Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δουλειες σπιτιου!


Recommended Posts

Καλησπερα!Ειμαι η Ελισαβετα και ειμαι εγκυος στην 21η εβδομαδα.Μια ερωτηση.Σημερα με επιασε η προκοπη και επλυνα αυλη και σκαλες και προς το τελος ενω περπαταω νιωθω τραβηγμα χαμηλα και ποναει.Να ανησυχησω????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όχι απλά ξεκουράσου .

μην φτάνεις τον εαυτό σου στο τέρμα ,το ξέρω ότι σε εχει πιάσει το σύνδρομο της φωλιάς (έτσι λέγετε) αλλά χαλαρά .

πήγαινε ξάπλωσε και κοιμήσου ...τώρα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΕΤΣΙ , ΝΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ ΑΠΛΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ 19 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ. :lol::lol:

ΚΑΛΑ ΡΩΤΑΝΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΓΑΜΕ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΣ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΕΤΣΙ ΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ? ΚΑΤΣΕ Κ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΑΝΤΕ ΜΗ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ ΤΩΡΑ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη με μαλωνετε! :) Ξερετε πως ειναι να σου ερχεται η τρελα αν δεν ειναι καθαρα!Σιγουρα ομως προεχει η υγεια του μωρου.Ειναι που μαλλον δεν το εχω νιωσει ακομη και ετσι δεν ξερω τι γινεται εκει μεσα ωστε να εχω τουλαχιστον καποια καθησυχαστικα σημαδια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...