Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΗΛΑΣΜΟΣ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ.


Recommended Posts

καλησπερα.πρωτα ο θεοσ γενναω τον ιουνιο αλλα δεν θελω να θηλασω.ετσι μου χει κατσει.μηπωσ ειμαι κακια μανα τελικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 237
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κατσε να γεννησεισ με το καλο κ θα αλλαξεισ γνωμη...

τιποτα δε γινετε με το ζορι....

αν δε θελει μανα κατανοητο... :dry:

με το καλο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι δεν νομιζω οτι εισαι κακια μανα. Αρκει να ειναι φυσικα δικη σου αποφαση και οχι αποτελεσμα πλυσης εγκεφαλου απο ανεγκεφαλους.

Αν δεν θελεις να θηλασεις δεν μπορει να σε υποχρεωσει κανεις, εσυ εισαι η μητερα και εσυ θα αποφασισεις τι ειναι καλο για το μωρο σου και για σενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι είσαι!

Θα θηλάσεις και θα πεις κι ένα τραγούδι :P

Δε νομίζω να είπε ποτέ καμία ότι η καλή μάνα θηλάζει κι η κακιά δε θηλάζει...

Γιατί όμως δε θες?

Είναι κάτι που θες να συζητήσουμε ή απλά θες συμπαράσταση στην απόφασή σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε θεωρώ ότι είσαι κακιά. Είναι επιλογή σου. Απλώς καλό είναι να ξέρεις πριν επιλέξεις κάτι τέτοιο ποσο ωφελείς πρώτα το μωρό σου και μετά το σώμα σου. Αν έχεις ενημερωθεί για όλα αυτά και επιμένεις δεν υπάρχει θέμα..να έχεις τη συνείδησή σου ησυχη απο την άποψη ότι κάνεις αυτό που θεωρείς σωστό για το παιδί σου. ΜΕ το καλό...κι ε΄γώτέλη ΜΑίου με αρχές Ιουνη γεννάω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη μανα δεν θεωρειται η μονο η μανα που θηλαζει αλλα οποια νοιωθει οτι φερει τον τιτλο αυτο!

αν δεν θες , δεν θες!

αλλα γιατι δεν θες?

αν γνωριζεις τα υπερ κια τα κατα τοτε καλως πρατεις!

αν παλι οχι,τοτε θα εχεις παρει λαθος αποφαση η μαλλον γαρνιρισμενη αποφαση!

αν αυτο μετα πο σκεψη ειναι δικη σου αποφαση τοτε δεν θα σου πει κανενας τιποτα!

καποια κοπελα ανεφερε για μπαρουτι!

γιτι μπαρουτι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΑΝ ΘΗΛΑΣΕΙΣ ΘΑ "ΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ" ΑΡΚΕΤΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ! ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ!

ΕΑΝ ΔΕΝ ΘΗΛΑΣΕΙΣ ΘΑ ΜΠΕΙΤΕ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΣΑΚΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ! ΜΠΙΜΠΕΡΟ, ΓΑΛΑ-ΣΚΟΝΗ, ΔΟΣΟΜΕΤΡΗΤΗ, ΘΕΡΜΟΣ ΚΛΠ ΚΛΠ

ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΕΣΥ ΚΡΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ!

Ο ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ-ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΥ- ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΔΩΡΕΑΝ ΕΜΒΟΛΙΟ ΓΙΑ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ! ΕΑΝ ΤΟ ΠΛΗΡΩΝΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ;;; ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΓΑΛΑ-ΣΚΟΝΗ ΘΑ ΣΟΥ ΦΑΕΙ ΠΟΟΟΟΟΟΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ! ΕΞΟΔΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ!

ΑΚΟΜΑ Ο ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΕΓΩ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΛΕΟΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΧΡΟΝΟ ΟΥΤΕ ΑΝΑΣΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ!!! :blink:

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΟΦΕΛΗ ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΟ! ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΕΑΝ ΔΕ ΘΕΣ ΔΕ ΘΑ ΘΗΛΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι 2 ,δεν θεώρησα ποτέ οτι η μάνα που μπορεί και δεν θέλει να θηλάσει είναι κακιά μάνα.

Βέβαια ποτέ δεν κατάλαβα για ποιό λόγο κάποια γυναίκα που μπορεί δεν θηλάζει.

Εαν είσαι σίγουρη για την απόφαση σου και ξέρεις γιατί δεν θές οκ.

Από εκεί και πέρα όμως τα οφέλη για το μωρό πρώτα και μετά για εσένα είναι πολυ μεγάλα.

Καλό θα είναι να το σκεφτείς πιο σοβαρά.

Με το καλό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για μενα δεν κρινεται μια μανα απο τον θηλασμο....

καλο ειναι να θηλασεις,αλλα αν η επιλογη σου ειναι να μην το κανεις ειναι απολυτα σεβαστο!!!

εγω δεν κρινω και ουτε προκειται να το κανω γιατι πολυ απλα αυτο το θεμα ειναι στην προσωπικη κριση της καθε μανουλας.

ξερω τα οφελη του θηλασμου,τα υπερ του οπως πιστευω οτι θα τα γνωριζεις κι εσυ αλλα σεβομαι και την αντιθετη αποψη γιατι πολυ απλα δεν θηλασα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ

μανα για εμενα σαν ορισμος θυα μπορουσε να ειναι

μανα ειναι εκεινη που θελει και προσπαθει να κανει το καλυτερο για το παιδι της κανοντας στην ακρη το εγω ωτης και θετη σε προταιραιοτητα το παιδι της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το αν εβαλα μπαρουτι η αν αγαπαω το μωρο μου ειναι γνωμες

φυσικα και το αγαπαω και θα το αγαπαω.απλα εχω προβλημα με το στηθοσ μου γενικα.ποναει πολυ και απο πριν μεινω εγκυοσ.ουτε να το ακουμπησω δεν μπορω.απλα δεν θελω να υποφερω απο πονο.αυτο ειναι ολο.οσο για το μπαρουτι που ειπε καποια ε τι να κανω το βαλα.αυτο ομωσ δεν τισ δινει το δικαιωμα να με κρινει αρνητικα,ευχαριστω παντωσ κοριτσακια μου που απαντησατε

φιλιαααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TO MHTRIKO GALA EINAI TO KALUTERO GALA POU MPOROUME NA DVSOUME STO MVRO MAS,KANE MIA PROSPATHEIA K AN DEN MPOREIS TOTE STAMATAS,EFOSON EXEIS GALA EINAI AMARTIA NA NH DVSEIS ETSI GIATI DEN THELEIS :dry: AN NOMIZEIS OTI THA SE PONAEI TOOOSO POLU O THILASMOS BGAZE TO ME NOS.THILASTRO K DINE ME MPIMPERO,DVSE OMVS OSO ANTEKSEIS..ME TO KALO :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι δεν κατάλαβα γιατί έβαλες το θέμα! Απ 'ότι λες, το έχεις ήδη αποφασίσει. Αρα δε ζητάς να μάθεις αν και για ποιους λόγους πρέπει να θηλάσεις. Αν και στο συγκεκριμένο θέμα δεν υπάρχει πρέπει αλλά ένα τεράστιο ΘΕΛΩ!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΟΡΩ! Αν εσύ δεν μπορείς ή δε θέλεις, οκ!! Σεβαστό! Αλλά μην τα βάζεις με κοπέλες που απαντούν στο ποστ σου! Και για τη συγκεκριμένη που μίλησες δε νομίζω να είπε κάπου ότι είσαι κακιά μάνα! Κανένας δε μπορεί να στο πει αυτό εκτός από εσένα την ίδια. Αν και από τη στιγμή που εσύ η ίδια ρωτάς αν είσαι κακιά μάνα, δίνεις το δικαίωμα σε κάποια που αυτό πιστεύει, με αυτή σου την απόφαση, να στο πει! Και αν με αυτό τον τρόπο σε κρίνει θα είναι γιατί εσύ το ζήτησες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι2 κατ'αρχήν με το καλό το μωρό σου. Κανείς δε σε κρίνει για την απόφαση σου να μην θηλάσεις. Εγώ τον γιο μου δεν τον θήλασα, μάλλον τον θήλασα ελάχιστα, αλλά τώρα την κόρη μου την θηλάζω. Αν το πρόβλημα είναι το στή΄θος σου πρέπει να ξέρεις ότι ο θηλασμός δεν πονάει. Αν το στήθος σου σε πόναγε και πριν μείνεις εγκυος τότε πρέπει να απευθυνθείς σε γιατρό γιατί δεν είναι φυσιολογικό να σε πονάει το στήθος σου στα καλά καθούμενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι2 κατ'αρχήν με το καλό το μωρό σου. Κανείς δε σε κρίνει για την απόφαση σου να μην θηλάσεις. Εγώ τον γιο μου δεν τον θήλασα, μάλλον τον θήλασα ελάχιστα, αλλά τώρα την κόρη μου την θηλάζω. Αν το πρόβλημα είναι το στή΄θος σου πρέπει να ξέρεις ότι ο θηλασμός δεν πονάει. Αν το στήθος σου σε πόναγε και πριν μείνεις εγκυος τότε πρέπει να απευθυνθείς σε γιατρό γιατί δεν είναι φυσιολογικό να σε πονάει το στήθος σου στα καλά καθούμενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιστεύω ότι η φίλη μας θέλει να της πούμε ότι δεν είναι κακιά μάνα κι ότι η επιλογή είναι δική της. Βέβαια, θέτοντας ένα τέτοιο θέμα, πάντα υπάρχει και η πιθανότητα κάποιοι-ες να έχουν αντίθετη γνώμη, κάτι που η φίλη μας δε μοιάζει να δέχεται.

Υπάρχει φυσικά και η άλλη εκδοχή: είναι απλά ένα δόλωμα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

Πιστεύω ότι η φίλη μας θέλει να της πούμε ότι δεν είναι κακιά μάνα κι ότι η επιλογή είναι δική της. Βέβαια, θέτοντας ένα τέτοιο θέμα, πάντα υπάρχει και η πιθανότητα κάποιοι-ες να έχουν αντίθετη γνώμη, κάτι που η φίλη μας δε μοιάζει να δέχεται.

Υπάρχει φυσικά και η άλλη εκδοχή: είναι απλά ένα δόλωμα! ;)

Ό,τι και να ισχύει αποτελεί αφορμή για ενδιαφέρουσα κουβέντα, έστω και σε υψηλούς τόνους, για τα οφέλη του θηλασμού, ειδικά για εμάς τις πρωτομαμάδες. Δεν ξέρω αν θα με πιστέψετε, αλλά βάλθηκαν δύο κοπέλες να με πείσουν να μην... :blink:

Εγώ δεν καταλαβαίνω ένα (σε περίπτωση που έχεις διάθεση για κουβέντα): γνωρίζοντας όλα τα οφέλη και πιθανά οφέλη του θηλασμού για το μωρό (και για τη μαμά), αν δεις ότι τελικά δεν είναι και τόσο... επίπονο, πάλι θα πεις όχι;

Δεν ξέρω κιόλας ακόμη, αλλά δεν είναι σαν να λέμε "διαλέγω καισαρική για να μην πονέσω" (λέμε τώρα), αλλά κάτι που θωρακίζει το παιδάκι από πολλά... Όχι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα,κι εγω εχω πητ 21 ιουνιου με το καλο..

δεν εχει κανεις δικαιωμα να σε κρινει,και μαλλον σε κατεκριναν γιαυτο μιλησες με αυτο το υφος..

δικαιωμα σου να κανεις αυτο που θελεις με το σωμα σου και το μωρο σου αλλα δε χρειαζεται να το προεξοφλεις,οταν γεννησεις με το καλο,βλεπεις τι θα κανεις..ας μην ειμαστε απολυτες..εγω θελω να θηλασω το μωρο μου για οσο περισσοτερο διαστημα μπορω,αλλα δεν εκανα και κανενα συμβολαιο!!!1θα δω πως θα παει..με το καλο σου ευχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

me to kalo se oles tis egkuoules pou perimenoun to mwraki tous!

egw exw PHT 29 iouliou.den 8ewrw pws eisai kakia maraki2.eisai fugoponh opws k egw.kai emena to sth8os mou ponouse otan adia8etousa se shmeio na mhn mporw na to aggiksw.wstoso 8elw san TRELH na 8hlasw to mwro mou!san TRELH!!!!den me endiaferei oute an pesei to sth8os oute opoiadhpote arnhtikh diafora dw se auto meta ton 8hlasmo.exw k thn plhrh uposthriksh tou antroulh mou kai niw8w polu kala gi'auto.den prospa8w na sou allaksw th gnwmh k me sugxwreis an sou edwsa auth thn entupwsh aplws 8elw na kata8esw k th dikh mou gnwmh ws fugoponos an8rwpos.se niw8w 100% pistepse me!kserw pws ponaei to sth8os sou.na fantasteis pws akoma k twra pou vazw kapoies fores krema stis 8hles mou me xtupaei sta neura otan asxoloumai me auto.m'enoxlei paaara polu alla pisteuw pws den uparxei kaluterh amuna apenanti stis as8eneies gia to mwraki mas.to 8wrakizoume gia olh tou th zwh!epanalamvanw,den prospa8w na sou allaksw gnwmh.ws mellousa manoula kate8esa thn apopsh mou mesa apo to proswpiko mou prisma!me to kalo oles oi manoulitses tou kosmou na feroun ta mwroulinia tous!suggnwmh an sas kourasa me to megalo post!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!

ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΝΑ ΛΕΝΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥΣ ΤΟΣΟ ΑΣΧΗΜΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΛΕΞΕΙΣ,ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ,ΑΠΛΑ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΥΤΕΡΟ ΔΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ!ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ Κ ΠΕΡΑ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΔΙΚΗ ΣΟΥ!

ΠΕΡΑΣΑ Κ ΕΓΩ ΜΙΑ ΦΑΣΗ ΔΙΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥ ΛΟΓΟΥΣ Κ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΕΚΟΨΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ.Κ ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΚΙΑ ΜΑΝΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΤΟΙΑ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΟΛΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΘΑ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΨΕΙΣ ΑΝ ΔΕ ΘΗΛΑΣΕΙΣ.ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ Κ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ Κ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΚΟΜΑ.ΝΙΩΘΕΙΣ ΤΡΟΜΕΡΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ.ΑΠΛΑ ΣΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ Κ ΕΓΩ ΟΠΩΣ Κ ΕΣΥ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΝΙΩΘΕΙΣ.ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ Κ ΤΟΥ ΤΙ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ Κ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ.ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΣ.

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...