Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ 2010!!!!!


Recommended Posts

τι σου εμεινε να κανεις??

εγω εχω τις βαλιτσες ηδη ετοιμες,εχω σιδερωσει ολα τα ρουχαλακια και τα εχω βαλει στην ντουλαπιτσα,εχω κανει ολες τις δουλειες του σπιτιου σχεδον,και αυτα που μεινανε θα ερθει η μαμα μου να τα κανει γιατι απο μερα σε μερα βαραινω και περισσοτερο,και δεν μπορω..

ετσι οπως νιωθεις κι εσυ ενιωθα,μου φαινοταν πολυ μακρυνο,αλλα ετοιμαζοντας τις βαλιτσες,αρχισα να συνειδητοποιω το οτι εφτασε η ωρα σχεδον,και οτι απο την παρασκευη και μετα(την παρασκευη μπαινω στον μηνα μου) καθε μερα μπορει και να ειναι Η ΜΕΡΑ!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μάλλον τελικά αυτό είναι!Δεν έχω αρχίσει να το σκέφτομαι γιατί δεν έχω κάνει ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ!!

Εγω αγοράσει κάποια πραγματάκια, αλλά είναι ακόμα στις σακούλες και τα κουτιά τους γιατί αυτήν και την άλλη εβδομάδα θα έχω τους μαστόρους(αλλαγή παράθυρα και μετά βαψίματα) και δεν θέλω να σκονιστούν.

Φτάνει η ώρα αλλά δεν με βλέπω να τακτοποιώ και να πλένω πραματάκια παρα αρχές Ιουνίου(θα έχω μπει στον μήνα μου τότε).

Ελπίζω το αγοράκι μου να μην βιάζεται πολύ! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh:

λες να ειναι βιαστικουλης???μονο γερος να ειναι και ας βιαζεται.εγω γεννηθηκα στην 35η εβδομαδα,και τα αλλα τρια αδερφια μου αρχες 36ης,μια χαρα θρεφταρια γιναμε!!

.και να σου πω και κατι??αν βιαζεται,θα τα κανουν ολα οι αλλοι για σενα..εχνω θα βρισκεσαι στο μαιευτηριο,μολις γυρισεις θα τα βρεις ολα ετοιμα,μια χαρα..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑΣ....

Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΙΝ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΗΤΑΝ 1700 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ 2400!!!!!!!!ΜΑ ΠΩΣ???????300 ΓΡ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ?????Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΚ............ΜΑ 2400?????

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΟΝ ΠΙΑΣΑΜΕ ΣΕ ΦΑΣΗ ΛΟΞΥΓΓΑ..ΝΑ ΒΛΕΠΑΤΕ ΠΩΣ ΠΗΓΑΙΝΕ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΟΥ -ΠΑΝΩ-ΚΑΤΩ-.......Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΒΛΕΠΕ ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΟ ΛΟΞΥΓΓΑ!!!!ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΟΥ....

Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ.....ΕΙΧΑ ΥΠΕΡΤΑΣΗ....ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑΤΙ...ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ...ΠΗΡΑ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!! :(:evil:

20 ΚΙΛΑ ΕΒΑΛΑ.......Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ....ΑΛΛΑ ΠΗΡΑ 20 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ.....ΟΠΟΤΕ ΟΙ ΔΙΑΤΑΓΕΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΕΝΑ ΟΛΑ...ΑΛΑΤΙΑ ΖΑΧΑΡΕΣ ΚΤΛΠ.....ΔΙΑΙΤΑ....... :(

ΕΛΙΝΑΜΟΥ ,ΚΟΥΚΛΑΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΜΕ ΚΑΤΙ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΓΙΑ ΣΒΟΥΡΙΧΤΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρούλα....μια χαρούλα το αγοράκι σου!!!!Εμένα μου είπε ο γιατρός(γιατί και ο δικός μου από 1500 πήγε 2000 σε 2,5 εβδομάδες) οτι τα μωράκια μας από εδώ και πέρα μπορεί να παίρνουν και 250 γρ την εβδομάδα.Αν κάνεις τον υπολογισμό είναι λίγο τρομακτικό, αλλά φαντάζομαι οτι έτσι πρέπει να ναι για να το λένε οι γιατροί μας.

Είχα λίγο άγχος την προηγούμενη φορά, 1500 μου φαινόταν λίγο.Απ την στιγμή όμως που ξεπερνάνε τα 2300-2400 κιλάκια νομίζω οτι ....τίποτα δεν μας πιάνει πια!!!!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!!!! MADRID05 , ΚΑΛΕ ΤΙ ΚΟΥΚΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ? ΦΤΟΥ, ΦΤΟΥ! ΚΑΙ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ!!!!! ΧΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΒΥΘΟΣΚΟΠΗΣΗ,ΕΒΛΕΠΑ ΘΟΛΑ ΓΙΑ 3 ΩΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ, ΕΙΧΕ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΠΟΛΥ Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΜΑΤΙΟΥ. ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!! ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑ Φ.Τ. ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ,ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ. ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΟΛΑ. ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΜΜΕΝΗ, ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΩ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΙΝΙΑ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ, ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ!!!!!! ΦΙΛΑΚΙΑ!!!! ΧΑΡΑ ΠΕΡΙΟΡΙΣΕ ΛΙΓΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ, ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!!!Ο ΓΙΟΚΑΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΑΚΛΑΣ!!!!

Η ΦΑΤΣΟΥΛΙΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ? :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΙΚΑ!! ΑΝΤΕ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ Φ.Τ!!!

ΕΓΩ ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΩΣ 31/5 ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.... :(

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!! ;) :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Xanthippi τελικά τα δικά μας μπεμπάκια που είναι και δίπλα δίπλα η Π.Η.Τ. μας βα΄ζουν τα χεράκια τους μπροστά στα ματάκια τους!!!!!Ούτε και εγώ έχω μια καλή φωτογραφία να ανεβάσω!!Θα πρέπει να έχει κάποιος δημιουργική φαντασία για να καταλάβει τι βλέπει!!!!

Madrid φοβερή φωτό!!!

Χαρά μου λίγη προσοχή και όλα καλά πάνε και με τα κιλάκια του μωρού σου!!!

Rubela μας θα είσαι από τις πρώτες με το μωρό αγκαλιά!!!

Fatsoulina πού είσαι να μας πεις τα νέα σου από το γιατρό;

Φιλάκια σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου όμορφα!!!

Κορίτσια έχω τρελαθεί στο φτέρνισμα μιλάμε.... δεν την παλεύω άλλο... σήμερα έρχονται 2 γυναίκες το απόγευμα να με βοηθήσουν να βάλω μια τάξη στο σπίτι και να φύγει αυτή η σκόνη που κυκλοφορεί γιατί δεν μπορώ άλλο την ακαταστασία!!! Μετά απλά θα περιμένω να έρθουν με το καλό τα επιπλάκια για να τακτοποιήσω τα ρουχαλάκια μας που τα έχω πλύνει, σιδερώσει και τυλίξει σε ένα σεντόνι σε ένα συρτάρι μου!!

kassi μου είναι φοβερό αυτόπ ου συμβαίνει με τον γιό μου... δεν τα θέλει βρε παιδί μου τα φώτα της δημοσιότητας... δεν γουστάρει... αυτό μάλλον το πήρε από εμένα.. ούτε εγώ τρελαίνομαι με τις φωτό... είδες τα γονίδια;;; :P:P:P

Χαρά μου.. καταρχάς όλα τέλεια με τον μπεμπάκο σας!! Μπράβο!!! :woohoo: :woohoo: Όσο για τα κιλά... προσπάθησε να κάνεις αυτό που σου λέει ο γιατρός σου.... είμαστε κοντά πλέον... μην δημιουργήσουμε θέμα εκεί που δεν υπάρχει...

Rubella μου με το καλό εύχομαι... όλα να πάνε κατ' ευχήν!!! Θα είσαι από τις πρώτες που θα μοιραστεί την εμπειρία της μητρότητας... κατά έναν περίεργο (και καλόβολο πάντα) τρόπο.. σε ζηλεύω!!!!

Μika κι εσύ είσαι πολύ κοντά... όλα καλά και μες τη βυθοσκόπηση.....μένει να δείτε τις διαθέσεις της μικρής!!!

alkostάκι μου προσπάθησε να είσαι ήρεμη... δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι... εγώ έτσι λέω στον εαυτό μου... όλα θα γίνουν όπως πρέπει... ψυχραιμία και όλα θα πάνε καλά....!!! (για να τα πιστέψω κι εγώ!!!! ;) )

Φιλάκια σας πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΑΝΗΛΘΑ ΣΤΟ ΜΑΜΑΜΥ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ...ΜΕΤΕΦΕΡΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΛΛΑ ΕΒΛΑΛΑ ΤΗ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ. ΑΛΛΑΓΕΣ ΠΑΝΤΟΥ, ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ.ΜΟΛΙΣ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΑ ΚΑΙ ΑΡΑΞΑ.....ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΠΛΗΣΙΑΖΩΩΩΩΩΩΩΩ!

RUBELITSA, ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ? ΝΑΙ ΜΕΝΕΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ, ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΡΟΤΙΜΑ ΝΑ ΒΓΕΙ! Η ΜΕΛΙΝΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ?

ΔΗΛΑΔΗ ΜΕΤΡΑΣ ΜΕΡΕΣ Ε?

XANTΗIPPI ,ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΜΕ ΤΙΣ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΜΕΤΑ. ΠΑΝΤΩΣ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΑΝΙΑ, ΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΕΝΤΕΛΕΙΑ!!!!

Η ΦΑΤΣΟΥΛΙΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΚΑΛΕ? ΛΕΤΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕ? ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ...ΑΛΛΑ ΕΞΑΦΑΝΗΣΤΕ! ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΑΔΕΙΑΣΑ ΝΑ ΜΠΩ Ο ΑΝΤΡΑΣ Μ ΟΛΟ ΒΟΛΤΕΣ ΘΕΛΕΙ!!!

ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

2955 kg 1 κιλο σε 1 μηνα Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ !ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΛΙ ΚΑΤΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ ΧΑΜΥΗΛΑ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΑ ΕΧΕΙ ΧΡΟΝΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΚΟΜΑ !ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΤΑ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑ ΠΡΟΜΗΝΥΟΥΝ ΟΤΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ Η ΜΗΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΣΙΓΑΣΙΓΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ!ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑ ΟΥΡΑ ΚΛΠ ΕΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΑΥΡΙΟ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΝΑ ΤΙΣ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ!8 ΚΙΛΑ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ !

ΜADRID ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΤΟ ΝΙΝΙΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!

ΧΑΝΘΙΠΠΟΥΛΑ ΕΣΑΣ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΕΚΠΛΗΞΗ Η ΦΑΤΣΟΥΛΑ!

RUBELLA ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΑΙ ΑΝΤΕ!!!

ALCOST ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΝ!ΜΟΝΟ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΑΙΣΘΗΤΗ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ

ΧΑΡΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΛΙΓΟ ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ !

ΚΑΣΣΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΠΡΟΛΑΒΑ ΠΑΛΙ!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ Σέβη μου!!!!!Λέμε με τον αντρούλη μου ότι του χρόνου τέτοια εποχή αθ έχουμε τον μπεμπάκο μας και θα έχει μεγαλώσει αρκετά!!!!Και σε σένα ό,τι καλυτερο!!!!Μια χαρά τα κιλά και τα δικά σου και της μπέμπας!!!!Εγώ αισίως έφτασα τα 10 αλλά δε με πειράζει πλέον είμαι στα τελειώματα!!!!Φιλάκια σε όλες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas manoulitses twn bebe tou iouniou!!!

egw anhkw stis manoules iouliou alla mphka na euxh8w se oles sas na exete enan polu eukolo toketo +me enan pono!!!me to kalo na upodex8eite to neo melos ths oikogeneias pou 8a sas gemisei me ta pio omorfa,agna,spania sunais8hmata!!!!h Panagia na prostateuei ta mwrakia olou tou kosmou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kassi χρόνια σου πολλά και ναι του χρόνου θα είστε με τον μικρούλη, που ξέρεις ίσως και να τον τρέχετε!!!χα χα χα!!fatsoulina ουάο μεγάλη η μπουμπού!!!Μπράβο μπράβο!!!an-n με το καλό και σε σένα ευχαριστούμε πολύ για τις ευχούλες!!!

Α και kassi εσύ να μη μιλάς καθόλου 18 κιλά έχω πάρει....τρομάρα μου ήταν που θα πρόσεχα αυτή τη φορά στον πρώτο μου γιο είχα πάρει 20!!ξεκίνησα 60 και είμαι 78 κιλά!!Δεν αγχώνομαι όμως όπως τα ξαναέχασα έτσι και τώρα,,κορίτσια συμβουλή, χάστε αμέσως τα περιττά κιλά όσο περισσοτέρο μένουν τόσο δε θα φεύγουν, θα το δείτε τα πρώτα 10-12 κιλά φεύγουν αμέσως μέσα σε 10 μέρες τα υπολοιπά όμως .....θέλουν πολύ κόπο, πείνα και ιδρώτα αλήθεια προσέξτε απ την αρχή και θα είναι πολύ πιο εύκολα, α!και ο θηλασμός βοηθά πολύ στο να χάσουμε τα περιττά μας κιλά!!Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κassi, πολύχρονη!Να είσαι πάντα χαρούμενη και με το καλό να δεχτείς το αγοράκι σου.Του χρόνου τέτοια μέρα θα γιορτάσεις αγκαλίτσα με τον γιο σου!!! :woohoo: :woohoo:

Σέβη , το μωράκι σου μια χαρά στα κιλά,ε?Αλλά και εσύ…σούπερ!Μπράβο σου :)

Rubella, αποφάσισε το μικράκι να είναι στα μωρά του Μαρτίου,ε?Αντε, η αναμονή για σένα τελειώνει.Θα δείς την μπεμπούλα σου επιτέλους από κοντά!!!

An-n, ευχαριστούμε για τις ευχές σου.Αν δεις να αδειάζει σιγά-σιγά το thread αυτό σημαίνει ότι…η σειρά σου έρχεται!!

Μαρίνα, πάντα πολύτιμες οι συμβολές σου.Κι εγώ έλεγα θα προσέχω.Ευτυχώς μέχρι τον 5ο πρόσεχα αρκετά και έτσι δεν πήρα πολλά ,αλλά από τότε έχω ξεθαρρέψει και τρώω αρκετά (και γλυκα-παγωτά :blush: ).Προς το παρόν έχω πάρει 8 κιλά αλλά έτσι όπως πάω τελευταία και αν πάρω και όλο τον 9ο …… :S:blink:

Κοριτσάκια , από αύριο μπαίνουν εργάτες στο σπίτι και θα το κάνουν γιαπί, για αρκετές μέρες.Το καλό βέβαια είναι ότι θα γίνει η αρχή και όλα θα αρχίσουν να μπαίνουν σε μια σειρά.Το σπιτάκι μας θα γίνει όμορφο και ελπίζω να είναι έτοιμο να υποδεχτεί το αντράκι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!! kassi, και στα εκατοοοοοοοοοοοοο! του χρονου αγκαλια με το γιο σου να σβησεις το κερακι!!!!!

με το καλο και καλη λευτερια!!!!!

an-n ευχαριστουμε για τις ευχες σου και ανταποδιδω, με υγιεστατο μωρακι στην αγκαλια σου και ενα ευκολο τοκετο! με το καλο, κοντευεις κι εσυ!!!

MARINA,και γω εχω παρει 11 κιλακια και αγχωνομαι λεω μεχρι να γεννησω θα παρω αλλα 2, αλλα μετα με το θηλασμο, το μωρακι να μας τρεχει και να τρωμε κανονικα πιστευω να τα χασω γρηγορα. για να δουμε, εδω θα ειμαστε να τα λεμε! :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας!!!Σας εύχομαι με τη σειρά μου να είστε όλες γερές και δυνατές και να χαρείτε όλες τα μπεμπάκια που έρχονται στη ζωή σας!!!!

Marina έχεις δίκιο για τα κιλά!!!!Με σωστή διατροφή ελπίζω να έρθω σύντομα στον προηγούμενο εαυτό μου!!!!

An-n ευχαριστούμε για τις ευχές σου!!!!Θα δεις πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός θα φτάσει και η σειρά σου!!!!

Madrid είμαι σίγουρη θα ετοιμάσετε ένα υπέροχο σπιτικό για το μωρό σας!!!Και εγώ έχω ξεθαρρέψει και τρώω γλυκό!!!! :S

ΜΙΚΑ να έχουμε ένα καλό και γρήγορο τοκετό και μετά θα τρέχουμε και μαζί με καλή διατροφή θα τα χάσουμε!!!Μια χαρά είσαι στα κιλά!!!

Εγώ ετοίμασα τη βαλίτσα μου και έχω αφήσει απ'εξω κάτι καλλυντικά αφρολουτρο κλπ τα οποία τα έχω γράψει σε ένα χαρτί να μη ξεχα΄σω να τα βάλω τελευταία.Κορίτσια μη ξεχάσετε να βάλετε και τα ρούχα που θα βάλετε φεύγοντας από το μαιευτήριο!!!!Μια φίλη μου τα ξέχασε και της έφερε ο άντρας της άλλα ντ'άλλων!!!!

Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κassi, πολύχρονη με το καλό να έρθει το μωράκι σου!

Ελπίζω να είστε όλες καλά και τα μωράκια σας το ίδιο.

Η μπέμπα μας έφτασε τα 2900 και τώρα περιμένουμε να κατέβει χαμηλά. Τα πόδια και τα δάχτυλά μου είναι μονίμως πρησμένα και δυστυχώς ανέβασα πίεση, αν και μια ζωή είχα πολύ χαμηλή. Πρέπει να κόψω εντελώς το αλάτι και τα γλυκά, διαφαρετικά η γιατρός μου θα με στείλει για νοσηλεία :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΣΑΣ......ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ...ΕΓΩ ΠΩΣ ΕΦΤΑΣΑ ΤΑ 20 ΚΙΛΑ?????ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΙ......ΔΕΝ ΤΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!

ΑΛΗΘΕΙΑ ΛΕΩ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΝΑ ΠΩ ΨΕΜΑΤΑ..... :(

ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΤΡΕΦΟΜΟΥΝ ΜΕ 500-700 ΘΕΡΜΙΔΕΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ(ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΑ -ΤΙΠΟΤΑ-ΜΟΝΟ ΣΑΛΑΤΕΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΛΑΔΙ....)ΕΚΑΝΑ ΣΚΑΤΟ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΧΟΝΤΡΗ 57 ΚΙΛΑ....ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ, ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΡΩΩ 1500 ΘΕΡΜΙΔΕΣ ΛΟΓΙΚΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΦΟΥΣΚΩΣΑ?????????????????ΣΝΙΦ ΣΣΝΙΦ!!!!!!

KASSI ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΧΤΕΣ!!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ

ΑΓΚΑΛΙΑ..... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mina euxaristw polu!!!na eisai kala!!!!!na exeis eukolo toketo kai to mwraki sou na vgei grhgora kai na paei ekei pou anhkei,sthn agkalitsa sou!! :):):kiss:

kassi xronia sou polla,na eisai eutuxismenh kai me to kalo to mwraki sou!!!!me enan ponoo!!!ola na pane uperoxa kai suntoma auto pou perimenes tosous mhnes na to zestaneis me thn agaph sou kai th storgh sou!euxaristw gia tis euxoules sou!!! :):):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμένα!!!

kassi μου χρόνια σου πολλά πολλά!!! Με το καλό να έρθει το μπεμπέ σας και του χρόνου να γιορτάσετε όλου μαζί!!

an-n ευχαριστούμε πάρα πολύ για τις ευχές σου!! Ανταποδίδω κι εγώ με τη σειρά μου!!!

fatsoulina μια χαρά τα κιλάκια της μικρής σας!!! Μπράβο!!!

Όσο για τα κιλά κορίτσια, κι εγώ την προηγούμενη εβδομάδα είχα φτάσει τα 10... έχουμε ακόμη μέλλον αλλά πιστεύω κι εγώ ότι μετά τον τοκετό θα συμμαζευτούμε! Που θα πάει;; Στο χέρι τους είναι;;

Εμείς χθες τελειώσαμε με τις δουλειές του σπιτιού και είμαι πάρα πολύ χαρούμενη γι' αυτό!!! Τώρα περιμένουμε με ανυπομονησία την έλευση της κούνιας και της αλαξιέρας μας... Άντε να τελειώνουμε και με αυτά.... και μετά απλά.... περιμένουμε :blink::blink: Δεν είναι φοβερό;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΑ έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ!!!! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ!!!! 2010_05_20_33576.jpg

Κοριτσάρες μου δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω. Η κοιλιά μου είναι μεγαλύτερη από τη δική σου. φωτογραφία δεν ξέρω πως να βάλω.

Πάντως έχω να πω πως στην πρώτη εγκυμοσύνη μου είχα πάρει 27 κιλά , τα οποία τα έχασα όλα μέτα . βέβαια μου πήρε αρκετό χρόνο , αλλά είχα γίνει πιο αδύνατη , απ'όσο ήμουν πριν μείνω έγγυος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...