Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ...ΕΓΩ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩΩΩΩ


Recommended Posts

ΦΕΥΓΩ ΚΙ ΑΦΗΝΩ ΠΙΣΩ ΜΟΥ ΣΥΝΤΡΙΜΙΑ...οχι μια και καλη απλα αλλαζω κεφαλαιο μια και μολις πριν λιγες ωρες εμαθα πως ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ..ναι κοριτσια μου...μετα απο σχεδον τρια χρονια εναν ασχετο γιατρο και δυο σπερματεγχυσεις εκανα χοριακη και θετικοτατη και 708 μοναδες μετα απο 3μερες καθυστερησης...πεταω στα ουρανια...ειναι απιστευτο ολα μου φαινονται υπεροχα...ακομα και η πεθερα μου... :P φιλια θα τα πουμε απο το..κατα την διαρκεια τησ εγκυμοσυνης...σας φιλω γλυκα και σας ευχαριστω για ολα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!! Να εχεις μια υπεροχη τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να κρατήσεις με το καλό στα χεράκια σου το γλυκός σου μωρουλάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakrhth έγραψε:

ΦΕΥΓΩ ΚΙ ΑΦΗΝΩ ΠΙΣΩ ΜΟΥ ΣΥΝΤΡΙΜΙΑ...οχι μια και καλη απλα αλλαζω κεφαλαιο μια και μολις πριν λιγες ωρες εμαθα πως ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ..ναι κοριτσια μου...μετα απο σχεδον τρια χρονια εναν ασχετο γιατρο και δυο σπερματεγχυσεις εκανα χοριακη και θετικοτατη και 708 μοναδες μετα απο 3μερες καθυστερησης...πεταω στα ουρανια...ειναι απιστευτο ολα μου φαινονται υπεροχα...ακομα και η πεθερα μου... :P φιλια θα τα πουμε απο το..κατα την διαρκεια τησ εγκυμοσυνης...σας φιλω γλυκα και σας ευχαριστω για ολα...

σωπα ρε συ 3 χροοοοοοονια ε??? ερε γλεντιααααα!!!

Με το καλο κοπελα μου! Μια σουπερ εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρο!!! :kiss:

Τωρα αυτο με την πεθερα με ανησυχησε...το εννοεις?? :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήριαααααααααααααα κοπέλα μου!!! να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και ένα υγείες μωράκι! άργησε αλλά έγινε το θαυματάκι σου! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas eyxaristo koritsia moy...tora tha xreiasto tis symboyles apo tis palies gia tis mellontikes anyshxies kai apories...na arxiso me mia?pote tha arxisoyn oi anagoyles kai oi emetoi(sorry ki olas)???ante giati toso kairo perimena ti etsi anodyna na to peraso?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ennoeitai zaxarenia pos to ennoo afoy fantasoy oti prin kan meino egkyos kai syzhtousame gia ayto to thema htan olo parathrhseis kai den tha kaneis ayto kai tha kaneis toyto kai ua tros ayto kai tha tha tha tha...blepeis h mama moy einai makria kai tha prepei na exo aythn pano sto kefali moy...alla ypomonh tha thn fero sta nera moy poy tha paei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα ξεζούμισέ την την πεθερά!!! Παλιά ήταν όλο υποδείξεις, τώρα θα διατάζεις εσύ κι αυτή θα εκτελεί! :woohoo: :P:lol: :laugh:

Συγχαρητήρια Μαράκι! Όλα με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakrhth έγραψε:

ennoeitai zaxarenia pos to ennoo afoy fantasoy oti prin kan meino egkyos kai syzhtousame gia ayto to thema htan olo parathrhseis kai den tha kaneis ayto kai tha kaneis toyto kai ua tros ayto kai tha tha tha tha...blepeis h mama moy einai makria kai tha prepei na exo aythn pano sto kefali moy...alla ypomonh tha thn fero sta nera moy poy tha paei...

ααα ωστε ετσι η συμπεθερα ε???? Μη χε...και μην κατουρη....αντε τωρα!!!

Ουτε ο Γιωργακης (ο Παπανδρεου ντε) τετοια ΘΑ!!! :laugh:

Απολαυσε το αγαπη μου....τελεια τελεια!!!

Εισαι και μαζοχα βλεπω θες αναγουλες??? χαχα :laugh:

Μπορω να σου πω κατι να αναγουλιασεις παντως...τεχνιτα!!!!χα :woohoo: χα :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηριαααα!ευχομαι μια καλη και υγιη εγκυμοσυνη...3 χρονια?αχ και εμεις κοντευουμε να τα φτασουμε :blush: μακαρι να σε ακολουθησω συντομα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tinkerbel25 h silipsi egine me spermategxysh poy aythn thn fora egine apo sosto giatro me ton sosto tropo kai me tis sostes proipotheseis giati h proth fora htan ase na mhn po...pantos an kapoio koritsi menei ierapetra tha ths steilo mynhma se poio giatro na mhn paei...zaxarenia ligo mazoxismo ton exo mesa moy pantos gia na deis ti einai h pethera moy fantasoy oti menoyme pano kato..gia ligo akoma...kai eno to skili moy thn vlepei kathe mera thn taizei ktl..molis thn dei tis gavgizei poy den fantazesai...kseno na dei etsi den kanei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια :laugh: .Υπέροχα νέα μετά από τόση αναμονή.Σου εύχομαι να πάνε όλα υπέροχα, να χαρείς την εγκυμοσύνη σου και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου ένα όμορφο,υγιέστατο μωράκι!(άσε τις αναγούλες μια χαρά είναι και χωρίς αυτές!!! ;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

με το καλο κοπελα μου να εχεις μια πολυ ομορφη εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρακι..

ααααχχχ αναγουλες τι μου θυμησες....εμενα αρχισαν αμεσως...εμετο εκανα στο συνολο κανα δυο φορες αλλα η αναγουλα ηταν μονιμη μεχρι το τελος,τουλαχιστον σε εμενα χεχεχε

παντως κοιταζωντας τον γιοκα μου τωρα λεω χαλαλι του οοοοοοοοοοολα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakrhth έγραψε:

tinkerbel25 h silipsi egine me spermategxysh poy aythn thn fora egine apo sosto giatro me ton sosto tropo kai me tis sostes proipotheseis giati h proth fora htan ase na mhn po...pantos an kapoio koritsi menei ierapetra tha ths steilo mynhma se poio giatro na mhn paei...zaxarenia ligo mazoxismo ton exo mesa moy pantos gia na deis ti einai h pethera moy fantasoy oti menoyme pano kato..gia ligo akoma...kai eno to skili moy thn vlepei kathe mera thn taizei ktl..molis thn dei tis gavgizei poy den fantazesai...kseno na dei etsi den kanei...

Μπραβο κοπελα μου. Σου ευχομαι να ζησεις ολες τις χαρες με το σπορακι σου και τον αντρα σου...Το αξιζεις μετα απο τοσα χρονια....

Καλη εγκυμοσυνη!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια καλη μου!!! σου ευχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και σε λιγο καιρο να εχεις αγκαλιτσα ενα υγιεστατο μωρακι! :cheer::cheer:

θα συμφωνησω με τη ζαχαρενια για τις αναγουλες! :laugh: :laugh: κανονικα θα επρεπε να τις εχεις τωρα καθε πρωι που ξυπνας...αλλα δεν ειναι σε ολες ιδια τα συμπτωματα...μακαρι να μην εχεις καθολου αναγουλες! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθε λοιπον ο καιρος να απολαυσεις 9 υπεροχους μηνες...καλο ταξιδι λοιπον...και ευχομαι με το καλο να παρεις αγκαλιτσα το μπεμπακι σου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...