Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πηρα ξανα αποτελεσματα χοριακης...


Recommended Posts

σημερα το πρωι,οπως σας ειχα πει...αλλα δεν ξερω ρε κοριτσια,με πολυυυ σπρωξιμο παμε.Σημερα ειναι 206.5,ουτε διπλασιαστηκε,μονο λιγο πανω απο 50% πηγε.Αυριο το απογευμα θα παω παλι στο γιατρο.... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maimoudaki έγραψε:

Ζουμπι σε ποια εβδομαδα εισαι??

Λογικα βαση της τελευταιας περιοδου ειμαι στην 5η βδομαδα...λεγαμε στην αρχη οτι εχει γινει αργα η συλληψη,τωρα τι να πω....ουτε κ ξερω τι μου γινετε...δεν εχω ιχνος αιμα,το στηθος μου κοντευει να εκραγει,νοιωθω κομαρες κ υπνηλια,δηλ.απο τα συμπτωματα δεν εχει αλλαξει κατι,αλλα....δεν ξερω συμβαινει..μεσα μου το ενστικτο μου μου λεει πως ολα ειναι ενταξει...τι να πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΜΟΥ ΣΚΕΨΗ!! ΠΙΑΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :silly: :silly: !!!

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΑΝ ΤΟ ΛΕΕΙ ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.... :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι μου καλημερα!οταν εκανα και εγω προσπαθειες για νινακι,εχοντας καθυστερηση και ολα τα συμπτωματα που αναφερεις,ημουν εγκυος αλλα η πρωτη χοριακη μου βγηκε αρνητικη!!!ελεγα δεν μπορει...ημουν σιγουρη οτι οτι ημουν εγκυος,δεν ξερω,το ενιωθα...α!την χωριακη την ειχα κανει οταν ηδη μετρουσα 3 μερες καθυστερησης.μου ελεγαν οτι ειναι απλα αγχος,ηρεμησε και θα αδιαθετησεις και τετοια.οι μερες περνουσαν αλλα αιμα ουτε ιχνος!!οταν εφτασα στις 10 μερες εκανα τεστ και βγηκε θετικοτατο!! :) ρωτησα τον γυναικολογο μου και μου ειπε οτι η συλληψη εγινε με καθυστερηση,και τις πρωτες εβδομαδες η χοριακη ανεβαινε κουτσα κουτσα...δοξαζω ομως τον ΘΕΟ γιατι η προαισθηση μου ηταν αληθηνη και σημερα εχω το μωρακι μου αγκαλια!!!ξεχασα να σου πω οτι επειδη ειχα μια αποβολη πριν μου εδωσε αμεσως UTROGESTAN για προληπτικους λογους..αυτη ηταν η εμπειρια μου οποτε σκεψου θετικα και εχε πιστη στον ΘΕΟ!!!φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΔΩΣΑ ΕΝΑ ΚΑΡΜΑΤΑΚΙΙΙΙΙ....ΚΑΛΗ ΙΔΕΑΑΑΑ ΕΜΠΡΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΕΙΛΤΕ ΚΑΡΜΑΤΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΖΟΥΜΠΙ ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μου δεν ξέρω απο τιμές χοριακής αλλα κ το οτι ανεβαίνει ξέρω οτι ειναι θετικό. Σου ευχομαι να ειναι ολα καλά αλλα εφοσον το διαισθανεσαι κιολας πιστευω οτι αυριο θα χεις να μας πεις τα καλύτερα νέα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη φοβάσαι κοριτσάκι μου!! Όλα καλά θα πάνε!

Θετική σκέψη και θα δεις ότι ο γιατρός σου θα σου πει όμορφα πραγματάκια για το μωράκι σου!!

Περιμένουμε νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ZOYMΠI MOY ολα καλα θα πανε θα το δεις

απλα ανεβαινει αργα κ σταθερα....

αφου το νιωθεις εσυ οτι ολα πανε καλα

τελειωσε τοτε :P:D :D ;)

σε φιλωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω ρε κοριτσια για τις ευχες σας,να ειστε ολες καλα!Αυριο θα ξερουμε κατι παραπανω...μολις εχω νεα θα μπω να σας τα πω! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζούμπι,

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά. Παρόμοια περίπτωση με τη δική σου είχα ακούσει και από μία φίλη μου. Και εκείνη συνέλλαβε προς το τέλος του κύκλου της. Όλα πήγαν καλά και τώρα έχει ένα παίδαρο. Θετική σκέψη και περιμένουμε τα καλά σου νέα!! xx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι ολα καλα θα πανε,η χοριακη ανεβαινει εσυ εχει συπτωματα καρα μπαμ απλα αργησε να γινει η συληψη, μην μπαινεις στην διαδικασια να ανχωνεσαι, δωσε περιθωριο δυο εβδομαδες βγαλτο απο το μυαλο σου και θα δεις θα πας στο γιατρο και θα εχετε χαμογελακια μετα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

ζουμπι ολα καλα θα πανε,η χοριακη ανεβαινει εσυ εχει συπτωματα καρα μπαμ απλα αργησε να γινει η συληψη, μην μπαινεις στην διαδικασια να ανχωνεσαι, δωσε περιθωριο δυο εβδομαδες βγαλτο απο το μυαλο σου και θα δεις θα πας στο γιατρο και θα εχετε χαμογελακια μετα!!

Εχεις δικιο...απλα τις χοριακες δεν επεμενα εγω να τις κανω,ο γιατρος με εστελνε...αλλα αποφασισα να παω παλι στον παλιο μου γιατρο κ να τελειωνει η ιστορια...δεν λεω καλος κ αυτος που πηγαινα αλλα με αγχωσε παρα πολυ!

Αυριο θα ξερω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι ξεχασα βρε να σου πω...

εμενα η χοριακη μου ηταν 315 και ημουν 6-7 εβδομαδων και οταν πηγα στον γιατρο και ειδε μονο τον σακο και μια μικρη κουκιδα μου ειπε

απαισιοδοξα αν δεν δω το μωρο δεν θα χαρω!!!

μα τι λεει ειπα και ειχα στεναχωρηθει τοοσο αλλα καταλαβα οτι για εκεινον ηταν χαμηλη η χοριακη μου αλλα για το μωρουλι μου ΟΧΙ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

ζουμπι ξεχασα βρε να σου πω...

εμενα η χοριακη μου ηταν 315 και ημουν 6-7 εβδομαδων και οταν πηγα στον γιατρο και ειδε μονο τον σακο και μια μικρη κουκιδα μου ειπε

απαισιοδοξα αν δεν δω το μωρο δεν θα χαρω!!!

μα τι λεει ειπα και ειχα στεναχωρηθει τοοσο αλλα καταλαβα οτι για εκεινον ηταν χαμηλη η χοριακη μου αλλα για το μωρουλι μου ΟΧΙ!!!!!!!!!!!

Αληθεια ρε φιλεναδα;;Πες μου τετοια να περνω τα πανω μου.Εγω παντως πιστευω πως το σπορακι μου ειναι μια χαρα...απλα εγινε αργα η συλληψη,αυτο δεν μου το βγαζει κανεις απ'το μυαλο!

Δεν μπορει...κατι θα ενοιθα...κατι θα καταλαβαινα αν κατι δεν πηγαινε καλα...γιατρος δεν ειμαι αλλα ειμαι μανα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο ακριβως πιατευω κι εγω ζουμπι μου.

και σε εμενα αυτο πρεπει να ειχε γινει και ειχα παει και πολυ νωρις στον γιατρο αμεσως εγω μην χασω χιχι

με ειχε απογοητευσει αφου μου ειχε πει αν δεν δω το μωρο δεν σου μιλαω για εγκυμοσυνη...καλε τι λες του λεω εγω ειμαι εγκυος!!!! χαχα

πηγα μετα απο 2 εβδομαδες και τοτε και τον ειδαμε και ακουσαμε και καρδουλιτσα!!!!

ολα καλα θα πανε θα το δεις!!!!!!!!!!

πιστευε στο ενστικτο σου ετσι πιστευα κι εγω !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...