Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ 2010!!!!!


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΟΥ JENNI, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ!!!!!ΕΧΩ ΜΙΚΡΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΟ ΞΕΡΩ, 11 ΚΙΛΑ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΟΛΑ ΜΕΤΑ! ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΙΚΑ έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ JENNI, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ!!!!!ΕΧΩ ΜΙΚΡΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΟ ΞΕΡΩ, 11 ΚΙΛΑ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΟΛΑ ΜΕΤΑ! ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ! :):):)

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xanthippi mou s'euxaristw poluuuu!!!!na sai kala!!!!na eimaste kala kai na exoume eukolous toketous,loxeia gia na xaroume ta mwrakia mas!!!!mias kai 8a gennhseis prwth euxomai na exeis mia polu omorfh aksexasth empeiria toketou+na xareis oloklhrwtika ton erxomo tou mwrou sou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

An-n, Xanthippi, Χαρά, Sokolatitsa σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!!Και σας εύχομαι και σε σας ένα γρήγορο και ανώδυνο τοκετο!!!!

Χαρά μου μάλλον επειδή έτρωγες πολύ λίγο πριν μείνεις έγκυος ο οργανισμός σου αντέδρασε!!!Σε αυτή τη φάση πρόσεξε την πίεση σου και μετά τον τοκετό να κάνεις ποιοτική διατροφή όχι μόνο 500 θερμίδες!!Γιατί θα σε ρουφήξει το μωρό!!!Και εγώ είχα παλιά πρόβλημα με τα κιλά και άρχισα να τα χάνω συνειδητά πάααααρα πολύ αργά και δεν τα ξαναπήρα!!!

Κορίτσια ανυπομονώ να αρχίσουμε να ανακοινώνουμε γέννες!!!!Κάποιες είναι πολύ κοντά!!!Φιλιά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, καλημέρα!!!

An-n σ' ευχαριστώ κι εγώ πολύ για τις ευχές σου!!! Ελπίζω όλα να πάνε καλά για όλες μας!!!

Mika μου τι όμορφη κοιλίτσα βρε είναι αυτή... :) Φτου φτου να μη σε ματιάσουμε!!! Είναι κουκλίστικη!!

kassi μου με το καλό ν' αρχίσουμε τις ανακοινώσεις... θα είναι από τις πιο όμορφες στιγμές!!! Άντε με το καλό όλες μας!!!

Εγώ σήμερα περιμένω με το καλό να έρθουν οι γονείς μου... είναι ωραία να σε κανακεύουν και λιγάκι... αν και δεν μπορώ να πω ότι έχω παράπονο από τον αντρούλη μου... αλλά οι γονείς είναι αλλιώς!!

Φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια,τι κανετε???

εγω υπομονη..σημερα μπηκα στον μηνα μου και εχω αγχωθει λιγουλακι :P:P κατι τσιμπηματακια σαν σφαχτες αισθανομαι απο χθες το βραδυ,πολυ χαμηλα στον τρχηλο και νιωθω μια πιεση προς τα κατω,αφου παω τουαλετα και νιωθω οτι κατι θα βγει!!!πολυ παραξενη αισθηση.μονο με την ξαπλα ανακουφιζομαι,αλλα ολη μερα δεν παλευεται.μεχρι τη δευτερα που θα ξαναπαω στο γιατρο θα με φαει το αγχος!!

ασε που ο καιρος εδω πανω ειναι χαλια,μουντος και βροχερος και δε φτιαχνει το κεφι μου με τιποτα!!! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι λογικό να αγχώνεσαι... πλησιάζει η ώρα... έχε στο μυαλό σου μόνο θετικές σκέψεις...

Όσο για τον καιρό... είναι χάλια γενικότερα... αλλά τι να κάνεις;;; Θα περάσει αυτή η αναστάτωση... και θα έρθει το καλοκαιράκι με το καλό!!!

Υπομονή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις δικιο..

εν τω μεταξυ τα αγορασα ολα καλοκαιρινα για το νοσοκομειο,τις πιτζαμες μου,τις νυχτικιες,τις παντοφλες,κλπ κλπ..αλλα κοντευει εδω να χειμωνιασει!!!!!

ευτυχως τουλαχιστον για το μωρο δεν τα εχω παρει ολα καλοκαιρινα..ελπιζω παντως μεχρι να γεννησω να στρωσει ο καιρος..εσυ τι κανεις???ποτε μπαινεις στο μηνα σου???η μπηκες ηδη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ , ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!! Xanthippi ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ! ΧΙ, ΧΙ, ΒΑΛΤΕ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΥΠΕΡΟΧΑ, ΣΥΜΦΩΝΩ ΤΟ ΝΤΑΝΤΕΜΑ ΑΠ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ! alkost , ΜΠΗΚΕΣ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΥ Ε? ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ! ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ!!!!! ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ? ΕΔΩ ΡΟΔΟ ΕΒΡΕΧΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΥΝΝΕΦΙΑ...ΦΡΙΚΑΡΩ ΚΑΙ ΓΩ...ΤΕΣΠΑ..ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΓΙΡΕΨΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ, ΜΙΛΑΜΕ ΣΑΝ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ ΜΥΡΙΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ..ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΠΑΝΙΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ, ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΨΟΦΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΡΑΣΗ. Ε, ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΟΥΝ.. ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ, ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ, ΤΩΡΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΜΑΜΜΥ!!!!!! ΑΚΛΟΣΤ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΓΩ ΕΧΩ ΣΑΝ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΨΙΛΑ ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ. ΕΓΩ ΔΕ ΤΗ ΝΙΩΘΩ ΧΑΜΗΛΑ ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΕΒΕΙ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ....ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΤΕΛΙΚΑ Η ΜΕΛΙΝΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΕ ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ

2 ΙΟΥΝΙΟΥ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ!!

1 ΤΟΥ ΜΗΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΚΑΙ 2 ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΕΙ....

ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΝΗΚΟΥΜΕ ΕΔΩ ΣΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rubela μου,καλως ηρθες στον ιουνιο!!!

πως νιωθεις που ξερεις ακριβως ποια μερα θα αντικρισεις τη ζουζουνα σου???εμεις ειμαστε στο σκοταδι,και απο δω και περα,με καθε συμπτωμα θα νομιζουμε οτι ερχεται!!! :laugh:

μικα μου υποθετω οτι ειναι φυσιολογικα τα πονακια μας,αλλα να που μας ανησυχουν!!!εγω τον μεσημεριανο υπνο τον εχω δεδομενο!!!τουλαχιστον 2 ωριτσες τις χτυπαω!!αλλιως ειμαι σαν ζαλισμενη!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost έγραψε:

εχεις δικιο..

εν τω μεταξυ τα αγορασα ολα καλοκαιρινα για το νοσοκομειο,τις πιτζαμες μου,τις νυχτικιες,τις παντοφλες,κλπ κλπ..αλλα κοντευει εδω να χειμωνιασει!!!!!

ευτυχως τουλαχιστον για το μωρο δεν τα εχω παρει ολα καλοκαιρινα..ελπιζω παντως μεχρι να γεννησω να στρωσει ο καιρος..εσυ τι κανεις???ποτε μπαινεις στο μηνα σου???η μπηκες ηδη??

Εγώ μπαίνω την Τετάρτη στις 26/5... είμαι κοντά... Γενικότερα μπορώ να πω ότι είμαι καλά... αν εξαιρέσουμε τον ύπνο... κάνω αρκετές δουλίτσες ακόμη... και είμαι σε εγρήγορση...!!!

Rubela μου με το καλό να αντικρίσεις την μικρούλα σου!! Όλα να πάνε κατ' ευχήν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοντα κοντα ειμαστε..

ζοριζεσαι στον υπνο ε??αχ υπομονη..εμενα μονο στο πλαι με βολευει πλεον,αλλα ο μικρος τρελαινεται και στριφογυρναει!!!πιεζεται λες και διαμαρτυρεται???ποιος ξερει.. :laugh:

δουλιτσες κανω κι εγω,βεβαια με βοηθαει και η μαμα μου,αλλωστε πως να τραβηξω καναπεδες και κρεβατια??τα υπολοιπα τα κανω δεν εχω προβλημα..

θελω να ειναι λαμπικο το σπιτι οταν θα παω να γεννησω και οταν ερθει το μωρο μεσα να ειναι ολα καθαρα..αν και ο καλος μου θα το βρωμιζει οσο θα λειπω..!! :angry:

:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΑ ΜΟΝΗ ΤΑ ΚΑΝΩ ΔΕ ΕΧΩ ΒΟΗΘΕΙΑ , ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΒΑΡΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ! ΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΡΙΧΑ ΟΤΑΝ ΕΡΘΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΚ. ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΓΩ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΠΛΑΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΛΕΥΡΑ

:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι δύσκολα να μην έχεις βοήθεια... αλλά τι να κάνουμε;; Δεν γίνεται κι αλλιώς!! Ευτυχώς βοηθάει ο άντρας μου ο καημένος... υπομονή!!! Κι εγώ δεν μπορώ έτσι... δεν έχω συνηθίσει να μην μπορώ μόνη μου και να "εξαρτώμαι" από άλλους... τέλος πάντων... είμαστε πολύ κοντά στο τέλος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΣΟΡΙΣΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!! :laugh: :laugh:

ΑΝ Η ΜΕΛΙΝΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΞΟΔΟ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΔΥΣΤΥΧΩΣ :( ΣΤΙΣ 2 ΙΟΥΝΙΟΥ!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΕΤΟΙΜΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗΣ ΠΙΠΙΛΑΣ!

ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΟ ΑΝ ΤΥΧΟΝ ΒΡΙΣΚΕΣΑΣΙ ΚΑΠΟΥ ΕΞΩ!

ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ?? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rubelitsa μακαρι κοπέλα μου σου το ευχομαι να γεννηθεί φυσιολογικα και με εναν πονο αλλα κ αυτο να μην γινει γερο μωρακι και γερη μανούλα !!!!!

ολα καλα ννα πανε για ολες !!!!Δεν σας προλαβαινω βρε κοριτσια !εγω αυριο θα εχω κοσμο !!!μεγαλη παρεα !βεβαια ενα παστιτσιο θα κανω κ ολα τα αλλα ψησιμο και εχω πολλα χερια βοηθειας !το μεσημερι περιμενω την αισθητικο για γενικο SERVICE και υστερα οποτε θελει ας βγει το μαναρακι μου!!!!φιλακια στις κοιλίτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELITSA ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ......ΑΝΤΕ ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ!!!!!!!!

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!!!!!!!!!!

ΠΟΣΟ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ

ΦΙΛΑΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ APIS ΜΟΥ!! :laugh: :laugh:

ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕΕΕΕ :laugh: :laugh:

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΤΕ ΜΙΑ ΠΡΟΣΥΧΗ ΝΑ ΒΓΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ Η ΜΕΛΙΝΑ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΩ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.... :huh::blink:

Με το καλό RUBELA μου. Σου εύχομαι μια εύκολη γέννα , χωρίς πόνο και ένα γερό μωρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rubela, ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΨΥΧΗ ΜΟΥ Η ΜΕΛΙΝΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΤΗ ΠΟΡΤΑ Κ ΝΑ ΒΓΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ!!!ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ!!!!ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΥΓΙΕΣΤΑΤΕΣ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ!!!!!!!!!!!!!!

ΦΑΤΣΟΥΛΙΝΑ ΜΟΥ, ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΣΤΗΝ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΒΛΕΠΩ! ΜΕ ΓΕΙΑ ΣΟΥ Κ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ, ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ!

ΚΑΙ ΓΩ ΧΘΕΣ ΕΒΑΨΑ Κ ΕΚΟΨΑ ΜΑΛΛΙΑ Κ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΥΧΙΑ ΚΑΙ ΦΡΥΔΙΑ! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΓΟΡΑΣΑ Κ ΤΗ ΡΟΜΠΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΠΛΕ!!!!!! ΜΟΝΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!χαίρομαι που βλέπω ότι είμαστε όλες καλά!mika και γω καποια στιγμή πρέπει να αποφασίσω να πάω για μαλλάκια και φρυδάκια και νυχάκια και απόλα αλλά τίποτα από αύριο σε αύριο το πάω...μου φαίνεται θα γεννηθεί ο μικρούλης μου θα με δει και θα τρομάξει..ψες κορίτσια είδα όνειρο ότι γέννησα και ο μικρούλης ήταν ίδιος ο μεγάλος μου γιος όταν γεννήθηκε...ανυπομονώ πραγματικά να δω τι φατσούλα θα είναι και αυτός!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...