Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τί φοβάστε?


liberty81

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φοβάμαι τους κλειστούς χώρους...π.χ ασανσέρ...

το κληρονόμησα στη διάρκεια της εγκυμοσύνης...

Και να φανταστείς ότι χαζογελούσα με όσους πήγαιναν σκαλάτοι!!! :woohoo:

Φοβάμαι τα ύψη... :dry::ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον ιλιγγο και την δυσφορια. Εμεινα κλεισμενη 1,5 χρονο στο σπιτι μου απο κρισεις πανικου μετα απο μια κριση ιλιγγου... Δεν θελω να το θυμαμαι :( Τωρα ομως φοβαμαι μονο μην παθει κατι το μωρο μου. Μονο αυτο. Τι τρομερους πονοδοντους εχω περασει, (να χτυπαω το κεφαλι μου στον τοιχο ουρλιαζοντας,οχι αστεια) τι πονοκεφαλους, τι ημικρανιες... δεν μασαω. Το μωρακι μου αγκαλια και δεν φοβαμαι τιποτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ από τότε που γέννησα έγινα φοβητσιάρα :unsure: . Εκεί που έτρεχα σαν τρελλή με το αυτοκίνητο τώρα μέχρι 120-130 να το πάω. Ακόμα και όταν είμαι μόνη μου το πατάω και μόλις συνειδητοποιώ ότι τρέχω το φρενάρω. Ναααα μου πάει μην πάθω κάτι και αφήσω το παιδί μου ορφανό.

Από την άλλη μου περνάνε ώρες ώρες κάτι σκεψεις μην παθει κατι το παιδί μου, ο άντρας μου (όλο τέτοια ακουω τους τελευταιους μήνες και έχω πηδηξει από την δυστυχία γύρω μου. Πολύ θανατικό λέμε :(:( )

Κατά τα άλλα τα μυαλά στα κάγκελα!!!! :blink::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

na min xasw to sporaki mou!!!tin mpoumpou mou!!! :(

Εχει γινει κατι ? γιατι ειχα διαβασει και την αλλη φορα που λες

οτι κατι δεν παει καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φοβαμαι πως με όλη αυτή την οικονομική κρίση που πλήττει και το σπίτι μας δεν θα μπορώ να ανταπεξέλθω στις απαιτήσεις των παιδιών μου.

Φοβάμαι επίσης μην προκύψει κάποιο σοβαρό πρόβλημα υγείας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΩΣΩ έγραψε:

δεν εχω καμια φοβια..δε εχω να φοβηθω τιποτα..ειμαι ατσαλενια..χαχα

Κι εγω ειμαι και ατσαλενια και ζαχαρενια!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φοβάμαι μην μείνω μόνη,μην πάθει κατι ο άντρας μου...φοβάμαι μην χάσω κάποιον απο την οικογένεια μου...φοβάμαι πώς όσα άσχημα περάσαμε δεν τελειώσουν εδώ και η ζωή μας επιφυλάσσει κι άλλες δυσάρεστες εκπλήξεις.

Φοβάμαι το αύριο γτ βλέπω πολλά ζευγάρια που παντρευτηκαν ερωτευμενα να χωρίζουν...φοβάμαι τις ανίατες ασθένειες που πλήττουν τον κόσμο,τον κάνουν να υποφέρει και να χάνει και την ζωη του. :( τελικά πολλά φοβάμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To μόνο πράγμα που φοβάμαι είναι οι ανίατες ασθένειες κοριτσάκια μου! :( Όχι μόνο για μένα,για την μικρούλα μου,για τον αντρούλη μου,γενικά για όόόλους όσους αγαπώ!!!!!

ΥΓΕΙΑ κ για όλα τα άλλα έχει ο Θεός...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mummydi To μόνο πράγμα που φοβάμαι είναι οι ανίατες ασθένειες κοριτσάκια μου! Όχι μόνο για μένα,για την μικρούλα μου,για τον αντρούλη μου,γενικά για όόόλους όσους αγαπώ!!!!!

ΥΓΕΙΑ κ για όλα τα άλλα έχει ο Θεός...........

ποσο δικιο έχεις!!!!ΥΓΕΙΑ να χουμε... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΤΕΜΗ έγραψε:

Φοβαμαι πως με όλη αυτή την οικονομική κρίση που πλήττει και το σπίτι μας δεν θα μπορώ να ανταπεξέλθω στις απαιτήσεις των παιδιών μου.

Φοβάμαι επίσης μην προκύψει κάποιο σοβαρό πρόβλημα υγείας.

:dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liberty81 έγραψε:

Το άγνωστο?τον θάνατο?τα φοβάστε?γενικα ποια ειναι η μεγαλύτερη φοβία σας?

Όλο περίεργα ποστ ανοίγεις καλέ εσύ!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Μες στην απορία είσαι!!!

Εγώ φοβάμαι να γεννήσω, φοβάμαι αν θα γίνω καλή μάνα, σε τί κόσμο φέρνω το παιδί μου και αν θα μπορέσω να του προσφέρω όσα θα ήθελα. Και αν θα μπορέσω να κάνω δεύτερο (οικονομικά)... :dry::dry:

Αλλά δεν αφήνω τους φόβους μου να με κυριέψουν κι έτσι τα ξεπερνάω όλα!!! Είμαι φύσει αισιόδοξη!!!! (Υδροχόος άλλωστε!!!) :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...