Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΣΚΑΣΕ ΤΟ ΡΩΤΟ ΜΑΣ ΔΟΝΤΑΚΙ--ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΑΜΕ ΝΩΡΙΣ ΝΩΡΙΣ 9 ΜΗΝΩΝ....ΑΛΛΑ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΜΑΣ ΑΡΓΗΣΕ ΝΑ ΒΓΕΙ...ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ΦΑΦΟΥΤΗΔΕΣ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ..ΤΣΙΝΚ.....ΣΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ.... ΕΣΚΑΣΕ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ.......ΣΤΟΥΣ 9 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ...ΜΕΓΑΛΩΣΕ Ο ΜΠΙΜΠΙΚΟΣ....ΠΩΠΩ ΕΓΙΝΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΙΑ... :):) ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι μου εβγαλε δοντακι επιτελους περπατησατε και νωρις ολοκληρο αντρακι εγινε πως περναει ο καιρος!!!!!εχατε καποιο συμπτωμα στο δοντακι η σου το εβγαλε χωρις προειδοποιηση ξαφνικα ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ ΟΔΥΡΕΤΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΝΑ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ..ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ...ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΟ ΜΩΡΟ..ΗΤΑΝ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΕΓΙΝΕ ΤΑΛΙΜΠΑΝ....ΟΛΟ ΤΟΥΜΠΕΣ ΤΡΩΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΖΗΜΙΕΣ...ΡΙΧΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.....ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΟΛΟ ΝΑ ΝΑΙ ΟΡΘΙΟΣ...ΖΕΜΠΕΚΙΕΣ ΡΙΧΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΘΑ ΜΑΡΤΥΡΗΣΟΥΜΕ..ΚΑΙ ΤΟ ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΟ ΦΟΥΚΑΡΑ...ΜΑΛΛΟΝ ΟΜΩΣ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΠΟΛΛΑ ΜΑΖΙ ΓΙΑΤΙ ΨΙΛΟΦΑΙΝΟΝΤΑΙ....ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΖΧΑΡΙΣΤΗ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΛΟΓΟΣ ΩΣ ΤΩΡΑ...ΗΣΥΧΟΣ ΚΑΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ..Ε ΑΣ ΜΑΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΜΕΙΣ...ΧΕΧΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax ti orea antroula !!!!

kai emas tora vgenoune ta dyo kato to ena fenete pio entona !!!

gia na doume !! :)

ase paraaaaaaaaaaaa poli grinia pureto den troei ka8olou kala ...:(

ante na doume mipos to proto einai to pio dyskolo i se ola etsi 8a kanei ????ypoferoune more ta mikrakia mas ...

tou dineis tipota ???

pantos perpatisate poli grigora e???

emeis sikonomate monoi mas kai apo ex8es stekomaste gia ligoulaki xoris xeria !!!!!youxouuuuu !!! :)

filia

3Ha1.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το δοντάκι!!!Και με πλήρη οδοντοστοιχία!!! :)

Ωραία πολύ! θα περπατάει τώρα και θα μασουλάει!!! :)

Τρέμε κατσικάκι!!! :laugh:

ΥΣ.αφού δεν τραβάει τα μαλλιά του ή δεν κοπανάει το κεφάλι :ohmy::unsure::dry: , είστε άψογα! :);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΜΕ ΧΕΙ ΚΑΤΑΣΚΟΤΩΣΕΙ ...ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΜΟΥ ΒΓΑΛΕ ΚΙΑΛΛΟ ΧΟΥΙ...ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΩ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΚΡΣΒΒΑΤΙ ΜΕ ΣΠΡΩΧΝΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΕΙ ΣΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙ...ΚΥΡΙΕ ΤΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ..!!!!!ΠΑΝΤΩΣ ΓΡΙΝΙΑ ΓΚΡΙΝΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΦΑΙ ΦΑΙ.....ΟΥΤΕ ΣΤΑΓΟΝΑ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ...ΔΕ ΧΑΝΟΥΜΕ ΥΛΙΚΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο!!!κ στα υπόλοιπα με το καλό χωρίς γκρίνια σας εύχομαι!!

κ εμας έσκασε πριν μερικές μέρες κ έχει πολύ φάση με το δοντάκι του,φαίνεται κ το διπλανό του αλλά πιό λίγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Σήμερα κλείνουμε την 6η εβδομάδα 🥰🥰🧿🧿.. Όχι όχι ξυπνούσε ανά 3ωρο για φαγητό...οι κολικοί μας συνήθως κρατάνε από τις 7 μέχρι τις 11 το βράδυ!!
    • Αχ τέλεια! Εύχομαι να παραμείνει έτσι. Τα προηγούμενα βραδιά ξυπνούσε για να φαει? Η από κολικούς? Αντε ελπίζω να μειώθηκε η ένταση τους κάπως τώρα.
    • μακάρι κορίτσι μου να συνεχίσει ετσι.. τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι! μεγαλώνουν μωρέ και ηρεμούν και αυτά..ποδο είστε εσείςς;
    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...