Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!! ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΣΤΙΣ 1/2/2010 ΗΡΘΑΜΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΔΙΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΠΕΛΑΡΓΟ, ΠΡΟΣΠΑΘΩ 8 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΟΛΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΠΟΝΟΥΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕΣ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΕΣΥ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! Εγω προσπαθω για το δευτερο 3 μηνες.Τον γιο μου ομως τον επιασα με την μια εχω κανει και εγω πολλες εξετασεις.Ολες ο.κ.Βασικα αγχωνομαστε και αυτο εινα κακο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ραφαελακι.ειμαι 28 χρονων και παντρεμενη λιγους μηνες.ο αντρας μου εχει την ιδια ηλικια με μενα και ειμαστε μαζι 7 χρονια.τα τελευταια 2 χρονια ξεκινησαμε τις ελευθερες επαφες με σκοπο να απο κτησουμε παιδακι.οπως τα περισσοτερα ζευγαρια ετσι κ εμεις νομιζαμε οτι με το που θα εχουμε τις πρωτες επαφες θα εχουμε κ μωρο.αφου περναγε ο καιρος κ δεν ειχαμε κανενα αποτελεσμα αποφασισαμε να κανουμε εξετασεις.δεν υπηρχε κανενα απολυτως προβλημα.ολα τελεια.καθε μηνα πηγαινα στο γιατρο για να μου πει τι συμβαινει κ εκεινος με καθησυχαζε να μην ανησυχω κ οτι συντομα θα εχω παιδακι.ε,αφου του τα επρηξα σχεδον ενα χρονο μου ειπε κ εκεινος ελα να κανουμε εξωσωματικη.αυτο ηταν κατι που με τρομαξε κ αναρωτηθηκα αν πραγματικα αυτο θελω.αποφασισαμε με τον αντρουλη μου να χαλαρωσουμε λιγακι να μας φυγει το αγχος κ μετα απο λιγο καιρο ξαναπροσπαθησουμε.ε λοιπον τον επομενο μηνα ημουν εγκυος με μια ελευθερη επαφη μεσα στο μηνα κ τωρα ειμαι στη δωδεκατη εβδομαδα.απλα μην το αφησεις να σου γινει εμμονη οπως εγινε σε μενα.το ξερω οτι ειναι τρομερα δυσκολο να το βγαλεις απο το μυαλο σου ομως ειναι κριμα να χαλας τη διαθεση σου για κατι που ειμαι 1000% σιγουρη οτι θα σου συμβει.ελπιζω να μην σε κουρασα με το μεγαλο ποστ κ σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να αποκτησεις ενα υγιεστατο μωρακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

paidia ki ego prospatho apo to maio..xasame kapoious mines ti meres logo ipoxreoseon i taxidion...ego eho kanei exetaseis eimai kala..nomizo ki ego pos einai to aghos mas..den itan akomi kairos..metakomizame..poli douleia..prin metakomisoume eimastan se ena toooso mikro spitaki pu de xorouse moraki xaxa..tha perimenoume..xerei auto pote na rthei...tora mporoume na to perimenoume..ehoume perissotero xoro sto spiti kai sti zoi mas..mia aghonomaste..xero polles periptoseis.. pou prospathousan prospathousan kai eilikrina molis xalarosan i molis to afisan liigo..emeinan..den einai i periptosi mou pou to skeftomai..xaxa..gia na doume auto to mina

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικά αν ήξερα οτι είναι τόσο δύσκολο να γίνει η σύλληψη... θα είχα σταματήσει προφυλακτικά -αντισυλληπτικά και πολλά άλλα όταν δεν το ήθελα πρίν το γάμο...τουλάχιστον να το ευχαριστιόμασταν καλύτερα... Εμείς ήμασταν 8 χρόνια μαζι και 3.5 χρόνια παντρεμένοι αλλά μετά το 2ο χρόνο προσπαθούμε. Πρόέκυψε μια εγκυμοσύνη αλλά δεν προχώρησε αλλά από τότε έχει περάσει 1 χρόνος και κάτι... έχει αποσυντονιστεί η περίδος μου εντελώς (απο 35-90 μέρες και δεν μπορούμε να υπολογίσουμε)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ Κ ΣΕ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΜΗΝΕΣ ΣΥΝΕΧΟΥΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ Κ ΑΦΟΥ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΟ CLEAR BLUE .

ΓΙΑΤΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Κ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ . ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ Κ ΑΦΟΥ ΕΚΟΨΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ (ΑΝ Κ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ) ΑΡΧΙΣΕ Κ ΤΙΣ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ,ΟΤΑΝ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΓΟΝΙΜΗ ΜΕΡΑ ΤΑ ΔΩΣΑΜΕ ΟΛΑ ΕΒΑΛΑ Κ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΨΗΛΑ ΔΕΝ ΠΛΥΘΗΚΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΤΣΟΥΠ ΗΡΘΕ Ο ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΜΟΥ.

ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΚΑΝΑ Κ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΡΧΟΤΑΝ ΜΟΝΗ ΤΗΣ. ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΑΥΤΟ ΜΗ ΡΩΤΑΣ ΠΩΣ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑ

Α΄ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΚΑΠΝΙΣΕ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΘΕ ΕΜΠΟΔΙΟ ΓΙΑ ΚΑΛΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα συμφωνησω.κι εμεισ προσπαθουμε εδω και μηνεσ και τιποτα.αποφασησα να παρω το clear blue βρηκα τη μερα και τα δωσαμε ολα.τωρα ειμαι εγκυουλα μαλλον λιγων ημερων βεβαια αλλα επιασε παντως!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έμείς προσπαθούσαμε 5 μήνες και αφου αποφάσισα να πάω στο γιατρό μου μουββρήκε την γόνιμη ημέρα μου με υπέρυχο και μου είπε: την Κυριακή θα μείνεις έγκυος! Απο μέσα μου δεν το πίστεψα λέω εγω τόσο καίρο προσπαθώ και αυτός μου τα λέει όλα εύκολα? Την Κυριακή επειδή είχα πάρει τον μήνα αυτό πρίν πάω στο γιατρό τεστ cleur blue το έκανα βγήκε το χαμογελάκι όπως μου τα είχε πει και έπιασα και εγω την ημέρα εκείνη το δικό μου σποράκι! Κορίτσια εμένα μου είπε ο γιατρός μου ότι άτυχο θεωρείτε ένα ζευγάρι όταν προσπαθεί για 2 χρόνια αλλά πάντα τις γόνιμες ήμερες όχι όποτε κάτσει! Είναι πολύ σημαντικό να ξέρεις πότε είσαι στις γόνιμες ημέρες σου γιατί αυτές είναι μόνο 48 ώρες το μήνα φανταστήτε! Εύχομαι σε όλες να αποκτήσετε αυτό που πραγματικά θέλετε.....ένα υγιές μωράκι!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΕΓΩ!ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΣΧΕΔΟΝ 9 ΜΗΝΕΣ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΘΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΑΡΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΓΧΩΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΑΚΑΡΠΩΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΟ "ΨΑΞΙΜΟ".ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΟΛΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΚΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ.ΤΩΡΑ ΕΧΩ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΓΗΚΕ ΣΑΦΩΣ ---------- ΟΠΟΤΕ ΑΣΤΑ...ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΑΩ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΟΜΟΛΟΓΩ ΠΩΣ ΦΟΒΑΜΑΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είμαι ούτε η 1η….. αλλά ούτε και η τελευταία που θα σου το πει…… διώξε το άγχος!!!!!! Εμείς «το παλεύουμε» 16 μήνες….. κι ενώ εξέφρασα στη Γυναικολόγο μου το απόλυτο άγχος μου…. πως το έχουμε καθυστερήσει να ψαχτούμε, κτλ., εκείνη με καθησύχασε πάρα πολύ….. κι είμαι σίγουρη πως θα έρθει τώρα πια…. προτού προλάβουμε να κάνουμε όλες τις εξετάσεις που απαιτούνται…. Αμέσως μετά το Πάσχα θα κάνω τις Ορμονολογικές μου κι ο αντρούλης μου τις δικές του και θα ξαναμιλήσουμε μαζί της…… Απόλαυσε το σεξάκι με τον σύντροφο σου, δίχως να «μελετάς μωρά………» Εγώ που σου τα λέω αυτά….. έχω τρελάνει την περίοδο μου από το άγχος μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γλυκα μου κοριτσακια :kiss::kiss:

Εν μερη θα συμφωνησω με τον παραγοντα αγχος αλλα δεν πρεπει να επαναπαυομαστε με αυτο...

Εμεις προσπαθουσαμε αρκετο καιρο χωρις αποτελεσμα κ το ριχναμε στο αγχος, στην κουραση κ στον κακο προγραμματισμο των επαφων...Λιγους μηνες αργοτερα μου καρφωθηκε στο μυαλο κ η ερωτηση "μηπως τελικα εχουμε καποιο προβλημα?".Εκει ηταν που εχασα τη μπαλα!

Σε συνεργασια με τον γιατρο μου καναμε ολο το πακετο των εξετασεων κ τελικα υπηρχε ενα θεματακι με το σπερμα :( .

Την περασμενη εβδομαδα εκανα την 1η σπερματεγχυση κ τωρα περιμεεεεεεενουμε.

Πιστευω οτι μετα απο καποιο Χ διαστημα (που καλο θα ηταν να μην το οριζουμε εμεις αλλα ο γιατρος),καλο ειναι να το ψαχνουμε...ετσι γνωριζεις τι σου γινεται κ ξερεις πως να προχωρησεις (γνωμη μου) :blush:

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΟΛΩΝ ΜΑΣ!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thena έγραψε:

.........Κ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΨΗΛΑ ΔΕΝ ΠΛΥΘΗΚΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ .........

Δεν ξέρω αν τελικά πετυχαίνει αυτό αλλά εγώ το δοκίμασα και στις δύο εγκυμοσύνες μου και πέτυχε. Και για την ιστορία τον γιο μου τον έπιασα μετά από 8 μήνες προσπαθειών και άγχους και την κόρη μου στην δεύτερη απ' τις δυο ελεύθερες επαφές που είχαμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΓΕΙΑ σας και από μένα ! και εμεις προσπαθπύμε 2 χρόνια αλλά τίποτα .

Είναι πολύ δύσκολο να διώξεις αυτή τη σκέψη από το μυαλό σου ιδίως όταν ο κόσμος γύρω σου μένει έγκυος και εσύ όχι !!!

Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι αλλά το μυαλό μου είναι κολλημένο εκεί και προφανώς και του άντρα μου !!!

Αν υπάρχει μια συνταγή για κενα μνήμης και σκέψης θε ήθελα να την ακούσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας...κι εμεις προσπαθουμε 6 μηνες τωρα παμε προς τον εβδομο...εχω κανει ολα τα κολπα...και παντα στις γονιμες.Μια φορα εκανα και τεστ οωρηξιας και χαμογελασε την ημερα που καταλαβα οτι εχω οωρηξια. εχω πονακια χαμηλα οποτε την καταλαβαινω...αλλα τζιφος ακομα...το ξερω οτι λεμε οχι αγχος αλλα γινεται να μην το εχεις στο μυαλο σου? αυταααα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη1979 έγραψε:

ΓΕΙΑ σας και από μένα ! και εμεις προσπαθπύμε 2 χρόνια αλλά τίποτα .

Είναι πολύ δύσκολο να διώξεις αυτή τη σκέψη από το μυαλό σου ιδίως όταν ο κόσμος γύρω σου μένει έγκυος και εσύ όχι !!!

Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι αλλά το μυαλό μου είναι κολλημένο εκεί και προφανώς και του άντρα μου !!!

Αν υπάρχει μια συνταγή για κενα μνήμης και σκέψης θε ήθελα να την ακούσω!

AV τη βρεις στειλε και σε μενα μπας και ξεαγχωθω , διοτι ειναι ανυποφορο αυτο το αγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλήμερα σας και χρόνια πολλά !

Δεν ξέρω αν είναι το ίδιο δύσκολο για τους άντρες μας αυτή η κατάσταση . Θα ήθελα να μάθω αν και αυτοί αγωνιούν , απελπίζονται ή ζηλεύουν τους άλλους που μένουν έγκυοι .

Όσο και να θέλω να μην ζηλεύω , πεθαίνω μέσα μου όταν μαθαίνω τα νέα από κοντινά μου πρόσωπα !

Πριν ένα μήνα μου είπε η κουμπάρα μου ότι είναι έγκυος και έκλαιγα 2 μέρες ! Μικρόψυχη τι να πω! Χάρηκα πολύ για αυτήν αλλά πάντα κάνεις τη σύγκριση με τον εαυτό σου ! Εσείς τι λέτε ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον Δεκεμβριο που γεννησε μια φιλη μου ενιωσα τοση ζηλεια,παντρευτηκαμε μαζι σχεδον και εμεινε τοσο ευκολα και γρηγορα εγκυος με ενα σοβαρο προβλημα του αντρα της,δεν ηταν εννοειται ζηλια κακιας αλλά ζηλεια "γιατι οχι κι εγω".Ολες μου οι φιλες εχουν παιδια,αλλα το παλευω για να μην χασω και τις φιλες μου και ειδικα τον αντρα μου,ο οποιος εξομολογηθηκε στην κολλητη μου οτι ειναι προβληματισμενος με εμενα και την ψυχολογια μου παρα με το οτι δεν ηρθε ακομη ενα παιδί.Εχω κανει απειρες εξετασεις (ορμονικες,θυροειδη,σαλπιγγογραφια ο αντρας μου σπερμοδιαγραμμα)ολα αψογα, οι πολυκυστικες μας χαλανε το γλυκο αλλα εμεινα πολυ ευκολα εγκυος πριν εναμιση χρονο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hallo koritsia.... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

sumfwnw mazi sou eirini alla de prepei na sugkrizomaste me kamia alli... B)B)B)B)

gia kapoion logo argei se mas na erthei......

otan erthei omws tha eimaste toso dynates pou tha mporoume ta panta na antimetwpisoume!! ;););););)

to agxos de feygei eukola. :angry::angry::angry::angry:

na sas pw tin istoria mou.. prospathousame xalara xwris elegxo imerwn gia kana 4mino k allo ena 4 mino me elegxo.( ekeino to 4mino mesa sto agxos de legetai) meta kaname exetaseis k tsoup vrethikan ta mikrovia ston antra mou - pou twra polemame sxedon 4 mines na fygoun k se mena auksimeni prolaktini( pou fysiologika auksanetai stin galouxia - alla k apo agxos k stress). auto gia mena itan ena ''xastouki'' k mou edwse na katalavw k na apovalw to agxos k twra metraw tis meres na paroume ta apotelesmata twn mikroviwn k na anaplirwsw tin 4 mini apoxi. k telos me elegxo imerwn... mono apo moni mou sto peripou k vourrrrr!!!!

giauto sas lew NO STRESS, ONLY SEX!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα σωματικά τουλάχιστον ( γιατί ψυχολογικά άστα να πανε !! ) , αλλά ο άντρας μου δεν ξέρω ...

Αρνείται πεισματικά να πάει για εξετάσεις !

Δεν μπορεί να το κάνει σε κυπελάκι λέει ...

Έχω βαρεθεί τους καβγάδες πάνω σε αυτο το θέμα . Πιστεύω ότι δεν θέλει καν να σκεφτεί την πιθανότητα να έχει αυτός το πρόβλημα αφού οι δικές μου εξετάσεις βγήκαν καθαρές . Έλπίζω στην άδεια του καλοκαιριού που θα χαλαρώσει να το πάρει απόφαση .

Μέχρι τότε ευελπιστώ να γίνει το μικρό θαύμα !!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Ειρηνη1979 οταν βγηκα ολες οι εξετασεις μου οκ ειπα στον αντρα μου οτι ειχε ερθει η σειρα του.Δεν το αρνηθηκε αλλα δεν εκλεινε κ ραντεβου,απο αναβολη σε αναβολη το πηγαινε.

Οταν μια μερα τον στριμοξα για το θεμα αυτο μου ελεγε για κυπελλακια κ αλλα τετοια χαζα :S Νομιζω ομως οτι ειπα την φραση κλειδι,ξυπνησε κ εκλεισε ραντεβου για σπερμοδιαγραμμα(με αποτελεσμα :(:(:( ).

Να δεις μετα πως πηρε μπρος!!!!! Και σε ουρολογο εκλεισε ραντεβου και τριπλεξ εκανε και 2ο

σπερμοδιαγραμμα εκανε κ στην σπερματεγχυση που καναμε ειχε πηρε ρεπο την

μερα που θα την καναμε κ την προηγουμενη για να ειναι ξεκουραστος!!!!! :silly: :silly:

Θελουν λιγο σπρωξιμο γιατι οι περισσοτεροι θεωρουν δεδομενη την γονομοτητα τους κ πλημμυριζουν απο αντρικο εγωισμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

k egw auto exw patheii..!! h koumpara m pantreutike ton oktovrio tou 2009 k meta apo ena mina tsoup egios ... ena allo zeugari to septebri tou 09 k tsoup twra egios k auti... egw apot on oktobrio t 08 k tpt akoma.. k lew giati egw oxi... proxtes eklega oli mera k dn milioun gia tin epomenes dio.. twra perimenw aurio periodo na doume ti tha ginei.. gt oxi se mas bre koritsia giatttt???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τετουλινα πόσο σε νιώθω ! Αλλά είναι στην ανθρώπινη φύση να ζηλεύεις και να τα βάζεις με όλους και με όλα γιατί συμβαίνει κάτι καλό στον γείτονα και όχι σε σένα ! Και εγώ κάποιες μέρες είμαι χώμα αλλά υπάρχουν και μέρες που λέω ότι όλα θα πάνε καλά και ότι για κάποιο λόγο γίνονται όλα σε αυτή τη ζωή ! Άρα το κεφάλι ψηλά και που θα πάει θα κάτσει !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν ηξερα οτι θα γινομουν τοσο μιζερη και κακομοιρη.....τι να πω.Κολλησε το μυαλο μου και δεν λεει να ξεκολλησει,δεν εχω αφησει εξεταση για εξεταση,αλλά δεν εχω και τοσο συχνες επαφες για να αυξανω τις πιθανοτητες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...