Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ξέρει κάποια για Εξωσωματίκη στο Ηράκλειο Κρήτης?


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑς ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ :kiss::kiss: :woohoo: :woohoo:

ΝΙΚΟΛ ΜΟΥ ΑΣΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΣΠΟΥΔΑΖΕΙΣ :woohoo: ΜΩΡΕ ΜΡΑΒΟ ΣΥΧΑΡΗΤΗΡΙΑ :laugh: :laugh: :laugh: :kiss::kiss: ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΥ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜ.ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΑΔΗΓΜΑ ΠΡΟΣ ΜΙΜΗΣΗ,ΕΓΩ ΤΟ ΛΥΚΙΟ ΕΒΓΑΛΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΡΗΞΕΙ :blink::blink: :woohoo: :woohoo: ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ, :P:P FAYNA Η ΑΜΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΠΟΥ ΔΙΧΝΕΙ ΤΟ ΑΠΟΘΕΜΑ ΤΩΝ ΩΑΡΙΩΝ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 55 ΜΕ 60 ΕΥΡΟΥΛΑΚΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΤΗΝ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ?ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΟΡΜΟΝΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΕΙ,THN KANEΙΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕΡΑ ΚΑΤΟΠΙΝ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ.,ΕΤΣΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΜΙΑ ΦΙΛΙ ΜΟΥ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ;);):P:P:P:P ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ GLUCOPHAGE ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΑΝ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΠΗΡΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΤΗΣΩ ΠΕΙΣΜΑ ΚΑΙ ΑΣ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ :x ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΤΙΝ ΑΝΑΛΟΓΙΑ 1 ΠΡΩΙ ΒΩΑΔΥ? :huh: ΣΟΦΙ ΜΟΥ ΚΑΘΙΣΤΕΡΙΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΕΡΙ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ :dry: ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΙΣΩΣ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :P:P:P;) ΑΝΝΑ-ΜΠΑΜΠΗΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ,ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ :kiss::kiss::kiss:;););):P:P:P:P ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ ΚΑΛΟ ΘΑ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ,ΝΙΚΟΛ ;) ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ :kiss::kiss::kiss::P:P:P ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΦΥΣΙΚΑ ΑΝΤΕ ΤΣΑΟΟΟΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 253
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια για καφε θα πάμε σίγουρα,εγω αυτες τις μέρες δεν είμαι Ηράκλειο αλλα θα έρθω μεχρι τέλους της εβδομάδας και θα είμαι και καλύτερα οπότε θα τα πούμε σιγουρα.

στελίτσα εμένα με βοηθησε και η διατροφη με τα glucophage ,μαλλον γιατι έτρωγα πιο σωστα,το κατάλαβα τώρα που είμαι μακρυα απο το σπίτι και δεν μπορω να κάνω την διατροφη και τις 2 πρωτες μέρες ειχα εμετους και διάρροιες συγνώμη κιόλας :blush: ,εγω ξεκίνησα με μισο πρωι βραδυ για 2 βδομάδες και μετα ενα πρωι ένα βράδυ,αλλα μεχρι να έρθω πέρνω ενα μόνο το πρωι γιατι μου χαλούσε το στομάχι

fayna η ΑΜΗ και εγω αυτο εχω ακούσει οτι είναι για τα ωάρια,και θέλω αν μπορεις να μου πεις σε ποιο εργαστήριο θα πατε για τις εξετάσεις του άντρα σου γιατι θέλει να κάνει και ο δικός μου,αν και η πρώτη που κάναμε ήταν καλή,εχει αγχωθει και αυτος λίγο και θέλει να δει πως είναι το σπέρμα του

αχ,κορίτσια αισθάνομαι πολύ αισιόδοξη μεχρι το καλοκαιρι θα είμαστε όλες έγκυος θα δειτε :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stelitsa έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΑς ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ :kiss::kiss: :woohoo: :woohoo:

ΝΙΚΟΛ ΜΟΥ ΑΣΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΣΠΟΥΔΑΖΕΙΣ :woohoo: ΜΩΡΕ ΜΡΑΒΟ ΣΥΧΑΡΗΤΗΡΙΑ :laugh: :laugh: :laugh: :kiss::kiss: ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΥ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜ.ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΑΔΗΓΜΑ ΠΡΟΣ ΜΙΜΗΣΗ,ΕΓΩ ΤΟ ΛΥΚΙΟ ΕΒΓΑΛΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΡΗΞΕΙ :blink::blink: :woohoo: :woohoo: ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ, :P:P FAYNA Η ΑΜΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΠΟΥ ΔΙΧΝΕΙ ΤΟ ΑΠΟΘΕΜΑ ΤΩΝ ΩΑΡΙΩΝ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 55 ΜΕ 60 ΕΥΡΟΥΛΑΚΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΤΗΝ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ?ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΟΡΜΟΝΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΕΙ,THN KANEΙΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕΡΑ ΚΑΤΟΠΙΝ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ.,ΕΤΣΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΜΙΑ ΦΙΛΙ ΜΟΥ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ;);):P:P:P:P ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ GLUCOPHAGE ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΑΝ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΠΗΡΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΤΗΣΩ ΠΕΙΣΜΑ ΚΑΙ ΑΣ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ :x ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΤΙΝ ΑΝΑΛΟΓΙΑ 1 ΠΡΩΙ ΒΩΑΔΥ? :huh: ΣΟΦΙ ΜΟΥ ΚΑΘΙΣΤΕΡΙΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΕΡΙ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ :dry: ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΙΣΩΣ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :P:P:P;) ΑΝΝΑ-ΜΠΑΜΠΗΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ,ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ :kiss::kiss::kiss:;););):P:P:P:P ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ ΚΑΛΟ ΘΑ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ,ΝΙΚΟΛ ;) ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ :kiss::kiss::kiss::P:P:P ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΦΥΣΙΚΑ ΑΝΤΕ ΤΣΑΟΟΟΟ

Γλυκιά μου stelitsa δεν είμαι απο Κρήτη, μακάρι να ήμουν να σας γνώριζα κ απο κοντά, μπήκα εδω να σου πω ενα γεια κ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ σε σένα κ στις άλλες κοπέλες φυσικά. ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσι πεθεράς μου εδάγκωσε

τον πόδα ένα λιακόνι

και το λιακόνι εψόφησε

κι εκείνη ζεί ακόμη!

Την πεθερά μου έβαλα

ψηλά στονΨηλορείτη

να τηνε βλέπουν οι οχτροί

να μην πατούν στην Κρήτη.

Άμε να πεις τση μάνας σου,

να κόψει τα κουμάντα,

να πάει να δίνει διαταγές,

στο-ε-δικό τζη άντρα.

Θε μου μεγαλοδύναμε,

πάρε τη πεθερά μου,

κι εγώ θα γράψω στσ΄εκκλησιές,

ότί ΄χω στ΄όνομά μου.

Την πεθερα μου οψες αργα

στον υπνο μου την ειδα

και θαρουνα πως παλευα

με την λερναια υδρα.

Όταν κοντά στο σπίτι μου

η πεθερά ζυγώνει,

με πιάνει σοκ αλλεργικό

και παίρνω κορτιζόνη

Κακό είναι συναπάντημα,

να δεις παπά μπροστά σου,

μα πιό κακό είναι το πρωί,

να δεις την πεθερά σου.

Εγώ είδα και τον χάροντα

μα εμένα δεν με νοιάζει

το μόνο που κατάλαβα

της πεθεράς μου μοιάζει !!!!

Σας στέλνω κ εγω μαντινάδες όλο αγάπη για τις πεθερούλες, τώρα μου τα στείλανε :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly: :silly: :silly: ΑΣΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ ΝΙΚΟΛ:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΤΗΣ ΕΣΤΗΛΑΝ ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΟ ΑΧΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΤΟΥΣ :evil::evil: ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΙ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΕΘΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΟΜΑΤΙ ΜΑΛΑΜΑ :):) ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩ,ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ.ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΛΙΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ :angry::angry: ΓΙΑΤΗ ΜΟΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΔΙΜΙΟΥΡΓΕΙ,ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΗΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΙΣ ΑΠΕΤΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΡΟΣΤΑΓΕΣ ΤΙΣ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΜΦΟΝΙΤΕ Η' ΟΧΙ? ;);) :laugh: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stelitsa μου, μπορεί αυτος που τα έγραψε να τη συμπαθεί τη πεθερούλα του, :blink:.... λέμε τώρα!!! και για τις ξανθιές λένε ανέκδοτα αλλά μας λατρεύουν!!! ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άσε στελιτσα το θέμα πεθερα δεν τελείωνει ποτε

το κακό ειναι οτι δεν καταλαβαίνουν οτι αν φέρονταν καλύτερα εκείνες θα κέρδιζαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣΣΣΣΣΣΣΣ?????????ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!! ΧΑΘΗΚΑ ΛΙΓΟ,ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΣΕΛΙΔΑ ΛΟΓΩ ΔΙΑΚΟΠΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΓΑΜΟ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΜΟΥ.ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ?ΕΓΩ ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΙΔΙΑ,ΕΛΠΙΖΩ ΑΚΟΜΗ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΤΗΛ ΓΙΑ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ...ΚΛΑΨ.. ΚΑΠΟΥ ΕΙΔΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΜΗ ΠΟΥ ΡΩΤΑΤΕ. ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΘΕΜΑ ΩΑΡΙΩΝ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ Ο ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΕΧΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΒΙΑΣΤΕΙΤΕ ΚΑΙ ΠΑΤΕ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ.ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΠΜ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ.ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΔΡΕΣ ΣΑΣ ΣΕ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΑΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ(ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΧΑΧΑΧΑ)ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ ΠΗΓΑΜΕ ΑΛΛΟΥ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.ΟΥΡΟΛΟΓΟΣ ΑΝΔΡΟΛΟΓΟΣ ΚΟΡΥΦΗ Η ΚΥΡΙΑ ΠΕΔΙΑΔΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ.ΑΥΤΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΡΩΤΗΣΤΕ ΜΕ.ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ,ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ήρθες barcelomita δεν ήξερα οτι θα φύγεις και σκεφτόμουν διάφορα :huh: ή οτι θα τρέχεις με εξετάσεις :dry: ή οτι ακόμα καλύτερα θα είσαι έγκυος και απο την χαρα ξέχασες τα πάντα.

Να σας ζήσουν λοιπόν τα παιδια και Χριστός Ανέστη

για καφε ειπαμε να περάσει αυτη η βδομάδα και μαζί της και τα συνάχια που μας φάγανε φέτος και πάμε μετα.

για ραντεβου δεν είπες οτι θα κανόνιζε η γιατρός σου? πάρε την ένα τηλέφωνο να δεις μην είσαι με το άγχος,αλλιως πάμε μαζί να κλείσουμε τέλος του μηνα ,που όπως είπε η fayna,να ναι καλα που ρωτησε,τελος Απριλίου θα κλείνουν για του Ιούνιο.

Η κ.Πεδιάδη είναι στο Μητέρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΕΧΩ ΜΑΖΕΨΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.ΞΑΝΑΠΗΡΑ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΣΕ ΣΕΙΡΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ.ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΖΟΥΜΕ ΤΟ ΛΙΖΑ ΜΠΑΝΑΝΑ...ΘΑ ΚΤΥΠΗΣΕΙ ΤΟ ΤΗΛ ΝΑ ΤΡΕΞΟΥΜΕ ΓΙΑ ΩΟΛΗΞΙΑ!! B)B) ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟ?????????ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ...ΥΠΟΜΟΝΗ..ΦΕΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε δε νομίζω να πάει καλοκαίρι το θέμα :dry:

θα τον πετύχουμε ,που θα πάει? δε μας ξεφεύγει

άλλωστε είπαμε το καλοκαίρι θα είμαστε έγκυες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

νικολ μου γενικος την γυναικα πρεπει να την λατρευουν οι αντρες ειτε ξανθιες ειτε μελαχρινες ιο κοκκινομαλες ;););):P parcelonita γλυκια μου επιτελους σε ακουσαμε :woohoo: :woohoo: να σας ζησουν τα παιδια και εσυ γρυγορα μανουλα :kiss::kiss::kiss: οπως και ολες μας αλωστε,δεν το συζητω το καλοκαιρακι θα εχουμε σπορακια :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: σοφι μου τι μου κανεις καλητερα?? :kiss::kiss: λοιπον κοριτσια χθες πηγα στο παγνη να δω την κουμπαρα μου που ειναι εγκυος σε τριδυμα με εξωσωμ. απο το μακριγιαν.και κατι ακουστικε οτι θα παει εξοτερικο για σεμιναριο,100%δεν ειμαι σιγουρι εκει το ελεγαν τα κοριτσια,δεν πατε απο εκει μια βολτα να κλισετε ραντεβου γιατη αν περιμενετε να σας παρουν τηλ. θα περιμενετε πολυ και πολυ :(:( κοριτσια sory που δεν μπαινω συχνα αλλα εχουμε μαστορους στο σπιτη και φτιαχνουμε κατι ντουλαπια στο μπανιο,αυριο τελιονουν. :woohoo: :woohoo:λοιπον κοπελιες σας καληνυχτιζω γιατι ειμαι και λιγακι τεζα απο την κουραση :P:P :silly: :silly: αντε φιλακια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πάει εξωτερικο?!!!

μα καλα εμάς δε μας σκεφτηκε? :P:P :silly: :silly:

καλύτερα είμαι μόνο λίγος βήχας μου έχει μείνει,αλλα που θα πάει θα φύγει και αυτος :cheer::cheer:

Βρε κορίτσια :huh: ,εσείς που έχετε μιλήσει με τον Μακ. όταν πάτε για δευτερο,τριτο κτλ ραντεβου δε σας το κανονίζει αυτός? πέρνετε πάλι τηλέφωνο στα ραντεβου?

καλη δύναμη με τα μαστόρια :lol::lol::lol:

Α και κορίτσια έρχομαι απο βδομάδα ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ..ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΔΗ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΑ,ΑΣ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΑΣ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΣΤΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ 5-6 ΤΟ ΠΟΛΥ?Ο ΣΚΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΙΕΡΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΕΣ ΜΗΤΕΡΕΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ..ΙΔΙΩΣ ΑΝ ΜΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΓΙΑ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ Η' ΔΩΣΕΙ ΣΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΟΥ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ.ΑΜΗΝ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ..ΠΑΡΤΕ ΚΑΙ ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barcelonita έγραψε:

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΕΧΩ ΜΑΖΕΨΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.ΞΑΝΑΠΗΡΑ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΣΕ ΣΕΙΡΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ.ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΖΟΥΜΕ ΤΟ ΛΙΖΑ ΜΠΑΝΑΝΑ...ΘΑ ΚΤΥΠΗΣΕΙ ΤΟ ΤΗΛ ΝΑ ΤΡΕΞΟΥΜΕ ΓΙΑ ΩΟΛΗΞΙΑ!! B)B) ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟ?????????ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ...ΥΠΟΜΟΝΗ..ΦΕΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

gia na katalavo ... apo tora ... tha se kalesoun gia oolipsia to kalokairi?

toso megali einai i lista anamonis?

mipos na grafto apo tora kaloy kakou? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οσα λεμε ειναι στην πλακα,αλλα η αληθεια ειναι οτι η ληστα ειναι μεγαλη και η αναμονη επισης.. Εγω εχω πανω απο μηνα που περιμενω για το πρωτο ραντεβου.Και υποτιθεται εχω βαλει και μεσον.Ντρεπομαι που το λεω κιολας.Απο πολλες γυναικες παντως ακουσα πως το τριμηνο το τρως μεχρι να ξεκινησεις.Αντε κοριτσια φεταααααααααααααα ,ντοματουλα και βουρ για την παραλια αχαχαχαχαχα :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ :kiss::kiss::kiss: ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ,ΔΥΣΤΙΧΟΣ ΑΡΩΣΤΙΣΑ ΜΕ ΟΞΕΙΑ ΠΟΙΟΔΕΣ ΑΜΙΓΔΑΛΙΤΙΔΑ,ΝΑΙ ΟΠΟΣ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ,ΠΑΛΙ,Η ΤΡΙΤΙ ΑΝΤΙΒΙΟΣΙ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ,ΑΜΑΝ ΠΟΙΑ ΒΑΡΕΘΙΚΑ,ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΤΟΥ ΦΕΦΡΟ.ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΤΙΣ ΒΕΛΟΝΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΣΤΑ ΜΗΣΑ ΑΠΟ ΙΩΣΗ,ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑΚΑΘΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΝΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΝΤΙΒ.ΠΟΣ ΣΑΣ ΦΑΝΙΚΕ ??? :(:(:( ΣΟΦΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ :kiss::kiss: ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΕΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΟΙΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ :(:( ΕΕΕΕΕΕ ΚΟΠΕΛΙΕΣ ΠΕΣΤΕ :woohoo: :woohoo: ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ

ΠΕΡΙΜΕΝΩ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ ΒΡΕ ΣΤΕΛΙΤΣΑ ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΤΙ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ?ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΘΕ ΕΜΠΟΔΙΟ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΤΩΡΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΣΟΥ..

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΕΡΓΙΕΣ ΣΤΟ ΠΕΠΑΓΝΗ?ΜΕ ΠΗΡΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΤΗΛ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΙΣΩ ΛΟΓΩ ΑΠΕΡΓΙΩΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΕΣ...ΩΧ ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ?ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΤΑΙ ΚΑΝΕΝΑ... ΦΤΟΥ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΛΕΙΠΕ ΤΩΡΑ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΑΤΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε στελίτσα τι να πώ φέτος δε σε έχει αφησει απο την μια ίωση στην άλλη πάς,πάντως έχω ακούσει όλος ο κόσμο έτσι είναι και εγω που δεν αρρωσταινα συχνα 3 φορες φέτος,τι να πεις :angry::angry: barcelonita δεν έχω ακούσει τίποτα για απεργιες τη Δευτέρα θα ξαναπάρω για ραντεβου να δω τι θα μου πούν

Λοιπόν κοριτσια πείτε μου ώρα,μέρα και μέρος για να συναντηθούμε.ήρθα απο το μινι ταξιδάκι μου, επισκέψεις δεν έχω οπότε όταν μπορείτε είμαι έλευθερη να συναντηθούμε :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Φιλάκια :kiss::kiss::kiss::kiss: και περιμένωωωωωωω

ΑΑ, ξεχασα να σας πώ αδιαθέτησα σήμερα,τελικά τα glucophage είναι καλά ,ο κύκλος μου άυτή τη φορα ήταν 31 μέρες καλός,ε?!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SOFILATE ΟΤΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΑΣ ΚΑΙ ΡΩΤΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΕΡΓΟΥΝ?ΑΜΑΝ ΠΙΑ..ΜΑΣ ΓΚΑΣΤΡΩΣΑΝ........ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑ :laugh: :laugh: ΑΥΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΕΤΣΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ,ΟΥΤΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.

ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ.

ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΕΚΑΝΑΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΤΣΙ?ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙ ΜΕΓΑΛΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΚΑΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΩΟΘΗΚΗ.ΤΕΛΟΣ ΣΤΑ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ.ΘΑ ΣΕ ΤΣΙΜΠΑ ΕΩΣ ΠΟΝΟ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙΣ.ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ..ΜΟΝΟ ΑΛΚΟΟΛ ΜΗΝ ΠΙΝΕΙΣ ΞΕΡΕΙΣ ΕΤΣΙ?ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκεφτόμουν πως ξενιτεύτηκα να τρέχω στην Αθήνα… αλλά μήπως να νοιώσω και λίγο τυχερή τελικά που απέφυγα το Ηράκλειο;

Αυτόν τον μήνα πάλι σπερματέγχυση, τον άλλο αντισυλληπτικά και τον Ιούνιο εξωσωματική.

Να μου πείτε τίποτα δεν είναι σίγουρο και δε ξέρεις τι μπορεί να στραβώσει.

Όπως και να χει βέβαια και η Αθήνα είναι ταλαιπωρία και θα πρέπει να έχεις και κάπου να μείνεις για μερικές μέρες.

Να δω στη δουλειά τι θα πω…

Κορίτσια αν κανονίσετε για καφεδάκι είμαι μέσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεία σας κορίτσια,

πήρα τώρα το απόγευμα τηλ και μου είπαν οτι ραντεβου για τον Μακρ/κη θα κλείνουν απο 1η Ιουνίου και μετα :angry: .....Αντε άλλος ένας μήνας έμεινε :dry::dry:

Barcelonita την ωορηξία την ψιλο καταλαβαίνω και απο τα υγρά και απο το "τσιμπημα",αλκοολ γενικά δεν πίνω όποτε όλα καλά

και κάτι ακόμα που ξέχασα, :blush: ανακατεμένα σας τα λέω :silly: :silly: για την απεργία δεν ρώτησα το ξέχασα :S

IreneValada για αρχη σου ευχομαι καλή επίτυχια και το πρόγραμμα που έχεις σπερματεγχυση-αντισυλληπτικα-εξωσωματικη να σταματήσει στη σπέρματέγχυση, γιατι μετα θα είσαι έγκυος και θα τρέχεις για μωρουδιακα :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Θετική σκέψη πανω από όλα :lol::lol::lol:

Ασε που πιστεύω οτι έσυ που πάς στην Αθηνα μπορει και να τελειώσεις πιο γρήγορα απο έμας, ;);)

'ολο στο περίμενε είμαστε :angry:

Εσυ πήγες κατευθείν στην Αθήνα? και όταν είναι να κάνεις τις ενέσεις και τους υπέρυχους?πάς πάλι πάνω?

Κορίτσια να σας πώ και έγω με τον άντρα μου λέμε μήπως κάνουμε και κανένα ραντεβου σε αυτόν το γιατρό που είναι στο Μητέρα Κρητης,να μας πει τι περίπου γίνεται,καλα έχω διαβάσει αρκετα ,αλλα άλλο είναι να σου τα λέει ένας γιατρος,έτσι δεν είναι?έχουμε απογοητευτει με το ΠαΓΝΗ και τα ραντεβου,τι να πω, δεν ξέρω..

Για τον καφε είμαι freeeeee όποτε σας βολεύει

IreneValada και εσένα Σαββατοκύριακο σε βολεύει καλύτερα?

΄

Αρα το κανονίζουμε για το Σαββατοκύριακο? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofilate αχ τι ωραία που τα λες! Και εγώ έτσι τα εύχομαι … μακάρι! Είπαμε η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία!

Στο συγκεκριμένο κέντρο είχα πάει από τον Σεπτέμβριο για να κάνω εξειδικευμένες εξετάσεις.

Μου είπε πως θέλει να με δει πάλι τον άλλο μήνα με τα αντισυλληπτικά για να κάνω και κάτι εξειδικευμένες εξετάσεις με την αιματολόγο και μετά τον άλλο μήνα με θέλει περίπου 10 μέρες πριν τι ωοληψια να μείνω Αθήνα.

Κουτσά στραβά θα τα καταφέρω.

Ξέρω είναι ταλαιπωρία αλλά ούτως ή άλλως την ταλαιπωρία δεν την γλυτώνουμε είτε εδώ, είτε στην Αθήνα.

Λοιπόν για τον καφέ μας … ναι μπορώ ΣΚ.

Αυτό το Σάββατο όμως είναι η πρωτομαγιά.

Μήπως να βρεθούμε Παρασκευή;

Τι λέτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...