Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ 2010!!!!!


Recommended Posts

xanthippi μου προσωπικά εκεί ξυραφάκι με ΤΙΠΟΤΑ δε βάζω γιατί θα βγουν πιο έντονες μετα οι τρίχες θα τσιμπάνε και θα φαγουρίζει, εγώ τις κάνω με μέλι, και οι veet κάνουνε πολύ καλή δουλειά, μπορείς και μόνη σου μπροστα στον καθρέφτη και για από κάτω (σορρυ που γίνομαι και τόσο περιγραφική)βάλε ένα καθρεφτάκι στο πάτωμα και θα κάνεις δουλειά!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

marina. έγραψε:

xanthippi μου προσωπικά εκεί ξυραφάκι με ΤΙΠΟΤΑ δε βάζω γιατί θα βγουν πιο έντονες μετα οι τρίχες θα τσιμπάνε και θα φαγουρίζει, εγώ τις κάνω με μέλι, και οι veet κάνουνε πολύ καλή δουλειά, μπορείς και μόνη σου μπροστα στον καθρέφτη και για από κάτω (σορρυ που γίνομαι και τόσο περιγραφική)βάλε ένα καθρεφτάκι στο πάτωμα και θα κάνεις δουλειά!! :P

Πωπω... ειλικρινά μου φαίνεται βουνό!!! Εγώ έχω συνδέσει την αποτρίχωση εκεί με πόνο.. και αυτή τη στιγμή δεν είμαι καθόλου σε φάση τέτοια... πιο πολύ για τον μπέμπη... αλλιώς δεν έχω πρόβλημα! Λες να το δοκιμάσω;; Το κάνεις για καλοπιστικούς λόγους ή γιατί πρέπει για τη γέννηση;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρίνα και μόνο που το διαβάζω....ΠΟΝΑΩ!!!!Το κακό είναι , Ξανθίππη, οτι στο μαιευτήριο θα μας την κάνουν την αποτρίχωση έτσι κι αλλιώς και μάλιστα εκεί θα γίνει "χρατς-χράτς", με το ξυράφι, στα βιαστικά.

Εγώ λέω προς τον τελευταίο καιρό να το έχω ...περιποιημένο με το ξυραφάκι μήπως το αποφύγω όλο αυτό.Νομίζω οτι για όσες δεν έχουν συνηθήσει κερί στο σημείο αυτό, δεν είναι η κατάλληλη εποχή να κάνουμε τωρα.Εγώ το φοβάμαι δηλαδή. :blush: Απ την άλλη τα πόδια τα φρεσκάρω με το silkepil συχνά-πυκνά για να είμαι έτοιμη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αλήθεια είναι ότι πονάει και η Madrid έχει δίκαιο όσες δεν το κάνατε μέχρι σήμερα δεν είναι η κατάλληλη εποχή για να το αρχίσετε!xanthippi μου ιατρικός λόγος για αποτρίχωση δεν υπάρχει αλλά όπως είπε και η madrid αν δεν το κάνεις θα στο κάνουν όπως όπως στο μαιευτήριο για αυτό καλύτερα να πάς έτοιμη..αν πάλι δε θέλετε ξυράφι πηγαίντε σε αισθητικό κορίτσια!!εγώ το έχω συνηθίσει τόσο πολύ που το κάνω μόνη μου πια..αν το προσπαθήσετε (πάλι θα γίνω περιγραφική.. :laugh: )κόψτε λίγο τις τρίχες αν είναι πολύ μεγάλες όχι πολύ όμως γιατί δε θα βγαίνουν :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω,πω!!ΠΟΝΑΩ!Θα ζητήσω επισκληρίδιο για την αποτρίχωση.

Ασχετό, αλλά ακόμα και αυτό είναι ελληνική μέθοδος.Στο εξωτερικό δεν σου κάνουν απαραίτητα απ όσο ξέρω :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχεις δίκαιο madrid μου ελληνικό έθιμο είναι αυτό, αν είναι δυνατόν αφού δεν τους δυσκολεύει πουθενά..τι να πεις όμως?θα το πιούμε και αυτό το ποτήρι... :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια,

έκανα μια λιστούλα με τις μανούλες Ιουνίου(βάσει ΠΗΤ).Αν έχω κάνει κάποιο λάθος ή έχω ξεχάσει καμιά μανούλα...θυμήστε μου!!

Οχι τίποτε άλλο αλλά σε λίγο θα αρχίσουμε να ...εξαφανιζόμαστε και μην ψάχνονται οι υπόλοιπες τί έχει γίνει!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με τριχες ασχολουμΑΣΤΕ Ε?ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΝΤΟΥΖ ΜΕ ΞΥΡΑΦΑΚΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΕΡΙ ΠΟΤΕ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΜΠΙΚΙΝΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ Ε?ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΜΕ ΜΕΛΙ?ΠΩΣΣ ΓΙΝΕΤΑΙ??ΘΑ ΠΑΩ ΤΡΙΤΗ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΕΝΤΙΚΙΟΥΡ ΚΑΙ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ ΚΑΙ ΜΑΝΙΚΙΟΥΡ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΝΥΧΑΡΕΣ ΠΩΣ ΘΑ ΠΙΑΝΩ ΤΟ ΜΩΡΟ?

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΤΑΥΓΕΙΕς ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΣΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΜΙΑΣ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΣΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΤΗΣ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΨΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΡΩΤΗΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΑΣ!

ΑΥΤΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!!!!!

ΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!!!!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΚΑΛΩΠΙΣΜΟΥΣ ΧΡΕΙΣΙΜΟΠΟΙΩ ΞΥΡΑΦΑΚΙ ΜΕ ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΣΤΗ ΜΠΑΝΙΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ...ΠΡΩΤΟ!!!!! ΧΙ, ΧΙ! ΟΥΤΕ ΚΟΨΙΜΟ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΗΝ ΤΥΧΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΘΑΜΝΟΣ ...ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΠΟΤΕ. madrid05 ΩΡΑΙΑ Η ΛΙΣΤΟΥΛΑ ΜΑΣ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΜΑΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΗΛ. ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω ξυριζομαι και στην επιμαχη περιοχη και στα ποδια και στις μασχαλες ..άλλα γενικα δεν ειμαι τριχωτη..ειμαι ξανθια και δεν ξαναβγαινουν συχνα,ασε που και να βγουν ουτε φαινονται..παρ ολο που ξυριζομαι χρονια δεν αγριεψαν οι τριχες μου,ειμαι μαλλον τυχερη!!!

πεντικιουρ πρεπει να κανω οπωσδηποτε γιατι εχω σκληρες φτερνες :blush: :blush: οσο και να τις περιποιουμαι μονη μου δεν μου αρεσουν τα αποτελεσματα..!!τριβω ξανατριβω,βαζω κρεμες,κανω μασκες,τιποτα!!πολυ χαλια :unsure::unsure: !!μια αισθητικος μου χρειαζεται επειγοντως!!!!

τα μαλλια μου τα εβαψα και τα εκοψα,ε να μη με δει απεριποιητη το αγορακι μολυ!!! :laugh: :laugh:

α ετοιμασατε βαλιτσουλες????εγω ναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ALKOST MOY ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩ! ΚΑΙ ΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ !!!!!!!!!ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΠΟΤΕ ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΤΡΩΣΟΥΜΕ? ΕΓΩ ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΟ ΜΗ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΡΟΟΠΤΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ. ΒΑΛΙΤΣΟΥΛΑ ΕΤΟΙΜΑΣΑ ΜΟΝΟ 2 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΣΥΧΣΩ ΚΑΙ ΑΠ ΑΥΤΟ. ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΩ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ , ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. :):):):):):):) φιλιααααααααααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικα μου μην αγχωνεσαι ολα θα γινουν,εγω ακομα δεν το τελειωσα εντελως το δωματιο αλλα κοντευω..τις βαλιτσες τις εχω ετοιμες γιατι λογω συσπασεων που ειχα μπορει να βγει νωρις το μωρο..οποτε επρεπε να ετοιμαστω,καταλαβαινεις..

τα ρουχαλακια ειναι ολα σιδερωμενα και τακτοποιημενα στην ντουλαπα και τη συρταριερα,εμεινε μονο να στρωσω το κρεβατακι και βαλω την κουνουπιερα,αλλα αν μπω απροοπτα να γεννησω,μπορει να τα κανει και η μαμα μου αυτα και να τα βρω ετοιμα μολις γυρισω..μωρε ας μπω στο μηνα μου εγω και ας ερθει και την ιδια μερα δε με χαλαει,μονο να μην εχω το αγχος οτι ερχετε νωριτερα απο το κανονικο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο κορίτσια έτσι μία μία να μπαίνουμε στο μήνα μας!!fatsoulina mou μη φανταστείς ότι είναι το μέλι που τρώμε και να δοκιμάσεις να κάνεις τίποτα περίεργο :P:P είναι κάτι σαν κερί, εδώ στην Κύπρο είναι πολύ διαδεδομένη μέθοδος..αυτό με τις ανταύγιες και το θηλασμό κορίτσια πρώτη φορά το ακούω θα ρωτήσω το γιατρό μου αύριο και θα σας πω, στον πρώτο μου γιο πάντως έκανα ανταυγιες ενώ θήλαζα, θα το διευκρινίσω λοιπόν και εγώ αύριο... ;);) madrid πολύ ωραία η λιστούλα μας!!Πως πάμε με την μετακόμιση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι πάλι!Γυρίσαμε από τον γιατρό.Όλα είναι μια χαρά με τον μικρούλη μας.Εφτασε τα 2 κιλάκια!!!!Εντυπωσιάστηκα!!Μέσα σε 3 εβδομάδες πήρε μισό κιλό!!Παίδαρος.

Ρε, κορίτσια, μην μου στερήσετε τις ανταύγιες στον θηλασμό.Φανταζόμουνα οτι θα μπορώ να κάνω αντάυγιες μια φορά στους 3 μήνες.Τι στο καλό!

Μαρινούλα, έχω τελειώσει με την μετακόμιση ,είμαστε ήδη μέσα, αλλά την Πέμπτη περιμένω να έρθουν να αλλάξουν τα κουφώματα (και είναι αρκετά) και θα έχουμε φασαρία και πολλή σκόνη.Αυτό θα πάρει 4-5 μέρες.Μετά ότι προλάβουμε θα βάψουμε...διαφορετικά μόνο το δωμάτιο του μωρού.Ολα είναι άνω κάτω.Τίποτα δεν είναι έτοιμο!! :S

Μέσα στην εβδομάδα που έρχεται θέλω,τουλάχιστον, να ετοιμάσω την βαλιτσούλα μην έχουμε κανένα ξαφνικό!!

Ισως να κάτσω να κάνω και του μωρού και να τα βάλω στην συρταριέρα .Το πολύ πολύ μετά ....να τα ξανακάνω!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να' μαι κι εγώ!! Ασχολούμαστε με το σπίτι (για τη γενική) και τα απογεύματα που είναι και ο άντρας μου εδώ βοηθάει να τελειώνουμε!! Μ' έχει πιάσει μια μανία να τα σηκώσω όλα... χαμός γίνεται!!

Ελινάκι εξαιρετικά τα νεάκια από τον μπέμπη σας!! Μπράβο!! Άντε με το καλό να γεννηθεί... Όσο για τη λίστα με τις μανούλες... είναι σούπερ!!!!

Όσο για το ξύρισμα που συζητάμε... είναι ένα θέμα... προσπαθώ κι εγώ η καημένη να το' χω περιποιημένο... χμ, κάτι γίνεται αλλά ακριβώς κανένας δεν γνωρίζει!! Όσο για την κλινική είμαι σίγουρη ότι θα γίνει όπως όπως.. οπότε καλύτερα να είμαστε ελαφρώς προετοιμασμένες!!!

Φιλάκια σε όλες σας και καλό ξημέρωμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια και από εμένα!!!Ανάμεσα στις δουλειές είπα να μπω να σας πω και εγώ ένα γεια!!!

Ελίνα πολύ συγκηνητική η λίστα με τις ΠΗΤ!!!Όντως είναι καλή για να ξέρουμε από ποιες θα περιμένουμε νέα από το μαιευτήριο!!!!Μια χαρά είναι το μωράκι σου!!!

Κόριτσια και εγώ έχω ακούσει ότι το ξυρισμα στο μαιευτήριο δεν είναι και ό,τι καλύτερο οπότε καλό είναι να περιποιούμαστε καθημερινά την περιοχή!!!Μη τρέχουμε τελευταία στιγμή!!!

Ευτυχώς σταμάτησαν οι ζαλάδες αλλά με κλωτσάει πολύ ο μπέμπης και δε με αφήενι να κάνω όσα πράγματα θέλω αλλά δεν πειράζει!!!Θα τα καταφέρω!!Σήμερα το απόγευμα θα πάω στο γιατρό οπότε θα τα ξαναπούμε!!!Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου !μπήκαμε κι εμεις στο μηνα μας σημερα!!!!γιουπη!εγω κοριτσια προχθες με την φιλη μου το εστρωσα το κρεβατακι της εβαλα κουνουπιερα και το παπλωματακι να μην σκονιζεται ουτως η αλλως δεν θα σκεπαστει με παπλωματακι περασα και κουρτιναα και μενει μονο η λεπτη η κουρτινα απο μεσα βαλιτσα ολα μεσα σφραγισε!μεχρι και τα καλλυντικα μου εβαλα μασκαρα και λιπ γκλος δηλαδη οχι πολλα πολλα !αφρολουτρα σαμπουαν ολα μεσα!πηρα και της μπεμπουλας τα καλλυντικα και αναμενω υπομονερτικα!

μαγειρεψα εβαλα κ ενα πλυντηριο κ τωρα βαριεμαι πολυ!

kassiμου welcme back κ χαλαρα με τις δουλιτσες τωρα ε

madrid μια χαρα παιδαρος ειναι καλο κουραγιο με τις δουλιτσες και εσυ!

xanthippi και εσυ τρεχεις ολα θα γινουν ενα ενα!να προσεχεις

marina απο ποια περιοχη της Κύπρου εισαι΄?εχω μια φιλη απο Παραλίμνη , οχι δεν δοκιμαζω τπτ με μελι απλως ειχα περιεργεια :laugh: :laugh: :laugh: ξερω παντως οτι με το μελι επειδη εχουμε δικο μας κανω τελειες μασκες προσωπου.

Όσο για τις ανταυγειες ειναι αναλογα τον γιατρο ρωτηστε τον δικο σας της φιλης μου δεν της επετρεψε στον θηλασμο αλλες κοπελες κανουν .

αντε μια μια να μπαινουμε στον μηνα!!!!!!!!!!!!!!!!με το καλο ολες μας ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες!

Είμαι πολύ χαρούμενη,γιατί σιγά-σιγά τακτοποιώ λεπτομέρειες και από την άλλη εβδομάδα(αν και θα γίνει ένας χαμός με σκόνη και μαστόρους)θα αρχίσουμε να φτιάχνουμε και το δωματιάκι του μικρού.Θα πάω να διαλέξω χρωματάκια να το βάψουμε και θα μου φτιάξει το κέφι!Επιτέλους θα κάνω κάτι μόνο για το μωράκι μου!! :woohoo: Λέω να παραγγείλω και τα αυτοκολλητάκια που θα βάλω...τι περιμένω πια??!!

Α!Παρεπιπτόντως να αρχίσουμε να βλέπουμε και φωτογραφίες από δωματιάκια,ε?!!

Για το ξύρισμα …δεν νομίζω ότι πρέπει να είναι και … «γυαλί» η περιοχή. Ισως αν το δούν κάπως περιποιημένο να μας λυπηθούν

Kassi,θα περιμένουμε νέα από την επίσκεψη στον γιατρό σου.Και εγώ ξαφνιάζομαι από τις πολύ δυνατές κλωτσιές του μικρούλη ,αλλά.. το καμαρώνω κιόλας! Προσπαθώ να φανταστώ με τι με σπρώχνει ,είναι ποδαράκι, χεράκι, ώμος??

Πω,πω φατσουλίνα, τα έχεις ΟΛΑ έτοιμα!!Μπράβο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια γεια και από μας!!Σήμερα επισκεύτηκα το μαιευτήριο που θα γεννήσω με το καλό μίλησα και με τη μαία και μου άρεσε πολύ(μακάρι να μου πέσει αυτή)έχει άλλες δύο ήταν πολύ πρόσχαρη και ήρεμη γυναίκα ψηλάφισε και την κοιλιά μου και μου είπε ότι μια χαρά νιώθει τον μικρούλη!!Μακάρι, fatsoulina mou είμαι από Λευκωσία, τυχεροί είστε που έχετε μέλι (εννοείς και ότι το παράγετε?)Λοιπόν ρώτησα και τον γιατρό σήμερα για τις ανταύγειες ο γυναικολόγος μου είπε ότι δεν έχει πρόβλημα ο παιδίατρος (είναι δίπλα δίπλα)και τον παιδίατρο τον πέτυχα τυχαία στη ξενάγηση μου, μου είπε προτιμά όχι, δεν το απαγόρευσε ομως...Kassi τέλεια τα κιλάκια σας!!!Αυτά προς το παρών!Σας φιλώ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ..ΠΙΡΑ ΠΑΛΙ ΤΟ ΤΡΑΣΟΣ ΝΑ ΜΠΟ ΝΑ ΔΟ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΣ ΙΣΤΕ .ΧΕΡΟΥΜΕ ΠΟ ΙΣΤΕ ΚΑΛΑ.......ΙΔΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΣΑΣ,ΚΑΙ ΠΟΛΙ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ ΘΑ ΙΤΕΛΑ ΝΑ ΙΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΟ ΓΡΑΜΕΝΙ ΕΚΙ...ΑΛΑ .......ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΙΝΕ Ι ΖΩΙ ,ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΣΚΟΛΑ.....ΘΕΛΟ ΝΑ ΣΑΣ ΕΦΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΓΕΝΑ ΠΟΛΙ ΕΥΚΟΛΙ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ...ΚΑΙ ΜΙΝ ΑΝΧΟΝΕΣΤΕ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΓΓΑΛΙΑΣΑΣ ΤΟ ΜΟΡΑΚΙ ΣΑΣ...ΦΙΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΠΟΥΣ ΙΠΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina ,σε ευχαριστούμε πάρα πολύ για τις ευχές σου! Είναι ιδιαίτερα σημαντικές όταν είναι από μια κοπέλα σαν εσένα που πέρασες πολλά και ξέρουμε οτι τα λές απ την καρδιά σου.Εύχομαι πολύ-πολύ σύντομα να έχεις να μας πεις και τα δικά σου ευχάριστα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!!!!!!!ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ? ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ Ε? ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΣΑ ΜΙΑ ΦΥΡΙΚΗ ΒΑΦΗ, ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ ΝΑ ΜΕ ΦΤΙΑΞΕΙ!ΤΩΡΑ ΜΟΛΙΣ ΕΒΑΛΑ ΛΚΑΙ ΜΙΑ ΜΑΣΚΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ, ΕΒΓΑΛΑ ΦΡΥΔΙ, ΜΟΥΣΤΑΚΙ(ΟΧΙ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΛΑ ΕΤΣΙ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΤΟ ΧΝΟΥΔΙ) ΓΕΝΙΚΑ ΔΕ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΑΦΙΕΡΩΣΩ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ. ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΩ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ! ΦΑΤΣΟΥΛΙΝΑ ΜΟΥ ME ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΠΗΚΕΣ ΚΑΙ ΣΥ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΣΟΥ, ΑΝΤΕ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΣΕΙΡΑ!ΚΑΛΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ, ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΑ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΗ ΧΑΖΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!Νikulina, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ, ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!!!!!!!!!!!! :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina πολύ με συγκίνησες!Σε ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για τις όμορφες και από καρδιάς ευχές σου και όπως λέμε καλομελέτα και έρχεται!!!Νάσαι καλά! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...