Μετάβαση σε περιεχόμενο

koritsia voitheia......


eleni22

Recommended Posts

koritsakia mou geia sas isws sas fanei ligo xazo auto pou tha rwtisw alla kegomai......ematha g kapoia ekptwtika kouponia stis panes libero kai babylino mpainw stis selides paw g eggrafi alla den me grafei olo mou leei oti kati kanw lathos...ta grafw omws ola swsta..ti kanw lathos?exei graftei kamia??voithiste me gti pragmatika me ta oikonomika mas ta exw megali anagi auta ta kouponia....sas euxaristw polu!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στη babylino πάρε τηλ. και πες ότι θέλεις να γίνεις μέλος.Ζήτα τους και κουπόνια.

Θα σου στείλουν ένα χαρτί που θα το συμπληρώσεις με τα στοιχεία σου και θα τους το στείλεις πίσω.Έτσι έγινα εγώ μέλος.

Στη libero πάλι γράφεσαι στο site τους κι αυτό είναι όλο, αλλά δεν στέλνουν συχνα κουπόνια, ενώ η μπέιμπι λίνο όποτε ζητήσεις σου στέλνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κορίτσι!!

Εμένα μου έρχονται εκπτωτικά κουπόνια απο libero,pampers,ΝΟΥΝΟΥ,nutricia κ άλλες πολλές εταιρείες,αλλα δεν έχω κάνει κάτι απο το internet,απλά όταν γέννησα μου έδωσαν στη κλινική μία βαλιτσούλα με διάφορα δειγματάκια κ κράτησαν τα στοιχεία μου τα οποία τα στειλαν σ αυτές τις εταιρείες..Οπότε δυστυχώς δε μπορώ να σε βοηθήσω!

Γιατι δε παίρνεις τηλέφωνο σε κάποια απο αυτές να ρωτήσεις??Επάνω στις συσκευασίες λογικά πρέπει να έχει τηλέφωνα εξυπηρέτησης πελατών!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα, δεν ξερω ακριβως τι παιζει με τα κουπονια, αλλα το site της libero κολλαει.Εχω γινει και εγω μελος αλλα πρεπει να προσπαθησεις αρκετες φορες. :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ευχαριστς και στις 2..tsiggou auto tha kanw tha parw til k tha zitisw na mou steiloun tin karta wste na m stelnoun ta perivoita kouponakia...mummydi akomi den exw gennisei k den exw parei panes twra tha parw gti mpainw ston ogdoo mina aurio k prepei na exw idi estw ena pako g arxi k meta an m dwsoun valitsaki tha kanw k egw auto pou ekanes...ti simeron imera ola kala einai auta gti k ta oikonomika mas einai xalia twra pou de douleuw...sas euxaristw polu para polu..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

wraia makari na steiloun k se mena....akousa oti ta pampers einai polu moufa.....oti de kanoun katholou!!k etsi skeftika na parw apo arxi libero i babylino......alla oti kouponia k na parw pisteuw tha t dokimasw ola g na dw ti tha teriazei sto diko mou mwraki..sophiak mou egw prospathisa para polu na graftw alla de ta katafernw de m dexete t site me tipota..treis meres twra prospathw..k anarwtiomoun ti lathos kanw..eleos!!!koritsia mou eiste teleies..sas euxaristw para polu!!!!eimai k sxetika mikri k den exoume apo allou voitheia oti mporei kanei i pethera mou alla eimaste polu makria k de mporei k polla...i voitheia sas san apeiri k kapws strimogmeni mou einai megali.k pali sas euxaristw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου..!! Κρίμα ρε γαμωτο και έλεγα μήπως βλέπαμε!! 😂😂 Γερό να είναι Παναγίτσα μου πάνω από όλα και ας είναι ότι θέλει!! 🙏🙏🙏🙏 Σε "βασάνισαν" και εσένα ε..; 😩 Δεν παλεύεται αυτή η αναμονή και περνάνε αργά και οι μέρες.. αν και από τη μια λόγο εβδομάδας κύησης λες θα δούνε περισσότερα.. Αμήν Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν..!!🙏🙏🙏🤞🤞🤞🤞🤞 Να ρωτήσω.. για την αυχενική σας έδωσαν κάποιες οδηγίες; Πχ να έχετε πιει νερό; Να έχετε φάει κάτι γλυκό κτλ; Γιατί σε εμένα δεν είπαν τίποτα.. και δεν ξέρω τι να περιμένω.. επίσης τι βλέπεις στην εξέταση; Είναι σαν τους υπερήχους που σου κάνει ο γιατρός σου; Σας έδωσαν και cd; Φαντάζομαι γίνεται κοιλιακά..; Πείτε μου ότι χρειάζεται να ξέρω γιατί δεν έχω ιδέα..
    • Συγχαρητήρια! Όλα θα πάνε καλά! Εγώ την Τρίτη περιμένω να βάλω ένα κ μοναδικό!
    • Καλησπέρα κοριτσάκι μου.. λυπάμαι πολύ που το περνάς αυτό.. είναι τρομαχτικό, το ξέρω.. έτσι ήταν και σε εμένα.. το μωράκι πάντως ήταν εκεί, γερό.. δεν ξέρω τώρα στη δική σου περίπτωση αν αλλάζει κάτι.. σε εμένα σκέψου δίνει 2 ultro 3 φορές την ημέρα + ενέσιμη προγεστερόνη κάθε μέρα και όποτε βλέπω τέτοιες αιμορραγίες, lentogest που είναι ενδομυϊκη προγεστερόνη μεγάλης περιεκτικότητας.. + Μαγνήσιο + Buscopan plus & Spasmoapotel διπλό εναλλάξ όποτε διπλώνω από τους σφαχτες στη μήτρα.. Τι κάνατε εντέλει; Προσωπικά θα πήγαινα για έναν υπέρηχο.. είναι βέβαια και περίεργη τώρα η υπόθεση σε εσένα.. ελπίζω να είσαι καλύτερα τώρα... γράψε μας όποτε μπορέσεις σε παρακαλώ..
    • Να ειναι γερο/α και ας ειναι και 2!!!!  Μπορει να παιδευτουμε αλλα διπλη χαρά!!!!🥰🥰🥰❤️❤️❤️
    • Καλησπέρα κορίτσι μου εγώ Σπω δεν έχω άλλα την πρώτη προσπάθεια την έκανα στο Αλέξανδρας και την δεύτερη εκεί θα την κάνω ότι πληροφορία θες στείλε μου μήνυμα
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...