Μετάβαση σε περιεχόμενο

θα πηδηχτω απ το παραθυρο!!!


μαιρη3

Recommended Posts

καλησπερα σε ολα τα κοριτσια!!στις 16/2 ειχα ωορρηξια κ το ξερω γιατι πρωτη φορα πηρα τεστ μετα απο τοσο καιρο :blush:μετα απο 4-5 μερες περιπου το στηθος δεν τη παλευει καθολου μιλαμε πηγα αγορασα 4νουμερο σουτιεν(απο 3)ποναει κ ειναι βαρυ :dry: κ τη κοιλιτσα μ την αισθανομαι σαν καποιος να μ τη πιεζει με λιγα πονακια οταν κουραζομαι!!μπας κ εχετε καμια ιδεα τι παιζει?? :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barb εχω κυκλο 25 ημερων στις 2/3 (δεν)περιμενω!!ειναι νωρις για τεστ κ δεν θελω να μπω σ αυτη τη διαδικασια!αλλα το στηθος τι επαθε??μαρινακι μου το ξερω οτι ειναι νωρις!!βεβαια το 4αρι δε το γεμιζω αλλα 3αρι δεν μ κανει με τπτ!!το νιωθω να καει το στηθος μου!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρη3 έγραψε:

barb εχω κυκλο 25 ημερων στις 2/3 (δεν)περιμενω!!ειναι νωρις για τεστ κ δεν θελω να μπω σ αυτη τη διαδικασια!αλλα το στηθος τι επαθε??μαρινακι μου το ξερω οτι ειναι νωρις!!βεβαια το 4αρι δε το γεμιζω αλλα 3αρι δεν μ κανει με τπτ!!το νιωθω να καει το στηθος μου!!! :(

απο οτι εχω δει απο εδω μεσα η χοριακη μπορει να δειξει και απο τωρα!ετσι κοριτσια?? ;) αντε κανε μια!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααααααχχχχχχχχχχχχ φωτιες που μ αναβεις!!!!! :woohoo: δεν ειναι νωρις ομως????8 μερα μετα την ωορρηξια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρη3 έγραψε:

ααααααααααααααχχχχχχχχχχχχ φωτιες που μ αναβεις!!!!! :woohoo: δεν ειναι νωρις ομως????8 μερα μετα την ωορρηξια!!

APLO!!PARE THL TO MIKROVIOLOGIKO SOU KAI RWTA!!alla deixnei estw kai ligo :woohoo: anteee :woohoo:

poso kairo prospatheis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

9 μηνες περιπου κ λεω περιπου γιατι λογω υγειας σταματουσαμε τις προσπαθειες!!αλλα πρωτη φορα βρηκα μπαμ τις μερες μου!!!! :blush: ασε που αυτο το μηνα του δωσαμε κ καταλαβε καθε μερα!!! :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιρη ειναι πολυ νωρις ακομα για συμπτωματα!

αυτα ξεκινουν απο τον 2ο μηνα ..

τον 1ο μηνα το μονο συμπτωμα ειναι η καθυστερηση..

αν οντως εχεις η χοριακη θα δειξει κ ειναι πιο αξιοπιστη απο το τεστ..

ευχομαι καλα αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω ζουζου μου!!!!μακαρι ολα να πανε καλα!!!αλλα απ τη πρωτη ατυχη εγκυμοσυνη πριν χρονια το στηθος μου ηταν το πρωτο σημαδι αλλα οχι τοσο πολυ πια καλε!!!!!!!!!!!!!!!!!! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαίρη απο οτι ξέρω το τεστ ή η χοριακή "δείχνουν" 10 μέρες μετά την επαφή-σύλληψη , αν υπάρχει εγκυμοσύνη όχι νωρίτερα.βεβαίως ρώτα καλύτερα τον γιατρό σου να σου πει.Ευχομαι να πανε όλα καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε με το καλο και εσυ....χοριακουλα μπαμ μπαμ....ειναι βεβαια νωρις αλλα αυτο για το στηθος και το βαρος το ειχα και εγω πολυ νωρις πριν καταλαβω καν και την καθυστερηση και ορεξη πολυ...βρε λες να? βρε μπας και? φιλακια πολλα...περιμενουμε τα ευχαριστα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγνωμη που χαθηκα αλλα λογω φορτωμενης μερας δεν προλαβα καν να ριξω μια ματια!!για χοριακη δεν πηγα :( ειμαι κοτα ναι το παραδεχομαι!!φοβαμαι το αρνητικο :( αρχισε να με ποναει η μεση μ κ κατι τραβηγματα στη κοιλια αρα???ουτε μια ελπιδα??το στηθος μ με ποναει σε υποφερτο βαθμο αλλα δεν εχει ξεπρηστει!! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρη3 έγραψε:

συγνωμη που χαθηκα αλλα λογω φορτωμενης μερας δεν προλαβα καν να ριξω μια ματια!!για χοριακη δεν πηγα :( ειμαι κοτα ναι το παραδεχομαι!!φοβαμαι το αρνητικο :( αρχισε να με ποναει η μεση μ κ κατι τραβηγματα στη κοιλια αρα???ουτε μια ελπιδα??το στηθος μ με ποναει σε υποφερτο βαθμο αλλα δεν εχει ξεπρηστει!! :blink:

tha mas skaseis ???????????kale pigene gia xoriakiiiiiiiiiiiii trexaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :ohmy::ohmy::ohmy::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινακι μου προσπαθω να κρατηθω εστω μια μερα καθυστερησης :woohoo: αα!!κ να σου πω κατι?εχω ενα τεστ του εμποριου αλλα...ξερεις κοτουλα!!! :silly: πω-πω σα μικρο παιδι κανω!! :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...