Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πλεον και....επισημα!!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσακια μου ανοιγω συνεχεια καινουργια θεματα γιατι θελω να τα δειτε ολες κ να χαρειτε μαζι μου!!!!

Μολις γυρισα απ'το γιατρο κ ειδα το σακο!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ολα ειναι μια χαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ειχατε δικιο οσες μου λεγατε για τις χοριακες,αλλα δε φταιω κοριτσακια μου,αυτος ο ασχετος που ειχα για γιατρο με ειχε καταγχωσει!

Ολα καλα,λοιπον κ σε δυο βδομαδες θα παμε για να ακουσουμε καρδουλα1

Ε!τοτε σιγουρα θα χ.....ε πανω μας απ΄τη χαρα μας!!!!

Φιλια κ ανυπομονω να σας δω την Κυριακη,να τα πουμε απο κοντα!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μπραβο κοριτσακι μουυυυυυυυυ ημουν σιγουρη οτι θα ηταν ολα καλά. Αντε καλή εγκυμοσύνη να χεις κ απολαυσέ την. Να σαι παντα ετσι ευτυχισμένη κ με το καλό το μωράκι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΖΟΥΜΠΙ ΜΟΥ...ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΒΟΛΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ. :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΥΜΠΙ ΜΟΥ,

ΤΕΛΑΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Είδες που πηγαίνουν όλα ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!Και επισημα λοιπόν ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :silly: :silly: :silly: :silly: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

φιλακια σε εσένα και στο ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια ζούμπι!!!! Ζεις την ομορφότερη περίοδο!! Εύχομαι να την απολαύσεις και με το καλό να υποδεχθείς ένα γερό και ζουμπουρλούδικο μωράκι!! :kiss: Να προσέχεις, ε? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βρε κοριτσάρα μου!!!

Κι όλο κοιτούσα να δω νέα σου! Στη σκέψη μου είσαι συνέχεια!

Τα λέμε την Κυριακή από κοντά!!! Φιλάκια πολλά!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζούμπι μου εγω είχα χαρεί προκαταβολικά γιατι όπως είχαμε ξαναπεί το είχαμε σίγουρο!!! :P:kiss:

Χαίρομαι ακόμα περισσότερο όμως που επιβεβαιωθήκαμε κ φυσικα που ηρέμησες...!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Είδες που σου τα λέγαμε όλες κ αδικα είχες αγχωθεί τόσο πολύ? ;) Βέβαια η αλήθεια είναι πως οι περισσότερες τουλάχιστον στη θέση σου το ίδιο θα έκαναν.. Αλλα πάνε αυτά!! Τώρα όλα είναι καλά κ κοίτα να το απολαύσεις!!

Συγχαρητήρια κ εύχομαι όλα απο δω κ πέρα να πάνε καλά κ να μην αγχωθείς ξανά για τίποτα απολύτως!!

Μπράβο σου κοπέλα μου να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη χωρίς άγχος κ σε λίγους μήνες να χαίρεσαι το γλυκό σου νινάκι!!

Φιλάκια πολλα σε εσένα κ το μωρούλι σου κ τώρα προσοχη!!! οκ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστωωωωω κοριτσακια!!!!!Φουουουουο,φοουυουουοουυουου φυσαω παντου σε ολες τις μεριες...δεν μπορει...παντου θα πεσει....!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια! Με το καλό το μωράκι σου! Είδες που αγχωνώσουν? Και τώρα ήρεμη πια, κοιτα να αποβάλλεις την αρνητική ενέργεια και να απολαυσεις την εγκυμοσύνη σου! Εγώ μένω Χανια αλλά καλά να περάσετε όσες συναντηθείτε την Κυριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι ΣΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ !!! ΦΙΛΑΚΙΑ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Bravo Zoumpi mou!!!!axxxxx....!!!xarhka para polu!

me to kalo!sou euxomai mesa apo thn kardia mou na exeis mia uperoxh ekumosunh k 1 teleio mwraki sthn agkalia sou!

:silly: :woohoo: :lol: :laugh: :P:cheer: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΓΙΟΥΠΙ!!!!!!!!

Αντε με το καλο να ερθει η μερα που θα ακουσετε

καρδουλα και εννοειτε θα χ...ε απο την χαρα σας!!

Επισημα πια!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...