Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΧΑΛΙΑ!


Recommended Posts

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ!!!

ΟΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΕΙΜΑΙ 5 ΜΗΝΩΝ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΕΧΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.ΕΧΤΕΣ ΤΟ

ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΑΝ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΨΩΝΙΣΟΥΜΕ,ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ Κ

ΕΙΔΑ ΑΙΜΑΤΑ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ Κ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ...ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΘΗΚΑ Κ ΕΚΛΑΙΓΑ ΜΕ ΛΙΓΜΟΥΣ.Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ...ΠΗΓΑ

ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΕ ΕΙΔΕ Κ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΕΣΗ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ

Η ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ..ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΥΠΟΘΕΤΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΙΜΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ Κ

ΝΑ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ..ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ...ΦΟΒΑΜΑΙ!!!ΔΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΩ

ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ!!!ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ!!!ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ

ΕΠΕΣΤΡΕΦΕ ΕΛΛΑΔΑ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ!ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ

ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΜΟΝΗ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ..ΟΜΩΣ ΠΟΝΑΩ ΚΙΟΛΑΣ ΣΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ..ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΒΛΕΨΗ ΤΟΥ!

ΒΛΕΠΩ Κ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ Κ ΚΛΑΙΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ

ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΚΑΛΙΑΣΩ Κ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ!

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΡΟΣΕΥΧΗΘΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΧΑΣΩ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γαπη μου μην φοβασαι! Ολα θα πανε καλα!!! Εισαι ηδη σε προχωρημενη εγκυμοσυνη και σπανια συμβαινουν πολυ ασχημα πραγματα. Να δεις που οοοολα θα ειναι ενα κακο ονειρο σε λιγες μερες!!! :) Η σκεψη μου μαζι σου! Παρε κι ενα καρματακι... Ετσι... Για καλη τυχη! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΓΙΩΤΑΚΙ !!!!!!!!ΑΧ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΤΩΡΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΙ ΣΟΚ ΕΧΕΙΣ ΠΑΘΕΙ!!

ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ!!!!ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΗΜΟΥΝ ΞΑΠΛΑ ΛΟΓΩ ΠΡΟΩΡΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΕΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ 5Ο ΜΗΝΑ!!ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΣΕ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΕΛΑΒΑΙΝΩ ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΠΡΟΣΟΧΗ !ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΓΩ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΚΑ ΚΙΟΛΑΣ ΤΟΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙΡΟ .

Ο ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ,ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!

Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΘΑ ΣΕ ΑΝΤΑΜΟΙΨΕΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΑΥΤΗ ,ΟΤΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ!!

ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ ΕΧΕΙΣ?ΑΠΟΚΚΟΛΗΣΗ?

ΣΕ ΦΙΛΩ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου ηρεμησε και ακολουθησε τις συμβουλες του γιατρου σου και ολα θα πανε καλα.Μην στεναχωριεσαι.Ξερω ποσο θες να παρεις αγκαλιτσα το παιδακι σου αλλα τωρα προεχει η υγεια η δικη σου και της μπεμπας.ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!!

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΩ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 1.5 ΧΡΟΝΩΝ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ

ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ???Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ..ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΜΕΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ ΑΙΜΑ!!!

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΡΕΒΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΤΕΙ Ο Κ...ΟΣ ΜΟΥ!!

ΠΟΝΑΩ ΚΙΟΛΑΣ..ΟΛΑ ΤΑ ΕΧΩ!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΠΑΛΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτούλα, να κάνεις αυτό που σου είπε ο γιατρός!Να κάτσεις στο κρεββάτι σου και να ξεκουραστείς και όλα θα πάνε καλά.Οπως είπαν και τα κορίτσια είναι ήδη αρκετά προχωρημενη η εγκυμοσύνη σου για να συμβεί κάτι πολύ κακό.Ξεκουράσου και όλα θα πάνε καλά.Μακάρι να έρθει και η μαμά σου για να έχεις βοήθεια με το παιδάκι σου.

ΟΟΟΟλα θα πάνε καλά!!Αυτό να σκέφτεσε! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπομονη βρε γιωτακι!! ευχομαι ολα να πανε καλα!!! :) δεν θα το χασεις το παιδακι σου.

αφου σου ειπε ο γιατρος κρεββατι κατσε και μην νιωθεις ασχημα.δεν μπορεις να κανεις κατι...

καταλαβαινω αγχωθηκες αλλα θετικη σκεψη να εχεις.

μην στεναχωριεσαι και μην κλαις, υπομονη. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου Γιώτα πολύ στεναχωρέθηκα με τα νέα σου!!!!

Γιατί βρε αγάπη μου?

Τι σου συνέβη ξαφνικά?

Κοίτα εγώ θα σου έλεγα να ηρεμήσεις καταρχήν και καλύτερα

κατά τη γνώμη μου είναι να κάνεις εισαγωγή στο νοσοκομείο!

Στείλε το μικρούλη σου Ελλάδα στη μαμά σου και πήγαινε στο νοσοκομείο

που θα είναι οι γιατροι από πάνω σου συνέχεια και που δε θα

χρειάζεται να έχεις στο κεφάλι σου,μαγειρέματα,σιδερώματα καθαριότητες!

Ξέρω ούτε τώρα θα κάνεις δουλειές αλλά όσο να ναι μέσα στο σπίτι όλο και θα μπαίνεις στο πειρασμό να κάνεις κάτι!

Ευχομαι όλα να πάνε καλά μέχρι τέλους και να κρατήσεις το μωράκι σου γερό στην αγκαλιά σου! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτακι προσευχομαι για σενα κ το μωρακι σου ολα να σου πανε καλα

Κ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ

μην στεναχωριεσαι κ μην κλαις κουκλιτσα μου σε παρακαλω

η παναγιτσα να ειναι παντα διπλα σου

φιλακια πολλα πολλα !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σασ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!

ΜΕ ΣΥΓΚΥΝΗΣΑΤΕ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΣΑΣ Κ ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ

ΦΟΡΑ ΝΑ ΒΟΥΡΚΩΣΩ!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ!!

ΜΑΚΑΡΙ Η ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ.ΑΝ Κ ΠΡΙΝ 1 ΜΗΝΑ

ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yiotaki as meineis oso xreiastei kopela mou ksaplwmenh,arkei na einai kala to mwraki sou!8a perasei!h Panagitsa mas,prostateuei to mwraki sou!h egkumosunh mas exei thn idia akrivws hmeromhnia!meneis kai sto ekswteriko?pou an epitrepetai?menw kai gw sto ekswteriko.les na menoume sthn idia xwra?na er8w na se voh8hsw!

epi tou 8ematos..ola kala 8a pane arkei na kaneis ligo upomonh kai na meineis ksaplwmenh.exeis kanei ton miso dromo.kapoios logos uparxei pou exeis ftasei ws edw.den 8a fugei to mwraki sou!kai gw anagkastika na meinw sto krevati epi 3 meres giati den mporousa na perpathsw logw iwshs mallon apo adunamia kai oxi apla ponouse o k...s mou :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

upefera!!!8a eimaste edw na ta leme!mhn kourazesai polu+na mpaineis sto mammy otan niw8eis kala. :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΓΙΩΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΚΛΑΙΣ,ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΚΟ,ΟΤΑΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΤΕ ΚΑΙ Ο ΤΑΣΟΥΛΗΣ Κ Ο ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ,ΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΣΟΥ,ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΤΙΣ 10 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ,ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ????ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ!!!!Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ.ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ,ΕΤΣΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!

ΘΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗΘΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ,ΣΕ ΦΙΛΩ :cheer::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτακι....για πες μας που μενεις!!

γενικως πως περνας τη μερα σου...

ειναι ωραια εκει?

ελα να παιρνουμε βαθιες αναπνοες και να χαλαρωνουμε@το λεω σε σενα να το ακουμε ολες που αγχωνομαστε με το παραμικρο!ολα θα πανε καλα θα το δεις κουκλα μου!για πες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yotaki μου μη στεναχωριέσαι και αγχώνεσαι άκουυ τον γιατρό και όλα θα πάνε καλά. Που οφείλεται η αιμοραγία σου είπε ? Δυστυχώς πολλές εγκυες αναγκάζονται να μένουν στο κρεβατι. Καταλαβαίνω ότι είσαι μακρια από την υπολοιπη οικογένεια κάνε όμως υπομονή. Έυχομαι και πιστευω ότι όλα θα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σασ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ....

ΚΥΠΡΟ ΜΕΝΩ Κ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ

ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ Κ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Κ ΝΑ ΒΟΗΘΑΕΙ Κ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΤΩΡΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΘΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ ΘΑ ΔΩ ....

ΤΟ ΑΙΜΑ ΗΡΘΕ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ,ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ

ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ Κ ΠΑΘΩ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΠΑΛΙ!ΑΣ ΕΛΠΙΣΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΝΕΙ ΑΙΣΘΗΤΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΤΗΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα ηρεμησε και κάνε ότι σου λεει ο γιατρός.

Εννοειται να ζητησεις στη μητερα σου να ερθει.

Χρειαζεσαι οπωσδήποτε βοήθεια.

Ολα καλα θα πάνε.Μην ανησυχεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδες και η μπεμπούλα σου θέλει να κάνει αισθητή την παρουσία της και να σε καθησυχάσει!!!Να κάνεις υπομονή,να ξεκουραστείς και να δεις πόσες κλωτσιές μας περιμένουν ακόμα( και μετά την γέννηση ακόμα περισσότερες!!!) :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα τελεια!!!

σε καταλαβαινω απολυτα..οτι οταν το παιδι σου ζηταει την αγκαλια σου

δε μπορεις να του τη στερησεις..ομως κανε υπομονη..το νινακι στη κοιλιτσα πρεπει να το προσεξεις..καντε πολλες πολλες

αγκαλιτσες στο κρεβατι..μπορει να ειναι μικρουλια αλλα καταλαβαινουν

την αγωνια μας..

εγω της μιλαω συνεχεια της κορουλας μου..της λεω οτι ποναει

η κοιλιτσα μου κ πιστεψε με δειχνει να καταλαβαινει..οταν τη σηκωνω αγκαλια προσπαθω να ειμαι καθιστη στον καναπε..

αφου σκεφτομαι οτι την παρασκευη που θα παω στον γιατρο θα με χ*σει γιατι ποναω αρκετα..

κουραγιο..

ειμαστε διπλα σου.. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΙΟΤΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ!

ΚΑΤΣΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΟΥ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΕΚΕΙ! ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΟΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ!

ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΓΩ ΕΚΑΤΣΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΣ ΕΣΥ ΤΟΤΕ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΣΤΟΝ ΒΑΛΟΥΝ ΝΑ ΞΑΠΛΩΝΕΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΟΝΤΑ ΤΟΝ Η/Υ ΒΑΖΕ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙΑ! ΘΑ ΔΕΙΣ ΘΑ ΞΕΤΡΕΛΕΝΕΤΕ!

ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΚΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ! ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΚΛΑΙΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΟΥΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ! ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ! ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΤΙΣ ΤΣΟΥΠΡΕΣ ΜΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΤΑ ΩΡΑΙΑ! ΑΝΤΕ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!

ΠΑΝΤΩΣ ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ! ΚΑΙ ΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ! ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΑΙΜΟΡΑΓΙΕΣ! ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΔΕΝ ΕΞΗΓΕΙΤΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ! ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτακι μου εγω θα σου ελεγα να νοσηλευτεις τουλαχιστον για μια εβδομαδα να ηρεμησεις λιγο γιατι σπιτι με ενα μωρο κακα τα ψεματα δεν γινεται να μην κουνιεσαι, σκεψου οτι μπορει να λειψεις λιγο απο το αλλο σου παιδακι αλλα θα γυρισεις χαρουμενη πισω σε αυτο, ενω αν εισαι εκει και γινει καμια στραβη θα εισαι λυπημενη για καιρο και θα το καταλαβαινει και αυτο, κοιτα στην αρχη να εισαι στο νοσοκομειο να σε παρακολουθουν και ολας για να μην φοβασαι και ολας με το παραμικρο που πονας και ανχωνεσαι, αυτη ειναι η γνωμη μου, σου ευχομαι μεσα παο την καρδια μου να σου πανε ολα καλα κοριτσακι μου!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου εύχομαι ολόψυχα όλα να πάνε καλά και να είναι απλά μια μακρινή ανάμνηση όλα αυτά που περνάς τώρα!! Θα σου έλεγα να ξεκουράζεσαι όσο περισσότερο μπορείς, και όσο για το παιδάκι σου, μπορείς να το αγκαλιάζεις στο κρεβάτι ξαπλωμένη!! Να μην στενοχωριέσαι γιατί αυτί δεν κάνει καλό στο άλλο σου μωράκι!! Όλα να πάνε τέλεια εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάνε υπομονή Γιωτάκι και να είσαι σίγουρη πως θα πάνε όλα τέλεια!!! Μη φοβάσαι! Εμείς είμαστε εδώ για να σου κρατάμε συντροφιά όσο χρειαστεί να κάτσεις στο κρεβάτι αλλά και μετά φυσικά!! Θα κρατήσεις την κορούλα σου στην αγκαλίτσα σου και θα τα ξεχάσεις όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Αχχ τουλάχιστον εσένα πήρε ο μπεμπάκος! Καλύτερο μου ακούγεται για να δούμε τώρα την Τρίτη μαι εγω 35 μπαίνω είμαστε πολύ κοντά…εσύ κατάλαβες οτι πήρε θέση; Εννοώ νιώθεις κλωτσιές μόνο ψηλά στον θώρακα;;
    • Ναι Ε; Μήπως να ψαχτώ και εγώ για την μπάλα θα τον ρωτήσω τώρα που θα πάω την Τριτή τον γιατρό…άσε το βλέπω και στον ύπνο μου…οτι δεν πήρε θέση αλλά ντάξει τι να κάνουμε όπως έρθουν τα πράγματα 🙃
    • Τώρα η μικρούλα σου κοιμάται;; Αχ αναρωτιέμαι ποτε θα ξανά κοιμηθούμε, όπως παλιά!! Ρωτάω την μαμά μου, από ποτε μπορούμε να κοιμόμαστε εμείς και τα μικρά να βλέπουν παιδικά 😂😂😂 Αν και ο άντρας μου είναι πολύ πρωινός τυπος και τα σκ που δε δουλεύει παίρνει την μικρή και βγαίνουν βόλτες…οπότε από αυτήν την άποψη είμαι καλά.  Και να μην τον βάλεις πάντως δεν έγινε και κάτι… από του χρόνου πιστεύω θα το χαίρονται..φέτος πιο πολύ εμείς χαιρόμαστε!
    • Καλησπέρα κορίτσι μου,εγώ αύριο μπαίνω στην 35η εβδομάδα ο μικρούλης έχει πάρει θέση εδώ και 3 4 εβδομάδες αλλά ο γιατρός μου είπε να μη το δένω και κόμπο γιατί ανά πάσα στιγμή μπορεί να αλλάξει πάλι οπότε μην αγχώνεσαι!!
    • Οχι δεν μου ειπε! Απλα μου ειπε οτι θα το παρακολουθεί η γυναικολόγος κι αν χρειαστεί να ξαναπάω να με δει η ιδια που εκανε την Doppler. Μου ειπε για σημαδια. Και ειπε δεν είναι κ σίγουρο οτι θα γεννήσω πιο νωρις.    Επισης  πήρε θέση, αλλα  μπορει να αλλάξει γιατι  είναι νωρις ακομα. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...