Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Κ εγώ στο γιο μ πάλι 2 δάκτυλά είχα κ γέννησα σε 8 ώρες! Τώρα πιστεύουμε θα μας πάρει πιο λίγο για να δούμε!!    θα Σε δει κολπικά;;  Σε ευχαριστώ παρά πολύ ❤️❤️
    • Περαστικά στο κορίτσι σου!!! Και καλή επιτυχία στις προσπάθειες σας❤️❤️ Μου έκανε αποκόλληση μεμβράνων για να δώσει σημα ότι αρχίζει ο τοκετός, είναι φυσική μέθοδος πρόκλησης. Μου είπε ότι δε θα μου βάλει καθόλου φάρμακο κολπικά, μόνο σε ορο γιατί αν ζοριστεί το μωρό θα είναι πιο ελεγχόμενο θα κλείσουμε τον ορρο κ θα πάμε σε επείγουσα καισαρικη. Βέβαια ούτε στον γιο μου βάλαμε κάποιο φάρμακο κολπικά γιατί κυλούσε μόνο του το πραγμα… σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Μακαρι να πάνε όλα καλά! Σήμερα θα έχω αγκαλιά το κορίτσι μου π με άγχωσε εδώ και 1 μισή μήνα 💕😂 Ευχαριστώ κορίτσι μου!!! Αν δεν προσπαθήσουμε δε θα ξέρουμε όποτε για αυτό είπαμε να το κάνουμε έτσι κ αν δεν μας βγει θα πάμε σε καισαρικη 
    • Κορίτσια καλημεραααα!!! Είμαι στην ανανονή χοριακής για την πέμπτη 3/10 και στην 4η μέρα εμβρυομεταφορας 1 άριστης βλαστοκύστης! Εκτος από πολλά υγρά συνέχεια δεν εχω κανένα άλλο σύμπτωμα. Υπαρχει ελπιδα λετε;
    • δε θέλω να σε αγχωσω...αλλα και εγώ ετσι ήμουν...μεσα στο στηθος υπάρχει κάτι σκληρό; εχει πετρωσει σε καποιο σημειο; ελπίζω να γλιτώσεις την αντιβίωση 😔 κανε οτι σ ειπε η @Fighter..ακριβως αυτο μ ειπε και εμενα η μαια να κάνω... υπομονή θέλει! εγω εχω δυο βδομάδες και το σκληρό από μέσα δε λεει να φύγει 🤷
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...