Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ 2010!!!!!


Recommended Posts

ΧΑΡΑ2 έγραψε:

ΕΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΟΥΜΕ.....ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΛΕΝΕ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΟΥΝ.....

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΧΤΕΣ ΒΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΟΥΡΤΙΝΟΥΛΕΣ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟΥΛΙ ΑΕΡΟΣΤΑΤΟ.....ΘΑ ΠΛΥΝΟΥΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ...ΘΑ ΣΤΡΩΣΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλό Χαρά μου!!! Όλα καλά θα πάνε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια πώς είστε; Είχα μέρες να μπω, γιατί έτρεχα να κάνω εξετάσεις και να μαζέψω τα χαρτιά για να δηλώσουμε τη μπέμπα στο ληξιαρχείο. Φυσικά το έτρεχα είναι τρόπος του λέγειν γιατί δεν μπορώ να περπατήσω εύκολα στον δρόμο. Προσπαθώ να περπατάω όσο μπορώ αλλά μέσα στο σπίτι, για να μπορώ να στηρίζομαι, αφού το αριστερό μου πόδι δεν συνεργάζεται. Η μικρή μας είναι περίπου 3.400, αλλά επειδή καταλαβαίνει ότι η μαμά πονάει από τα αριστερά το κεφαλάκι της είναι ελαφρώς δεξιά και θα μας δυσκολέψει στη γέννα. Πόνους δεν έχω καθόλου και αν δεν γεννήσω μέχρι 6 Ιουνίου που έχω ΠΗΤ θα μπω για γέννα στις 7.

Δεν μπορώ να το πιστέψω ότι πέρασε τόσος καιρός και έφτασαν οι μέρες να κρατήσω αγκαλιά τη μικρή μου!

Φιλιά σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SOKOLATITSA ΠΟΣΟ ΣΕ ΖΗΛΕΥΩ......ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ>>>>>>>

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ....................ΠΟΣΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ....ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ!!!!!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! :)

ΤΕΡΜΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 2 ΙΟΥΝΙΟΥ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ!! :):blink:

ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΓΛΥΤΩΝΩ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! :)

ΤΕΡΜΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΡΩΙ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ!! :):blink:

Με το καλό RUBELITSA MOY. Μ'ένα πόνο να βγει το Μελινάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rubelίτσα μου με το καλό εύχομαι!!!! Έφτασε ο καιρός να πάρεις το μωράκι σου αγκαλίτσα!!

Χαρά2 ελπίζω όλα να είναι μια χαρά με τον μικρό σου! Περιμένουμε νεότερα...

Όσο για τις υπόλοιπες μανουλίτσες που μπαίνουμε μια-μια στον μήνα μας... εύχομαι να πάνε όλα καλά..!!!

Εμείς περιμένουμε την Τρίτη να πάμε για υπέρηχο και ξεκινάμε και τα καρδιοτοκογραφήματα... Σήμερα πήρα και τις εξετάσεις αίματος και ούρων που έκανα και την πηκτικότητα σε περίπτωση καισαρικής... και όλα είναι μια χαρά!! Ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες...

Φιλάκια σε όλες σας και να προσέχετε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλίτσες!!

Μόλις γύρισα από τον γιατρό.Είχα ένα αγχος λόγω της ταραχής που πέρασα(και περνάω) τις τελευταίες μέρες ,αλλά ευτυχώς όλα καλά.Πλακούντας, αμνιακό ύγρό,ντοπλερ,εξετάσεις όλα καλά.Και ο μπεμπάκος... 2.470γρ. (πρν 2 εβδομάδες ήταν 1980!).Πολύ καλός είπε ο γιατρός μας! :)

Αχ!Πόσο θέλω το μόνο που σκέφτομαι να είναι αυτό, αλλά όλα τα άλλα γύρω μου δεν με αφήνουν ήσυχη...

Κοριτσάκια όλα καλά θα πάνε.

Rubelitsa , με το καλό.Τερματίζεις πρώτη από το γκρουπάκι μας!!!

Χαρά, ενημέρωσε μας για τα νεότερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MADRID05 ΜΙΑ ΧΑΡΑ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ ΣΟΥ, ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!! ΠΑΕΙ ΠΕΡΑΣΑΝ ΟΙ ΦΑΣΑΡΙΕΣ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΝΕ ΤΙΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ!!!!!!

ΡΟΥΜΠΕΛΙΤΣΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΙΣ 2 ΤΟΥ ΜΗΝΑ, ΧΙ,ΧΙ! ΕΛΑ ΜΕΛΙΝΑΚΙ ΒΓΕΣΣΣΣΣΣΣΣ!

ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ..ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ,ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ, ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΓΕΜΑΤΕΣ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!! ΑΚΟΕΙ ΜΟΥΣΙΚΗ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΟΡΕΥΕΙ!!!!!! :):):):):):):):):) ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!!!!!!!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

RUBELLITSA ΑΝΤΕ ΚΟΨΕ ΤΟ ΝΗΜΑ ΝΑ ΣΗΜΑΝΘΕΙ Η ΕΝΑΡΞΗ!!!!!

ΕΛΙΝΑΚΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΠΡΑΒΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!

ΞΑΝΘΙΠΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΞΑΝΑ ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ!!!!

ΧΑΡΑ ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ Σ ΣΟΥ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ!!ΕΧΩ ΠΑΛΙ ΚΑΤΙ ΨΙΛΑ ΠΟΜΑΚΙΑ!ΛΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΠΡΩΤΗ?ΧΙΧΙΧΙΧΧΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια!!rubela μου άντε με το καλό!!!κορίτσια μου φαίνεται ότι τα ψέματα τελέιωσαν και για μας, τις τελευταίες μέρες έχω πόνους χαμηλά διότι ο μικρός κατέβηκε και πιέζει τον τράχηλο και ο γιατρός μου είπε αύριο πρωί να πάω να κόψουμε τη ραφή....αυτό σημαίνει κορίτσια μου ότι αύριο μεθαύριο το αργότερο γεννάωωωω!!!Δε σας κρύβω ότι φοβάμαι και ανυπομονώ ταυτόχρονα...fatsoulina μου λες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα!!!!

Rubela με το καλό σου εύχομαι!!!!Τυχερούλα θα δεις πρώτη από όλες το Μελινάκι σου!!!!Εκτός και αν μας βγει καμία πρώτη από τη γωνία!!!!

Ελίνα μου φοβερά όλα αυτά που πέρασες!!Σε θαυμα΄ζω για τον τρόπο που τα αντιμετώπισες!!Γιατί είναι καταστάσεις που και να μην είσαι έγκυος ταράζεσαι πάρα πολύ!!!Επικεντρώσου σε ευχάριστα πράγματα και όλα να είναι περαστικά!!!

Χαρά πολύ καλός ο μπεμπάκος σου!!Άντε σε λίγο καιρό θα τον έχεις αγκαλίτσα!!!

Μίκα ξεκίνησες το περπάτημα ε;;Άντε με το καλό!!!

Marina μου μάλλον θα μας περάσεις όλες!!μακάρι!!!

Σέβη εμείς τα είπαμε και από το fb

Εγώ σήμερα το απόγευμα έχω υπέρηχο και non stress και περιμένω να μου πει επίσημα ο γιατρός ότι μπορώ να αρχίσω να περπατάω για να κατέβει πιο γρήγορα ο μπέμπης!!!Να δούμε αν έχει γυρίσει και το κεφαλάκι του γιατί την τελευταία φορά κοιτούσε την κοιλιά μου!!!

Θα επανέλθω με νεότερα!!!Φιλάκια!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας κοριτσάκια!

είμαι επίσημα μανούλα Ιουλίου αλλά ανεπίσημα γεννάω Ιούνιο γιατί έχω διδυμάκια και ανυπομονούν! άρα είμαστε στην ίδια φάση αφού κι εγω διανύω τις τελευταίες εβδομάδες της εγκυμοσύνης. έχω ΠΗΤ 7)7 αλλά ο γιατρός μου είπε ότι πάμε για καισαρική μέχρι 15 Ιουνίου κι ελπίζω να φτάσω μέχρι τότε να μεγαλώσουν λίγο ακόμη τα ζουζουνάκια μου! περιμένω αγοράκι και κοριτσάκι!

βλέπω η αγωνία και η ανυπομονησία είναι στα ύψη! με το καλό όλες να έχουμε καλή γέννα και υγειέστατα μωράκια...φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ

Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΙ....ΕΧΤΕΣ ΠΡΙΝ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ,Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΧΕ ΛΟΞΥΓΓΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΧΑΜΗΛΑ .ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΦΑΛΟ ,ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΩ (ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ) ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΧΩ ΝΤΟΠΛΕΡ ΟΠΟΤΕ ΕΚΕΙ ΘΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΕΙ ΟΛΑ....

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΠΟΛΛΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ..ΓΙΑΤΙ??????

FATSOULINAΟΠΟΤΕ ΚΙ ΑΝ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΚΟΥΚΛΑ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.....ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΓΕΝΝΑΤΕ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ.......!!!!!!!!!

ΕΛΙΝΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ......ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!!Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΧΟΝΤΡΟΥΛΗΣ :P

ΜΑΡΙΝΑΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ .....ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! :)

ΤΕΡΜΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 2 ΙΟΥΝΙΟΥ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ!! :):blink:

ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΓΛΥΤΩΝΩ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ!! :(

Rubela με το καλό!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά! :woohoo:

Κι εγώ δεν θα τη γλιτώσω την καισαρική. Εμένα μου είπε (εκτός απροόπτου) να κάνω εισαγωγή στις 5 Ιουνίου το πρωί. Οπότε λογικά κι εγώ κάπου εκεί τριγύρω θα είμαι στον όροφο!!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΗΤ 25/06 ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΕΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛΗ ΑΓΩΝΙΑ...ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΔΩ ΤΗ ΜΟΥΡΙΤΣΑ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ!!!ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημερούδια!!!

Χθες πήγαμε στο γιατρό, φτάσαμε 3090 kg. Μια χαρά είμαστε απλά πάλι στα νεφράκια του είχε διάταση μάλλον δεν είχε ουρήσει ακόμη!!Ο χαζούλης δεν καταλαβαίνω γιατί τα κρατάει μέσα του!!! Κατ' άλλα μου είπε ο γιατρός ότι σε δύο τρεις εβδομάδες γεννάω, να ξεκινήσω περπάτημα και να πίνω νερό γιατί το αμελώ!! :unsure: Ο άντρας μου ζήτησε από τον μπέμπη να βγει αν είναι μετά τις 10 το πρωί καθημερινές γιατί έχει παραλαβές στο μαγαζί νωρίτερα και μέχρι τις 8 το βράδυ γιατί μετά πλακώνει δουλειά στην κάβα!!! :woohoo: :woohoo:

Και ο γιατρός μου του ζήτησε να μη βγει ΣΚ και όταν θα παίζει η Εθνική!!! :woohoo: :woohoo:

Καμιά άλλη παραγγελία;;;;Άντρες!!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ MARYGEO ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΦΤΑΣΕ Η ΩΡΑ!!!!

SO HAPPY-ALIKY ME TO ΚΑΛΟ ΚΙ ΕΣΕΙΣ!!!!

ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΔΕΣ ΤΠΤ ΔΕΝ ΗΤΑΝΕ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΛΑ!!!ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!

KASSI MOY ΠΑΙΔΑΡΟΣ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ????ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ Μ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΓΡΗΓΟΡΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΡΕΧΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ!

ΑΝΤΕ RUBELAKI ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΕΣΥ Κ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΔΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΠΙ ΣΟΥ ΑΝΕΠΑΦΟ ΧΙΧΙΧΙ !!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!!!!ΑΚΟΜΑ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΠΙΟ ΝΩΡΙΑΣ!!!

ΕΓΩ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΗ ΧΑΛΑΡΗ ΚΑΝΩ ΤΑ ΝΤΟΥΖΑΚΙΑ ΜΟΥ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΜΑΛΛΑΚΙΑ ΧΑΛΑΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΜΟΥ!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΟΙΜΗΘΗΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!

ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΑΣ!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΙς ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ζουζουνες!!!

και σε εμενα κανουν παραγγελιες!!!η μαμα μου το θελει να γεννηθει ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ,γιατι την εχει φαει η ανυπομονυσια,ο αντρουλης μου το θελει σε κανα δυο εβδομαδες,για να εχει τελειωσει με κατι μερεμετια της αυλης μας και να ασχολειται μονο με το μωρο,και η πολυαγαπημενη μουθ θεια θελει η πριν τις 3/6 η μετα τις 10/6 γιατι απο 4/6 μεχρι 9/6 εχει κανονισει ταξιδακι για ρωμη!!! :laugh: :laugh:

κοριτσια μερα με τη μερα πλησιαζουμε!!!

α να σας ρωτησω κιολας,τι κανουμε για το πρηξιμο στις πατουσες???εχει εδω και δυο μερες που τα δαχτυλα μου εχουν γινει σαν λουκανικα,και πονανε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ALCOSTAKI ΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡ που παιρνω ΤΗΛ ΜΕ ΛΕΕΙ ΜΗΠΩΣ ΓΕΝΝΗΣΕΣ?ΕΧΕΙ ΣΚΑΣΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΒΙΑΣΤΙΚΗ!!!!ΚΑΛΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΕΚΕΙ Π ΕΙΝΑΙ!!!ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΣΙΓα ΣΙΓΑ ΘΑ ΚΑΤΕΒΕΙ!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΤΟΥΣΕΣ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ Μ ΕΧΟΥΝ ΠΡΗΣΤΕΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΡΗΣΤΕΙ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΤΩΝ ΧΕΡΙΩΝ ΜΟΥΔΙΑΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΟΝΑΝΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΕΡΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΒΑΖΕ ΤΑ ΨΗΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kassi έγραψε:

Κοριτσάκια μου καλημερούδια!!!

Χθες πήγαμε στο γιατρό, φτάσαμε 3090 kg. Μια χαρά είμαστε απλά πάλι στα νεφράκια του είχε διάταση μάλλον δεν είχε ουρήσει ακόμη!!Ο χαζούλης δεν καταλαβαίνω γιατί τα κρατάει μέσα του!!! Κατ' άλλα μου είπε ο γιατρός ότι σε δύο τρεις εβδομάδες γεννάω, να ξεκινήσω περπάτημα και να πίνω νερό γιατί το αμελώ!! :unsure: Ο άντρας μου ζήτησε από τον μπέμπη να βγει αν είναι μετά τις 10 το πρωί καθημερινές γιατί έχει παραλαβές στο μαγαζί νωρίτερα και μέχρι τις 8 το βράδυ γιατί μετά πλακώνει δουλειά στην κάβα!!! :woohoo: :woohoo:

Και ο γιατρός μου του ζήτησε να μη βγει ΣΚ και όταν θα παίζει η Εθνική!!! :woohoo: :woohoo:

Καμιά άλλη παραγγελία;;;;Άντρες!!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες σας!!!

:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια ο μικρός δε θέλει να βγειειειει....πήγαμε πρωί πρώι για να κόψουμε τη ραφή και προηγουμένως κάνουμε υπέρηχο για να δούμε τη θέση του και ένω την Τρίτη ήταν στη τέλεια θέση τσουπ κάνει μία τούμπα και έρχεται πάλι με το πρόσωπο μπροστά στην κοιλιά....θα ξαναπάω Δευτέρα και αν είναι οκ θα την κόψουμε αν όχι θα πηγαίνω κάθε μέρα μέχρι να τον πετύχουμε στην ιδανικότερη θέση για φ.τ μέχρι τότε πολύ περπάτημα....πω πω πολύ μου την έδωσε, άδικα έχασα και τον ύπνο μου χθές...όπως είπε όμως ο γιατρός δεν είναι στο χέρι μας όποτε θέλει αυτός θα βγει... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost έγραψε:

α να σας ρωτησω κιολας,τι κανουμε για το πρηξιμο στις πατουσες???εχει εδω και δυο μερες που τα δαχτυλα μου εχουν γινει σαν λουκανικα,και πονανε..

Εκτός από το να τα βάζω ψηλά εμένα με βοηθάει να κυλάω πάνω στα πόδια μου ένα μικρό μπουκαλάκι με νερό που έχω βάλει στην κατάψυξη. Τα δροσίζει και βοηθάει στην καλύτερη κυκλοφορία του αίματος. Παλιότερα που δεν ήταν πολύ πρησμένα μετά από αυτό έβλεπα ξανά τους αστραγάλους μου. Τώρα περιμένω να γεννήσω για να τους ξαναδώ!!!!!!

Το περπάτημα με δυσκολεύει πολύ, αλλά προσπαθώ να περπατάω όσο μπορώ και λέω συνέχεια στον εαυτό μου ότι μία εβδομάδα έμεινε ακόμη, θα το αντέξω. Όλους τους άλλους εκτός από μένα και τον άντρα μου τους έχει πιάσει ανυπομονησία να βγει η μπέμπα, αλλά εμείς λέμε ότι ας βγει μόνη της όποτε θέλει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...