Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑΑ δεν πεινει γαλα..


Recommended Posts

φιλεναδες εχω ΠΡΟΒΛΗΜΜΑ...

:(:(

απο χθες το βραδυ το μικρο μου που εκλαψε και του εδωσα μεμε δεν το ηθελε του εδωσα και μετα απο καμια ωρα μπας και δεν πηναγε τοτε και παλι δεν επινε κατα τις 4 τα ξημερωματα παλι του εδινα δεν ηθελε και εκλαιγε για μιση ωρα.. σημερα το πρωι ξανα τα ιδια..

κοριτσια δεν πεινει γαλαααα τι να κανω?????????

εχω στεναχωρηθει πολυ :S:(:(:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμβαίνει πολλές φορές να κάνουν 'απεργία θηλασμού'.Δεν τρώνε για ένα διάστημα και μετά επανέρχονται.

Αν είσαι σίγουρη πως έχεις καλύψει όλες του τις ανάγκες πχ να μην κρυώνει-ζεσταίνεται,να είναι αλλάγμενο κλπ το πιθανότερο είναι να κάνει απεργία.

Επίσης πολλές φορές αυτή η συμπεριφορά είναι σημάδια στοματίτιδας. Έχεις παρατητρήσει στίγματα στο στόμα του; Το στήθος σου το αισθάνεσαι φυσιολογικό; Μήπως έχεις κάποιο πόνο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να το πας στο σοσοκομιο για εξετασεις!!!!!

και εφω την ειχα πατησει ετδι στον τεταρτο ομως μηνα και τις καναμε και εξετασει για ουρολοιμωξη και ειχαν βγει θετικες και ειχε και στοματιτιδα ητανε στραβπ τπ κλιμα.........

δεν γινετε να μεινει αλλο το μωρο χωρις γαλα

δεν γταιει το γαλα σου εγω συνεχιζω και θηλαζω ακομα 8 μηνες

αν εχει στοματιτιδα αυριο θα φαει με μια κρεμα ντακταριν

Στην ουρολοιμοξη δεν μου ειχε παρουσιασει καθολου πυρετο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ευχαριστω περνω τηλεφωνο τν παιδιατρο και δεν το σηκωνει θα δοκιμασω πιο μετα..

επισης δεν εχω παρατηρησει τιποτα στο στοματακι του..

ευχαριστω και παλι θα ρωτησω και τν παιδιατρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχει κάνει κακάκια? τι χρώμα έχουν?

και η δικιά μου, ακόμα και τώρα που είναι "μεγάλη" αν δεν έχει ενεργηθεί, δεν της κατεβαίνει ούτε μπουκιά...

μηπως περνάει καμιά ιωσούλα? έχει πυρετούλη? και η ουρολοίμωξη που ανέφεραν τα κορίτσια μπορεί να ανεβάσει λίγα δεκατάκια νομίζω..

δεν δοκιμάζεις να του βγάλεις λίγο και να του το δώσεις με μπιμπερό? μήπως για κάποιο λόγο δεν βολεύεται στο στήθος?

ιδέες λέω εγώ τώρα που μου ήρθαν στο μυαλό...σε κάθε περίπτωση εννοείται πως θα ενημερωσεις τον παιδίατρο σου, είναι ο πιο αρμόδιος να σου πει...

φιλιά κ κουράγιο

ενημέρωσε μας οταν έχεις νέα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...