Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ 500 ΓΡ.ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΣΤΟΝ ΕΚΤΟ?


Recommended Posts

κοριτσακια επειδη δεν ξερω στον 6ο που μαι τωρα μου πε ο γιατροσ πωσ το μωρο ειναι 500 γρ.ειναι γυσιολογικο τοσο λιγο?δηλ κατι 3 κιλα και 2500 κλπ που ακουω να γεννιουνται, ποτε τα παιρνουν?στουσ τελευταιουσ μηνες? :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μαρακι 2, από εδώ και πέρα θα πάρουν τα μωράκια μας τα "επάνω " τους και ...το ίδιο και εμείς!!!Είμαι και εγώ στον 6ο και στην β' επιπέδου που έκανα την Δευτέρα ο μπέμπης ήταν 420gr το οποίο είναι μια χαρά φυσιολογικό!! :)

Καλή μας συνέχεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια και μενα στην β επιπεδου μου το πανε.οποτε ολα οκ.ευχαριστω κοριτσαρες με το καλο ολα τα μωρακια

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μην φοβασαι...τους τελευταιους μηνες τα παιρνουν τα μωρακια μας τα κιλα....και εμεις μαζι τους χιχιχι :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι2 μια χαρά είναι το μωράκι σου.Στην β'επιπέδου και το δικό μου ήταν 548 γραμμάρια.Μετά από 3 εβδομάδες που πήγα τον γιατρό ο μπέμπης ήταν 800 γραμμάρια.Την Τετάρτη που μας πέρασε και πήγα (είμαι στην 29η βδομάδα) ο μπέμπης έφτασε τα 1300 γραμμάρια.

Οπως καταλαβαίνεις έχει δίκιο η Κικίτσα.Στους τελευταίους μήνες τα πέρνουν.

Μην ανησυχείς λοιπόν και θα δείς όλα θα είναι μια χαρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...