Μετάβαση σε περιεχόμενο

DEN TRWEI TIPOTA....TI KANOUME?


Recommended Posts

Kalhmera se olh thn mammylandoparea!! :)

Exw thema me thn Eirhnoula mou!! Opws leei kai o titlos

arneitai tis teleytaies meres na faei kai na piei

gala!! 40 ml to prwi kai 40ml to vrady kai ayta me

to zori.Allaksa thiles alla pali tipota.Shmera tha

dokimasw na ths dwsw fresko gala mpas kai to piei.

Me to fagito ta idia! Pote den antimetwpisame provlima.

Etrwge ta panta kai me oreksh kai twra thn khnygaw na faei

10 koutalies... Ti ginete koritsakia mou??

Mhpws einai apla fash kai tha perasei?? Ti na pw..stenaxwriemai

poly!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΒΓΑΖΕΙ ΔΟΝΤΑΚΙΑ?????????

ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΟΤΑΝ ΕΒΓΑΖΕ ΤΟ 2ο ΔΟΝΤΑΚΙ ΜΟΥ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ Κ ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΣΕ ΠΑΛΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΣΗΣ

ΟΠΩΣ Κ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑΝ ΜΕ ΣΕΙΡΑ Κ ΕΝΑ ΕΝΑ ΕΚΑΝΕ ΠΥΡΕΤΟ

ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΔΟΝΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΗ.ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ Κ ΑΥΡΙΟ ΧΩΡΙΣ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lenaki mou gluko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mhn stanxwriesai emena apo 3 mhnwn mou kanei tetoia pragmata..kai twra molis ton bazw sto kareklaki toy na faei....prin kan toy dwsw koytalia anagoyliazei..polles fores to kanei kai meto!!!egw na deis stenaxwria kai NEYRA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΒΑΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΙ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΜΑΖΙ!

ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΕΚΠΕΥΔΕΥΤΙΚΟ ΤΟ ΛΑΤΡΕΨΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΠΙΟ ΝΩΡΙς ΑΝ ΦΑΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 7:30 ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΟΥ ΠΙΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ.

ΜΕΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΓΙΑ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΠΙΝΕ ΓΑΛΑ ΤΗΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΚΡΕΜΕΣ ΓΙΩΤΗΣ ΣΤΙΓΜΗΣ ΜΕ ΦΡΕΣΚΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ,ΕΧΕΙ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΤΡΩΓΕ ΟΧΙ ΜΕ ΟΡΕΞΗ ΑΛΛΑ ΕΤΡΩΓΕ.

ΤΙΣ ΕΔΙΑΝ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙΑ ΜΕ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΠΩΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΩ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΗΣ!

ΠΑΜΕ ΤΩΡΑ ΣΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΝΟ,ΚΟΨΑΜΕ ΤΑ ΑΛΕΣΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΕΑΣ ΤΑ ΕΒΛΕΠΕ ΚΑΙ ΠΑΘΑΙΝΕ ΠΑΡΑΚΡΟΥΣΗ.

ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΝΑ ΦΑΕΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΒΕΒΒΑΙΑ ΤΣΙΜΠΑΕΙ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ !ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΙ ΤΡΩΓΑΜΕ ,ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ !

ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΠΡΙΝ ΣΤΡΩΣΩ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΗΝ ΤΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ Η ΓΙΩΡΓΙΤΣΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΤΣΙΜΠΑΕΙ.

ΒΕΒΑΙΑ ΤΩΡΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΜΕ ΚΟΥΤΑΛΙ ΚΑΙ ΠΙΑΤΟ ,ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΧΕΡΙ,ΟΠΟΤΕ ΤΗΝΑΦΗΝΩ ΝΑ ΦΑΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙς ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΒΟΜΒΑΡΔΙΣΜΕΝΟ ΤΟΠΙΟ ΜΟΙΑΖΕΙ Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΑΠΟΠΕΙΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΜΗ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΑΛΙ ΤΡΩΕΙ ΜΙΚΡΕΣ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕς ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΤΗΣ!

ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΑ ΚΙΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΣΤΡΩΣΟΥΝ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ!

ΦΙΛΑΚΙΑ !ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΙΡΗΝΟΥΛΑ,ΜΠΟΡΕΙ ΒΕΒΒΑΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΘΕΤΗ Ή ΝΑ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σου έλεγα απλά να κάνεις υπομονή!

Εσύ θα συνεχίζεις να της ετοιμάζεις το φαγάκι της

ή το γάλα της,θα κάνεις οτι και πριν και κάποια

στιγμή θα ξαναφάει!Φάσεις είναι μωρέ και αργά ή γρήγορα περνάνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Λενακι μου εμενα εχει 2 μηνες που δεν τρωει με τιποτα το μεσημεριανο και εχει 10 μερες που δεν τρωει ουτε φρουτα. Δεν τρωει ουτε γιαουρτι και γαλα πινει ολο το 24ωρο 15ο μλ. Του κανω καθε μερα το φαγητο κανονικα, τρωει με το ΖΟΡΙ 8 κουταλιες. Ολοι μου λενε οτι ειναι φαση θα περασει αλλα ακομα τα ιδια... Τωρα ειναι κ αρρωστος και δεν τρωει τιποτα. Ειναι ζωηροτατος βεβαια οπως παντα. Αλλα εχει αδυνατισει. Τι να πω... Ελπιζω να μη νκρατησει πολυ στη δικια σου και να ξαναγινετε γρηγορα φαγανες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

molly έγραψε:

Θα σου έλεγα απλά να κάνεις υπομονή!

Εσύ θα συνεχίζεις να της ετοιμάζεις το φαγάκι της

ή το γάλα της,θα κάνεις οτι και πριν και κάποια

στιγμή θα ξαναφάει!Φάσεις είναι μωρέ και αργά ή γρήγορα περνάνε!

Συμφωνώ απόλυτα! Έχουμε περάσει κι εμείς κατά καιρούς τέτοιες φάσεις και διανύουμε ακόμη μία αυτή την περίοδο. Στην αρχή αγχώθηκα, νεύριασα, κατηγόρησα τον εαυτό μου. Αυτό όμως που κατάλάβα είνάι ότι δεν πρέπει να αντιληφθεί το παιδί το δικό σου άγχος. Επίσης μην επιμένεις συνέχεια, θα είναι χειρότερα. Δεν υπάρχει παιδί που να μην έχει περάσει απ' αυτή τη φάση. Υπομονή αν και ξέρω ότι μπορεί να σου κάνει τα νεύρα κουρέλια αυτό το πράγμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioupi έγραψε:

Γενικότερα έχει καλή διάθεση? Παίζει? είναι ζωηρή?

Shmera htan ligo hsyxh apo oti einai kathimerinos alla pali

epaize etrexe kai ola ta kala....

Prin mia evodmada eixe bronxitida kai phre antiviosh mexri

prin 4 meres.H allagh pou eida oles aytes tis meres einai oti

kanei pio polles kakakia ths! Panta ekane mia kai twra mporei

na kanei kai 4 kai ayta ola san psilodiarroia. Shmera eixe kai

dekata 37.7 prin ligo.Ths edwse fresko gala kai eipie 100ml kai

koimithike sto mpoukali.Ti na pw..mallon einai akoma adiatheth.

Ayrio prwi pame giatro den to syzhtw.

Sas eyxaristw gia tis apanthseis sas! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από εμένα! :)

Δυστυχώς ή ευτυχώς μόνον υπομονή μπορείς να κάνεις όπως συνέστησαν και τα άλλα κορίτσια... :(

Πόσες δηλαδή μέρες είναι που το κάνει; Ίσως και να είναι φάση αλλά μπορεί και να ψιλοπερνάει κάτι χωρίς πυρετό.

Η μικρούλα μας πριν περίπου 1 μήνα ξεκίνησε με ένα συναχάκι το οποίο σταμάτησε σε 3 μόνο μέρες, χωρίς πυρετό. Άρχισε όμως ταυτόχρονα να έχει πιο υδαρή κακάκια και αυτό κράτησε 20 μέρες! :unsure: Όλο αυτό το διάστημα δεν ήθελε καθόλου να πίνει γάλα... Ή της το έδινα αραιωμένο όταν ξυπνούσε τη νύχτα ή έφτιαχνα την κρεμούλα της με γάλα αντί για νέρο. Ό,τι της έδινα στο πίατο το έτρωγε μεν αλλά ανόρεχτα και μου έκανε και μία φορά εμετό (κάτι πολύ σπάνιο για εκείνη). Φαντάσου ότι ΤΩΡΑ, μετά από ένα μήνα και βάλε, ξαναβρίσκουμε ρυθμούς!

Σίγουρα δεν θα πρέπει να την πιέσεις αλλά καλό θα ήταν να ελέγξεις επίσης μήπως και κάτι περνάει και λόγω αυτού δεν έχει διάθεση να φάει.

Εύχομαι να το ξεπεράσετε σύντομα!!!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγάπη17 έγραψε:

Καλησπέρα κι από εμένα! :)

Δυστυχώς ή ευτυχώς μόνον υπομονή μπορείς να κάνεις όπως συνέστησαν και τα άλλα κορίτσια... :(

Πόσες δηλαδή μέρες είναι που το κάνει; Ίσως και να είναι φάση αλλά μπορεί και να ψιλοπερνάει κάτι χωρίς πυρετό.

Η μικρούλα μας πριν περίπου 1 μήνα ξεκίνησε με ένα συναχάκι το οποίο σταμάτησε σε 3 μόνο μέρες, χωρίς πυρετό. Άρχισε όμως ταυτόχρονα να έχει πιο υδαρή κακάκια και αυτό κράτησε 20 μέρες! :unsure: Όλο αυτό το διάστημα δεν ήθελε καθόλου να πίνει γάλα... Ή της το έδινα αραιωμένο όταν ξυπνούσε τη νύχτα ή έφτιαχνα την κρεμούλα της με γάλα αντί για νέρο. Ό,τι της έδινα στο πίατο το έτρωγε μεν αλλά ανόρεχτα και μου έκανε και μία φορά εμετό (κάτι πολύ σπάνιο για εκείνη). Φαντάσου ότι ΤΩΡΑ, μετά από ένα μήνα και βάλε, ξαναβρίσκουμε ρυθμούς!

Σίγουρα δεν θα πρέπει να την πιέσεις αλλά καλό θα ήταν να ελέγξεις επίσης μήπως και κάτι περνάει και λόγω αυτού δεν έχει διάθεση να φάει.

Εύχομαι να το ξεπεράσετε σύντομα!!!

:)

Se eyxaristw poly gia thn apanthsh sou!! :)

Na sou zhsei h mikroula sas!!!!

Ayto to kanei peripou 5 meres. Pote den eixame provlima me to

fai kai to gala kai twra mou kakofainetai.Ayrio tha thn paw ston

giatro na doume ti tha mou pei.

Den thn piezw pote.Xtes vrady pali den hthele gala kai ths ekana

anagastika kremoula me to gala ths pou parepiptontos oute aythn

thn etrwge pote alla xtes thn efage! Olo allages mou einai ton

teleytaio kairo kai me exei mperdepsei.Gia na doume... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου!!! :)

Αν την πας και στο γιατρό και δεν περνάει κάτι, ΠΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ, τότε είναι απλά μια φάση!

Ενδιαφέρον αυτό που έγινε με την κρέμα!!! :cheer:

Λοιπόν ΤΩΡΑ το σκέφτηκα: μήπως θέλει αλλαγή μενού; :lol:

Για δοκίμασε να της δώσεις μια εντελώς καινούρια γεύση μήπως και πιάσει. Ίσως και να της άλλαζες την ώρα που της δίνεις το κάθε γεύμα, κρέμα το πρωί αντί για το απόγευμα φρούτα το απόγευμα και ούτω καθεξής, να εκπλαγεί λιγάκι (ευχάριστα ελπίζω :laugh: )!

Τι λες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολο έλεγα να ανοίξω αυτό το θέμα να δω τι γίνεται και με τα άλλα παιδάκια να πάρω λίγο κουράγιο γιατί ο΄πως κατάλαβες Ελενάκι μου και εμείς μία από τα ίδια... Από όταν κόψαμε τα αλλεσμένα οι ποσότητες γίνανε οι μισές και με στεναχώρησε πάρα πολύ αυτό και άσε που μέρες μέρες ή δοντάκι ή κάνα πονάκι δεν τρώει σχεδόν καθόλου. Με ανακουφίζει πάρα πολύ που πίνει πολύ γάλα και τρώει και φρούτα και ο γιατρός έιπε να μην ανυσηχω.... και όντως όσο τον βλέπω με κέφι και χαρά δεν ανυσηχώ.

Το Ειρινάκι μου ωστώσο πιστεύω το ταλαιπωρεί ακόμα η ιωσούλα ή έγινε κάτι αρνητικό με την αντιβίωση. Εύχομαι να μην είναι τίποτα πάντως, περίμένω νέα σας. Φιλάκια γλυκά!!!!χχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγάπη17 έγραψε:

Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου!!! :)

Αν την πας και στο γιατρό και δεν περνάει κάτι, ΠΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ, τότε είναι απλά μια φάση!

Ενδιαφέρον αυτό που έγινε με την κρέμα!!! :cheer:

Λοιπόν ΤΩΡΑ το σκέφτηκα: μήπως θέλει αλλαγή μενού; :lol:

Για δοκίμασε να της δώσεις μια εντελώς καινούρια γεύση μήπως και πιάσει. Ίσως και να της άλλαζες την ώρα που της δίνεις το κάθε γεύμα, κρέμα το πρωί αντί για το απόγευμα φρούτα το απόγευμα και ούτω καθεξής, να εκπλαγεί λιγάκι (ευχάριστα ελπίζω :laugh: )!

Τι λες;

Ax ola ta exw dokimasei!! Pote den tis dinw stantar ta geymata ths!

Dhladh mia mera prwi aygo-apogeyma frouta, thn allh prwi frouta-apogeyma dhmhtriaka kai polla diafora.Olo allages eimai! Ola ta etrwge me xara!!

Makari na einai mhn exei kati kai na einai apla mia fash!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magdad έγραψε:

Ολο έλεγα να ανοίξω αυτό το θέμα να δω τι γίνεται και με τα άλλα παιδάκια να πάρω λίγο κουράγιο γιατί ο΄πως κατάλαβες Ελενάκι μου και εμείς μία από τα ίδια... Από όταν κόψαμε τα αλλεσμένα οι ποσότητες γίνανε οι μισές και με στεναχώρησε πάρα πολύ αυτό και άσε που μέρες μέρες ή δοντάκι ή κάνα πονάκι δεν τρώει σχεδόν καθόλου. Με ανακουφίζει πάρα πολύ που πίνει πολύ γάλα και τρώει και φρούτα και ο γιατρός έιπε να μην ανυσηχω.... και όντως όσο τον βλέπω με κέφι και χαρά δεν ανυσηχώ.

Το Ειρινάκι μου ωστώσο πιστεύω το ταλαιπωρεί ακόμα η ιωσούλα ή έγινε κάτι αρνητικό με την αντιβίωση. Εύχομαι να μην είναι τίποτα πάντως, περίμένω νέα σας. Φιλάκια γλυκά!!!!χχχχχ

Sympetheroula kai eseis ta idia e?? Ti tha kanoume??

Kai emeis molis kopsame ta allesmena trwme pio ligo alla den anhsyxw efoson anaptysete mia xara.Anhsyxw opws eipa pou teleytaia den trwei kai den pinei gala...

Ti ennoeis na egine kati arnitiko me thn antiviosh? Giati kai egw kati skeftika alla eipa vlakeies tha einai.Den hksera oti mporei na ferei allages... Tha sas pw ayrio nea mas! Na mou filiseis ton gamprouli mou!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα στην Ρηνουλα!μην ανησυχεις!

ο δικος μου ο παιδιατρος λεει το εξης:

εχεις δει παιδι που να εχει φαγητο στο σπιτι του να πεθαινει από την πεινα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liana έγραψε:

ο δικος μου ο παιδιατρος λεει το εξης:

εχεις δει παιδι που να εχει φαγητο στο σπιτι του να πεθαινει από την πεινα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki i paidiatros mas mas eipe oti megalonontas profanos den tis aresei to gala k i dikia mas to idio kanei,to ekane prin me to kanoniko k tora me to antiallergiko na fantasteis ena vradu efage 50 ml gala k den ithele allo k leo katse na dokimaso k efage ena piato fai,opote ksereis stamatisa na agxonomai ,e stin teliki as min piei gala k tin taizo kati allo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera koritsakia mou!!

Phgame giatro shmera kai telika h Eirhnoula exei iwsh.

Den prepei na ths dinw gala eipe aytes tis meres,oxi zesta

fagita kai ygra kai na mhn thn piezw na faei.Mono na pinei

mpoliko neraki kai xymous.Mou edwse kai mia skonh na thn

anakateyw sto fagito ths kai ola kala se liges meres eipe!

Hdh shmera efage ena piato fagito!!! Poso xarika den legete! :)

Ton fovithike fainetai kai eipa as arxisw na trww na mhn

ksanapaw ekei!! :P:P

Sas ryxaristw oles sas gia tis apanthseis sas!! Ta filia mou! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki26 έγραψε:

Kalhspera koritsakia mou!!

Phgame giatro shmera kai telika h Eirhnoula exei iwsh.

Den prepei na ths dinw gala eipe aytes tis meres,oxi zesta

fagita kai ygra kai na mhn thn piezw na faei.Mono na pinei

mpoliko neraki kai xymous.Mou edwse kai mia skonh na thn

anakateyw sto fagito ths kai ola kala se liges meres eipe!

Hdh shmera efage ena piato fagito!!! Poso xarika den legete! :)

Ton fovithike fainetai kai eipa as arxisw na trww na mhn

ksanapaw ekei!! :P:P

Sas ryxaristw oles sas gia tis apanthseis sas!! Ta filia mou! :kiss:

Αχ! Κοπέλα μου, ιωσούλα είναι τελικά ε; :(

Το μόνο θετικό αυτού είναι ότι ξερεις από τι προκλήθηκε η έλλειψη όρεξης που είχε! :side:

Πάντως αν κρίνω από το πόσο σου έφαγε σήμερα πρέπει να έχει ήδη αρχίσει να το ξεπερνάει!!! :cheer:

Στάνταρ τον φοβήθηκε το γιατρό!!! :laugh: :P

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ της εύχομαι!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...