει και εσεις αλλα εμενα προσωπικα με τρελαινει,μου γυριζει το ματιΕΛΕΟΣ!!!θεωρω οτι μεταφερουν τοσα μικροβια στο παιδι και αυτο που με τρελαινει περισσοτερο ειναι οταν λειπω.παρτι θα κανουν...εχω φτασει στο σημειο να εχω το μωρο παντα κοντα μου,οπου παω το παιρνω μαζι μου γιατι με τρελαινει η ιδεα το τι γινεται οταν εγω λειπω.οσο υγειεις και να ειναι(που δεν ειναι και δεν το καταλαβαινουν)δεν επιτρεπω πλεον να το φιλανε.πειτε μου ρε γαμωτο,ειναι σωστο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα nektarini!Εγώ σε καταλαβαίνω απόλυτα και ΟΧΙ δε μου φαίνεσαι υπερβολική!Το παιδί δεν είναι παιχνιδάκι να το φιλάνε όποτε τους αρέσει,έχεις δίκιο για τα μικρόβια και καλά έκανες και απαίτησες να μην το φιλάει κανένας.Και άμα δεν αντέχει η πεθερά σου να της πεις να κάνει το στόμα της με Listerine και μετά να το φιλήσει μόνο στο κεφάλι! :lol::lol: Ουφ!Τα πα και ξεθύμανα :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εισαι υπερβολικη καρδουλα μου, ειναι μικρο το μωρακι σου ακομα

και το στομα του καθενος εχει πολλα μικροβια, μπορει να κολησει το οτιδηποτε, δεν ειμαι της αποψης να εχουμε τα μωρα αποστειρωμενα αλλα και να το φιλανε ολοι δεν ειναι καλο καθολου και πρεπει να τηρουνται οι κανονισμοι υγιεινης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δικιο εχεις αλλα με τους παππουδες και τις γιαγιαδες παρε το πιο χαλαρα

οχι γιατι δεν εχουν μικροβια αλλα γιατι τα μωρακια μας ερχονται πολυ συχνα σε επαφη μαζι τους και αργοτερα θα θελει το μωρακι σου να εξερευνα (πιανει μυτες ματια στομα γενια) το προσωπο που εχει απεναντι του οποτε αν δεν χαλαρωσεις σε βλεπω να παιρνεις λεοτανιλ!!!!και εμενα με ενευριζει προς θεου αλλα τι να κανεις να τσακωθεις??????

καλοι κακοι αυτοι ηταν και θα ειναι διπλα σου αν χρειαστεις κατι να σε υποστηριξουν

κανε τους την παρατηρηση εφοσων σε ενοχλει αλλα μονο μια φορα την μερα και μην τσακωνεσαι δεν αξιζει το κοπο σκεψου οτι σε 5-6 μηνες θα περπαταει και θα εχει προσβαση σε ολααααααααααα τα μικροβια του κοσμου μιας και θα θελει να πηγαινει παντου και να δοκιμαζει τα παντα

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕλένηΧ έγραψε:

δικιο εχεις αλλα με τους παππουδες και τις γιαγιαδες παρε το πιο χαλαρα

οχι γιατι δεν εχουν μικροβια αλλα γιατι τα μωρακια μας ερχονται πολυ συχνα σε επαφη μαζι τους και αργοτερα θα θελει το μωρακι σου να εξερευνα (πιανει μυτες ματια στομα γενια) το προσωπο που εχει απεναντι του οποτε αν δεν χαλαρωσεις σε βλεπω να παιρνεις λεοτανιλ!!!!και εμενα με ενευριζει προς θεου αλλα τι να κανεις να τσακωθεις??????

καλοι κακοι αυτοι ηταν και θα ειναι διπλα σου αν χρειαστεις κατι να σε υποστηριξουν

κανε τους την παρατηρηση εφοσων σε ενοχλει αλλα μονο μια φορα την μερα και μην τσακωνεσαι δεν αξιζει το κοπο σκεψ

ου οτι σε 5-6 μηνες θα περπαταει και θα εχει προσβαση σε ολααααααααααα τα μικροβια του κοσμου μιας και θα θελει να πηγαινει παντου και να δοκιμαζει τα παντα

:kiss::kiss::kiss::kiss:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ,ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΕΝΗΧ!!!

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ Κ ΘΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ Κ ΕΓΩ ΟΤΙ.. ΝΕΚΤΑΡΙΝΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΗ "ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ" Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Κ Η ΕΛΕΝΗ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΕΣΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Θα σου πω οτι δεν εισαι υπερβολικη και οτι αυτο ειναι φυσιολογικο που νιωθεις.

Πρεπει ομως να μην μιλας!

Συμφωνω με την Ελενη!

Ειναι το πρωτο σου παιδακι και ειναι φυσιολογικα ολλα αυτα που νιωθεις.

Στο δευτερο θα εισαι διαφορετικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Με εφτιαξες πρωι-πρωι γιατι θυμηθηκα τα δικα μου! :laugh: :laugh:

Εχεις απολυτο δικιο!Να εισαι καθετη κ καοθλου ανεκτικη για οσο καιρο θελεις ΕΣΥ!!!!!

Το μωρο ας ανακαλυψει τα μικροβια ΜΟΝΟ του!Δε χρειαζεται να του τα σερβιρει η πεθερα σου κ ο καθενας "στο πιατο"! :angry::angry::angry:

Εμενα εφτασε στο σημειο να μη μου μιλαει κ να μην ερχεται στο σπιτι μου για τετοια θεματα!Λες κ επρεπε να γενναμε παιδια κ να τα εχουν αυτοι για παιχνιδι! :angry::angry::angry::angry:

Τι ωραιες μερες...Τωρα ξαναμιλαμε! :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα θες να σου απαντησω εγω;;;;

Απο κάτω μου μένουν οι γονεις του αντρα μου και για όλα αυτα που λες δεν τους τον πηγαινω σχεδόν ποτε.

το αποτελεσμα;;;;;

Να τσακωνομαι με τον αντρα μου,να εχω το μωρο συνεχεια μαζί μου και να μη μπορω να πάω πουθενα.

Μαλλον θα πρεπει κάπως να χαλαρωσουμε.

Τα λέω σε εσενα να τα ακουσω και εγω.

Εμένα χρονιζει σε λιγο και λέω δειλα δειλα να αρχίσω.

Οταν ηταν στην ηλικια του δικου σου παιδιου και εγω ετσι ημουνα.Τον θηλαζα κιόλας και ειχα βρει και πάτημα.Μεγαλώνοντας όμως βλεπεις ότι κάποιες φορες θα πρεπει να το αφησεις κάπου το παιδι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαλαρωσε για ν μπορεσεις να γευτεις ολες τις στιγμες του μωρου σου ξεχωριστα .Δεν ειναι θεμα υπερβολης αλλα καθαρα οτι θελεις να το προστατευσεις σκεψου ομως ειναι δυνατο εσκεμμενα η γιαγιαδες κι οι παππουδες να του κολησουν κατι ; Απο αγαπητο κανουν μν ερθεις σε κοτρα μαζι τους απλα πιασε τους ολους μαζι και τους γονεις σου και ολους οσους ερχονται σε επαφη καθημερινη και πες του:ΣΑς ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΧΙ ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ .Ας το φιλανε στο ποδαρακι κοιτα ας μην ειμαστε υποχονδριες και αυτοι μεγαλοι ανθρωποι ειναι και εχουν λαχταρα για το εγγονι τους απο την αλλη μορω να καταλαβω καποιο ο οποιος εχει σαλια συνηθως οι μεγαλοι εμενα ο πεθερος μου επειδη εχει αλχαιμερ δεν μπορει ρε παιδι μου να κατλαβει καποιους κανονες υγειηνης ξερεις και παρολο που ο Σταυρονικολας μου ειναι μεγαλος το εχω πει στη πεθερα μου και τον σταματαει εκεινη .Ευχομαι να βγαλεις ακρη χωρις να τσακωθειτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δικιο εχεις αλλα με τους παππουδες και τις γιαγιαδες παρε το πιο χαλαρα

οχι γιατι δεν εχουν μικροβια αλλα γιατι τα μωρακια μας ερχονται πολυ συχνα σε επαφη μαζι τους και αργοτερα θα θελει το μωρακι σου να εξερευνα (πιανει μυτες ματια στομα γενια) το προσωπο που εχει απεναντι του οποτε αν δεν χαλαρωσεις σε βλεπω να παιρνεις λεοτανιλ!!!!και εμενα με ενευριζει προς θεου αλλα τι να κανεις να τσακωθεις??????

καλοι κακοι αυτοι ηταν και θα ειναι διπλα σου αν χρειαστεις κατι να σε υποστηριξουν

κανε τους την παρατηρηση εφοσων σε ενοχλει αλλα μονο μια φορα την μερα και μην τσακωνεσαι δεν αξιζει το κοπο σκεψου οτι σε 5-6 μηνες θα περπαταει και θα εχει προσβαση σε ολααααααααααα τα μικροβια του κοσμου μιας και θα θελει να πηγαινει παντου και να δοκιμαζει τα παντα

και εγω ετσι ειμουνα,αλλα με ψυλω πισμοματα.κοιτα,ειναι μεγαλη ανθρωποι αλλα οπως και να εχει ειτε στο χερι ειτε στο χερι ειτε στο κεφαλι εχουν δικαιομα να το φιλανε να το αγκαλιαζουν και να πεζουνε μαζι του,ειναι εγγκονη τους.εσυ εισαι η μαμα και θελεις το καλητερο,αλλα δεν βγενη τιποτα με φασαριες και τσακωμουας σκεψου οτι το αγαπανε και αυτοι.φιλικα στα λεω να μην παρεξηγηθω.υπομονη γλυκια μου και οχι ολα της μετρητης ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΜΑΙ , ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΜΕΓΑΛΟΙ (75 , 80 ) Κ ΛΕΩ ΚΑΛΑ 8ΕΣ ΝΑ ΦΙΛΗΣΕΙΣ ΦΙΛΑ ΚΕΦΑΛΙ , ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΙ ΤΟ 8ΕΣ ΠΑΠΑΣ ΕΙΝΑΙ ???

ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ 2 ΦΟΡΕΣ , ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΑΡΠΑΞΑΝ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ Κ ΤΟ ΦΙΛΗΣΑΝ ... 8 ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΑΠΑΝΩΤΑ .

ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΧΩ ΜΑΝΤΗΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΟΥΛΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΕΤΟΙΜΟΤΗΤΑ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο εμένα. Τώρα αν σε πω λιγάκι υπερβολικούλα θα σε πειράξει? Εγώ θα σου έλεγα πως κανείς δεν έπαθε τίποτα απο τα φιλιά και την αγάπη που του πρόσφεραν.

Ο.Κ. με τους άλλους αλλά με τους συγγενείς α' βαθμού καλό είναι να είσαι πιο χαλαρή γιατί σκέψου πως και αυτοί αγαπάνε το μικρό σου. Εμένα έφτανε στο σημείο, επειδή ήταν και καλοκαίρι, να βγάζει ακόμα και σπυράκια...αλλά τι να κάνουμε? Αγάπη είναι αυτή ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλημερα!πρωτα πρωτα θελω να σας ευχαριστησω για τις απαντησεις σας γιατι μοιραζομαι μαζι σας ολα οσα νιωθω και με ενοχλουν.εχθες εγινα turbo διοτι το φιλι ηταν στο μαγουλο και οχι μια φορα αλλα ΔΥΟ!!!!!!!!Ε!λεω την πρωτη φορα ας μην μιλησω :angry::angry::angry::angry: την δευτερη δεν κρατηθηκα!και το θεμα ρε κοριτσια δεν ειναι οτι ειμαι κακια με την πεθερα μου,την μανα μου την στεναχωρω συνεχεια με το μη και μη,μιας και εχω το θαρρος,αλλα δεν μπορω να στεναχωρω την μανα μου και να αφηνω την πεθερα μου απ'εξω ωστε να μην παρεξηγηθει ειτε αυτη ειτε ο αντρας μου,πιστευω οτι εχω δειξει κατανοηση πανω απ τις δυναμεις μου γιατι λεω "απο αγαπη το κανουν".σκεφτειτε οτι απο τοτε που γεννηθηκε το μωρο εχω καθε μερα επισκεψεις και 2 φορες την ημερα!!!εχω κουραστει πολυ ψυχολογικα.δεν λεω καποιες φορες ειναι μια βοηθεια αλλα καποιες φορες θελεις να μεινεις μονος σου,με τον αντρα σου και το παιδι σου :( τους βλεπω ολους σαν μικροβια με σωμα που απειλουν μονιμως το μωρο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SAKOYLINA μου καλημερα!το καταλαβαινω οτι γινομαι υπερβολικη,μου το λεει και ο αντρας μου οτι γινομαι υποχονδρια αλλα πριν απο λιγες μερες ξενυχτουσα πανω απο το κεφαλι του μωρου γιατι τον επνιγε ο βηχας και στο τσακ γλιτωσαμε το ΠΑΙΔΩΝ,εξ'αιτιας της κουνιαδας μου που ηρθε να δει το μωρο αρρωστη!!!δεν μπορω ρε γαμωτο να το βλεπω να αρρωσταινει ενω μπορουμε να το αποφυγουμε τουλαχιστον τωρα που ειναι τοσο μικρουλης.. :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SAKOYLINA μου καλημερα!το καταλαβαινω οτι γινομαι υπερβολικη,μου το λεει και ο αντρας μου οτι γινομαι υποχονδρια αλλα πριν απο λιγες μερες ξενυχτουσα πανω απο το κεφαλι του μωρου γιατι τον επνιγε ο βηχας και στο τσακ γλιτωσαμε το ΠΑΙΔΩΝ,εξ'αιτιας της κουνιαδας μου που ηρθε να δει το μωρο αρρωστη!!!δεν μπορω ρε γαμωτο να το βλεπω να αρρωσταινει ενω μπορουμε να το αποφυγουμε τουλαχιστον τωρα που ειναι τοσο μικρουλης..

καλε τωρα προσεξα την φωτο,να σου ζηση.σε καταλαβενω και σε νιωθο απολητα χωρις να σε ξερω πρωσοπικα.ο μεγαλος μου περνη 3μηνη θεραπεια για τον βηχα που κολλησε.ειναι μωρακι ξερω αλλα τι εχεις σκοπο να κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βουλα εχεις πμ

αυτο παντως με τους ξενους που θελουν να παρουν αγκαλια το μωρο να το φιλησουν η να του τσιμπησουν το μαγουλο δεν μου αρεσει καθολου . θυμήθηκα ενα περιστατικο . οταν ο γιος μου ηταν τριων μηνων ηρθε στο σπιτι μας ενα ζευγαρι για επισκεψη . βασικα εκεινη την ημερα τσακωθηκε ο αντρας μου μαζι του γιατι αυτος ηθελε να αναψει τσιγαρο και εμεις του ζητησαμε να βγει στο μπαλκονι . θυμωσε αυτος και ελεγε "γιατι απο δω που ειμαι θα παει ο καπνος στο μωρο ? (ηματαν ολοι στο σαλονι) σιγα ενα παιδι κανατε και πως κανετε ετσι?"

φευγοντας τσιπησε το μωρο στο μαγουλο και την αλλη μερα το πρωι ειχε γεμισει το μαγουλακι του σπυρια . φυσικα δεν τον ξαναειδαμε απο κεινη την ημερα.

μια αλλη παλι ειχε ερθει επισκεψη στην πεθερα μου και το φιλησε το παιδι στο μαγουλο .τα πηρε η πεθερα μου και της την ειπε!

οι γονεις μας δεν φιλαγαν τα παιδια μας μεχρι να ξεπεταχτουν , μονο αγκαλιες . οχι οτι τους ειπαμε ποτε κατι , απο μονοι τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπως λεει και η juliax Παρε μαντηλακια καθαρισμου μαζι σου!!!!!!!!

οσο για την κουνιαδα σου απαραδεξτη!!!!!!! :S:angry::angry::angry:

εμενα προς το παρων οταν ειναι αρρωστοι μου το λενε και δεν τους τη δινω αν εχουν ενα απλο κρυωμα αλλα τις περισοτερες φορες δεν ερχονται καθολου για να μην κολλησουν τη μικρη :silly: ευτηχως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

voula25 μου οταν ανεβει επανω(μενει ακριβως απο κατω)θα της πω οτι με ενοχλει..γιατι να δαγκωνομαι εγω καθε φορα για το οτιδηποτε και να μην μιλαω?εχθες το βραδυ δεν μπορουσα να κοιμηθω καθως επλαθα ολοκληρα σεναρια για το τι θα απαντησω αν μου αναφερει κατι σχετικα με την παρατηρηση που της εκανα..!!!ελενηχ, εμενα κανεις δεν παραδεχεται οτι ειναι αρρωστος,ολοι οσοι καπνιζουν(ολοι,εκτος απο εμενα,) εχουν τσιγαροβηχα!!!!μετα απο μια δυο μερες εντελως "ξαφνικα" κρυολογησαν!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[

οι γονεις μας δεν φιλαγαν τα παιδια μας μεχρι να ξεπεταχτουν , μονο αγκαλιες . οχι οτι τους ειπαμε ποτε κατι , απο μονοι τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδι μου τι χουι ειναι αυτο!ελεος!δεν φιλαμε στο προσωπο τα μωρα,κοινη λογικη ειναι.δεν χρειαζεται πολλη σκεψη!εχω το ιδιο θεματακι με μια θεια του αντρα μου (την αναφερω στα ποστ μου συχνα :P ,η τρελλη,ετσι τη λεω).Η θα κολλαει τη μουρη της στο παιδι,η θα λυσσαει να το κανει μασαζ (χωρις να ρωτησει εννοειται,θεωρει οτι εχει δικαιωμα),να σκεφτεις τωρα στο μαιευτηριο που γενησα,κολλαγε τη μουρη της παλι στο προσωπο του μωρου την ωρα που θηλαζα :blink: ποσο καφρος ειναι?κανενας σεβασμος,ουτε να θηλασω ηρεμα την ενοιαζε ουτε να μην αναστατωνει το βραφακι,καφριλαααα....δεν τους μπορω ετσι,με διαολιζουν και μαλωνω.Τα ορια τα βαζουμε εμεις οι γονεις,ειναι ευθυνη μας τα μωρα μας,εξηγησε το ηρεμα αν μπορεις,καλο ειναι αν αποφευγεις τις εντασεις (με τα πεθερικα μου και τον πατερα μου ειμαι ηρεμη στις απαγορευσεις,με την τρελλη πλακωνομαι :laugh: ).Θα το καταλαβουν καποια στιγμη...φανταζομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nektarini έγραψε:

ελενηχ, εμενα κανεις δεν παραδεχεται οτι ειναι αρρωστος,ολοι οσοι καπνιζουν(ολοι,εκτος απο εμενα,) εχουν τσιγαροβηχα!!!!μετα απο μια δυο μερες εντελως "ξαφνικα" κρυολογησαν!!!!!

τοτε καλα κανεις!!!!!!στην θεση σου ουτε εγω θα ηθελα να μου αγγιζαν τη μικρη :S:S καπνιζουν και απο πανω χαλια............!!!!!

παντως προσπαθησε να μην το αφηνεις μαζι τους οσο πιο διακριτικα μπορεις ωστε να μην υπαρχουν συγκρουσεις

γιατι με την μανα μου και εγω τσακωνομαι ολη την ωρα :silly:

με την πεθερα ομως και τον πεθερο μου προσπαθω να ειμαι πιο συγκρατημενη βεβαια με εχουν στηριξει και ο πεθερος μου σε παρα πολλα θεματα αλλα κακα τα ψεματα βαζε τον αντρα σου να τσακωνετε αζι τους μετα εσενα τα πεθερικα σου δεν προκειτε να σου χαριστουν σε τιποτα οσο και αν σε συμπαθουν ξερω κατι και εγω 2-3 φορες που δεν αντεξα και ειπ< ξεκαθαρα τα πισευω μου σε καποια θεματα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδι μου τι χουι ειναι αυτο!ελεος!δεν φιλαμε στο προσωπο τα μωρα,κοινη λογικη ειναι.δεν χρειαζεται πολλη σκεψη!εχω το ιδιο θεματακι με μια θεια του αντρα μου (την αναφερω στα ποστ μου συχνα ,η τρελλη,ετσι τη λεω)Η θα κολλαει τη μουρη της στο παιδι,η θα λυσσαει να το κανει μασαζ (χωρις να ρωτησει εννοειται,θεωρει οτι εχει δικαιωμα),να σκεφτεις τωρα στο μαιευτηριο που γενησα,κολλαγε τη μουρη της παλι στο προσωπο του μωρου την ωρα που θηλαζα

:ohmy::ohmy::blink: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nektarini έγραψε:

voula25 μου οταν ανεβει επανω(μενει ακριβως απο κατω)θα της πω οτι με ενοχλει..γιατι να δαγκωνομαι εγω καθε φορα για το οτιδηποτε και να μην μιλαω?εχθες το βραδυ δεν μπορουσα να κοιμηθω καθως επλαθα ολοκληρα σεναρια για το τι θα απαντησω αν μου αναφερει κατι σχετικα με την παρατηρηση που της εκανα..!!!ελενηχ, εμενα κανεις δεν παραδεχεται οτι ειναι αρρωστος,ολοι οσοι καπνιζουν(ολοι,εκτος απο εμενα,) εχουν τσιγαροβηχα!!!!μετα απο μια δυο μερες εντελως "ξαφνικα" κρυολογησαν!!!!![/quot

και εμενα απο πανω μενει η πεθερα . οποτε σε καταλαβαινω καθε τρεις και λιγο κατω . στο πρωτο μου τα ειχα αυτα μου ειχαν σπασει τα νευρα . εφαγε το παιδι ποσο εφαγε μονο τοσο κλπ κλπ . τωρα βεβαια εχουν μεγαλωσει τα δικα μου και οποτε θελουν πανε μονα τους πανω για να τη βλεπουν αλλα οταν ειχα το γιο μου μωρακι νταξει ηθελε να βοηθησει με το παιδι αλλα με ειχε πρηξει με τον θηλασμο κοφτο και κοφτο ασε μη τα θυμαμαι ..αυτη η ιστορια με ποναει ακομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...