Μετάβαση σε περιεχόμενο

Υποκοριστικό όνομα


elli2

Recommended Posts

Βασιλακης...Ακης!!! B)

Billy... ;)

Μπαλού (μόνο για μέσα στο σπίτι) :laugh:

Βάσως (αν και εμενα μου ακούγεται γυναικειο)

Αλλα μ αρεσει το Βασιλης ή το Βασιλειος...γιατι να τ αλλάξεις???? :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω κάτι με το όνομα απλά ταχω παρει γιατί και το ξαδερφακι του μικρού μου τον λένε Βασίλη(το όνομα του πεθερού μου) και τώρα θέλει να ξαναβγάλουμε το όνομά του γκρρρρρρρρρρ!!!!!!!!!!!!Γιαυτό ψαχνω υποκοριστικό!!!

Σημειοτέον ότι το άλλο παιδάκι δεν το πολυβλέπουν οι παππούδεσ γιατί έχουν τσακωθεί με την νύφη τους και μένουν μακρυά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΛΛΗ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΒΓΑΖΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΞΑΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΟΜΑ!ΒΓΑΛΕ ΤΗΣ ΠΕΘΕΡΑΣ ΣΟΥ ΑΜΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΑΡΣΕΝΙΚΟ,ΑΛΛΙΩΣ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΣΟΥ!!!ΕΜΕΙΣ ΕΤΣΙ ΕΙΧΑΜΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΕΥΤΥΧΩΣ (ΕΙΧΕ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ)!ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΤΗ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΛΕΝΗ,ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗ ΦΩΝΑΖΩ ΕΛΕΝΑ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΝΕΝΔΟΤΟΣ....ΓΚΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ!!!!ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΧΩΡΗΣΗ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΘΑ ΤΗ ΦΩΝΑΖΩ ΕΛΕΝΑ,ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala tha allakseis to basilis k thato kaneis akis?dil ti na po bre kopelia ego pou ton pethero moy ton lene napoleon?oeo?mi ta isopedonoume k ola....panemorfo onoma (eimai antikeimenikotati ean skefteite oti lene to mpampa mou vasili !! :P)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσακια ουτε εμενα μου αρεσει το ονομα του πεθερου μου..

φωτης.. :S:blink:

αλλα τι να κανω???πρεπει να το συνηθησω!!ο πεθερος μου ειναι γλυκυτατος ανθρωπος,δε μου φταιει σε κατι..

αλλα δεν υπαρχουν και υποκοριστικα να σψθει λιγο η κατασταση!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ValentinaGiannis έγραψε:

Εγω κοριτσια μεσα εξω θα την φωναζω μπιρμπιλοματα μου αχχαααχαα αλλα θα την βαπτισω οταν γεννησω με το καλο μαρια

Μαρία... ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ!!!!! Μήπως δεν είμαι αντικειμενική? Γιατί άραγε? :P

Βαλεντίνα κοριτσάκι είναι!!!!!! Τέλεια!!!!!!!!!!! Όλα με το καλό!!!!

Έλλη.. Καλώς ή κακώς τα Βάσος, Βίλης, Άκης είναι απλά χάλια μπροστά στο Βασίλης! Αν τελικά βαφτιστεί Βασίλης, άποψή μου να το φωνάζεις ολόκληρο! Όμως μήπως να επέμενες λίγο παραπάνω να μη βγει το όνομα του πεθερού σου?

Και δεν κατάλαβα.. Ποιος επιμένει? Ο πεθερός ή ο άντρας σου? Γιατί αν είναι ο πεθερός... Λύση υπάρχει! Γράψιμο! Αν είναι ο άντρας... Πάλι λύση υπάρχει... Συζήτηση μέχρι πλύση εγκεφάλου!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...