Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θηλασμός σε δημόσιο χώρο


Recommended Posts

Θελω να μαθω τη γνωμη σας για το θηλασμο σε δημοσιο χωρο. Εχει κοπελες που ντρεπονται, αλλες παλι οχι... Αντιμετωπισατε ποτε καποια παραξενη αντιδραση??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 51
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

10 μηνες τωρα εχω θηλασει παντου σε πιθανα και απιθανα μερη δε με απασχολει ποιος με βλεπει και οι περισσοτεροι δεν καταλαβαινουν τιποτα.αν θεωρησεις το θηλασμο ως μια απολυτα φυσικη διαδικασια το κανεις διακριτικα χωρις να σε απασχολει το γυρω περιβαλον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω θηλασει σε πλατειες, καφετεριες, και την δευτερα σε ενα παγκακι στο μοναστηρακι! :P Δεν με νοιαζει πλεον. Ντρεπομουν πολυ αλλα τωρα για να τολμησει καποιος να μου πει τιποτα... Ειναι νομικο δικαιωμα να ξερεις, κανεις δεν μπορει να σου πει τιποτα ακομα και μεσα στην βουλη η στην εκκλησια. Θρεφεις το παιδι σου κι αυτο δεν εχει καμια προστυχια η πονηρια. Ειναι οτι πιο αγνο και απολυτα φυσικο! Τωρα βεβαια καλο ειναι να εισαι λιγο διακριτικη για να μην ακουσεις και τιποτα απο κανεναν βλακα. Εγω συνηθως φοραω 2 μπλουζες. Την μια την κατεβαζω την αλλη την ανεβαζω. Δεν φαινετε τιποτα!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω θηλασει σε πλατειες, καφετεριες, και την δευτερα σε ενα παγκακι στο μοναστηρακι! :P Δεν με νοιαζει πλεον. Ντρεπομουν πολυ αλλα τωρα για να τολμησει καποιος να μου πει τιποτα... Ειναι νομικο δικαιωμα να ξερεις, κανεις δεν μπορει να σου πει τιποτα ακομα και μεσα στην βουλη η στην εκκλησια. Θρεφεις το παιδι σου κι αυτο δεν εχει καμια προστυχια η πονηρια. Ειναι οτι πιο αγνο και απολυτα φυσικο! Τωρα βεβαια καλο ειναι να εισαι λιγο διακριτικη για να μην ακουσεις και τιποτα απο κανεναν βλακα. Εγω συνηθως φοραω 2 μπλουζες. Την μια την κατεβαζω την αλλη την ανεβαζω. Δεν φαινετε τιποτα!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω θηλασει και σε Σουπερ Μαρκετ και σε καφετερια, Σκεπαζα το μικρο με μια πανα, η μια κουβερτουλα, δεν φαινοταν τιποτα..αλλα και να φαινοταν δε με νιαζει. Τον εχω θηλασει και στο ιατριεο της παιδιατρου μου. Αν και ολοι καταλαβαοινουν τι κανω κανενας και ποτε δεν μου ειπε τιποτα. ΑΝτιθετα πολλοι ασχετοι λενε "ΑΚΟΜΑ ΘΗΛΑΖΕΙΣ" και κολλανε και τις βλακιες τους μεσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω θηλασει παντου!!!!!!ακομα και στον δρομο αμα χειαστει περπαταω και θηλαζω!!!!!!!!!

εμενα μου εχει συμβει το εξης κουλο!!! :side:

ειχα παει μια μερα την μικρη μου στο νοσοκομειο για ενα εμβολιο και επειδη πηγα αργα δεν υπηρχε ψυχη στο παιδιατρικο

μπαινω μεσα της κανουν τις συνιθισμενες μετρησεις της καθιζουν και το εμβολιο και βγαινω εξω εν το μεταξυ η μικρη μετα το εμβολιο ηθελε να θηλασει λιγο να παρηγορηθει και αφου πηρα τηλεφωνω τον αντρα μου να ερθει να μας παρει καθομαι απο εξω απο το παιδιατρικο που εξακολουθουσε να ηταν αδειο και την θυλαζω

βγαινει μετα απο 3 λεπτα μια νοσοκομα και εκπληκτη με βλεπει που θηλαζω την μικρη και τι μου λεει???????

να πας στο σπιτι σουτ να θηλαζεις εδω προκαλεις μπορει να περιμενει να φαει το μωρο σου σπιτι!!!!!!!!!!!!!! :S

εμεινα Μ@λ@...ς!!!!!! :silly:

το παιδιατρικο αδειο και να προκαλω λεει απεναντι 10 μετρα μακρια απο τους ανθρωπους επειδη θηλαζω!!!!!!!!!!!!!! :woohoo:

και ειχα βαλει και μια κουβερτουλα

Ντρεπομαι καποιες φορες να θηλασω δημοσια γιατι η μικρη μου τραβαει την κουβερτουλα και ξεσκεπαζετε αλλα τι να κανεις :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:silly: :silly: δηλαδη ολες οι ξεκολες συγνωμη κιολας δεν προκαλουν ;;;;;; τι λετε ρε !!! εχω θηλασει οπου μπορει να φανταστει κανεις !!! και γιατι παρακαλω να ντραπω ;;; κανω αυτο που με προσταζει το σωμα μου η ψυχη μου η καρδια μου και οχι κατι προστυχο εξαλου υπαρχουν τοσα ρουχα που βοηθουν πολυ στον θηλασμο και δεν χρειαζεται να τα πεταμε εξω με περιεργο στυλ !! μια κοπελια ειπε για το μοναστηρακι ε λοιπον εγω απολαμβανα το ζουμερο μου στον μπαμπη ολες θα εχετε φαει δεν μπορει και μετα ταισα το παιδακι μου !! δηλ εγω ειχα το δικαιωμα να φαω και το παιδι μου οχι ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:silly: :silly: δηλαδη ολες οι ξεκολες συγνωμη κιολας δεν προκαλουν ;;;;;; τι λετε ρε !!! εχω θηλασει οπου μπορει να φανταστει κανεις !!! και γιατι παρακαλω να ντραπω ;;; κανω αυτο που με προσταζει το σωμα μου η ψυχη μου η καρδια μου και οχι κατι προστυχο εξαλου υπαρχουν τοσα ρουχα που βοηθουν πολυ στον θηλασμο και δεν χρειαζεται να τα πεταμε εξω με περιεργο στυλ !! μια κοπελια ειπε για το μοναστηρακι ε λοιπον εγω απολαμβανα το ζουμερο μου στον μπαμπη ολες θα εχετε φαει δεν μπορει και μετα ταισα το παιδακι μου !! δηλ εγω ειχα το δικαιωμα να φαω και το παιδι μου οχι ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΕΛΕΝΑΚΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΕΧΕΣΕΣ;;;;;;;; ΜΩΡΕ ΘΑ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ Ο ΔΙΑ....ΛΟΣ! ΘΑ ΦΩΝΑΖΑ ΕΓΩ Η ΙΔΙΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΔΕΚΑ ΜΕΤΡΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΡΕΖΙΛΙ ΤΩΝΒ ΣΚΥΛΙΩΝ!

ΛΟΙΠΟΝ ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΘΗΛΑΣΕΙ Π Α Ν Τ Ο Υ !!! ΚΙ ΑΚΟΜΑ ΘΗΛΑΖΩ! ΘΗΛΑΖΩ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΩ ΠΕΛΑΤΗ ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ! ΕΧΩ ΘΗΛΑΣΕΙ ΣΕ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ, ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΑ, ΣΕ ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ ΚΑΝΤΙΝΑ, ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ, ΣΕ ΙΑΤΡΕΙΑ, ΣΕ ΠΑΝΗΓΥΡΙ(!!!) ΠΟΥ ΓΙΝΟΤΑΝ ΤΗΣ ΤΡΕΛΗΣ ΑΠΟ ΚΟΣΜΟ, ΣΕ ΠΑΓΚΑΚΙΑ ΣΕ ΣΕ ΣΕ ........ ΠΑΝΤΟΥ! ΚΑΙ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ! :angry: ΚΑΝΩ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ Η ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ, ΦΟΡΑΩ 2 ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΖΩ ΤΗΝ ΕΞΩ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΤΗ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΔΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ! ΒΕΒΑΙΑ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!

ΤΟ ΘΕΙΚΟ: ΠΙΝΑΜΕ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΖΙΖΕΛ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΗΡΘΕ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ!-ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΕΧΕΙ ΠΕΝΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΕΡΑΓΑΠΑΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΤΟΝ ΔΕΙΣ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕ ... ΦΑΕΙ! ΕΙΝΑΙ ΑΓΡΙΟΦΑΤΣΑ! :P - ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ ΛΕΤΕ, ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ Η ΜΙΚΡΗ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΝΑ ΦΑΕΙ! ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΓΚΑΛΙΑ, ΤΗΝ ΞΑΠΛΩΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΖΩ ΠΟΛΥ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΦΑΕΙ! ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΥΦΟΣ :ohmy: "ΤΗΝ ΒΥΖΑΙΝΕΙΣ;;;" ΜΙΛΑΜΕ ΛΥΘΗΚΑ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ! ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΠΟΡΗΣΕ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΘΗΛΑΖΑ ΣΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΘΗΛΑΖΑ ΑΚΟΜΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν την διολοστεριλα!!!!εμεινα με το στομα ανοικτο!!!!εκεινη τη στιγμη απλα αναρωτηθηκα αν μια νοσοκομα που γροντιζει βρεφη και παιδακια εχει τετοια αποψη για τον θηλασμο οι αλλοι τυι πρεπει να κανουν να με λιθοβολησουν????????????????????? :S:ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

23 μηνες εχω θηλασει παντου!

μα παντου!

απο παραλια, πλατεια, παγκακια , ηλεκτρικο , νοσοκομειααυτοκινητο(ανοιχτη η πορτα), παρκιν εθνικη, καφε,ταβερνα,κουνιες, γιορτες,παιδοτοπο,κομμωτηριο,εκκλησια(ναι μη με φατε παλι!)ενοιωθα να θελω να παω , πηγα και φυσικα μαζι με το μωρο μου,θηλαζε ασταματητα!

οταν ηταν πιο μικρη την σκεπαζα και την θηλαζα, τωρα δεν την κουμανταρω αλλα δεν με νοιαζει κι ολας!

να μην με κοιτανε αν το θεαμα δεν τους αρεσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω κοριτσια σοβαρολογειτε?? Δεν θελω να φανω η και καλα σοβαρη αλλα δεν θηλασα οχι μονο εκτος σπιτιου αλλα ουτε μπροστα στη μαμα μου. Απλα δεν αισθανομουν ανετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο σας ρε κοριτσάρες!

Σας βγάζω όλες το καπέλο...

Μακάρι να έπερνα λίγο από την άνεσή σας και να τα

κατάφερνα όλα αυτα,έστω όταν έρθει ένα δευτερό μωράκι...

Μακάρι να τα καταφέρω....

Μόνο μπροστά σε φίλες μου,μαμα,πεθερα,αυτοκίνητο και σε χώρους που έχουν δωματιάκια φροντίδας βρέφους δεν ντρεπόμουνα!

Τώρα, αισθάνομαι οτι θα συμπεριφερθώ σαν εσάς,αλλα φοβάμαι οτι στην πραγματικότητα θα ΄΄μασήσω ΄΄ παλι!!!!!

Γκρρρρρ,μου τι δινει αυτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evipapa έγραψε:

Μπράβο σας ρε κοριτσάρες!

Σας βγάζω όλες το καπέλο...

Μακάρι να έπερνα λίγο από την άνεσή σας και να τα

κατάφερνα όλα αυτα,έστω όταν έρθει ένα δευτερό μωράκι...

Μακάρι να τα καταφέρω....

Μόνο μπροστά σε φίλες μου,μαμα,πεθερα,αυτοκίνητο και σε χώρους που έχουν δωματιάκια φροντίδας βρέφους δεν ντρεπόμουνα!

Τώρα, αισθάνομαι οτι θα συμπεριφερθώ σαν εσάς,αλλα φοβάμαι οτι στην πραγματικότητα θα ΄΄μασήσω ΄΄ παλι!!!!!

Γκρρρρρ,μου τι δινει αυτο

λοιπον φιλεναδα την ωρα που θηλαζω παιρνω το μωρακι μου και ανεβαινουμε μαζι σε ενα ωραιο ροζ συννεφακι και εκει ειμαστε οι δυο μας οπου κιαν βρισκομαστε δεν ακουω και δεν βλεπω κανεναν !!! μονο αυτα τα μικρα ματακια που με κοιταζουν και λιωνω !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι μετρα πιο πολυ? το πως θα σε δουν οι αλλοι η να φαει το μωρο σου?

εμενα δεν με ενοιαζε καθολου!

να μην με κοιτουν!

ασε που λιγες φορες ενοιωσα να με κοιτουν παραξενα,και αυτες δυστηχως απο ανθρωπους που δεν το περιμενε κανεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ειλικρινα σας βγαζω και εγω το καπελο!!! :woohoo:

ειλικρινα δεν περιμενα οτι εδω στην ελλαδα το κανουν αυτο κοπελες νομιζα βασικα οτι απαγορευοταν γιατι αν θυμαμαι καλα ειχε γινει και θεμα μια φορα στις ειδησεις στην αγγλια νομιζω (τελοςπαντων).

θα το κανω και εγω με το καλο μολις γεννηθει το μωρακι μου και να ειστε σιγουρες οτι ουτε και εγω θα δινω δεκαρα για το τι πιστευει ο καθενας! :P

εχω μια απορια ομως, αυτο με τις 2 μπλουζες πως το κανετε?? βαζετε το μωρο μεσα απο την μπλουζα που ανεβαζετε??? :dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω εχω θηλασει παντου.Δεν με ενοιαζε.Σημασια ειχε

να φαει το παιδι μου.Κανεις δεν ετυχε να μου πει κατι.

Εχω θηλασει στην παραλια σε δοκιμαστηριο μαγαζιου

ορθια στον δρομο στο the mall.

Εννοειτε σε ταβερνες και ο αντρουλης μου με ταιζε....

Ανυπομονω να ερθει το δευτερο να ξαναθηλασω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙΚΙΤΣΑ22 Η ΜΕΣΑ ΜΠΛΟΥΖΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΟ-ΑΝΟΙΧΤΟ ΝΤΕΚΟΛΤΕ Ή ΠΟΛΥ ΕΛΑΣΤΙΚΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ(ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΦΟΡΑΣ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙΣ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗ ΛΑΙΜΟΚΟΨΗ) ΚΑΙ Η ΑΠΕΞΩ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΦΑΡΔΙΑ, ΑΝΕΤΗ ΔΗΛ. ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΟ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΟΣΟ ΑΥΤΟ ΤΡΩΕΙ! ΑΠΛΑ ΔΛΔ ΤΗΝ ΑΝΑΣΗΚΩΝΕΙΣ. ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ;;; :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MPRABO KORITSIA POU TA KATAFERNETE TOSO KALA,MH SAS NOIAZEI TI THA POUN OI ALLOI :) EGV THILASA LIGO ALLA K AYTO ME TO MPIMPERO POSO THA THELA NA EIXA THILASEI K EGV :):) KATEYHTHEIAN APO STHTHOS,ALLA DEN ANTEKSA K PHRA XAPIA NA MOU KOPEI TO GALA :(:(:( OTAN TO SKEFTOMAI STENAXVRIEMAI POLU,GIAYTO XAIROMAI OTAN BLEPV MANOULES POU THILAZOUN TOSO POLU K XVRIS NTROPH K EKSV :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!

θηλαζω κι εγω το μωρακι μου και πραγματικα ειναι υπεροχο!προς το παρον δεν εχει τυχει να θηλασω σε δημοσιο χωρο,αλλα επειδη θα τυχει σιγουρα,θα ηθελα να ρωτησω αν εχετε χρησιμοποιησει καπελακια θηλασμου.τα ειδα σε ενα σαιτ και μου αρεσαν!αξιζει να παρω ή μπορω να βολευτω και με ενα σεντονακι,οπως κανω και τωρα αν ειναι καποιος μπροστα???κι αυτο με τις 2 μπλουζες το εχω κανει!βολικοτατο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DeniM έγραψε:

ΚΙΚΙΤΣΑ22 Η ΜΕΣΑ ΜΠΛΟΥΖΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΟ-ΑΝΟΙΧΤΟ ΝΤΕΚΟΛΤΕ Ή ΠΟΛΥ ΕΛΑΣΤΙΚΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ(ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΦΟΡΑΣ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙΣ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗ ΛΑΙΜΟΚΟΨΗ) ΚΑΙ Η ΑΠΕΞΩ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΦΑΡΔΙΑ, ΑΝΕΤΗ ΔΗΛ. ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΟ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΟΣΟ ΑΥΤΟ ΤΡΩΕΙ! ΑΠΛΑ ΔΛΔ ΤΗΝ ΑΝΑΣΗΚΩΝΕΙΣ. ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ;;; :)

denim σ'ευχαριστω για την απαντηση :cheer: !! νομιζω πως καταλαβα πως γινεται :dry: αλλα σιγουρα θα το καταλαβω καλυτερα οταν θα προσπαθησω και εγω να το κανω στο μπεμπακι μου σε λιγο καιρο!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΕ ΘΑ ΣΕ ΒΟΛΕΨΕΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ! ΠΟΥ ΝΑ ΦΟΡΕΣΕΙΣ 2 ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΚΑΥΣΩΝΑ;;; :woohoo:

ΑΛΛΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΠΙΑ ΘΑ ΣΕ ΒΟΛΕΨΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΗ ΜΑΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ, ΘΕΛΗΣΗ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ!(ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΦΥΣΙΚΑ) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DeniM έγραψε:

ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΕ ΘΑ ΣΕ ΒΟΛΕΨΕΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ! ΠΟΥ ΝΑ ΦΟΡΕΣΕΙΣ 2 ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΚΑΥΣΩΝΑ;;; :woohoo:

ΑΛΛΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΠΙΑ ΘΑ ΣΕ ΒΟΛΕΨΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΗ ΜΑΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ, ΘΕΛΗΣΗ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ!(ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΦΥΣΙΚΑ) ;)

σ'ευχαριστω παρα πολυ! το μωρακι μου οντως θελω παρα πολυ να το θηλασω! περιμενω πως και πως!! :woohoo: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ειλικρινά μπράβο σας που δεν κολλάτε πουθενά!

Εγώ θήλασα μόνο για 47 μέρες οπότε δεν είχα αυτή την εμπειρία!

Μόνο μπροστα στον άντρα μου,τη μαμά μου και τις αδελφές μου μπορούσα να θηλάσω άνετα!

Στο μαιευτήριο που ήρθε να με δει η κολλητή μου την είχα 15 λεπτά απ έξω να περιμένει γιατί...ΘΗΛΑΖΑ!!!! :blush::blush::blush:

Δε ξέρω αισθάνομαι οτι είναι μια πολύ ιδιωτική στιγμή της μητέρας και του βρέφους,που δε θα πρέπει να γίνεται μπροστά σε άλλους!Οχι για να μη δουν το στήθος της μητέρας,αλλά γιατί ίσως εγώ με "κοινό" τριγύρω μου,δε μπορούσα να χαλαρώσω και να απολαύσω αυτό που έκανα!Γενικά όμως εγώ είμαι ντροπαλούλα!!!! :blush::blush::blush::blush:

Παρακάτω σας βάζω κάποια site με ρούχα θηλασμού,που ίσως σας φανούν χρήσιμα!http://www.breastisbest.com/lola-underwrapsnursingponcho.aspx

www.motherwear.com

http://www.ecobaby.gr/index.php?cat=13

http://www.nursingbra-shop.co.uk/ShowDetails.asp?id=113

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...