Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΚΩ??


Recommended Posts

Καλημερα σε ολες τις μανουλες.

Ηθελα να ανοιξω αυτο το θεμα να δω αν υπαρχουν μανουλες στο φορουμ απο Κω. Ζουμε Κω 9 μηνες το χρονο και τους τρεις ανεβαινουμε Αθηνα το χειμωνα, λογω δουλειας

Την αλλη εδβομαδα, αφου κανουμε την β επιπεδου, κατεβαινουμε Κω με τον αντρα μου και πολυ θα θελα να μιλαμε με τις μανουλες εκει.

Αν υπαρχουν στο φορουμ ας γραψουν να μιλαμε

Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Μαρια,

πολυ χαρηκα που υπαρχει μανουλα στην Κω. Σε ποιον γιατρο πηγαινεις εκει? Που θα γεννησεις? Τις εξετασεις σου τις κανεις εκει η ανεβαινεις Αθηνα?

Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστηνα και μαρια αχ ποσο με κανατε και χαρικα,ειμουν και εγω στην κω μεχρι το καλοκαιρι που περασε λογο δουλιας του αντρα μου,και θα μεναμε αλλον ενα χρονο αλλα μας ηρθε μεταθεση,ποσο χαρικα που θα βρισκοσαστε θα θελα και γω να ειμαι κω αλλα ρε την γκαντεμια μου μας εδωσαν μεταθεση,κριμα.εμεις κοριτσια μεναμε διπλα στην εκκλησια του αγιου παυλου,ωραια ηταν!!!!:) :) :).εσεις που μενετε μεσα στην κω;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια κι εγω μενω Ζηπαρι!! Νοικιαζουμε ενα διαμερισμα εκει, να δουμε τωρα οταν ερθει το μωρακι με το καλο, μαλλον θα αλλαξουμε γιατι δεν θα χωραμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εχω παει και τιγκακι και ζιπαρι Τ Ε Λ Ε Ι Α ειναι και στα δυο,αχ αν μπορεσουμε να ερθουμε το καλοκαιρι θας το πω να βρεθουμε,την πεθιμισα την κω να πω την μαυρη μου αληθεια αν και ειμαι στον τοπο μου τωρα αλλα........

εμεις μετα απο ενα διαστιμα πηγαμε και μειναμε πλατανι σε μεγαλυτερο σπιτι,εεεεεεε και μετα ειρθε η μεταθεση :P:P:P:P και φυγαμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...