Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ξέρει κάποια για Εξωσωματίκη στο Ηράκλειο Κρήτης?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 253
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Nikol. έγραψε:

Μπράβο κοπελίτσα μου, όλα τέλεια να πάνε. :kiss:

Σε ευχαριστώ κουκλίτσα μου!!!

Σού εύχομαι γρήγορα να μας ανακοινώσεις και τα δικά σου ευχάριστα νεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν και σου ευχηθηκα Ειρήνη παρεμβαίνω για να σου πω

οτι ανατρίχιασα όταν είδα το τικεράκι της εγκυμοσύνης σου!!!!!

Φτου , φτου όλα να σου πάνε βολικα και πανευκολα!!!

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κουκλίτσα μου … και εγώ ακόμα ανατριχιάζω όταν το βλέπω…

Δε το έχω καθόλου συνειδητοποιήσει!

Σε ευχαριστώ για τις ευχούλες σου!

Σου εύχομαι και σε εσένα τα καλύτερα.

Σε έχω δει νομίζω στα δίδυμα … μη μου πεις;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια, ειμαι καινουργια..

Μενω και εγω στο Ηρακλειο και εχω γιατρο τον Αγγελακη.Και μετα απο εξετασεις που διαπιστωθηκε οτι δεν μενω εγκυος λογω οτι ο αντρας μου εχει προβλημα ολιγοασθενοσπερμιας μου προτεινε εξωσωματικη.

Μηπως θα μπορουσατε να με βοηθησετε να μου πειτε για το ΠΑΓΝΗ, και ποσο κοστιζει η εξωσωματικη εκει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου τι μου κανετε :woohoo: :woohoo: :woohoo: καλος ορισες λουλουδι μου στην ομορφη παρεα μας.κοριτσια σας εχω νεα με τον μακριγγιανακη.λογο του φορολογικου που τους ξεσκονιζουν ολους δεν περνη τωρα λεφτα τιποτα,εσεις κοριτσια που εχετε ξανακανει εξωσωματικη θυμαστε οτι διναμε 1300 η1200 ευρο,τα 1070 σε αυτον υποτιθετε για καθετιρες και κατι αλα και τα 180για την ωολιψεια και175 δεν θυμαμε καλα για εμβριομεταφορα.αποτε γυρο στα 300ευρο θα πλυρονουμε αυτα απο σιγουρι πηγει.ειρηνη μου ;) ολα καλα? :kiss::kiss: με το καλο σου ευχομε :kiss::kiss: νικολ μου γρυγορα να ακουσουμε και τα δικα σου ευχαριστα νεα,φιλακια :woohoo: :woohoo: ;):kiss::kiss: σοφι εσυ που χαθικες :angry: πες μας τα νεα σου :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στελίτσα ευχαριστούμε για την ενημέρωση.Για αυτό μια φίλη μου που πήγε δεν πλήρωσε τίποτα και όταν μου το είπε νόμιζα επειδή είχε ασφάλεια του δημοσίου.Αχ..τι ωραία..όλο το χρόνο το μόνο που έκανα ήταν να μαζεύω χρήματα για τις εξωσωματικές,θα ανασάνω λίγο.

Εσύ Στελίτσα πότε ξεκινάς?Εγώ περιμένω ακόμα για το ραντεβού (είναι η δεύτερη προσπάθεια εκεί και η τρίτη σε σύνολο και έχω και μέσον) αλλά δεν βιάζομαι γιατί γύρω στον Οκτώβρη θα ξεκινήσω.

Οι άλλες κοπέλες που χαθήκατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IreneValadia έγραψε:

Είναι θετική!!!

Μακάρι να τελείωσαν τα βάσανά μου!

Μανάρι μου συγχαριτήρια,όλα να σου πάνε καλά και σε να έχεις ένα υγειέστατο ζουζούνι :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Αν και να σου πώ κάτι είρήνη μου,την Πέμπτη που πήγα στον Αγγελάκη και του είπα να κάνουμε σπερματέγχυση μου είπε ευχαρίστως και οτι ηταν πολύ χαρούμενος και αισιόδοξος γιατι,λέει έκανε σε μια κοπέλα και βγηκε η χοριακή της θετική και ανεβαίνει,καλα,ε γελούσε ολόκληρος!!

άσε που πήρα μια χαρα και εγω, αμέσως εσενα σκέφτηκα δεν φαντάζεσαι πως κρατήθηκα για να μην τον ρωτήσω "η Ειρήνη είναι?"

αχ,αγάπη μου και πάλι συγχαριτηρια μας έδωσες ελπίδα,αντε και ελπίζω τον επόμενο μήνα που θα κανω και εγω σπερ/ση να μείνω και εγω έγκυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έπρεπε να του το πεις!

Ξέρεις τι ακόμα μεγαλύτερη χαρά θα έκανε;

Είναι χρυσός άνθρωπος … τι να λέμε τώρα!

Να ναι καλά!

Εγώ θα πάω αυτήν την Παρασκευή.

Εσύ πότε θα ξαναπάς;

Είδες τελικά που υπάρχουν πιθανότητες;

Όλα καλά θα πάνε θα δεις!!!

Όταν κάτι το θέλουμε τόσο πολύ (στις μέρες μας) ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΔΑ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΑΝΤΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΑΠΟΕΙΔΑ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΛΛΟ,ΕΙΠΑ ΜΕ ΦΙΡΜΑ ΦΙΡΜΑ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΡΙΜΗΝΟ ΠΙΑ ΠΟΣΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕ.ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ΕΚΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΠΙΑ!!ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΣΤΟ ΠΕΠΑΓΝΗ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΠΕΡΓΙΕΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΡΑΒΗ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΩΟΛΗΨΙΑ ΚΑΙ ΑΠΕΡΓΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΡΕΧΕΤΕ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ.ΟΤΑΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Μπαρτσελονίτα μου!!!

Να είσαι καλά και εύχομαι το πολυπόθητο να έρθει με την μια!!!

Γνώμη μου καλά έκανες και αποφάσισες για Αθήνα.

Όλα καλά θα πάνε… θα δεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΧΘΕΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ,ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ,ΤΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ,ΤΙΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΧΑΛΑΣΑ........1200 ΓΙΑ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ,3600 ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΕΙ Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ,ΚΑΜΙΑ 300 ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΑΙΜΑΤΟΣ,ΒΑΛΕ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ -ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ-ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ...ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΙΑΣΑ.ΜΕΓΑΛΗ ΜΠΙΣΝΑ ΛΕΜΕ ΟΜΩΣ!!!ΟΣΑ ΔΙΑΒΑΖΑ ΕΔΩ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΡΟΤΗΤΑ ,ΤΑ ΒΙΩΣΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΗΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΚΟΣ ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΨΥΧΡΗ ΕΜΒΡΥΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΖΗΤΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ (ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΣΥΝΕΧΩΣ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ),ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΑΝ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ.ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΔΕΝ ΚΕΡΑΣΑΝ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΠΙΑ.ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ 150 Ε ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΝΑΤΑ ΜΕ ΝΕΡΟ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΔΙΨΟΥΣΑ,ΔΕΝ ΓΕΜΙΣΕ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ,ΜΑΛΛΟΝ ΟΛΟΙ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ....ΞΕΧΝΑ ΕΥΚΟΛΑ ............ΟΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ(ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΩΡΓΟ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά σε ποιον πήγες barcelonita?Στειλε μου πμ.

Έτσι είναι αυτά κοριτσάκι μου..και εγώ είχα βαρεθεί να κάνω κάθε μέρα αναλήψεις..

Καλή επιυχία σου εύχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΒΡΕ?ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΣΤΑ ΖΟΡΙΑ Ε?Η' ΜΗΠΩΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΤΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΦΗΣΑΜΕ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ?ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ?ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΥΓ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟΤΕΡΟ?ΜΑΚΑΡΙ ΜΑΚΑΡΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ!!!!!!!!!! ΦΙΛΑΚΙΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου κοριτσακι μου :kiss::kiss: ολα καλα.εγω δεν εχω ξεκινισει,καθως εχει συμπληρωσει το καρε (απο κοριτσια)μεχρει τελος του μηνα,οποτε τελη ιουλιου,θα παρω τηλ.να κλεισω ραντεβου,και ο θεος ξερει για ποτε. :(:( τοσο καιρο δεν εμπενα γιατι χαλασε ο υπολογιστεις καεικε ο σκλειρος δισκος ποσο να αντεξει και αυτος τα τιναξε :woohoo: :woohoo: :woohoo: φιλακια πολλα σε ολες σας και καλι επιτιχειαααααααααααα :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Barcelonita kai Stelitsa γεια σας και από εμένα.

Να σε ρωτήσω κάτι Stelitsa ο Μ.ορίζει πότε θα ξεκινήσει κάποια κοπέλα τώρα?Γιατί εγώ όταν είχα πάειγια ραντεβού τον περασμένο χρόνο μου είχε πει ότι όποτε αποφασίσω να πάρω το κέντρο να δηλώσω έναρξη του φαρμάκου

και έτσι είχα κάνει.

Τώρα έχω ραντεβού 21/7 για να μιλήσουμε,αυτός θα μου πει σύμφωνα με το πρόγραμμά του πότε θα ξεκινήσω?Βέβαια δεν βιάζομαι γιατί Οκτώβριο σκοπέυω να αρχίσω,αλλά μη μου πει ότι έχει συμπληρωμένο τα καρέ του μέχρι τέλους του χρόνου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου λυδια :kiss::kiss:.ναι αυτος οριζει,συνηθως το γκρουπ ειναι απο 6 κοριτσια ,αλλα αυτος εχει τοση πολυ δουλεια που εκανε ωολιψιες και σαβ/ριακο,τωρα με τα γεγωνοτα τα εφοριακα και τους ελεχγους δεν ξερω τι και πως τα κανονιζει.εμενα ομως ποτε δεν μου ειπε να παρω οποτε θελω τηλ.για να κανω εναρξει φαρμακου,οταν αδιαθετουσα επερνα τηλ. και ενημερωνα τη βοηθο του, κυρ.στελλα και αναλογος τα κενα η το προγραμμα του με κανονιζε, την 21η μερα και ξεκινουσα της βελονες,το ζορισμα ηταν να κλεισεις ραντεβου απο εκει και μετα ηταν ευκολα και γρηγορα να ξεκινησεις.ενα χρονο εκανα να κλεισω το πρωτο μου ραντεβου πικρααααα,θελει υπομονη το πραμα.γνωμη μου ειναι 21/7 που θα πας να κανονισεις αμεσος γειατη αυτος εχει ηδη κλειση για σεπτεμβριο και παει λεγοντας ,εμενα μου ειπε να παρω τηλ. τελος ιουλιου ,αυγουστο η μοναδα κλεινη για διακοπες,εχει ηδει κλεισι για σεπτεμβριο οποτε με βλεπω οκτομβριο με νοεμβριο να ξεκιναω,πρεπει να περασουν 21 μερες απο την τελευτεα σου περιοδο ναξεκινισεις δηλ.1 μηνα,θες και 20 με 25 μερες την ολι θεραπεια ,παει 2 μηνες,οποτε δεν ξερεις ποτε θα σε παει ,και εγω σου λεω ναι μπωρει να σε παει τελος του χρονου ,εμενα ετσι με πηγε,την πρωτη εξωσ.την εκανα το 2008 την δευτερη 2009 και τωρα παμε για την τρειτη 2010,και υποτηθετε οτι αν αποτιχεις σε μια εχεις 2 μηνες να ξεκουραστη το σωμα σου και μετα να ξεκινισεις παλη και αυτο περνανε μηνες μεχρι να ξαναξεκινησεις .δεν θελω να σε φρικαρω ,αλλα ετσι εχουν τα πραγματα,ρωτησε και αλου να σου πουν.κοριτσακι μου θετικη σκεψει και γερα νευρα τη σε 1 μηνα τι σε 1 χρονο αυτο που θελουμε θα το καταφερουμε ,στα χερια του θεου ειναι ολα.φιλακια ρε κοριτσια κανενα καφε θα πιουμε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stelitsa ευχαριστώ για την απάντησή σου.

Πάντως η φίλη μου που ήταν και αυτή μαζι με εμένα στην 1η προσπάθεια,της κλείσανε αμέσως το ραντεβού μετά από 3 μήνες και όπου να΄ναι κάνει ωοληψία.Και εμένα θα μου το κλείνανε γρήγορα,αλλά εγώ στη 2η άλλαξα γιατρό και πήγα Αθήνα.

Για ραντεβού πήρα τηλ πριν 2 εβδομάδες και μου είπαν ότι ήμουν τυχερή γιατί υπήρχε ένα τελευταίο στις 21/7 και το τσάκωσα..Παρεπιπτόντως 21/7 έχω επέτειο γάμου..λες να είναι σημαδιακό?

Βέβαια ακόμα δεν έχω αποφασίσει μέσα μου αν θα συνεχίσω στην Αθήνα ή Ηράκλειο.Θα παώ στο ραντεβού να δω τι θα μου πει και θα πράξω ανάλογα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Γειά σας κορίτσια είχα καιρο να μπώ στο ιντερνετ έπιασα δουλεια και χάθηκα για λίγο,αλλα τουλάχιστον τώρα ξέρω οτι θα δουλεύω μόνο πρωι οπότε κορίτσια όποτε μου πείτε πάμε για καφε :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΄

Βρε κορίτσια τι ακούωωωω;σε πάει τόσο μακρυα;

εγω είχα ραντεβου την προηγούμενη Δευτέρα στις 14/06 καθόμουν σε αναμένα κάρβουνα και ήμουν και πολύ αισιόδοξη,μέχρι που έφζγζ την ήτταμου είπε οτι επείδη έχω μόνο 2 μήνες που πέρνω τα glucophase να δοκιμάσω λίγους μήνες ακόμα να δούμε πως θα πάει και ακόμα μου είπε να χάσω κιλά, να πέσω κάτω απο τα 60 για να έχει περισσότερες πιθανότητες η εξωσωματικη.Και εντάξει να σας πώ την αλήθεια αν είχα πόλλα κιλά θα το καταλάβαινα,αλλα τώρα ρε κορίτσια είμαι 63,5 κιλά δηλαδη αυτα τα 3,5 κιλά θα κάνουν την διαφορα;;;τι να πω;!δεν ξέρω.

και η απόφασή του ήταν να κλέισω ραντεβου σε 3 μήνες.

Από ό,τι μου είπαν στα ραντεβου η λίστα ανοίγει κάθε τρίμηνο δλδ,για τον Σεπτέμβριο,Οκτωμβριο,Νοέμβριο θα μπορείς να κλείνεις ραντεβου απο 1η Σεπτεμβρίου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑ,το άλλο δε σας το είπα είχαμε κανόνίσει μέχρι να βρούμε ραντεβου για τον Μακρυ/κη να κάνουμε σπερματέγχυση στον κ.Αγγελάκη και τελικά πριν ξεκινήσουμε τη θεραπεία μου βρήκε μια κύστη 3 εκατοστα και μου έδωσε για ένα μήνα αντισυλιπτικά,μήπως δε με πάει;; :silly: :silly: :silly: :silly:

καλά δεν με αγχώνει η κύστη είναι μικρή,αλλα μέχρι τώρα δεν είχα ποτε μια μεγάλη,είχα πολλές μικρες

ε μα και βρήκα και την ώρα να την αποκτήσω.

Παντως κορίτσια εμενα δεν μου είπε τιποτα για την διαδικασία της εξωσωματικής,μου είπε να προσπαθήσουμε μόνοι μας και υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να μείνω έγκυος χωρίς βοήθεια.

Λοιπόν αυητή την βεβαιότητα τον γιατρων οτι θα μείνω μόνη μου έγκυος και κοντα 3 χρονια τώρα δε μένω,την βρήσκω εκνευριστικη :blush:

Κούκλες είχα καιρό να μπώ και σας ζάλισα κανονίστε σύνάντηση να τα πούμε και απο κοντα γιατι καλός ο γραπτός λόγος,αλλα και να τα λές από κοντα έχει άλλη γλυκα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...