Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μόνον εγώ δεν μπορώ να κάνω "Αποσύνδεση";


αγάπη17

Recommended Posts

Κορίτσια γεια σε όλες σας! :)

Από εχθές έχω πρόβλημα στο να κάνω αποσύνδεση από το μάμμυ. :(

Πατάω ¨Αποσύνδεση" και ενώ στην αρχική σελίδα μου δείχνει ότι έχω αποσυνδεθεί (ζητάει δηλαδή username και password) στο φόρουμ δείχνει ότι είμαι on-line... :dry:

Μόνο σ'εμένα συμβαίνει ή αντιμετωπίζει και κάποιο άλλο μέλος το ίδιο προβληματάκι; :S

Λένα μου, εαν δεις τη δημοσίευση και μπορείς να κάνεις κάτι, θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα! :)

Στο μεταξύ, θα συνεχίσω να προσπάθω!!! :side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

τωρα που σου γραφω σε δειχνει εκτος συνδεσης οποτε λογικα θα εφτιαξε.

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου για την απάντησή σου!!! :)

Όντως, σήμερα το πρωί που μπήκα έδειχνε ότι είμαι off-line!!! :cheer:

Οπότε θα έφτιαξε, ουφ!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!και εγω δεν μπορω να κανω αποσυνδεση!!!το προβλημα που εχω επισης ειναι οτι ενω ειμαι ον λαιν με δειχνει οφ,το ιδιο και καποιες φιλες μου ,ενω ειναι μεσα τις δειχνει εξω!!!!μικροπροβληματακια που ελπιζω να βελτιωθουν συντομα......φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες !! και εγω δεν μπορουσα να αποσυνδεθω προχτες !!! και χτες !! με δειχνει ολη την νυχτα συνδεδεμενη !! μαλλον μας αγαπησε το μαμμυ και δεν θελει να του φυγουμε χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα παρομοιο προβληματακι ειχα και εγω. εγω παταω αποσυνδεση, δειχνει μετα user name και password αλλα οταν κλεινω το site και μπω μετα απο κατι ωρες μεσα...ειμαι online! λες και δεν αποσυνδεθηκα ποτε.. :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο το εχω παρατηρησει κι'εγω... αλλα νομιζω οτι απλα αργει το συστημα να ενημερωθει... η κατι τετοιο τελος παντων... η αποσυνδεση γινεται αλλα για λιγο δεν φαινεται... μετα απο λιγη ωρα δειχνει οτι δεν εισαι on line... τουλαχιστον ετσι συμβαινει μ'εμενα...!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εμενα μου εχει συμβει ποοοοολλες φορες....!!!!Κανω αποσυνδεση κανονικα,πχ το πρωι και το βραδυ που ξαναμπαινω με βλεπω on line :blink: !!

Ελπιζω να φτιαξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες! :)

Ξαναποστάρω στο θεματάκι που είχα ανοίξει γιατί αυτή τη φορά δεν μπορώ να αποσυνδεθώ εδώ και μία εβδομάδα!!! :unsure::(

Λένα μου, αν το δεις και μπορείς να βοηθήσεις, θα το εκτιμούσα αφάνταστα!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε κατσε και εσυ συνδεδεμενη αφου δεν θα απαντας θα καταλαβαινουμε οτι λειπεις χαχαχαχαα, παντως ειναι πολυ εκνευριστικο το εχω παθει και εγω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγάπη17 έγραψε:

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες! :)

Ξαναποστάρω στο θεματάκι που είχα ανοίξει γιατί αυτή τη φορά δεν μπορώ να αποσυνδεθώ εδώ και μία εβδομάδα!!! :unsure::(

Λένα μου, αν το δεις και μπορείς να βοηθήσεις, θα το εκτιμούσα αφάνταστα!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

:)

Κι εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα με την αποσύνδεση, εδώ και μία εβδομάδα περίπου! Λένα, αν μπορείς να το δεις και σε μένα...

Ευχαριστώ πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

ε κατσε και εσυ συνδεδεμενη αφου δεν θα απαντας θα καταλαβαινουμε οτι λειπεις χαχαχαχαα, παντως ειναι πολυ εκνευριστικο το εχω παθει και εγω!

marianda χαχαχα!!! :laugh: (όπως κατάλαβες τώρα ξαναμπήκα ;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

Καλησπέρα κορίτσια. Θα πρέπει να κάνετε εκαθάριση των cookies για τον οποιοδήποτε browser χρησιμοποιείτε. ;)

Λένα μου χίλια ευχαριστώ!!! :cheer:

Πάω τώρα να ψάξω πως γίνεται αυτό γιατί οι υπολογιστές δεν είναι και το φόρτε μου! :x:P

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...