Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ 2010!!!!!


Recommended Posts

ΜΑΡΙΝΑ, ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΑΜΕΛΕΙΣ! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΜΟΡΦΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!! ΞΕΚΙΝΑ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΔΕΥΤΕΡΑ! ΚΑΙ ΓΩ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΒΑΡΕΜΑΡΕΣ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ....ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ..

RUBELA, ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΙΣ ΠΙΠΙΛΕΣ ΤΙΣ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΗΝ ΘΗΚΗ ΤΟΥΣ. ΕΣΥ ΕΝΝΟΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΞΩ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΤΕ? ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ, ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΟΑΕΔ ΚΑΙ ΙΚΑ, ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΣΜΟ ΕΧΘΕΣ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΑΝΗΨΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΚΟΥΠΙΣΕ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΕ ΚΙΟΛΑΣ Η ΑΝΗΨΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΚανΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ!

ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ Η ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ ΜΟΥΤΗΣ ΕΤΥΧΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!ΑΧ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝΥΜΟΜΟΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΔΕΙΑΖΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΞΕΦΟΥΣΚΩΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥΣ ΘΗΣΑΥΡΟΥΣ ΜΑΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fatsoulina mou έγραψε:

ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ Η ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ ΜΟΥΤΗΣ ΕΤΥΧΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!ΑΧ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝΥΜΟΜΟΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΔΕΙΑΖΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΞΕΦΟΥΣΚΩΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥΣ ΘΗΣΑΥΡΟΥΣ ΜΑΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΑ έγραψε:

JENNI, ΑΝΤΕ ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙΣ ΒΑΛΙΤΣΟΥΛΑ!ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΣΟΥ !!!!!ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΝΕΥΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ...ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΛΕΤΕ Ε?

Ναι , οι ορμόνες φταίνε. Πάντως σε σχέση με μένα που είμαι έγκυος , ο άντρας μου γκρινιάζει περισσότερο . Όποτε και λίγα νεύρα παραπάνω δεν πειράζει. Όλόκληρο ανθρωπάκι θα γεννήσεις!!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ....ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟΥΣ ΟΜΩΣ.........ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.......ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ....

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ???

ΤΟ ΥΦΑΣΜΑ ΤΟΥ ΚΑΡΟΤΣΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΛΥΝΩ????ΤΑ ΣΤΡΩΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΥΡΩ....???????ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΠΛΥΝΑΤΕ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΡΑ2 έγραψε:

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ....ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟΥΣ ΟΜΩΣ.........ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.......ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ....

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ???

ΤΟ ΥΦΑΣΜΑ ΤΟΥ ΚΑΡΟΤΣΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΛΥΝΩ????ΤΑ ΣΤΡΩΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΥΡΩ....???????ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΠΛΥΝΑΤΕ????????

Γειά σου Χαρά ,

Ελπίζω κι εγώ τα πονάκια σου να μην είναι τίποτα. Πάρε ένα τηλ το γιατρό σου για καλό και κακό πάντως. Για το άλλο που ρωτάς , δεν ξέρω , αλλά αφού θα στρώσουμε σεντονάκι να βάλουμε το μωρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!

JENNI ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΤΙΑΞΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ !!!!!!

ΜΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΚΟΥΚΛΑ ΜΕ ΤΟ NEW LOOK ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟ ΑΓΧΟΣ ΝΑ ΤΑ ΕΧΩ ΟΟΑ ΣΤΗΝ ΕΝΤΕΛΕΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΘΕ ΩΡΑ ΚΑΙ ΣΤΙΓΜΗ ΝΕΥΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕς ΘΑ ΕΙΝΑΙ!

ΧΑΡΟΥΛΑ ΕΓΩ ΤΑ ΕΠΛΥΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΕΒΓΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΛΥνα ΓΙΑΤΙ ΜΥΡΙΖν ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΟΝΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΙΛΑ Ε ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΧΩ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ρωτησα τον γιΤΡΟ ΜΟΥ Και μΟΥ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΣΤΟΝ 9ο .μακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια!πω πω με αγχώσατε με τις προετοιμασίες σας...είπαμε κάποια στιγμή θα τα κάνω πρίν ή μετά που θα γεννήσω..πού θα πάει??κάποια στιγμή θα τα κάνω..αύριο έχουμε γιατρό και ανυπομονώ νιώθω πάντως ότι η κοιλίτσα (κοιλίτσα λέμε τώρα)κατέβηκε αυτή τη βδομάδα αρκετά και οι συσπάσεις έχουν πυκνώσει, το καινούριο που με ταλαιπωρεί είναι το πρήξιμο στα πόδια, μιλάμε δε μπορώ ούτε παντόφλα να φορέσω..κατά τα άλλα καλά ευτυχώς τα νεύρα πέρασαν...βέβαια κάθε μέρα και κάτι άλλο η κυκλοθυμία σε όλο της το μεγαλείο... :dry::huh::ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλίτσες!!! Τι μου κάνετε;;; Δεν σας προλαβαίνω ειλικρινά!!!

Σέβη μου εγώ είχα τους γονείς μου από την Παρασκευή... γι' αυτό και χάθηκα λιγάκι... αλλά τώρα να' μαι πάλι!!! Τους χάρηκα με χάρηκαν και τώρα στη γέννηση πάλι με το καλό!!

Μαρινάκι πλησιάζεις με το καλό και στο δείχνει και το σώμα σου αυτό ε;; Όλα με το καλό εύχομαι!!

Χαρά2 φαντάζομαι ότι είναι κάτι που θα έχουμε όλες από ένα σημείο και ύστερα... όσο για το καρότσι και τα λοιπά που λες... εγώ έπλυνα μόνο τα μέσα... τα γύρω-γύρω όχι.. απλά τα έβγαλα κάποιες μέρες στο μπαλκόνι να αεριστούν και να σκοτωθούν τα ακάραια... από εκεί και πέρα θα στρώνω μέσα κουβερτάκι.. οπότε δεν θα έρχεται και το μωρό σε επαφή!!

Όσο για τις υπόλοιπες μανουλίτσες.... βλέπω οι περισσότερες το ρίξατε στον καλωπισμό και πολύ καλά κάνετε... μια χαρά... εγώ ακόμη τίποτα... αλλά που θα πάει... κάτι θα κάνω κι εγώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΚΛΕΙΣΤΑ, ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΜΑΓΙΡΕΨΕΙ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕ ΘΑ ΒΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΟΥ. ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ, ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ!!!!!!!!!! ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ, ΒΛΕΠΩ ΑΠ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΜΟΥ 18 ΜΕΡΕΣ ΜΕΙΝΑΝΕ , ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΚΑΣΕΙ ΜΥΤΗ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΝΕΑ ΜΑΣ!!!!!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια σήμερα είμαι πολύ χαρούμενη, πήγαμε γιατρό και επιτέλους ο μπέμπης γύρισε στη σωστή θέση!!!φτου φτου μην τον ματιάσω είναι 3200 και όλα καλά!!!!Μίκα περιμένουμε και τα δικά σας νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!

ALCOSTAKI MOY ΚΑΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΕΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΛΙΓΑ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΓΥΡΙΖΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣΑ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΛΙΓΟ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΑΝΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΑΙΔΑΡΟΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!!!!!!!ΑΝΥΠΟΜΩΝΕΙΣ Ε????????????????ΑΧ ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!

ΜΙΚΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ!!!!!!

ΕΛΙΝΑΚΙ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARINAKI MOU MIA XARA TON BRISKW TON MPEMPH SOU!!EINAI NOMIZW PANETOIMOS!!!ME TO KALO!!

FATSOULINA MOU KATEBHKE H KOILIA E??KONTEYEIS DHLADH?EMENA EINAI AKOMA PSHLA,EXW KAIRO..

RUBELAKI ANTE NA BGEI H MPOUMPOUKA SOY NA MHN EXEIS ALLO TO AGXOS!!OLA THA PANE KALA!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλκοστακι, marina, roumpela, fatsoulina, ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟ! ΕΙΝΑΙ 2800 ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!!!!!!! ΔΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΗ ΘΕΣΗ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ ΒΛΕΠΕΙ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ, ΟΧΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ...ΑΛΛΙΩΣ ΣΤΙΣ 9 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΕΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ..ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ, Ε ΛΙΓΟ ΨΙΛΟΠΑΓΩΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΑΚΟΜΑ...ΕΛΠΙΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ! ΘΕΛΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.... :( ααααα ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ Ο ΜΠΑΜΠΑΚΑΣ ΤΗΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marina. έγραψε:

γεια σας κορίτσια!πω πω με αγχώσατε με τις προετοιμασίες σας...είπαμε κάποια στιγμή θα τα κάνω πρίν ή μετά που θα γεννήσω..πού θα πάει??κάποια στιγμή θα τα κάνω..αύριο έχουμε γιατρό και ανυπομονώ νιώθω πάντως ότι η κοιλίτσα (κοιλίτσα λέμε τώρα)κατέβηκε αυτή τη βδομάδα αρκετά και οι συσπάσεις έχουν πυκνώσει, το καινούριο που με ταλαιπωρεί είναι το πρήξιμο στα πόδια, μιλάμε δε μπορώ ούτε παντόφλα να φορέσω..κατά τα άλλα καλά ευτυχώς τα νεύρα πέρασαν...βέβαια κάθε μέρα και κάτι άλλο η κυκλοθυμία σε όλο της το μεγαλείο... :dry::huh::ohmy:

Τελειώνουν τα βάσανα Μαρίνα. Το μωράκι σου είναι πολύ κοντά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mika μου μια χαρά είστε μην αγχώνεσαι καθόλου αν θυμάσαι και μένα έτσι ήταν, σας είπα περπάτημα ξαπλώνουμε στα αριστερά και θέση της γάτας δύο φορές τη μέρα από 10 λεπτά τη κάθε φορά (με τα γονατα στο πάτωμα και τεντωμένα τα χέρια) και να μη γυρίσει έχει πολλές πιθανότητες να πάρει τη σωστή θέση την ώρα του τοκετού!!!rubela μου δε μας είπες για τον αποστειρωτή πιπίλας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια εμενα γιατι δε με βολευει να ξαπλωνω αριστερα???μονο δεξια βολευομαι..το μωρο ειναι απο την αριστερη μερια και ετσι οταν ξαπλωνω απο εκεινη την μερια,με "τραβαει" η κοιλια απο την αλλη..μιλαμε για σφαχτη τρομερο..μονο απο την δεξια μερια μπορω να κοιμηθω..

προσπαθω οσο πιο πολυ μπορω να κατσω στην αριστερη,αλλα δεν αντεχω και γυρναω..σε τι ωφελει,ομως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΑ έγραψε:

αλκοστακι, marina, roumpela, fatsoulina, ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟ! ΕΙΝΑΙ 2800 ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!!!!!!! ΔΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΗ ΘΕΣΗ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ ΒΛΕΠΕΙ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ, ΟΧΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ...ΑΛΛΙΩΣ ΣΤΙΣ 9 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΕΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ..ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ, Ε ΛΙΓΟ ΨΙΛΟΠΑΓΩΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΑΚΟΜΑ...ΕΛΠΙΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ! ΘΕΛΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.... :( ααααα ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ Ο ΜΠΑΜΠΑΚΑΣ ΤΗΣ!!!!

Καλησπέρα ΜΙΚΑ ,

Θα συμφωνήσω με την ALKOST. Πραγματικά μην αγχώνεσαι με την καισαρική.

Σου εύχομαι ένα γερό μωρό στην αγκαλιά σου και εσένα γερή και ευτυχισμένη να το καμαρώνεις.

Το μωράκι που έχω στη φωτό είναι το πρώτο μου , το οποίο ενώ είχε πάρει θέση , δεν κατέβαινε η κοιλιά μου κι ας χόρευα στη 39 εβδ.

Τότε έκανα τις ίδιες ακριβώς σκέψεις με σένα.

Ήθελα Φ.Τ. και δεν συζητούσα τίποτα άλλο.

Έκλεισα 40 εβδ. όταν πήγα με ραντεβού και τεχνητούς πόνους.

Το πιο δυνατό συναίσθημα που έχω νιώσει στη ζωή μου και δεν θα ξεχάσω ποτέ ήταν όταν μου έδωσαν στην αγκαλιά μου το μωρό μου.Είχα ήδη ξεχάσει τις 16 ώρες με τεχνητούς πόνους που προσπαθούσα για Φ.Τ.

Σε λίγο καιρό θα ζήσεις και εσύ συγκλονιστικές στιγμές .

Μην κάνεις το ίδιο λάθος που έκανα και ήμουν αγχωμένη.

Να περιμένεις με ενθουσιασμό και χαρά.

Μ'ένα πόνο θα σου ευχηθώ , και μακάρι να πας για Φ.Τ. όπως εσύ θες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost έγραψε:

ρε κοριτσια εμενα γιατι δε με βολευει να ξαπλωνω αριστερα???μονο δεξια βολευομαι..το μωρο ειναι απο την αριστερη μερια και ετσι οταν ξαπλωνω απο εκεινη την μερια,με "τραβαει" η κοιλια απο την αλλη..μιλαμε για σφαχτη τρομερο..μονο απο την δεξια μερια μπορω να κοιμηθω..

προσπαθω οσο πιο πολυ μπορω να κατσω στην αριστερη,αλλα δεν αντεχω και γυρναω..σε τι ωφελει,ομως?

Γεια σου ALKOST

Πάλι κάλα που έχεις βρει μια θέση και βολεύεσαι. Εγώ δεν βολέυομαι σε καμία θέση. Πονάω πολύ στα πόδια μου , τα οποία δεν έχουν πρηστεί, δεν έχω ζάχαρο ούτε πίεση ούτε έχω πάρει πολλά κιλά όπως την πρώτη φορά.

Καθώς με πονάνε τα πόδια μου στους προσαγωγούς αλλάζω θέση δύσκολα ,γιατί μουδιάζουν, καταβάλλω μεγάλη προσπάθεια να πάω τουαλέτα και να μην πέσω , και αυτός στην κοιλιά μου με έχει ταράξει.

Δεν μπορώ να κοιμηθώ πια.

Προσπαθώ να παρηγορηθώ , όμως το έχω ξαναδεί το έργο.

Το τι αστυνόμο σαϊνη έχω δει στις 4,00 τα ξημερώματα...... :S δεν λέγεται.

:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...