Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ξέρει κάποια για Εξωσωματίκη στο Ηράκλειο Κρήτης?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 253
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΛΥΔΙΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΠΟΣΤ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΟΥ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΤΕ ΠΑΙΔΙΚΑ ΓΕΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΛΑΜΑΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ!!

ΟΣΩΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΣΤΟ ΠΕΠΑΓΝΗ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ,ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΟΧΤΑΩΡΑ ΚΑΙ ΤΡΕΛΕΣ ΒΑΡΔΙΕΣ.ΔΙΚΑΙΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ,ΝΑ ΜΗΝ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΣΘΕΝΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΟΥΝΕ ΤΑ ΧΡΗΜΜΑΤΑ ΤΟΥΣ.ΟΜΩΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΛΥΠΗ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΩ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΑΥΤΗΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΖΟΥΝ ΓΙΑ ΜΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ,ΒΑΖΟΥΝ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΤΗΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ...ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ..ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΑΝΘΡΩΠΙΑ!!ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ,ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΙΑ.ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥ,ΟΜΩΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΡΝΗΘΗΚΑΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΕΚΤΟΣ ΩΡΑΡΙΟΥ,ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΦΗΣΑΜΕ ΜΑΘΗΤΗ ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ ΤΟΥ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΛΗΞΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΣΩΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΟΥΝ,ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΡΝΗΘΗΚΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΟ-ΝΤΑΝΤΑ-ΜΑΓΕΙΡΙΣΣΑ-ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ-ΓΙΑΤΡΟ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΑΝΘΡΩΠΟ,ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ...ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΟ ΩΡΑΡΙΟ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΣΑΣ ΔΕΧΟΜΑΙ,ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΕΝ ΣΟΥ ΖΕΣΤΑΙΝΩ ΦΑΓΗΤΟ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΓΕΙΡΙΣΣΑ,ΕΚΑΝΕΣ ΕΜΕΤΟ-ΣΕ ΤΣΙΜΠΗΣΕ ΕΝΤΟΜΟ-ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΑΡΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ ΚΑ ΠΟΛΛΕΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ.

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ,ΠΩΣ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΜΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΥΠΕΡΒΑΛΟΥΜΕ ΕΑΥΤΟΥΣ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΟΡΚΟΥ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΑΛΛΗΛΟΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗΣ ΣΤΟΝ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΔΙΚΑΙΩΘΟΥΝ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ barcelonita για τις ευχές σου!!

Συνέχισε να κάνεις με αυτό τον τρόπο τη δουλειά σου, γιατί τέτοιους ανθρώπους χρειαζόμαστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημέρα κορίτσια,

πρώτα να πώ μπράβο στην Barcelonita και μακάρι όταν κάνω παιδιά να έχουν δασκάλες σαν και έσενα.

Γιατι η γιατρός σου λέει να πας Αθήνα?έχει και στο Μητέρα κέντρο δεν είναι καλό?

Βρε κορίτσια, σαν χαμένη αισθάνομαι, δεν ξέρω τι να κανω.

Ρώτησα και στο Μητέρα πότε έχει ραντεβου και μου είπε η κοπέλα οτι μπορει να μου κλείσει και την επόμενη βδομαδα!!!!

εντυπωσιαστηκα, δεν περιμένα να έχει τοσο σύντομα,μου λέει θελετε να το κλείσουμε τώρα? και... κόλλησα,περίμενα οτι θα μου έλεγε πάρτε σε κανα μήνα,και τελικά της λέω θα μιλήσω με τον άντρα μου και θα σας ξαναπάρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IreneValadia έγραψε:

barcelonita έγραψε:

Εννοείται βολεύει![/quote:11x5ajwk]

Ωραία κορίτσια έκλεισε

Δευτέρα στο Τάλως

πείτε και ώρα που βολεύει και θα τα πούμε απο κοντά

τέλειααααα :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυδία Κ έγραψε:

Γεια σας κορίτσια.

Γράφω πρώτη φορά στο ποστ σας,σας διαβάζω και είμαι στο forum από τον περασμένο Οκτώβρη, τότε που έκανα και την 1η εξωσωματική στο ΠΕΠΑΓΝΗ.Δυστυχώς είχα βιοχημική κύηση.

Ο συγκεκριμένος γιατρός προσπαθεί να κάνει πολύ καλά τη δουλειά του, αλλά το δικό μας σύστημα υγείας είναι από μόνο του μια ανοιχτή πληγή.Είμαι σίγουρη ότι αν ήταν σε κάποια άλλη χώρα, θα προσπαθούσαν με κάθε τρόπο να βοηθήσουν στο έργο του όλοι οι σχετικοί φορείς.

Τη 2η εξωσωματική την έκανα σε μεγάλο κέντρο στην Αθήνα και το αποτέλεσμα ήταν αρνητική χοριακή.Ετοιμάζομαι λοιπόν να κάνω την τρίτη πάλι στο ΠΕΠΑΓΝΗ και ο θεός βοηθός για αυτά που ανέφερε η barcelonita παραπάνω.

Θα συμφωνήσω με την elina ότι και οι γιατροί είναι άνθρωποι και έχουν δικαιώματα τα οποία καταπατούνται και πολλοί δουλέυουν έχοντας να πληρωθούν μήνες,αλλά όχι βρε αδερφέ να αφήσεις και τον αλλο να πεθάνει.

Αν ήμουν στη θέση της γυναίακας θα έκανα καταγγελία,γιατί και οι η περίπτωσή της ήταν επέιγων περιστατικό.Νευρίασα πάλι. :angry:

Λυδία καλως όρισες και σου εύχομαι η τρίτη να είναι και η τελευταία,τρίτη και καλύτερη δε λένε?

Να 'σαι καλά και σε περιμένουμε την Δευτέρα

φιλια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ sofilate!!!

Σου εύχομαι και εσένα να γίνεις γρήγορα μανούλα!

Όσο για τη συνάντησή σας δυστυχώς δεν θα μπορέσω γιατί θα είμαι για εξετάσεις στο νοσοκομείο.

Πολλά φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά σπερματέγχυση την Δευτέρα.

Μας την έκαναν τελικά τα ωαριάκια… λες και το ‘ξερα…

Δυστυχώς δε θα μπορέσω να έρθω στη συνάντηση …!

Πολύ στεναχωριέμαι …

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια

Ειρήνη μου μην στεναχωριέσαι κάνε την σπερματέγχυση χαλαρα να γίνεις μανούλα :woohoo: :woohoo: :woohoo: και εμείς τα λέμε πιο μετα.

Σε ποιό γιατρό θα την κάνεις?γιατι λεμε μέχρι να κλείσουμε ραντεβου στο ΠαΓΝΗ να δούμε μηπως κάνουμε μια και εμείς.

Λυδία καλα αποτελεσματα και με το καλό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Ο γιατρός μου είναι ο Αγγελάκης.

Το ιατρείο του είναι δύπλα στο Μητέρα.

Είναι πααααρα πολύ καλός.

Αν θες περισσότερες πληροφορίες τηλ κλπ ... πες μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΣΑΣ ΦΙΛΩ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: ΧΑΘΗΚΑ ΤΟ ΞΕΡΩ :blink::blink: ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΚΑΛΟΣΟΡΙΣΑΤΕ ΤΑ ΚΕΝΟΥΡΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΙΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΤΕΛΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΤΙ ΚΑΝΟΝΙΣΑΤΕ???Ο ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΝΘΡΟΠΩΣ,ΕΝΑ ΚΑΙΡΟ ΤΟΝ ΕΙΧΑ Κ ΕΓΩ ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΜΕΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑΥΤΟ ΑΛΑΞΑ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΙΝ ΕΞΟΣΩΜΑΤΙΚΙ ΑΦΟΥ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ.ΣΠΕΡΜΑΤΕΝΧΥΣΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΤΙΧΕ.ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΦΟΥΣΚΟΣΟΥΝ Η ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΜΟΡΟΥΔΙΑΚΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :P:P:P:P:P:P:P .ΙΡΕΝΕ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΑΝΤΙΣΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΕΣ,ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΕΠΙΤΥΧΕΙΑ ;);):kiss::kiss::kiss: ΛΥΔΙΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ.ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΤΡΕΙΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ.ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ :kiss::kiss::kiss::kiss::P:P;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stelitsa έγραψε:

ΚΑΛΕ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΕΙΘΩ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ;);););););););) .ΝΙΚΟΛ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ :kiss::kiss::kiss::kiss:

Γλυκεία μου stelitsa καλό και τυχερό μήνα να έχουμε όλες. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΠΕΛΙΕΣ,ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ,!! :):) ΙΡΕΝΕ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ? ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ??ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΟΡΙΑΚΙ :kiss::kiss: ΑΝΤΕ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΣΟΦΙ ΜΟΥ ΧΑΘΙΚΕΣ ??? :blush::blush::blush::blush: ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κοριτσάρες μου γειά σας ,χάθηκα και σας ζητώ συγνώμη αλλα έτρεχα,και τελικά βρήκα και δουλειά απο το πουθενα :lol::lol: σήμερα ξεκίνησα και είμαι πολύ χαρούμενη :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ειρήνη μου τί έγινε με την σπερματέγχυση;πότε θα κάνεις χοριακή;ελπίζω να βγει τεράστιαααα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Καλά κορίτσια δεν το πιστεύω και εγω τον Αγγελάκη έχω και θεωρω οτι είναι πάρα πολυ καλός και πάνω από όλα άνθρωπος,είχαμε πει να πηγαίναμε για εξωσωματικη κατευθείαν για να γλυτώσουμε την ταλαίπωρία,άλλα όπως το βλέπω θα πάω την άλλη βδομάδα να του πώ να κάνουμε μια προσπάθεια με σπερματέγχυση

σε λίγες μέρες θα ξέρω και τι ώρες θα δουλεύω,να κανονίσουμε να τον πιούμε αυτόν τον καφε γιατι μια το ένα γίνεται και μια το άλλο

Φιλούμπες κούκλες μου και είθε ο τελευταίος μήνας της άνοιξης να φέρει την άνοιξη στις κοιλίτσες μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gia soy sofi moy mravo gia tin doylia poy vrikes na ksexniese kai ligaki na alazeis k perivalon kalo 8a sou kanei.kali epitixia soy eyxomai kai i eyxoyla poy edoses gia oles mas na piasei :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: filakia perimeno nea!!! :kiss::kiss::kiss::kiss: koritsia eseis ti kanete? :woohoo: :woohoo: :woohoo: nikol ti moy kaneis ??ola kala!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗ...ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΠΗΓΑ ΕΚΕΙ ΜΕ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΕΚΑΝΕ ΟΛΕΣ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΠΑΝΑΚΗ ΠΛΗΡΩΣΑ 1200 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΧΡΗΣΤΕΣ...ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΕΥΡΙΑΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΙΣ ΚΥΡΙΕΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΕΚΕΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΑΑΑ!ΠΡΙΝ 3ΜΗΝΕΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΠΟΥ ΟΤΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ Μ...ΘΑ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΑΠΟ ΕΔΕ. ΑΝΑΡΩΤΙΜΕ ΠΩΣ ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΕΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ?ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ ΣΤΟ ΠΕΠΑΝΗ ΦΤΑΙΜΕ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΣΗΚΩΝΩΜΑΣΤΕ....ΓΙΑ ΤΑ ΦΑΚΕΛΑΚΙΑ ΕΝΝΩΟ ΠΟΥ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΤΗΝ ΑΜΟΙΒΗ ΑΠΟ 800 ΕΩΣ 1200.ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stelitsa έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΠΕΛΙΕΣ,ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ,!! :):) ΙΡΕΝΕ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ? ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ??ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΟΡΙΑΚΙ :kiss::kiss: ΑΝΤΕ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΣΟΦΙ ΜΟΥ ΧΑΘΙΚΕΣ ??? :blush::blush::blush::blush: ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ!!!!!!

Καλημέρα!

Καλά είμαι.

Περιμένω να κάνω χοριακή την Δευτέρα!

Τα πάντα είναι προγραμματισμένα!

Εσύ τι κάνεις?

sofilate έγραψε:

Καλά κορίτσια δεν το πιστεύω και εγω τον Αγγελάκη έχω και θεωρω οτι είναι πάρα πολυ καλός και πάνω από όλα άνθρωπος,είχαμε πει να πηγαίναμε για εξωσωματικη κατευθείαν για να γλυτώσουμε την ταλαίπωρία,άλλα όπως το βλέπω θα πάω την άλλη βδομάδα να του πώ να κάνουμε μια προσπάθεια με σπερματέγχυση

σε λίγες μέρες θα ξέρω και τι ώρες θα δουλεύω,να κανονίσουμε να τον πιούμε αυτόν τον καφε γιατι μια το ένα γίνεται και μια το άλλο

Απίστευτο!

Και εσύ στον Αγγελάκη!!!

Εγώ θα πάω την Δευτέρα το πρωί ή την Τρίτη.

Άντε δες τα ωράρια σου για να κανονίσουμε και να βρεθούμε!

Φιλάκια και καλή επιτυχία!

Πες του ότι είσαι φίλη μου!

23ΒΑΛΙΑ έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗ...ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΠΗΓΑ ΕΚΕΙ ΜΕ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΕΚΑΝΕ ΟΛΕΣ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΠΑΝΑΚΗ ΠΛΗΡΩΣΑ 1200 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΧΡΗΣΤΕΣ...ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΕΥΡΙΑΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΙΣ ΚΥΡΙΕΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΕΚΕΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΑΑΑ!ΠΡΙΝ 3ΜΗΝΕΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΠΟΥ ΟΤΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ Μ...ΘΑ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΑΠΟ ΕΔΕ. ΑΝΑΡΩΤΙΜΕ ΠΩΣ ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΕΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ?ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ ΣΤΟ ΠΕΠΑΝΗ ΦΤΑΙΜΕ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΣΗΚΩΝΩΜΑΣΤΕ....ΓΙΑ ΤΑ ΦΑΚΕΛΑΚΙΑ ΕΝΝΩΟ ΠΟΥ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΤΗΝ ΑΜΟΙΒΗ ΑΠΟ 800 ΕΩΣ 1200.ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ...

Κουκλίτσα μου … όπως σου ξαναείπα … κοίταξε και το ενδεχόμενο της Αθήνας.

Ίσως βρεις μια καλύτερη και αμεσότερη σίγουρα λύση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ειρηνη καλη χοριακη και τεραστεια σου ευχομαι :woohoo: :woohoo: :woohoo: για αθηνα εχεις κανενα υποψειν γιατρο?? :huh: γιατι αν δεν πετυχει και τωρα σκεφτομαστε για αθηνα.αντε κοριτσακια να κανονισουμε να πιουμε αυτο το καφε να τα πουμε καλυτερα :woohoo: :woohoo: φιλακια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ κουκλίτσα μου!

Εμένα με έστειλε στο Locus Medicus φίλη μου που τα κατάφερε με την 6η εξωσωματική (τις 5 τις είχε κάνει αλλού)

Έχουν φοβερές επιτυχίες και είναι για δύσκολες περιπτώσεις.

Να σου πω κουλό παράδειγμα;

Ζευγάρι όπου ο άντρας είχε μόνο 2 σπερματοζωάρια.

Εγκυμοσύνη με δίδυμα!!!

Μπορείς να μπεις στο σαιτ και να δεις πληροφορίες.

Αν το αποφασίσεις σε πρώτο στάδιο κλείσε ραντεβού με τον γενετιστή τον Τσιλιβάκο.

Ότι άλλο θες εννοείται με ρωτάς.

Όσο για το καφεδάκι μας … μπορείτε πρωί;

Δευτέρα πρωί ας πούμε … να έχουμε και τα αποτελέσματα τις χοριακή μου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IreneValadia έγραψε:

Είναι θετική!!!

Μακάρι να τελείωσαν τα βάσανά μου!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΒΑΣΑΝΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...