Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ 2010!!!!!


Recommended Posts

βολευομαι αλλα υποτιθεται πρεπει να ξαπλωνπουμε απο αριστερα,βεβαια δεν ξερω το λογο ακριβως..αχ υπομονη,θα ερθει η ωρα που θα τα γεννησουμε και θα ξαλαφρωσουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

MARINA, ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗ ΘΕΣΗ ΓΑΤΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ....ΛΥΓΙΖΩ ΤΑ ΓΟΝΑΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΕΝΤΩΜΕΝΑ ΜΠΡΟΣΤΑ??? ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ? ΝΑΙ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΦΟΥΛ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΜΑΧΗΣ!!!!!

ΑΛΚΟΣΤ ΜΟΥ ΚΑΙ JENNI ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

ΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ JENNI ΘΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΩ ΟΛΑ ΟΤΑΝ ΠΑΡΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ!!!!! ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΕΙΣΤΑΤΑ ΑΥΤΟ ΜΕΤΡΑΕΙ!!!!! ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΠΕΣΜΕΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ, ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΙΣΩΣ ΤΟ ΔΩ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ...ΑΧ ΒΡΕ RUBELA ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ???? ΤΩΡΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΕΝΙΩΘΕΣ... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mika τα χερια όχι μπροστά τεντωμένα στο στήθος!σκέψου τη γάτα σε θέση μάχης!!ο λόγος είναι ότι λόγο βαρύτητας κάνεις τη κοιλιά σαν αιώρα με αυτό τον τρόπο και διευκολύνεις το μωρό να γυρίσει!alkost στην αριστερή πλευρά όταν ξαπλώνουμε λένε ότι οξυγονονόμαστε και εμείς και το μωρό καλύτερα διοτι δεν πιέζεται μια αρτηρία που στέλνει οξυγόνο στον εγκέφαλο, δεν είναι κακό να ξαπλώνεις και στη δεξιά πλευρά, όχι όμως ανάσκελα...κορίτσια εγώ με την καισαρική αν και είχα καλή ανάρωση και σίγουρα με το που είδα το αγοράκι μου ένιωσα πρωτόγνωρα συναισθήματα ένιωσα και ότι κάτι μου έλειπε, δε θέλω να σας απογοητεύω αλλά ήθελα πολύ τον φ.τ, ένιωσα ότι μου τον πήραν βίαια ότι δεν ήταν η ώρα του, δε ξέρω έτσι την είδα, για αυτό τώρα θέλω πολύυυυυ τον φ.τ και το παλεύω με νύχια και με δόντια, αυξήθηκαν τόσο πολύ οι καισαρικές που πραγματικά δε ξέρουμε πια πότε είναι πραγματική ανάγκη να γίνονται...τί να πω?σίγουρα το αποτέλεσμα μετρά που δεν είναι αλλο από ένα υγιές παιδάκι και μια υγιή μανούλα αλλά για μένα τουλάχιστό αυτό το ναι αλλά είναι πολύ δυνατό.... :blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΣΟ ΚΟΝΤΑ ΕΙΣΤΕ....ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΙΑ ΜΙΑ...ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΣΕΙΡΑ......ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΙΝΑ....ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!

ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΟΥΛΑ???????????/ΜΑΣΡΙΠΟ ΠΗΡΑΤΕ??????????ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΙΟ??????????

ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα και από εμένα!!Σήμερα έτρεχα με κάτι δουλειές και τώρα ηρέμησα!!Ρε κορίτσια σήμερα το απόγευμα με έπιασε ένα πράγμα σαν φόβος πώς θα τα καταφέρω, πώς θα ανταποκριθώ στις ανάγκες του μωρού, μήπως πάθει κάτι εξαιτίας μου και διάφορα τέτοια!!!Τι να κάνω; Πάντα όταν αρχίζει και νυχτώνει τότε θα μου καρφωθούν διάφορα και μετά δεν μπορώ να ησυχάσω!!!

Είναι και αυτό μέρος της αναμονής;;;Ενώ είμαι ενθουσιασμένη από τη μια από την άλλη σήμερα όλα μου φαίνονται βουνό.Συγνώμη που σας χαλάω τη χαρούμενη ατμόσφαιρα!!! :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KASSI ΜΟΥ, ΚΑΙ ΓΩ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΛΕΩ ΜΕ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!! ΚΑΘΕ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ, ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΠΑΝΕ. ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ. ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!Εδώ είμαι και εγώ μετά από αρκετές μέρες...

Είχα μεγάλες περιπέτειες.Με έχει πάρει και από κατω γιατί αλλιώς ήθελα να περάσω τον τελευταίο καιρό πριν έρθει ο μπεμπάκος μου!:(

Να σας τα πω με συντομία..ίσως πάρετε και θάρρος όσες λέτε οτι δεν θα προλάβετε τις ετοιμασίες!

Οπως είχα πει περίμενα από Πέμπτη να αρχίσουν τις εργασίες για να μου αντικαταστήσουν τα παλιά κουφώματα του σπιτιού με αλουμινίου.Για να αποφύγουμε κακοτοπιές(αργοπορίες και διάφορα άλλα) είπαμε να μην πάμε σε μικρό "μάσρτορα" αλλά σε γνωστή εταιρεία αλουμινίου, να μετρησουν , να υπογράψουμε και να τα έχουν έτοιμα με συνέπεια(λόγω της κατάστασης μου ήταν σημαντικό).

Ηρθαν την Πέμπτη ο υπεύθυνος της εταιριας και έφερε το συνεργείο.Ξεκίνησαν όλα όμορφα και καλά.Την δεύτερη μέρα (και ενώ φρόντιζαν ότι ανοιγαν να το κλείνουν επειδή μένουμε μέσα) άρχισαν να ξηλώνουν ένα δωμάτιο που έχουμε με τζαμαρία στους 3 τοίχους το οποίο είχε ένα πρόσθετο μέρος ταβανιού που θα το στερέωναν και θα το άλλαζαν.Δεν ξέρω τι έκαναν,πως το κοπάνισαν και το προσθετο αυτό ταβάνι ήρθε κάτω(!) χτυπώντας έναν από τους εργάτες στο πόδι.

Αποτέλεσμα?ενώ τον πήγαμε νοσοκομείο(τρομάξαμε όλοι) έκανε μήνυση κατα παντός υπευθύνου.Κατά τις 22:30(και ενώ ήμασταν ψοφιοι από την ταλαιπωρία) ήρθε η αστυνομία και πήρε για αυτόφωρο τον ιδιοκτήτη του σπιτιού!!Πέρασα την ημέρα της γιορτής μου ,με την κοιλιά στο στόμα στην αστυνομία, απέναντι από τον εργολάβο του συνεργείου(και εκείνος αυτόφορο) και ο υπεύθυνος της εταιρίας άφαντος(προφανός ήξερε και απέφευγε το αυτόφορο).Οι δε υπάλληλοι της εταιρίας που υποτίθεται είχαμε την συμφωνία, μίλαγαν με τον χειρότερο τρόπο και έλεγαν οτι η εταιρία δεν έχει αυθύνη για την τοποθέτηση παρά μόνο για την πωληση.Υπεύθυνος λέει είναι ο αλλοδαπός εργολάβος!!! :angry::angry:

Ευτυχώς με εντολή εισαγελέα ,λόγω εγκυμοσύνης με άφησαν(θα με κρατούσαν όλο το σ/κ σαν την Αντζελα Δημητρίου).

Μείναμε 2 μέρες με ανοιχτά παράθυρα, και όσα είχαν τοποθετήσει ήταν χωρίς πατζούρι και ένα διαλυμμένο δωμάτιο που έπρεπε να πληρώσουμε κάποιον να καθαρίσει μην γίνει μεγαλύτερη ζημιά.

Αφού περάσαμε διάφορα(ήρθε ο εργολάβος μόνος του να τελειώσει την δουλειά, έλειπαν κάποια κομμάτια-εκτός του δωματίου που έγινε ζημία και απαιτουσε μετά να τον πληρώσω για όλη την δουλειά και να υπογράψω, απειλώντας οτι θα το πληρώσουμε ακριβα!!),εγώ με μια ψυχολογί που δεν περιγράφεται και το σπίτι σε κατάσταση γιαπί, να ψάχνουμε δικηγόρους στα καλά καθούμενα,....μόλις σήμερα ηρεμίσαμε λίγο ,καθαρίσαμε λίγο, είπαμε να συνεχίσουμε και να αρχίσουμε να βαψουμε το δωματιάκι του μικρού, μήπως τελικά προλάβουμε να είμαστε έτοιμοι...

Να προσέχετε πολύ με τέτοιες δουλειές, τα μάτια σας 14 γιατί ποτέ δεν ξέρετε σε τι αναποδιές θα μπλέξετε.Πήγαμε να αποφύγουμε ανασφάλιστους,άσχετους εργάτες και μας τους έφερε μεγάλη εταιρία με υπογραφές και συμφωνίες . :angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμάν ρε Ελίνα!!!Δεν είμαι προληπτική αλλά θα το πω ρε γμτ, ποιος στο καλό σας μάτιασε????Γιατί δε γίνεται αυτό που πέρασες....Τα διάβασα και αναστατώθηκα..Πω πω δεν υπαρχει αυτό...Πως είστε τώρα ψυχολογικά???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα Μαρίνα μου,

και εγώ που δεν πιστεύω σε αυτά έχω αρχίσει να το σκέφτομαι...

Τόση γκαντεμιά πιά!!!

Μέχρι και χθές ήμουν τόσο χάλια ψυχολογικά που δεν μπορούσα ούτε να μιλήσω.

Φοβήθηκα κιόλας όταν άκουσα αυτόν τον εργολάβο πο δεν ξέρω απο που κρατάει η σκούφια του να απειλεί τον μπαμπά μου "θα το πληρώσετε ακριβά αυτό" λές και φταίμε εμείς που ο εργάτης του έκανε μήνυση και πέρασε το βράδυ στο αυτόφορο.Με έχει πιάσει φοβία και κλειδαμπαρώνομαι στο σπίτι.

Σήμερα αποφάσισα να συνεχίσω στο πρόγραμμα μας-οτι και να γίνει- και άρχισα να καθαρίζω το σπίτι και να τακτοποιώ πράγματα.Ενιωσα,πραγματικά καλύτερα.

Απο την εταιρία φαίνονται να θέλουν να συνεχίσουν να μας τελειώσουν και την δουλειά(φαντάζομαι δεν τους συμφέρει να τα αφήσουν έτσι,από φόβο μην κάνουμε και εμείς καμιά μήνυση ), αλλά δεν θέλω σε καμιά περίπτωση να ξαναπατήσει στο σπίτι μου ο ίδιος μάστορας.Βέβαια τα έξοδα για να επισκευάσουμε την ζημιά και τα ..μελλοντικά δικαστικά είναι άγνωστα! :angry:

Μην τύχει σε κανέναν.Μεγάλη προσοχή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα Μαρινα μου και εγώ που δεν πιτευω σε αυτά αρχίζω και το σκέφτομαι!

Ψυχολογικά ήμουν τόσο χάλια μέχρι και χθές που δεν μπορούσα ουτε να μιλήσω.Είχα φοβηθεί κιόλας με τον αλλοδαπό εργολάβο που απειλούσε τον πατέρα μου.."θα το πληρώσετε ακριβά αυτό".

Σήμερα από την εταιρία είπαν οτι θα τελειώσουν με την τοποθέτηση(μάλλον δεν τους συμφέρει να τα αφήσουν στην μέση φοβούμενοι και δική μας μήνυση), απλά το μόνο που θέλω είναι να μην ξαναπατήει αυτός στο σπίτι μου.

Εκατσα σήμερα και καθάρισα ,σκούπησα από τις σκόνες και πραγματικά ένιωσα καλύτερα.Αυριο θα ξεκινήσει ο αντρούλης μου να βάφει το δωματιο του μωρού και θα προσπαθήσουμε να βρούμε τους ρυθμούς μας.

Βέβαια, τα έξοδα για να φτιάξουμε την ζημιά που έγινε και τα άλλα τα ..δικαστικα είναι άγνωστα.Ηταν το μόνο που μας έλειπε!!! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΕΓΩ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΜΙΑ ΔΕΞΙΑ ΜΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΥΠΝΑΩ ΟΤΑΝ ΓΥΡΝΑΩ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ!Η ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΛΙΓΟ ΟΜΩΣ ΑΠΛΩΣ ΕΧΩ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΜΙΑ ΠΑΛΑΜΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΕΡΝΟ ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΨΗΛΑ!

ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΠΟΛΥ!ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!

JENNI ΕΣΥ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΕΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΜΑΡΙΝΑ!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΦΤ?ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ALCOST MOY ΘΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΜΕΡΕΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΘΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΑΝ ΟΧΙ ΚΑΙ ΘΕΣΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ.....

ΜΙΚΑΚΙ ΜΟΥΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΔΙΠΛΗ Ε? ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑΣ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΓΑΤΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ Η ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΑ!!!!ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΓΙΑ Φ.Τ ΕΣΤΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΟΧΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΜΠΑΜ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΦΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ? :laugh: :laugh: ΤΩΡΑ ΑΝ ΔΕΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ !!!

ΚΑΣΣΙ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΚΑΙ ΕΧΘΕΣ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ ΚΑΙ ΟΤΑΣΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΣΧΗΜΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΗΝ ΤΙΣ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ!ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ !ΚΑΙ ΕΓΩ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΠΑΚΕΥΩ ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΞΕΧΝΑΩ ΟΛΑ!

ΕΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΙ ΤΡΑΒΗΞΕΣ ΔΕΝ ΣΕΒΑΣΤΗΚΑΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΟΥ?ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΕΙΣ ΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ!!!!ΠΕΡΙΠΤΩΣΑΡΑ ΗΤΑΝ ΕΙΧΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕΙΣ ΚΛΠ!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΩ ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ!!!!

RUΒELAKI ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΜΕ ΦΤ!ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΕΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΝΝΑΡΩΣΗ ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝΩΔΥΝΗ!!!!

ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΘΕΛΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madrid05 έγραψε:

Καλησπέρα κορίτσια!Εδώ είμαι και εγώ μετά από αρκετές μέρες...

Είχα μεγάλες περιπέτειες.Με έχει πάρει και από κατω γιατί αλλιώς ήθελα να περάσω τον τελευταίο καιρό πριν έρθει ο μπεμπάκος μου!:(

Να σας τα πω με συντομία..ίσως πάρετε και θάρρος όσες λέτε οτι δεν θα προλάβετε τις ετοιμασίες!

Οπως είχα πει περίμενα από Πέμπτη να αρχίσουν τις εργασίες για να μου αντικαταστήσουν τα παλιά κουφώματα του σπιτιού με αλουμινίου.Για να αποφύγουμε κακοτοπιές(αργοπορίες και διάφορα άλλα) είπαμε να μην πάμε σε μικρό "μάσρτορα" αλλά σε γνωστή εταιρεία αλουμινίου, να μετρησουν , να υπογράψουμε και να τα έχουν έτοιμα με συνέπεια(λόγω της κατάστασης μου ήταν σημαντικό).

Ηρθαν την Πέμπτη ο υπεύθυνος της εταιριας και έφερε το συνεργείο.Ξεκίνησαν όλα όμορφα και καλά.Την δεύτερη μέρα (και ενώ φρόντιζαν ότι ανοιγαν να το κλείνουν επειδή μένουμε μέσα) άρχισαν να ξηλώνουν ένα δωμάτιο που έχουμε με τζαμαρία στους 3 τοίχους το οποίο είχε ένα πρόσθετο μέρος ταβανιού που θα το στερέωναν και θα το άλλαζαν.Δεν ξέρω τι έκαναν,πως το κοπάνισαν και το προσθετο αυτό ταβάνι ήρθε κάτω(!) χτυπώντας έναν από τους εργάτες στο πόδι.

Αποτέλεσμα?ενώ τον πήγαμε νοσοκομείο(τρομάξαμε όλοι) έκανε μήνυση κατα παντός υπευθύνου.Κατά τις 22:30(και ενώ ήμασταν ψοφιοι από την ταλαιπωρία) ήρθε η αστυνομία και πήρε για αυτόφωρο τον ιδιοκτήτη του σπιτιού!!Πέρασα την ημέρα της γιορτής μου ,με την κοιλιά στο στόμα στην αστυνομία, απέναντι από τον εργολάβο του συνεργείου(και εκείνος αυτόφορο) και ο υπεύθυνος της εταιρίας άφαντος(προφανός ήξερε και απέφευγε το αυτόφορο).Οι δε υπάλληλοι της εταιρίας που υποτίθεται είχαμε την συμφωνία, μίλαγαν με τον χειρότερο τρόπο και έλεγαν οτι η εταιρία δεν έχει αυθύνη για την τοποθέτηση παρά μόνο για την πωληση.Υπεύθυνος λέει είναι ο αλλοδαπός εργολάβος!!! :angry::angry:

Ευτυχώς με εντολή εισαγελέα ,λόγω εγκυμοσύνης με άφησαν(θα με κρατούσαν όλο το σ/κ σαν την Αντζελα Δημητρίου).

Μείναμε 2 μέρες με ανοιχτά παράθυρα, και όσα είχαν τοποθετήσει ήταν χωρίς πατζούρι και ένα διαλυμμένο δωμάτιο που έπρεπε να πληρώσουμε κάποιον να καθαρίσει μην γίνει μεγαλύτερη ζημιά.

Αφού περάσαμε διάφορα(ήρθε ο εργολάβος μόνος του να τελειώσει την δουλειά, έλειπαν κάποια κομμάτια-εκτός του δωματίου που έγινε ζημία και απαιτουσε μετά να τον πληρώσω για όλη την δουλειά και να υπογράψω, απειλώντας οτι θα το πληρώσουμε ακριβα!!),εγώ με μια ψυχολογί που δεν περιγράφεται και το σπίτι σε κατάσταση γιαπί, να ψάχνουμε δικηγόρους στα καλά καθούμενα,....μόλις σήμερα ηρεμίσαμε λίγο ,καθαρίσαμε λίγο, είπαμε να συνεχίσουμε και να αρχίσουμε να βαψουμε το δωματιάκι του μικρού, μήπως τελικά προλάβουμε να είμαστε έτοιμοι...

Να προσέχετε πολύ με τέτοιες δουλειές, τα μάτια σας 14 γιατί ποτέ δεν ξέρετε σε τι αναποδιές θα μπλέξετε.Πήγαμε να αποφύγουμε ανασφάλιστους,άσχετους εργάτες και μας τους έφερε μεγάλη εταιρία με υπογραφές και συμφωνίες . :angry::angry::angry:

ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ........ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ????? :ohmy::blink::blink::S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fatsoulina mou έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΕΓΩ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΜΙΑ ΔΕΞΙΑ ΜΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΥΠΝΑΩ ΟΤΑΝ ΓΥΡΝΑΩ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ!Η ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΛΙΓΟ ΟΜΩΣ ΑΠΛΩΣ ΕΧΩ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΜΙΑ ΠΑΛΑΜΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΡΝΟ ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΨΗΛΑ!

RUΒELAKI ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΜΕ ΦΤ!ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΕΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΝΝΑΡΩΣΗ ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝΩΔΥΝΗ!!!!

ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΘΕΛΩ!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΘΩ ΤΑ ΝΕΟΤΕΡΑ!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κοριτσάκια μου όμορφα!!!!

Λίγο έλειψα και διάβασα πράματα και θάματα.... Εγώ σήμερα μπήκα στον μήνα μου... :woohoo: :woohoo: Περιμένω με το καλό να έρθουν τα πραγματάκια μας (κούνια και αλαξιέρα) και παράλληλα ψάχνουμε για σπίτι... μήπως και βρούμε κάποιο πιο μεγάλο... :blink: !!!!

Ελινάκι μου δεν ξέρω τι να πω.. ειλικρινά!!! Ούτε ιστορία επιστημονικής φαντασίας να ήταν... τόση γκαντεμιά πια ρε κορίτσι μου;; Τόση;; Καλά ξεμπερδέματα εύχομαι και προσπάθησε να το ξεχάσεις και να κοιτάξεις να κάνεις πράγματα στο σπιτάκι σου που θα σε χαλαρώνουν και θα σου φτιάχνουν τη διάθεση!!! :):)

Μικάκι μου μην μου αγχώνεσαι με την καισαρική.... σίγουρα είναι ότι καλύτερο ο φυσιολογικός (το λέει και η λέξη άλλωστε!) αλλά δεν πειράζει.. τι να κάνουμε;; Σημασία έχει όλα να πάνε καλά... ο τρόπος λίγο θα σε απασχολήσει!!!

Μαρινάκι εύχομαι με το καλό να τα καταφέρεις για φτ!!

Rubelίτσα που είσαι βρε;; Άντε περιμένουμε νέα σου!!

kassi μου νομίζω όλες τις περνάμε αυτές τις φρίκες που και που!!! Ξέρουμε όμως κατά βάση ότι όλα θα πάνε καλά... όπως συμβαίνει σε όλες τις γυναίκες... από τη στιγμή που παίρνεις το παιδί σου αγκαλιά γίνεσαι κέρβερος και δεν καταλαβαίνεις τίποτα!! Όλα θα πάνε καλά... θα το δεις!!!

Alcostάκι μου θα κατέβει που θα πάει;;; Στο χέρι του είναι;;; Κάνε ότι μπορείς και όλα θα πάνε καλά!!!

Σέβη μου μια χαρά σε βρίσκω.. φτου φτου!!! Περπάτα και όλα θα πάνε μια χαρά!!!

Πολλά φιλιά σε όλες... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΕΛΙΝΑ!!!!!!!!!! ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ...ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΔΩΡΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ....ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΡΕΜΙΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ

ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΧΕ ΛΟΞΥΓΓΑ ...ΑΝΤΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΝΙΩΘΩ ΣΤΟΝ ΑΦΑΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΩ(ΕΚΕΙ ΤΟΝ ΝΙΩΘΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ ΛΟΞΥΓΓΑΣ) ΤΟΝ ΑΙΣΘΑΝΘΗΚΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΕΡΝΟ!!!!!!!!!!!!!ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΤΗΝ ΜΑΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΓΥΡΙΣΕ ΘΕΣΗ ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΠΟΔΑ....ΟΠΟΤΕ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΥΠΕΡΗΧΟ!!!!!!!!!

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΤΩΡΑ ΒΡΗΚΕ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ????????ΑΦΟΥ ΗΤΑΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΤΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΟΥ.......ΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ????ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕ???

ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ...ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΠΑΩ ΚΑΙ ΓΩ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ!!!!!!!!!!!

ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΜΗΤΡΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΑΝ ΤΡΑΒΗΓΜΑ ΛΕΤΕ ΝΑ ΝΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ??????????????ΑΓΧΩΘΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονή μέχρι αύριο Χαρά2 μου.... ελπίζω να μην έχει γυρίσει... αλλά και με το να αγχώνεσαι δεν αλλάζει κάτι!!! Χειρότερα τα κάνεις τα πράγματα..... σκέψου θετικά!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΙΝΑΚΙ , ΠΑΕΙ ΠΕΡΑΣΕ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΚΑΚΟ ΟΝΕΙΡΟ..ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΝΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΣΤΑ...ΕΣΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!

ΧΑΝΘΙΠΠΗ ΜΟΥ, ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ 1 ΩΡΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ ΘΕΣΗ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥ!

ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΨΟΦΙΑ ΤΩΡΑ..ΜΟΛΙΣ ΚΑΘΗΣΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΠΗΚΕΣ ΚΑΙ ΣΥ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΣΟΥ Ε? ΠΩ ΠΩ ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΕ!!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΓΩ ΛΕΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΣ ΓΙΝΕΙ, ΕΓΩ 15 ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΡΘΟΥΝ. ΟΥΤΕ Η ΠΡΩΤΗ ΟΥΤΕ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου madrid05

OYAOY!!!!!!!!!!!

Τόση γκαντεμιά μαζί δεν γίνεται με τίποτα.......και να το προσπαθήσεις ακόμα.

Ελπίζω να έρθουν μέρες καλύτερες και τυχερές στην οικογένεια σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από εμένα! Είχα κάποιες μέρες να μπω αλλά διάβασα όλα τα νέα σας. Άντε κοντεύουμε οι περισσότερες! :woohoo:

Να σας πω κι εγώ τα δικά μου. Πήγαμε χτες στο Έλενα για το τελευταίο ραντεβού με το γιατρό και με έστειλε να κάνω και N.S.T. Όλα καλά φαίνονται.

Τελικά θα κάνουμε καισαρική, γιατί δεν θέλει με τίποτα να το ρισκάρουμε (λόγω εξωσωματικής). Οπότε μου έκλεισε ραντεβού για 5/6 δηλαδή για το άλλο Σάββατο!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: Δεν μπορώ να το πιστέψω ότι έμειναν μόνο 10 μέρες! :woohoo:

Κι εμένα έχουν πρηστεί οι αστράγαλοί μου, κυρίως ο δεξιός, αλλά ο γιατρός μου είπε ότι είναι φυσιολογικό (εφόσον οι εξετάσεις είναι εντάξει).

Επίσης, έχω αρχίσει να έχω πονάκια στην κοιλιά, τα οποία επίσης μου είπε ότι είναι φυσιολογικά, αλλά εγώ φοβάμαι μην σπάσουν τα νερά νωρίτερα και τρέχουμε! :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ετοιμογεννα κοριτσακια μου!

εχω παρα πολυ καιρο να σας γραψω ομως σας παρακολουθω που και που οποτε προλαβαινω!

φτασαμε ολες μας στην τελικη ευθεια χωρις πολλες επιπλοκες και σημαντικα προβληματα καθ ολη τη διαρκεια της εκγυμοσυνης μας ευτυχως!!!!!

να μην εχετε αγχος, οτι και αν συμβει να ειστε ψυχρεμες και ειτε με φυσ.τοκετο ειτε με καισαρικη να ειστε συμεργασιμες με το γιατρο σας και το μονο που πρεπει να εχετε στο μυαλο σας ειναι τα μωρακια σας που θα κρατησετε στην αγκαλια σας μετα απο αυτη την διαδικασια( την οποια θα ξεχασετε πολυ γρηγορα)!

εγω εκλεισα τις 37 εβδομαδες και βαση του τελευταιου υπερ/τος ο μπεμπακος μου εχει παρει θεση, ειναι 3130 και πολυ συντομα θα ερθει η ωρα που θα τον αντικρισω και θα τον παρω αγκαλιτσα!

Ευχομαι σε ολα τα κοριτσια με το καλο, με εναν πονο και με γερα και ευλογημενα μωρακια!

ελπιζω να συνεχισω να μαθαινω νεα σας και μετα τις γεννες... αν θελετε μπορουμε να τα λεμε και απο το facebookολα τα αιτηματα απο τα μελη του "μωρακια ιουνιου 2010" δεκτα!

φιλια σε ολες! να προσεχετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΒΡΟΧΕΡΗ ΡΟΔΟ! ΜΑΣ ΤΑ ΧΑΛΑΣΕ ΣΗΜΕΡΑ, ΣΑΝ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΕΙΝΑΙ :(

ΧΘΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ , ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΩΡΑΙΑ ΑΛΛΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΠΟΛΥ, ΛΕΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΩ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΤΩΡΑ ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣ!ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ Μ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΠΑΡΕΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΠΟΙΟΥΜΕ ΑΛΛΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΕ ΒΟΛΕΥΕΙ... ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΑΝΑΜΕΣΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ!!!!

MARYGEO ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΗΡΘΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!!!! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ. ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΧΩ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ, ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!! ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΟΝΟ ΛΟΓΟ ΕΞΩΣΟΜΑΤΙΚΗΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ?ΕΜΕΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΛΗ ΘΕΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΙΟΛΑΣ ΑΝ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΜΕΧΡΙ 8 ΙΟΥΝΙΟΥ ΣΤΙΣ 9 ΜΠΑΙΝΩ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΕΞΩΣΟΜΑΤΙΚΗΣ ΝΑ ΜΗ ΖΟΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.ΑΛΛΑ ΑΡΧΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ Φ.Τ. ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!!!! ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ? ΕΓΩ ΝΑΙ.

ZOGLAG, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΥ, ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΒΛΕΠΩ!!!ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!! :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!

ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ?

MARYGEO ΠΩ ΠΩ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ!!!!ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ ΜΙΑ ΜΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΜΕ ΝΕΑ!!!

ΖΟΓΛΑG ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΟΡΙΤΣΙ Μ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ!!!!

ΜΙΚΑΚΙ ΒΡΟΧΗ?ΕΔΩ ΚΑΙΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ!!!ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΑ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΠΕΡΑ!!!

ΧΑΡΑ ΜΗΝ ΣΕ ΠΙΑΝΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ ΚΟΡΙΟΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!Μπήκα να πω ένα καλημέρα και θα μαζέψω πάλι το laptop γιατι όλες αυτες τις μέρες μπαινοβγαίνουν στο σπίτι διάφοροι (μαστοροι, βοηθοι, μαστόροι που διορθώνουν τις ζημιές των προγούμενων).

Βλέπω οτι πλησιάζουμε σιγα-σιγα και μας ανησυχούν άλλες σκέψεις.

Οσο για την θέση του μωρού μου έχει πει ο γιατρός μου οτι αν το μωράκι είναι με το κεφάλι κάτω, το αν κοιτά προς την κοιλίτσα ή την πλάτη είναι κάτι που μπορεί να αλλάξει και την τελαυταία στιγμή(ή εκείνη την στιγμη να το "βοηθήσει" ο γιατρός).

Χαρά, από το οτι νιώθεις κάτι σαν λόξυγγα πιο ψήλα απ οτι συνήθως δεν νομίζω πως μπορεί κάποιος να βγάλει ασφαλές συμπέρασμα για την θέση του μωρού αν δεν σε δει.Επειδή είχα και εγώ την ανησυχία αυτή ρώτησα τον γιατρό αν μπορεί να ξαναγυρίσει με τα ποδαράκια κάτω και μου είπε οτι είναι πολύ λίγες οι πιθανότητες ε΄νος μωρού που σε αυτήν την εβδομάδα έχει το κεφαλάκι κάτω να ξαναγυρίσει(πιο λίγες πιθανοτητες από το αντίθετο).Νομίζω οτι αυτό συμβαίνει καθώς το κεφάλι είναι πιο βαρύ από το υπόλοιπο σώμα.

Εγώ αποφάσισα σήμερα -κάπου μεταξύ γυναικολόγου και δικηγόρου(!)-να πάω να αγοράσω όλα τα απαραίτητα για να ετοιμάσω ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ την βαλιτσούλα μου γιατι στο τέλος θα κάνει ο μικρός κανένα "ντου" και θα πάω στο μαιευτήριο με το βρακί που φοράω. :) (να μου φτίαξει και λίγο η διάθεση)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΟΥΜΕ.....ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΛΕΝΕ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΟΥΝ.....

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΧΤΕΣ ΒΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΟΥΡΤΙΝΟΥΛΕΣ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟΥΛΙ ΑΕΡΟΣΤΑΤΟ.....ΘΑ ΠΛΥΝΟΥΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ...ΘΑ ΣΤΡΩΣΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...