Μετάβαση σε περιεχόμενο

εχω μεγαλη αγωνια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσακια μου!!!!!!σημερα ειμαι στην 24ημερα κ περιοδο δεν περμενω στις 3 με 4 του μηνος!εχω πολυ αγωνια :blink: αν τα καταφεραμε αυτο το μηνα μιας κ το βγαλαμε τελειως απο το μυαλο μας κ οι δυο! :silly: :silly: αυτο με με εχει ανχωσει ενα τα πονακια που εχω χαμηλα απο κατω μου σαν να χω κατι κ να με σφιγγει!κ με πονανε κ παρα πολυ οι ρωγες!κ ετσι αρχισα να αγωνιω κ να περιμενω! :ohmy: ελατε λοιπον μαζι μας!!ποιες δεν περιμενουμε αρχες του μηνα;;;;εχετε συπτωματα;;εχετε αγωνια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι τι να σου πω , σου ευχομαι φυσικα να μην εμφανιστει ΚΑΘΟΛΟΥ.

Αλλα μια που ανοιξες θεματακι να σου πω οτι εχω ενα αγορακι και σκεφτομαι σοβαρα να ξεκινησουμε για δευτερο παιδακι....

Στο πρωτο ημουν στην κοσμαρα μου και δεν αγχωθηκα για τιποτα.....

Ηρθε με την πρωτη προσπαθεια και ολα πηγαν καλα..

Το πιστευεις οτι τωρα ειμαι απιστευτα αγχωμενη για το αν θα μεινω εγκυος ?

Φοβαμαι οτι αν δεν μενω θα φταιω εγω και οι βλακειες που σκεφτομαι....

Τι να πω καμια σχεση η πρωτη μου φορα με τη δευτερη που στην τελικη ουτε καν ξεκινησε!!!!!

Καλη σου επιτυχια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπέρα, εγώ έχω 4 μέρες καθυστέρηση κ πριν απο λίγο είδα λίγο ροζ.... εχω αρχίσει κ πονάω κιόλας.... τι να πω?

Μάλλον θα πρέπει να ην απογοητευτώ κ να συνεχίσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evipapa κ γω την κορουλα μου την επιασε με ενα ατυχημα!!εσπασε το προφυλαχτικο με μια μονο φορα φαντασου!!!κ ουτε καν μου χε παει στο μυαλο!αλλα εδω κ 2 χρονια παμε στα 3 να σου πω την αληθεια εχουν τυχει μονο 2 παλινδρομες!!!ευχομαιι να μεινεις γρηγορα εγκυουλα κ συ!οσο για μενα....θα δειξει!!!ΥΠΟΜΟΝΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε σου εχω στειλει μηνυμα απαππαπα...θα γινεις ξανα μαλλον μανουλα και τα εχεις χαμενα?

εχω θετικο προαισθημα λεεεεεεεμεεεε.....φιλια, δεν πας σιγα σιγα για καμια χοριακουλα κατα την παρασκευη? ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε ευακι με την θετικη σου ενεργεια!!!!!θα περιμενω την καθυστερηση κ μετα εαν δεν ερθει τοτε θα παω!!!!!ετσι θετικη σκεψη χρειαζομαι σαν εσενα!!!καλε στειλε μου λιγο!!!!!βηξε μπας κ με κολλησεις με σπορακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vasia mou 8a tis fas k den to 8elw :woohoo: ..Egw pistevw eisai alla den 8elw na sou to lew sinexws mipws k to matia3w alla afou 8es na to akouseis NAI egw pistevw eisai egkioula k 8a kaneis tis koraklas sou ena teleio aderfaki..Se skeftome!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ περιμένω από Σαββάτο ως αρχές του μήνα. Εκεί περίπου.

Τώρα από συμπτώματα, θα σε γελάσω…

Μια πονά η μέση μια η κοιλιά μου, μια το στήθος μου πονά μια δε πονά, είμαι πεσμένη, κουρασμένη, αλλά επειδή όλα αυτά κάθε μήνα επαναλαμβάνονται πάνω κάτω, θα πάω να φάω σε λίγο, να ρίξω κανέναν ύπνο και μετά καμιά ταινιούλα … τι λέτε;

Καλή ιδέα να χαλαρώσουμε;

Άντε καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μ αρέσει που έκαν κ χωριακή το πρωι. Τζίφος, μόλις ήρθε η κυρία κ φυσικά την απάντηση της χωριακής την γνωρίζω. Τσάμπα το τρύπημα, τσάμπα τα λεφτά, τσάμπα η αγωνία...

άντε τώρα πάλι απο την αρχή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μωρέ κοριτσάκια μου … δε θα τρελαθούμε κιόλας!

Έχουμε χρόνο να τρελαθούμε μετά … που θα είμαστε μαμάδες, εργαζόμενες, σύζυγοι κλπ κλπ… χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα κοριτσακι;;;;εσυ;;;;;εχεις κανενα ευχαριστο νεο;;;;εμενα σημερα δεν με ποναει καθολου το στηθος μου!κ μου φευγουν οι ελπιδες!αλλα να σου πω την αληθεια δεν θα με πειραξει να μην ειμαι!μιας κ κανω αυστηρη διαιτα κ πρεπει να χασω 30 κιλα!εχω χασει τα 10 κ προχωραω!ετσι λοιπον δεν θα με απασχολησει!!!!θα συνεχισω διαιτα κ βεβαια θα συνεχισω να απολαμβανω τον ερωτα χωρις ανχος κ που θα παει θα ρθει!ισως να φταινε κ τα κιλα μου που δεν συλαμβανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδες … όλα μια ιδέα είναι…

Και εγώ είμαι σε δίαιτα (στη συντήρηση για την ακρίβεια) και τον άλλο μήνα ούτως η άλλος θα κάνουμε σπερματέγχυση, οπότε άγχος 0!

Άντε καλή μας επιτυχία και καλά να είμαστε πάνω από όλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...