Μετάβαση σε περιεχόμενο

KOΡΙΤΣΙΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΕΡΓΕΙΑ....


Recommended Posts

ΕΠΙΣΗΣ ΛΑΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΓΕΥΜΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΒΓΑΖΕΙ ΓΑΛΑ...2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΑ ΤΟ ΚΑΝΕ.ΑΥΤΟΣ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΓΕΥΜΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tselinkas έγραψε:

ΕΠΙΣΗΣ ΛΑΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΓΕΥΜΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΒΓΑΖΕΙ ΓΑΛΑ...2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΑ ΤΟ ΚΑΝΕ.ΑΥΤΟΣ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΓΕΥΜΑ?
πατσυ μου μορει και αυτο να ειναι απο την αλλεργια...και μενα μου το κανει...διαπιστωνενο αυτο που σου λεω,ειχε φτασει και σε σημειο να μου κανει καουρες...αυτο μου εκανε και ο μεγαλος,κρυφη παλινδρομηση γιατι αυτος δεν εβγαζε αλλα εκανε τρελες καυρες...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχω ιδεα απο καλο αλλεργιολογο αλλα μπορω να μαθω αν θελεις . Τα κοριτσια εδω δεν σου ειπαν ?

Οι γουλιες ειναι σημάδι αλλεργιας ή παλινδρόμησης ή μπορει και να ειναι φυσιολογικες . Σε καθε περιπτωση (ακομα και στν παλλινδρομηση) η αποχη σου απο τα γαλακτοκομικα βοηθα παρα πολυ το μωρο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλλο προβλημα παλι.τρωει πιο σπανια απο πριν.τωρα εκανε 4 μιση ωρες.δεν ρευεται με τιποτα και βγαζει πιο πολυ γαλα.τι επαθε παλι? :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...